Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 10:19


Jaja, rendes arc.. de nem minden arany ami fénylik.. De lehet ez kivétel:P


Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;) Tudom, hogy nem icipici csapatoktól jöttek, de azért legyünk őszinték.. nem is valami nagy csapatoktól.. Olyan közepes csapatok, közepes játékosai jöttek hozzánk, és ezekkel az amcsik szerint nagy csapat leszünk.. europa best of-jai kozott.. yeah.. -_-
cseby77: Kösz a támogatást:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 09:36


blint63 írta:Ezt valami hír alapján írtad? Ő akart maradni Sienaban v. túl nagy fizut kért?

Jah, visszautasított minket, mert kevésnek találta a zsetont. Preciozi meg lenyilatkozta, hogy ő nekünk ígérte oda, hiába a juve és az inter érdeklődése, ha neki nem feleltek meg a roma által ajánlott milliók, akkor most focizgasson ennyiért a Siena-ban, mert másnak ugyan nem adja oda.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.07.21. 09:32


Xaba írta:Igen spórolunk.. helyes. De akkor csináljuk már rendesen. Miért Heinze, Simpliciot küldjük el? (Pizzaról nem hallottam, hogy megy..)
Heinze nagyon-nagyon-nagyon jól jött tavaly.. Miért nem Perrotta és főként Taddei-t küldjük el? Rájuk tényleg semmi szükség nincs.. Oké, tisztelet mert régóta vannak itt meg minden.. De ha már mindig a pénzt nézzük, akkor ez miért kivétel?



TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.21. 09:30


Ezt valami hír alapján írtad? Ő akart maradni Sienaban v. túl nagy fizut kért?
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 09:09


Ez a Preciozi jó arcnak tűnik. Destro meg meg is érdemli, h marad 400 000-ért a Siena-ban ahelyett, h milliókért rúgná a labdát nálunk. Nem igazán tudom mit képzelt magáról, egy taknyos kis gyerek, aki még semmit nem bizonyított, aztán mi kinyaljuk a seggét és teletömjük a zsebét egy rakat lóvéval. Kicsit elszállt vele a ló, nem bánom, ha nem jön. Majd lesz helyette más.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 00:02


Xaba írta:De ha nem jön ide, akkor sincs SEMMI BAJ! Majd jön Afrikából a Zöld-foktól 203,5 km-re levő Kanamarapaririparaból 1,02 millió euróért, az új legnagyobb-legjobb tehetség Quatsalkatl :D


Nem ismeretlen kis csapatokból jöttek ám:
Castan - corinthians, Dodo - corinthians, Lucca - internacional, Márkinnyó - fluminense
Első osztályú Brazil csapatok, a Corinthians idén megnyerte a Libertadores kupát!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 20:42


Trigoria írta:én azért örülnék neki mert olasz, a képességeiről semmit sem tudok
Nyilván nehéz döntés ez neki, mert most van lehetősége egy BL csapatban vitézkedni, de azt neki kell tudnia, hogy képesnek érzi-e magát beverekedni a kezdőbe vagy megelégszik a kispaddal. Persze a kezdő nálunk sem garantált. Ellenben ha mellettünk dönt (valami csoda folytán) akkor valszeg beígérték neki Oszi helyét - legalábbis ezt tudom elképzelni.

Én az ő helyében a Rómát választanám, ahol fejlődnék 2-3 évet és akkor a BL -ben ontanám a gólokat:)
Európában ekkora csapatcsere és fiatalítás szerintem egyik klubban sincs.. Max a PSG,Malaga-ban volt tavaly. Amúgy ha már itt tartunk, azért eléggé ésszerűen vásárolgatnak.. nem úgy, mint anno a city.
feree80: szerintem igazad lehet. De azért így is jó üzlet..
De ha nem jön ide, akkor sincs SEMMI BAJ! Majd jön Afrikából a Zöld-foktól 203,5 km-re levő Kanamarapaririparaból 1,02 millió euróért, az új legnagyobb-legjobb tehetség Quatsalkatl :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.20. 20:23


sztem nincs itt semmiféle juve kavarás, az ügynök több zsét akar a srácnak, most komolyan, minek a juvénak egy destro, mikor vanpersie és joveticset hajkurásszák, qrára nem egy kávéház. hétfőn már a roma játékosa lesz,szvsz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.20. 19:33


én azért örülnék neki mert olasz, a képességeiről semmit sem tudok
Nyilván nehéz döntés ez neki, mert most van lehetősége egy BL csapatban vitézkedni, de azt neki kell tudnia, hogy képesnek érzi-e magát beverekedni a kezdőbe vagy megelégszik a kispaddal. Persze a kezdő nálunk sem garantált. Ellenben ha mellettünk dönt (valami csoda folytán) akkor valszeg beígérték neki Oszi helyét - legalábbis ezt tudom elképzelni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.20. 18:33


Ha 3 csatárral fogunk játszani és szer ez tuti akkor 6 csatár a minimum szerintem!!!És ha Destro nem akar jönni akkor ne is jöjjön!mennyen a Juveba...ide csak az jöjjön aki itt is akar lenni,játszani!
Amugy meg a védelembe és a kpra is kell 1-1 ember minimum!
FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.20. 18:24


bigg ugye Tachtsidisnak is szóltál hogy középcsatárként akarod játszatni? Mert hogy szegény nem igazán az. http://www.transfermarkt.de/de/panagiot ... 62415.html
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.20. 18:13


FANATIC-AS ROMA! írta:...még mindig kellenek emberek!!!Egyenlőre elég "kevés" ez a keret!!!
FORZA AS ROMA!!! :wink:


Ha jön Destro, akkor vele már 6 csatárunk lesz, Zeman állítólag a Lamela - Totti - Osvaldo trióra számít kezdőként, de ott van még Krákics és Tákcsidisz + Destro, ez bőven elég.
Jobbhátvéd posztra elvileg jön Piris, őt happoljuk el a Sevilla elől, elvileg.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.20. 17:41


1,5 millió euróval indul a fizetése de a bajnokság végére eléri a 2,5 millát
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.20. 17:13


Ellenkezőleg.
A Roma ugyan megegyezett a Sienával és a Genoával is, nincs viszont megállapodás a játékossal, illetve az ügynökével. Anélkül pedig hiába.
a Giuve ugyanis magasabb fizuval kecsegtetné, az egyebekről nem is beszélve.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.20. 16:17


Simpiciót sajnálom nagyon, amikor lehetőséget kapott szinte mindig élt vele, szerettem a játékát.
Ez a Destro ügy is kezd egyre idegesítőbb lenni... Remélem holnap bejelentik az érkezését.
Ja, és kell egy jobbhátvéd de gyorsan!
Más: Ahogy néztem a tizenegyesrúgásokat úgy láttam, hogy Castan és Romagnoli is balos + ha hozzávesszük Heinzét akkor Burdi kivételével az összes belső védő ballábas :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.20. 16:13


Hát ha jön Destro akkor ok,de én nem vagyok tőle elszállva!Ajánlom neki h ha ide jön akkor tegyen le vmit az asztalra mert egy Sienából kitűnni azért nem egy nagy kunszt!Szal nemtom,nemtom!De ha kell Zemannak akkor jöjjön rábízom a dolgokat!!! misi 1 évre sok...de ha mégse jön be akkor tényleg mégse 12t buktunk!!!
De még mindig kellenek emberek!!!Egyelőre elég "kevés" ez a keret!!!
FORZA AS ROMA!!! :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.20. 15:38


A leverkusen is vinné destrót, többet is fizetne neki, de ő inkább otthon maradna. viszont a hírek szerit a Juvlét preferálja a romával szemben. Az a környezet jobban megfelelne neki,és már régóta kapcsolatban van Contével. És kicsit tart attól, hogy egy ilyen erős egyéniség mellett kellene játszania, mint Totti.
(mondjuk ha végül mégis a Roma vinné - amire meg is van az esély, mert Preziosi szerint holnap már a Roma játékosa lesz, és a genioa küldöttsége el is utazott Rómába megkötni a szerződést..../, majd nyilván ő is azt mondja, hogy élete állma valósult meg, azzal, hogy Ferivel jétszhat.... :D

Más a Roma cáfolja, hogy fontolgatná Julio Cesar leigazolását.

Simplicio pedig ma repül új klubjához Osakába ... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 14:31


Ezen nincs amit gondolkozni :D :lol:
Ha meg vacilál, akkor menjen a Juveba 5.dik tartaléknak :lol:
Amúgy mi van azzal a játékossal, akire ráígértünk a spanyolok előtt?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.20. 13:54


Állítólag megvan a megegyezés a Genoa és a Roma között, már csak Destro vacillál, hogy ide vagy a Juvéhoz menjen, ahol a BL-ben is tudna szerepelni.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.20. 11:24



jaja, ezt látva kezdtem én is gyakorolni ezt a büntetőt (igaz csak kispályán) :wink:
amúgy itt rúgta Pizza csukott szemmel :)

Taddeit a paktum miatt nem lehet elküldeni. :) Meg ő csak abrakon él, occsó :D
Heinzét én is nagyon kedvelem. Örültem amikor idejött
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 11:10


Igen spórolunk.. helyes. De akkor csináljuk már rendesen. Miért Heinze, Simpliciot küldjük el? (Pizzaról nem hallottam, hogy megy..)
Heinze nagyon-nagyon-nagyon jól jött tavaly.. Miért nem Perrotta és főként Taddei-t küldjük el? Rájuk tényleg semmi szükség nincs.. Oké, tisztelet mert régóta vannak itt meg minden.. De ha már mindig a pénzt nézzük, akkor ez miért kivétel?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 10:18


Az EB -miatt meddig nyúlt ki a szabadsága? Szerintem még nyaral DDR.. Megérdemli:)

Amúgy gyönyörű a video végén amit a közönség Totti-nak/ért csinál. Sajnos egy szót sem értettem, de a taps az minden nyelven taps! Majda végén a himnusz:) áh:)
Bárcsak egyszer jelen lehetnék egy ilyenen:) :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.20. 10:15


feree80 írta:5 milla brutál sok 1 éves kölcsönért, de úgy is fel lehet fogni, ha nem válna be, csak 5 millát bukunk 12 helyett....
tavaly Kjaer 3 millába volt kölcsönbe, már az is qrva sok volt, de ezt is fel lehet úgy fogni, 3at bzktunk 10 helyett.....

5 misi szerintem is sok.. És azért nem bukunk 12-t.. mert ír egy szerződést 5 évre.. eladhatjuk x-ért..


Trigoria írta:és nem azért mondom hogy fényezzem magam, de a Taddei féle fordulásból sarokkal tizit ÉN jobban rúgom. Már ha ezt ő komolyan próbálta...
Castant vajon miért fütyülték ki picit a tizije előtt? (már ha neki szólt)

Azt is Tottitól majmolja..
http://www.youtube.com/watch?v=qlvHjfrBS1Q
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.20. 10:13


gyuri67: tudod javítani a saját hzsedet a szerkesztés gombbal

amúgy a kérdésed már egyre jogosabb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.07.20. 09:51


Bocsi De Rossi
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég