Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.18. 13:09


feree80 írta:reálisnak talán-talán Joveticset tartanám, köbö 25 milláért talán elengednék, plusz a 2,5 millás fizu, sztem.....


Ő az egyik kedvenc játéksom a Serie-A-ban, neki nagyon örülnék. De kétlem, hogy elengednék, a minap olvastam, hogy köré akarják építeni az új csapatot + a Chelsea is akarja.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.05.18. 12:51


amúgy visszatérve a vivianis képre, ez fent volt a Roma hivatalos FB oldalán is, oda csak nem raknának ki olyat, ami más csapathoz fűződik. Ettől függetlenül erről a mondatról nekem is a liverpool ugrik be.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.18. 12:47


jaja, pont ezt akartam írni, ha jól fordítom ezt a nyakatekert mondatot :S jövök én, ha megfizettek! :)
csak már azt kéne tudnom, mért Kuffour ugrik be róla......
Higany nekünk nem reális, sajnos, reálisnak talán-talán Joveticset tartanám, köbö 25 milláért talán elengednék, plusz a 2,5 millás fizu, sztem.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.18. 12:43


Én csak azt mondom hogy ha egy ijen kaliberü játékos mint Doumbia tényleg kimondta ezeket a szavakat akkor Sabatininek még ma Moszkvába kellene utaznia becsöngetni a CSKA-hoz és: :D
Kép
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.18. 12:42


de ebben a mondatban 2ös tagadásról van szó, én úgy értelmezem...... :S

Csak kiváncsiságképp megnéztem hogy annó Aquilani mit villantott még trieszi játékosként, 4 gólt szerzett, ehhez képest Florenzi meg 11nél jár kpályás létére, és ha a kacsafalviak most képben vannak, akkor a helyzet a következő, ha a Bari meg akarja venni Stojan és Cresenzi felét, megtehetik, de Cresenzi esetében erre az eshetőségre van a Romának kontraopciója! Florenzi helyzete detto mint Cresenzié, vagyis ha a Crotone élne a jogával, a Roma meg kontrázhatja azt.......

Állítólag Kisrepülő hamarosan leszáll Rómában! képletesen és a szó minden értelmében

:)
Florenzire meg tessék szavazni napi 1x, egészen máj25ig, legalább meglesz a napi rutin. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.18. 12:21


Fantomasso írta:?
Doumbia nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy a nyáron a Romába igazoljon mivel egy nagyobb bajnokságban szeretne játszani.



CSKA Moscow striker Seydou Doumbia has refused to rule out a move to Roma this summer as he set his sights on a move to a bigger league.

ez az jellenti hogy vissza utasitja hogy a romab jojon ezzen a nyaron.es magasab ligaban szeretne jatsznai
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.18. 12:14


Fantomasso írta:Fölröppent egy számomra nagyon érdekes hír : http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... -roma-move
Seydou Doumbia idén: 41 meccs 33 gol, orosz golkirály, gyors, erős, magabiztos, fiatal (24).
Ha ez igaz és tényleg benne lenne hogy hozzánk szerződjön én odaadnám érte az összes csatárunkat :D


Azt írja, hogy Bl-csapatban akar játszani, szóval csak akkor jönne ide gondolom, ha egyiknek sem kell. Lassan feladhatnánk egy hírdetést a helyi újságban, hogy játékosokat keresünk. Két lábbal rendelkezők előnyben. :D Ide értelmes játékos csak végső elkeseredettségében fog igazolni sajnos.

Más: Palacio állítólag minket preferál a Napolival szemben és Sab is szerelmes belé, szóval csak abban reménykedhetünk, hogy a Milan elviszi előlünk. Eközben a Juve Higuainról tárgyal a Madriddal... Olyasmit is olvastam, hogy Sab nem tett le Van Der Wielről, még győzködni fogja az EB előtt, most pedig Rolandót akarja megvenni 10 millióért a Porto-tól.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.18. 12:13


?
Doumbia nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy a nyáron a Romába igazoljon mivel egy nagyobb bajnokságban szeretne játszani.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.18. 12:03


Fantomasso írta:Fölröppent egy számomra nagyon érdekes hír : http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... -roma-move
Seydou Doumbia idén: 41 meccs 33 gol, orosz golkirály, gyors, erős, magabiztos, fiatal (24).
Ha ez igaz és tényleg benne lenne hogy hozzánk szerződjön én odaadnám érte az összes csatárunkat :D



olvasd el a kep aljanal a szoveget:
CSKA Moscow striker Seydou Doumbia has refused to rule out a move to Roma this summer as he set his sights on a move to a bigger league.

enyit errol amugy jo lett volna
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.18. 11:35


Fölröppent egy számomra nagyon érdekes hír : http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... -roma-move
Seydou Doumbia idén: 41 meccs 33 gol, orosz golkirály, gyors, erős, magabiztos, fiatal (24).
Ha ez igaz és tényleg benne lenne hogy hozzánk szerződjön én odaadnám érte az összes csatárunkat :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.18. 09:51


én valahol a laziot is láttam egy ilyen felsorolásban...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.18. 09:38


akkor idézzük be ezt is:
A világon egyre több klub vette át himnuszaként a dalt, hiszen kifejezi azt az érzést, amivel a szurkoló kötődik a csapatához (’sohasem mész egyedül’).

A klubok, melyeknek a YNWA a himnusza: Liverpool FC, Ipswich Town, Rapid Wien, Dinamo Zagreb, FC Twente, Feyenoord, Borussia Dortmund, St. Pauli, Mainz, Kaiserslautern, Aachen, AÉK Athén, FC Tokió, Celtic, Verona, Club Brugge, KFC Antwerpen, KV Mechelen, Fortuna Düsseldorf.

mondjuk ezen most ledöbbentem :shock:

amúgy a cikkben az volt hogy Viviani a giallorossi vonatkozásban érti ezt - ha jól rémlik
lehet új himnuszunk lesz? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.18. 07:01


fradista romanista írta:Tisdteletreméltó ember az öreg, örülök, hogy vége ennek a kisiklásnak.
remélem, ezzel a lazio is visszakerül oda, ahova való :D
Én különben el tudtam volna képzelni a Roma kispadján is.



En most is el tudom :D :D :D :D :D :D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.18. 06:53


Tisdteletreméltó ember az öreg, örülök, hogy vége ennek a kisiklásnak.
remélem, ezzel a lazio is visszakerül oda, ahova való :D
Én különben el tudtam volna képzelni a Roma kispadján is.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.18. 06:07


Edy Reja, az olasz élvonalban (Serie A) szereplő Lazio labdarúgócsapatának vezetőedzője bejelentette: elhagyja a római klubot.

„Vége a laziós kalandomnak. Claudio Lotito elnök úr megkért, hogy maradjak, és mikor nemet mondtam, akkor is adott még egy hetet, hogy átgondoljam. Átgondoltam, és a döntésem nem változott, távozom” – mondta Reja a Citta Celestének.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.18. 02:09


ezt tudtátok?

a ’You'll Never Walk Alone’ Richard Rodgers és Oscar Hammerstein 'Carousel' című, 1945-ben írt musicaljében hangzik el, mely Molnár Ferenc Liliom című művének átdolgozott, zenés változata

lehet, hogy viviani csak szerette a pál utcai fiúkat :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.05.18. 00:35


slider írta:
fradista romanista írta:amúgy kiről van szó?


Vivianiról.


Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy kb. 18-20 éve Totti bármely más csapat feliratát viselve emelné fel a kupát! A srác tök zizi lehet, bár én nagyon jónak tartom. Nincs a csapat mellett egy ember, aki figyel a gyerekekre, hogy mit tesznek? Vagy Vivi ismeri már a nyári szerződését? (Én ha a csapatnál lennék oltári balhét csinálnék...)

Más: szinte lényegtelennek tartom a szerződés pletykákat (bár szeretem), ahhoz képest, hogy ki lesz az edző. Ha nem lesz gyorsan edzőnk, akkor Sab. csapatához keresünk valakit. Én ezt nagyon NEM szeretném. Előbb edző, utána játékosok. Szerintetek? Mert borzalmas az augusztus végi maradék kivásárlása. Mint már egyszer írtam: Edzőt akarok, de azonnal! Erős és évekre bebetonozott edzőt/főnököt/managert/kapitányt, olyat, akiban hisznek a játékosok, akit elfogadunk mint szurkolók.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.17. 21:15


Lajos hagyatéka, töltsétek és vigyétek :) a linkek élnek!
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... roma+inter

:!: Florenzi lehet az idei év serie b legígéretes játékosa,mondjuk így is vezet, de szavazzatok :!:
bejelölöd kit, lentebb van egy szöveg amit be kell írni, és lentebb vote

http://sport.sky.it/sport/speciali_spor ... _2012.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.17. 21:10


bigg írta:
reaosns(Roma bella) írta:sztem kizárt hogy a Bibliai téma na de mind1...erről a mondat töredékről aki szereti a focit vagy aki focista mindenkinek ugyanaz jut eszébe: a Liverpool!!


Most komolyan, mi van pontosan oda írva, nem látszik/látom rendesen...


A kommentemben le van írva de mégegyszer akkor: You"ll never walk alone
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.17. 21:04


reaosns(Roma bella) írta:sztem kizárt hogy a Bibliai téma na de mind1...erről a mondat töredékről aki szereti a focit vagy aki focista mindenkinek ugyanaz jut eszébe: a Liverpool!!


Most komolyan, mi van pontosan oda írva, nem látszik/látom rendesen...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.17. 20:54


sztem kizárt hogy a Bibliai téma na de mind1...erről a mondat töredékről aki szereti a focit vagy aki focista mindenkinek ugyanaz jut eszébe: a Liverpool!!


más téma...úgy látszik rámegyünk az amerikai vonalra játékosoknál is: Dempsey...Fulhamnél azt nyilatkozták megfelelő ajánlat esetén eladják.
Musacchio ( Villareal ) pedig jönni fog eddig úgy néz ki, ügynöke megerősítette hogy bejelentkeztünk és mivel kiestek valószinü hogy távozni is fog a csapattól...én örülnék neki fiatal és már most nagyon jó védő és mi más lenne mint argentin :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.17. 20:44


Mi van pontosan odaírva?
Mert lehet hogy valamelyik rokona egy Liverpooli dokkmunkás volt és csupán rá büszke...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.17. 20:39


Mindkét szempontból Viviani oldalára állok. Számomra se ő a legszimpatikusabb római de amikor kezdett a Juve ellen nem vallott szégyent Greconál ezerszer szívesebben láttam volna a pályán..
A You"ll never walk alone feliratot a karján szerintem inkább valami Biblia témának szánta mint a Pool szopásának...
Lehet nem így van de szeretem ezt a mentalitást mindenről a legrosszabbat feltételezni. Magyaros...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.17. 19:45


fradista romanista írta:amúgy kiről van szó?


Vivianiról.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.17. 19:43


amúgy kiről van szó?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég