Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.08.22. 16:30


allitolag a cselzi 35 milliot kinalt romagnoliert. az evszazad biznisze... aha...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.22. 15:40


A Monaco meg bedobta Moutinho-t Valero helyett? Na őt aztán tényleg nehogy.
Tielemans mondjuk érdekes lehet. Őt nem olvastam senkivel kapcsolatban, azaz az ára sem szaladhat nagyon el. Gersont meg vegye-vigye a Barca :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.22. 15:32


ja, és továbbra is azt pedzegetik, HA bejutunk a bl-ben a csoportkörbe, 1 kpályás érkezhet, ez vagy borja valero vagy tielemas lehet...

nem elfogultan, nyilván aki illene a pálya közepére, zingaro pótlónak az valero, akár paredes helyett, akár strootman pihentetése céljából tökéletes lenne a pálya közepére, DE 31 éves, 13 vagy több milla és 3 millás nettó sztem luxus érte(max 2 év van benne), nem beszélve mi van ha eljön nála is a sérülések időszaka, az tuti, rajta már nem keresnénk, uekkor tökéletes lenne a pálya közepére....

ellenben tielemans fiatal, HA beválna, rajta lerhetne keresni, DE nem zingaro posztján játszik, hanem előbb, olyan poszt per pill nincs is nálunk, hacsak perotti mindenütt játszik, ide nem vesszük...és még itt van gerson is....ergo befektetésnek jó lenne, de ahhoz játékperceket is kéne neki adni, de ki helyén? perotti? és akkor gerson még nem is játszott....

és ha vmelyik jönne, akkor venkör meg lépne...

úgyhogy passz :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.22. 15:25


F.Totti írta:
feree80 írta:amúgy most azt pedzegetik hogy paredes nem eladó, jobban mondva, ha vki letesz érte nagy összeget akkar, talán....
most komolyan, amennyire elszálltak az árak, nálam ez az ár, min 25 milla lenne, szal ilyen 15 milláról tárgyalni sem szabad, mondjuk ha vki lenné, akkor lenne ám baj a pótlásával...


Nem úgy volt, hogy a Pool 21 milkát ajánlott, fontban?

én ilyet nem olvastam, de lehet, amit én általában olvasok az csak 15 milláról szól, szal tényleg amennyire elszálltak az árak, 1 röhej lenne ennyiért eladni, 2 és ennyi pénzért találni tőle jobbat.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2016.08.22. 14:58


snatch írta:szeptember 3-án a San Lorenzo ellen játszik a Roma barátságos meccset.

Pikáns lesz amikor Salah a pápa előtt fog Mekka felé leborulni.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.08.22. 14:40


szeptember 3-án a San Lorenzo ellen játszik a Roma barátságos meccset.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.22. 11:58


feree80 írta:amúgy most azt pedzegetik hogy paredes nem eladó, jobban mondva, ha vki letesz érte nagy összeget akkar, talán....
most komolyan, amennyire elszálltak az árak, nálam ez az ár, min 25 milla lenne, szal ilyen 15 milláról tárgyalni sem szabad, mondjuk ha vki lenné, akkor lenne ám baj a pótlásával...


Nem úgy volt, hogy a Pool 21 milkát ajánlott, fontban?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.22. 11:39


amúgy most azt pedzegetik hogy paredes nem eladó, jobban mondva, ha vki letesz érte nagy összeget akkar, talán....
most komolyan, amennyire elszálltak az árak, nálam ez az ár, min 25 milla lenne, szal ilyen 15 milláról tárgyalni sem szabad, mondjuk ha vki lenné, akkor lenne ám baj a pótlásával...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.22. 10:53


Perotti könnyen pótolható? Pont olyan emberünk nincs, de közel sem. Nem a posztjára gondolok, mert centert vagy szélsőt játszhat helyette más is, de labdát tartani, passzolni, futni és akciót befejezni (így együtt) senki nem tud. Jelenleg Manolas és Gyökér a két legfontosabb láncszem.

Darmian? Most már minek? Mario Ruit és Jesust egyszerre kukázzuk ki? Nem korai még. Szerintem csak valamelyik firkász fáziskésik. Amúgy jobban örültem volna neki, mint a brazilnak, de most már felesleges lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.22. 09:50


Teljesen egyetértek. Vicc, hogy a Darmianos pletykák még mindig nem haltak el (persze egy tehetséges olasz sosem árt a szabályzások miatt). Perotti még talán a könnyebben pótolható Totti, Gerson és talán még Paredes vagy Flo de ha Dzeko kiesik vagy rossz formában ( :lol: :lol: ) lesz akkor mihez kezdünk. Persze ha a Misternek komoly tervei vannak Sadiq-kal, akkor egy szót sem szóltam.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2016.08.21. 22:07


feree80 írta:bronzmeccs
itt is 1 gólszerző
http://livescore.com/soccer/spain/prime ... 1-2300516/


https://www.youtube.com/watch?v=fYoREDgmuGM
27. másodperctől Ponce inzaghis gólja

Egyébként a fordulóban rengeteg fiatal római nevelés játszott. A Sass-ban Politano, Antei és Mazzitelli (20 évesen az első Serie A-s meccse), Pescaraban Verre, Caprari és Crescenzi, Milanban Romagnoli és Bertolacci. Az elmúlt évekhez képest elég sok...

Pjanic a cserepadon ücsörgött a Juvénál és egy 22 éves srác tekerte a helyén a Fio ellen. Pihentetés vagy taktika tökmindegy: 20 évesek is tudnak játszani és Pjanic is ülhet fontos meccseken a padon.

Nem szeretem ezt az eladunk minden tehetséges játékost és veszünk egy 30 éveset tendenciát. Mindig változik a keret, lassan (Totti és DDR után...) nem lesz játékos 5 év római múlttal. Ja és a játékoskeret értéktelenedése... Nekem a támadó szekció tűnik nagyon érzékenynek. Iturbe remélhető elpasszolásával mi van ha Dzeko és Perotti is sérült? Hátul és középen is elbírunk két sérültet, de elől? Majd Flo játszik középcsatárt mint ZZ alatt? Vagy Tumminello, Soleri és Coly megoldják? Ja tudom, ott van Totti!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.21. 19:32


Csatlakozom Trigohoz! Lövésem se volt a pontos számokról, határidőkről. Hiánypótló iromány volt, köszi!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.08.21. 18:26


uhh köszi az összefoglalót Wolfie!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2016.08.21. 18:18


fogkefe1 írta: Amúgy az interjúban Jim azt is mondta, ez az utolsó év, hogy az ffp szabállyal küzdünk.


Ez egy nagyon fontos dolog, amit nem szabad elfelejteni semmilyen aspektusból sem, mert nagyban befolyásolja a klub mozgásterét, illetve részben magyarázza a sok kölcsö+opciós vásárlást.

Szóval arról van szó, hogy az UEFA által kitalált "nagyszerű" FFP szabályokon kicsit elcsúsztunk. Egész pontosan a klub tulajdonosa évi maximum 45 millió euró tőkeinjekcióval korrigálhatta volna a klub negatív pénzügyi egyenlegét a 2011-2015 közötti periodusban, ezt mi durván túlléptük. Az elrendelt vizsgálat eredménye néhány azonnali és néhány kilátásba helyezett büntetés lett.

Az azonnali büntetés értelmében 2millió € bünteést kellett fizetni (a további 4M későbbi megfelelés miatt nem kellett fizetni). A másik azonnal hatályba lépő szigorítás szerint a bajnokok ligája, illetve európa liga regisztrációnál mi csak 22 embert nevezhetünk (az "A" listán), szemben az általános 25 fővel.

A Platini-brigáddal kötött "egyezség" értelmében a 2015/16 és 2016/17 idényekben nem léphetjük túl az évenkénti 30 millió € negatív egyenleget/tulajdonosi pótlólagos tőkebefizetést , valamint a 2017/18-as idény végén záruló teljes 3 éves egyenlegünknek nullszaldósnak kell lennie.

Az első kitétel eredménye (részben) a sok kölcsön+vásárlási opció. Nem véletlen volt nyár elején olyan hír, miszerint a Milannal egyezkedünk, hogy Sári árát ne június végéig kelljen fizetni, hanem csak júliusban, így könyvelés szerint áttolva azt a következő évi mérlegbe. Azt, hogy a második kitételnek miként fog a klub megfelelni, azt én személy szerint még nem igazán látom, de gyanítom, hogy Pallották lázasan dolgoznak az ügyön. (Nem lepődnék meg, ha valamilyen trükkel a stadion építés, tervezés ürügyén invesztálna a klubba, mert az ugye nem számít bele a végső egyenlegbe.)

Amit még fontos tudni, hogy amennyiben a fent leírtaknak nem felelünk meg - nyilván mértéktől függően- akár az UEFA rendzte kiírásokból való kizárás is lehetséges.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.21. 12:19


Ajjaj, egy újabb ötmeccses játékos ;-)
Gyökér mellett ő a másik kreatív játékosunk. Ja meg persze Totti, de ő azon kívül hogy kreatív és belövi a helyzeteit, semmit nem tesz hozzá. Parades rengeteget melózik. Persze elég sokat is ront, meg gyakran késik de ezeket kinövi majd. Ha nem is Pjanic szint, nélkülözhetetlen a játéka a mostani csapat szamára. Számomra a legmeglepőbb, hogy mentálisan mlyen erős. Az empolis szezon nélkül nem épült volna így fel. Nagy hiba lenne eladni. Nem gondolom hogy jön olyan ajánlat, amiért elengednénk.

Bruno Peres az első meccsén szépen hozta az Emerson szintet. Ennél tőle sokkal több kell. De több is van benne. Remélem a Porto ellen már láthatjuk a pályán is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.08.21. 10:58


Én sem adnam, szerintem a bosnyák első két évének szintjét hozzá majd. Igazából Spallnak kell tudnia mit hoz ki belole
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2016.08.21. 09:50


Kis halvérű gyerek.Pjanicba több küzdőszellem szorult.
De technikás, a fülén pörgeti a labdát,elvan ő nálunk.
Maradjon.
(Nem vagyunk mi szupermarket. :wink: )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2016.08.21. 09:26


nagyon csalodott leszek, ha paredest eladjuk. a liverpool 21 milliot ajanlott. nem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.20. 19:55


bronzmeccs
http://livescore.com/soccer/summer-olym ... 1-2356257/

riccit eladjuk az atalantának, sadiqot meg a bolognának.....

itt is 1 gólszerző
http://livescore.com/soccer/spain/prime ... 1-2300516/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.20. 11:18


Talán jön egy szponzor, pontosan nem fejtette ki. Vagy csak nem igazolunk. :-D
A stadionról annyit mondott, hogy az elkezdés napjától számítva két év alatt felhúznak mindent.

Megy a duma rendesen kb ennyi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.20. 10:35


fogkefe1 írta: Amúgy az interjúban Jim azt is mondta, ez az utolsó év, hogy az ffp szabállyal küzdünk.

mért? ezetúl xarunk rá, vagy mi?! vagy épül a stadion, jah miket is beszélek, csak tervezik évek óta

diawara napoly, 13 milla plusz 2 bónusz
jah az olasz lapok többsége paredest kezdőbe várja, és csecsnyit is
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2016.08.20. 10:18


Az argentinnak kell kiszorítani Pjanicot, bár lehet ha Strootman -formába lendül akkor ő is áttudja venni a szerepét. Egy meccsből ne ítéljünk de úgy néz ki, hogy igen így nem lesz jó a középpálya. Vagy Florenzit kell kinevelni oda vagy Paredest, de Borja Valerót nem akarom látni, bármennyire is jó lenne ide. Nem akarom h most vele jobbak leszünk, később viszont el kell adni majd Manolast vagy Rüdiger miatta. Most már itt vannak az amcsik régóta, tessék megdobni mindenkit 5 millios fizuval aztán csókolom. Amúgy az interjúban Jim azt is mondta, ez az utolsó év, hogy az ffp szabállyal küzdünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.08.19. 22:05


Ezután hozzátette, hogy még Paredes is jobb mint tudjuk ki. Azért ha maradt volna, megnézném hogy az argentin kiszorítja a bosnyákot
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2016.08.19. 21:30


F.Totti írta:
feree80 írta:mondtam bameg, hogy kiállnak és a scudetto a cél :lol: :lol: pallotta szólott ilyet :lol:
szeretem és imádom Spát, de hogy hiszi hogy strootman jobb lesz mint pjanics, á elbaxtam, zingarot akartam írni természetesen zingarot :mrgreen: jáj neeee..ilyeneket mért kell? :)

:-D:-D:-D

De miért pont Strootmant hasonlítod a tudodkihez? Inkább DDR játszott abban a szerepkörben, de ő sem ugyanazt. Direktben vertikális játék nem is igazán volt, kivéve a Dzekora ívelgetést. Okosan játszottak a kiállításig, vqgy inkább 30-35 percig. Pedig akkor már letámadás is volt.

Ehhez a focihoz kell, hogy a maradék bosnyákunk ezt a szintet konstans tudja hozni. Nem eg, szexi foci, de eredményes lehet. Csak elég sok benne a "ha".

nem én hasonlítom, hanem Spá, bár nem tom melyik az eredeti, mert egyik szerint jobb, a másik szerint meg csak erősebb, azé van különbség. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.08.19. 20:12


feree80 írta:mondtam bameg, hogy kiállnak és a scudetto a cél :lol: :lol: pallotta szólott ilyet :lol:
szeretem és imádom Spát, de hogy hiszi hogy strootman jobb lesz mint pjanics, á elbaxtam, zingarot akartam írni természetesen zingarot :mrgreen: jáj neeee..ilyeneket mért kell? :)

:-D:-D:-D

De miért pont Strootmant hasonlítod a tudodkihez? Inkább DDR játszott abban a szerepkörben, de ő sem ugyanazt. Direktben vertikális játék nem is igazán volt, kivéve a Dzekora ívelgetést. Okosan játszottak a kiállításig, vqgy inkább 30-35 percig. Pedig akkor már letámadás is volt.

Ehhez a focihoz kell, hogy a maradék bosnyákunk ezt a szintet konstans tudja hozni. Nem eg, szexi foci, de eredményes lehet. Csak elég sok benne a "ha".
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 218 vendég