Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 14:52


Mi a helyzet a Torodisis ügyben? A tegnapi meccs után egyre jobban érdekel :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.27. 14:46


Tacopina jelneleg az AS Roma elnökhelyettese.
amúgy egy igen ellentmondásos megítélésű "sztárügyvéd"
http://www.nypost.com/p/news/local/manhattan/the_devils_advocate_j4ywLTM11sbdWHvkn0KmgL

a hátterét ennek a feliratnak nem tudom, de már akkor is kirakták, amikor még a Soros vételi szándéka volt napirenden. Esetleg a rozi-féle pangás után benne látták a megújulás garanciáját. Különben nagy romanistának vallja magát, tehát egy olyan aminak tekintik a vezetőségből, aki nem csak befektető. Vagy a szurkolók lehet, h. így akarják jelezni, hogy tetszik nekik a terv. De még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen megrendelésre készült a felirat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 13:40


még 1 kérdés, annak idején mikor Soros be akarta vásárolni magát a Romába, volt egy hübérese, bezonyos Tacopina, és ha jól emléxem, nagyon nem jött be az olaszoknak egyik se, ha jól emléxem, na most akkor ez hogy van, vhol a napokban láttam vmi olyan római drapit, amiben a romanisták azt írták, Tacopina egy vagy közülünk?! :o
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.27. 12:49


feree80 írta:Ha kölcsön lehet adni Bozsant (nem tudom, olaszokat ismerve kiskapu meg mindig van) remélem nem leszünk olyan gálánsak, hogy a Milant megtámogatjuk egy Bozsannal..... :wink:
olyan amilyen a spanyol, de ha nem kell, inkább menjen a Sampba, mintsem egy vetélytársat erősítünk meg.


Nem tudom a tegnapi meccsük után melyik lesz a vetélytárs. :lol:
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 12:31


Ha kölcsön lehet adni Bozsant (nem tudom, olaszokat ismerve kiskapu meg mindig van) remélem nem leszünk olyan gálánsak, hogy a Milant megtámogatjuk egy Bozsannal..... :wink:
olyan amilyen a spanyol, de ha nem kell, inkább menjen a Sampba, mintsem egy vetélytársat erősítünk meg.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.27. 12:05


"Sosem mondtam olyat, hogy Stekelenburg eladó. Folyamatosan azt hajtogattam, hogy nagyon jó kapusnak tartom őt."- jelentette ki Zeman.
ennél nagyobb csúsztatást idén még nem hallottam :D :D
elég lenne ha azt mondaná hogy nem eladó :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.26. 18:26


F72Quadraro, minden szavaddal egyet értek, ugyanígy vagyok vele!:) Forza ROMA!
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.26. 18:13


Régen vártam ennyire az idény kezdetét.
S néhány apróság: mégiscsak a Romában játszik az utóbbi 20 év legjobb olasz labdarúgója.
Mégiscsak a Romában játszik a legjobb olasz középpályás. Akire lehet mondani, hogy az utóbbi 2-3 évben nem idézte korábbi önmagát, hogy Rómában sem keres keveset, de mégiscsak a szíve volt fontosabb a pénztárcájánál és a futball sikereknél.
S mégiscsak a Roma kispadján ül jelenleg az az ember, akit a korrupt olasz labdarúgás urai minden módon megpróbáltak ellehetetleníteni az utóbbi 15 évben, mert az olasz foci minden bűzét, rothadását megpróbálta a napvilágra hozni. S akit minden a labdarúgás hagyományos értékei mellett elkötelezett szurkoló ezért (is) kedvel és tisztel, s aki miatt most még többen fognak a Roma sikeréért szorítani.
Daje Roma, daje Zdenek, Juve merda!!! Kezdődjön az idény!
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.25. 20:24


Aldair írta:es ki ez az uru kapus, rola mit lehet tudni?

Amugy sztem is passzoljuk el ha jo penzt kaphatunk erte! Helyere jo lenne 1 vedot venni. Sztem Lobont kepes potolni 1 szezonra Steket. Igaz mar nem fiatal, de en rotalnam az uru kapist es Lobontot, hat ha majd az uj kapus is bevalik!


a kapusok rotálásánál rosszabb ötletet el sem tudok képzelni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.25. 12:51


Stekről by Aldilá
http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789

Különben Perrottáról és Borisról, annyit mondott ez az én ötletem(vagyis hogy kihagyta őket a keretből, szép hogy magára vállalta) de ez nem jelenti azt, hogy a jövőben ne lehetne ezen változtatni
Stekről, Európa legjobb kapusainak egyike, de ez nem jelenti azt hogy a Roma ne tudna nélküle játszani....
Bozsan, lemaradásban van, vagy mifene...
Uru kapus, őt már Pescarában kinézte magának....
zebrák, én jól alszom, ők nem...... :D :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.25. 10:38


májki77 írta:Én sem fakadok sírva ha Stek megy, bár akkor sem ha marad.:) nem egy világklasszis sajna, bár azt vártam tőle. ha anyagilag jól járunk, mehet. Inkább védőt vennénk még egyet, inter pl. kb. Stek árán vett egy klasszis balvédőt tegnap...

Sztem is a jobb oldal még elég gyenge lábakon áll. Pirisen kívül van még valaki aki ott bevethető (amennyiben lómentes övezetnek tekintjük azt a posztot)?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.25. 08:59


Én sem fakadok sírva ha Stek megy, bár akkor sem ha marad.:) nem egy világklasszis sajna, bár azt vártam tőle. ha anyagilag jól járunk, mehet. Inkább védőt vennénk még egyet, inter pl. kb. Stek árán vett egy klasszis balvédőt tegnap...
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.25. 08:26


Nem bánom ha megy, szerintem meg pont Stek-et értékeli túl mindenki.. Már az Ajaxos korszakában se tetszett, rendre nagy gólokat nyelt be a PSV elleni meccseken a mi Balázsunktól, és itt se emlékszem egyetlen egy olyan meccsére sem amin maradandót alkotott volna :(
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.08.24. 21:26


Nekem ebben a topicban néha túlértékeltnek tűnik Julio Sergio. Egy közepes kapus. Curcinál jobb, Lobontnál nem. Stekelenburgot meg sem közelíti. Én a tavalyi Roma elleni meccsére nem úgy emlékszem, mint akitől ne tudtunk volna gólt rúgni.
Stekelenburgot valóban kiállították, de ez elég kevés emberről nem mondható el tavalyról (Bojan, Lamela, Kjaer stb. stb.)
És nagy potyája nem volt.
Ezzel szemben JS játszott egy tengi-lengi Ranieri csapatban, ahol 2 ember támadott, a többi pedig nézte. Így aztán JS-re nem nagyon vezették egy az egyben a labdát, amiből általában a kiállítás van kapusoknál. JS nálam soha nem volt egy biztos pont. Védett nagyokat, de be is szedett gólokat.
A nosztalgiának helyt adhatok, ha megnézzük a Ranieri-éra teljesítményét (nem a helyezés, hanem a mutatott játék alapján), ahol még ezzel is a jók közé tartozott.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.24. 21:15


Én Stekkenflekken urat sem akarom, hogy elmenjen.. úgy bírom a fejét:d
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.24. 20:23


GrazieRoma írta:Szimpatikus, jo fej srac lehet / de peldaul tavaly voltak meccsek, foleg fontos meccsek, ahol betlizett.

Milyen meccsek voltak ezek? Nekem egyáltalán nem rémlik nagyobb potya.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.24. 19:05


most látom nincs Stek topik, ne csináljatok, egyelőre ugyse tudjuk hogy hosszú életű lenne .........;)

http://www.youtube.com/watch?v=XpEsdM_bpxQ
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2012.08.24. 13:03


mcsabi írta:
feree80 írta:Sky szerint J Sergio szerződését is fel fogják bontani......
Perrotta megy úgy fest, marad ac seggén se Chievo, se Siena.....pedig ha jól emléxem tavasszal majdnem elment Bolognába, mert játszani akart.....

Pedig pezsgőt bontanék, ha perrotta a paripa hátán ellovagolna a római naplementébe



priceless :D
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.24. 12:18


azt pletykálják, hogy állítólag már úgy kínálgatjuk Borist kölcsönbe, hogy a kölcsönvevő klubnak nem kéne állnia a teljes 1 éves bérét, csak egy részét.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.24. 08:43


Kár, én még reménykedtem Lovren vagy Rolando érkezésében :( pedig sejteni lehetett nálunk azért indult be viszonylag hamar a transferroller, hogy az edzőtáborba meg felkészülési meccsekre ZZ összeszoktassa már a csapatot és aki kimarad-lemarad
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.24. 07:41


akkor legyen 1, de magyar csapatból. :wink:
Rem Di Marianot is elhozza Sab, és nem lesz a milané.... :twisted:

most már nemcsak a tuttosport :-) hanem a mindentudó gazzetta is átvette, ha a zebrák nem igazolnak top csatárt, akkor Marrotta még 1 évre elvinné Borist ágymelegítőnek...... :)

Amúgy ha hinni lehet Fenuccinak és jól értem, nem lesz több érkező, nyilván ez az első csapatra vonatkozik.........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.24. 07:30


Ebből csak egy magyar nem? vagy valakiről nem tudok?
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.24. 07:21


2 MAGYAR gyereket igazolhat a Roma

Roma, nel mirino due giovani ungheresi 23.08.2012 22.20 di Raimondo De Magistris articolo letto 4203 volte

© foto di Alberto Fornasari La Roma è sulle tracce di due giovani calciatori ungheresi. Ecco quanto rivelato dal collega di Sky Gianluca Di Marzio tramite il suo blog ufficiale: "Un incontro decisivo. Domani la Roma vuole chiudere per due giocatori ungheresi dell'Honved. Sono Anatolas-Alexis Sundas, terzino destro classe '94, e Gergely Bobal, attaccante classe '95".
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.23. 20:29


feree80 írta:Sky szerint J Sergio szerződését is fel fogják bontani......
Perrotta megy úgy fest, marad ac seggén se Chievo, se Siena.....pedig ha jól emléxem tavasszal majdnem elment Bolognába, mert játszani akart.....

Pedig pezsgőt bontanék, ha perrotta a paripa hátán ellovagolna a római naplementébe
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.23. 20:17


Sky szerint J Sergio szerződését is fel fogják bontani......
Perrotta megy úgy fest, marad ac seggén se Chievo, se Siena.....pedig ha jól emléxem tavasszal majdnem elment Bolognába, mert játszani akart.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég