Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.11. 10:33


F.Totti: akkor FM-ezzünk kicsit gondolatban. 40m-ért kire repülnél rá és hol erősítenél még ezen a csapaton. A lapok szerint Azmoun, Sörloth és Edouard lehet még befutó. A Celtices srácról hallottam, de neki is már dobbantania kellett volna, így szerintem ő is kicsit elakadt a fejlődésben. A másik kettő totál vakfolt számomra, sosem hallottam még róluk.

Amúgy mi a helyzet a másik két nagy tehetséggel, Riccardi és Celar jól mentek az ifik közt, aztán nagyon eltűntek, pedig ez előbbiben nagyon bíztam, hogy sikerül felnőnie a feladathoz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2021.08.11. 10:41-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.11. 10:15


Eric, ez az én csapatom (amíg nincs Spina). De egyetértek, hogy több helyen is változhat az ellenféltől függően. Rááadásul Calafiori eddig inkább gyenge pont, mint erősség. De ettől még őt szeretném.
Mou csapatában valóban inkább Smalling lesz a kezdő és Vina a balhátvéd. Darboe sem fog folyamatosan játszani, mert ebben a korban elkerülhetetlenek a hullámvölgyek. Pellegrini is jön majd hátrébb és SES-nek is lesznek kezdő meccsei. És igen, a Pellegrini-Zaniolo páros az igazi fűszer. Plusz Zalewski, aki szerintem szezon közben robbanhat. Most fog eldőlni, hogy ő egy Federico Ricci klón vagy lehet belőle akár Zaniolo is.

A hírek szerint egyébként pont azon akadt ki Mourinho, ami valószínűleg a legjobb lépésünk. Dzeko. Ha belőle pénzzel szálunk ki és cserébe pályán lehetnek a fiatalabbak, akkor azt semmiképp nem mondanám hibának. De Mou úgy tűnik Snatch embere :)

Mcsabi, Abrahamot nem tartom elég jó fitnek. Igaz amit írsz és reális is ilyen pedigrével az ára, de ettől még nekünk sok. Sok, mert szerintem megtorpant a fejlődésben és fejben sem erős. Nehéz lesz pluszosan kiszálni belőle. És megöregedni biztos nem nálunk fog. Nem rossz persze így sem, de inkább kétcsatáros játékban egy B opció, mint egyedüli ék.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.11. 10:03


Amúgy valahol azért nem csináltuk rosszul ezt a Xhaka dolgot. Volt egy jó EB-je és a londoniak rögtön felszorozták az árát. Elég megnézni az Arsenal szurkolók reakcióit és azt is, hogy most mekkora a boldogság a szerződéshosszabbítás után:
https://www.hitc.com/en-gb/2021/08/10/t ... not-xhaka/
Nálunk meg van a középpályára 4 ember: Cristante, Diawara, Veretout és Villar. Nem mondom, hogy az olasz bajnokság legerősebb négyese, de építkezni szerintem ebből már lehet. Ha az egyiket sikerül eladni, akkor a helyére lehet nézelődni, amúgy szerintem teljesen felesleges.

Ami Abraham-et illeti, ha akarsz egy jó korban levő csatárt, akinek már van (többek közt bl) tapasztalata is, azért sajnos ez nem egy elszabadult ár. Abraham nem egy Schick. Isak lenne zsákbamacska, hiszen ő csak egy kisebb csapatnál játszott és nemzetközi porondon még nem sikerült kapuba se találnia, ráadásul szerintem 10-20m-val több pénzbe is fájna.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.08.11. 09:32


Szerinted ez lesz a kezdőnk?
2, de inkább 3 helyen szerintem nem ez lesz, vagy legalábbis nem egyértelmű.
Darboe és Calafiori még szerintem kevés fix kezdőnek, kapjanak lehetőséget bőven, kisebb meccseken, de a top4 velük minimum necces. Persze az is lehet hogy Vina tök szar, és akkor egy pár hónapig még úgyis Calafiori játszik majd.
Ha Diawara nem tudja hozni az első római évét, akkor középen is igazad lehet, és Darboe fog játszani, de azokon a meccseken, ahol nálunk lesz többet a labda ott meg szerintem inkább Villar játsszon.
Hátul meg inkább Smalling lesz, de van opció, aki nem hoza a szintet úgyis gyorsan padra kerül.
Na, összességében csak kihoztam, hogy a végén még igazad is lehet :)
Hátul nem aggódok, a Mancini-Smalling-Ibanez hármasból felőlem bármelyik 2 játszhat (de Mancini olasz, ő inkább ne maradjon ki), de középen Veretout mellett van egy lyuk, oda fel kell nőni valakinek.

Én egyébként a Pellegrini-Zaniolo kettős miatt várom a szezont, rájuk kiváncsi vagyok.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.11. 09:08


Hát én kicsit másképp állok. Nekem Mourinho azért tetszett, mert azt hittem hogy vele és miatta könnyebben tartunk meg és igazolunk játékosokat.
Ehhez képest Pellegrini még nem hosszabbított, Florenzi menne már bárhová és azt sem látom, hogy az igazolásainkban lenne logika. A Xhaka deal bukott bár milkán, Abrahamért pedig kifizetjük a világ pénzét úgy, hogy Dzeko távozásával is van két elvileg Roma szinten nem rossz játékos egy posztra. Ez persze nem Mou hibája, de pont az nem működik, amit a leginkább reméltem tőle.

Annak sajnos kicsi az esélye, hogy zseni csapatot épít, bár az olasz "klíma" akár tehet jót neki. Ha építkezős edzőt akartunk volna, akkor nála (kis túlzással) csak jobb opcióink lettek volna.

De mindezek ellenére baromira várom a szezont. Nem mourinho miatt, hanem mert a Rui Patricio- Karsdorp, Mancini, Ibaneu, Calafiori - Veretout, Darboe - Zaniolo, Pellegrini, Mkhitaryan - valaki csapatot azért szívesen nézem majd. A jelenlegi mezőnyben egy jó edzői teljesítménnyel top4be kerülhetünk. Ennél többet pedig nagyon ritkán remélhetünk Roma szurkolóként.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.11. 07:53


Trigoria írta:azért a sztárok és a sztár edző mellett van ami érdekelne, a sok olasz a csapatban :wink:

Jó kis Kean, Balotelli csatárduót szeretnél? :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.10. 23:29


mcsabi:
azért a sztárok és a sztár edző mellett van ami érdekelne, a sok olasz a csapatban :wink:




Párizsban újra együtt játszhat korábbi csapattársával és jó barátjával, a brazil Neymarral, valamint három honfitársával, Mauro Icardival, Leandro Paredesszel és Ángel Di Maríával – utóbbi két játékos Messivel egyetemben tagja volt az idén Copa Américát nyerő argentin válogatottnak.
Beb.szna ha Icardit nem b.sszák ki nagy ívben azonnal :D :D :D :D Messi gondolom a feltételei között az első helyen kötötte ezt ki. Ergo Icardi igazolhatóvá válik. Félek.... :D

https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... ja-2843839
gecc, az a bemutatóvideó full hangerőn azért ott van a szeren
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.10. 17:32


[quote="Trigoria"]az már megjött Vina személyében :D[/quote]

ÉS milyen könnyen jött ugye? :)
Nincs kizárva h jó lesz ;)
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.10. 17:01


Sabatini mester jöhetne vissza, mert Pinto szerintem is egy 0 eddig. Vinát megveszi jó drágán, de jobb oldalra nincs ember, mondjuk ha ott is fog játszani akkor oké. (Valszeg fog). Olyan játékosokat sem tud eladni akiknek van piaca. Ünder, Pau, Olsen, Diawara, Kluivert vagy itt van vagy kölcsönbe ment.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.10. 16:53


Trigoria írta:de őszintén, ha nem lenne most nálunk Mourinho, akkor ki a f.szomat érdekelné az előttünk álló szezon?

De itt van :lol: Az tény, hogy az embereket a sztárok érdeklik egy csapatnál és itt most egyértelműen José a legnagyobb sztár. De egy csapat életében pont az edző tudja a legnagyobb változást hozni. Részemről már nagyon untam, hogy az utóbbi időkben sörmeccs hangulata volt a derbiknek is és ha gólt kaptunk, a játékosok lehajtott fejjel ballagtak vissza a középkezdéshez. Aztán lehet egyedül vagyok ezzel, jobban szeretem ha van egy két keményebb figura, mint Mexes, vagy a fiatalabb Totti, De Rossi és ezeket az embereket nem herélik ki. Máshogy lép az ellenfél a gyepre ilyenek ellen. Manciniből és Ibanezből pont ki lehetne ezt hozni és erre Mourinho alkalmas is lehet.
Másrészről ha elvernénk 100-150m-t a piacon, de Fonsecaval vágnánk neki a szezonnak, sokkal kevésbé lennék lelkes.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.10. 16:23


az már megjött Vina személyében :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.10. 15:59


Ez a Pintó fiú elég gyengén mozog a transzfer piacon. Kicsúszik minden a kezéből. Könnyíthetne a saját dolgán és olyan csapatból igazolhatna ami lentébb van mint a Roma. A licithábórú nem nyomná és a fizuigény sem. Esküszöm már annak örülnék ha jönne egy nevesincs délamerikai akinek a vágya Európa.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.10. 15:42


de őszintén, ha nem lenne most nálunk Mourinho, akkor ki a f.szomat érdekelné az előttünk álló szezon? Na jó, beszélek a magam nevében csak. :)) De valszeg 10 forduló után már az is mindegy lesz, ki az edzőnk. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.10. 15:28


Köszi :lol: Amúgy ahogy elnézem nem kell aggódnod. A csodacsatár ügynöke 5m-s fizetést kér, így gondolom átengedjük az Arsenalnak. Dzeko-t meg várják a 17-kor kezdődő edzésre, szóval nem Milánóban van orvosin, ahogy azt néhol megírták. Bár még emlegetnek olyan szuper alternatívákat, mint Azmoun, Edouard vagy Sörloth (direkt rákerestem, ez utóbbi nem egy sci-fiből ismert faj), szerintem a bosnyák még letolja ezt az évet nálunk, aztán elmegy valahova levezetni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.10. 14:11


Én az olasz válogatottért se láttam meghalni. Meg merem kockáztatni, hogy a 35 éves Dzekoval jobban járnánk, mint vele. Római nem lesz belőle, akkor inkább egy fiatal tehetség haljon meg a pályán a pénzért és azért, hogy visszakerüljön egy jobb angol csapathoz.

Belottiról pont ezt akartam írni, és hogy Dzekoról ezt írod....hááááátt....ittam minden szavad :D :oops:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.10. 11:24


Nem rossz a srác, de ha nem a PLből jönne, akkor kb 20M-es árcéduláa lenne ráaggatva. Remélem drága lesz nekünk.

A hírek szerint 5 milkás fiztést kér, mi 4et ajánlunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.10. 10:23


Nem ismerem ezt az abrahamot, de az osszevagott jutyubvideojanak a fele a kihagyott helyzetekrol szol, van nehany semmitmondo megmozdulas es par ajto-ablak, amit sikerult bekotornia.
Mindenesetre nem tul biztato...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.10. 08:28


fogkefe1 írta:Nagy távozó idén kivételesen nem volt.

Azért valljuk be őszintén, azért nem volt nagyobb nevű távozó, mert ilyen már nincs a csapatban. Zaniolo talán az egyetlen, de két ilyen sérülés után hatalmas zsákbamacska lenne, majd jövőre elviszi az a csapat, aki nagyon akarja.

fogkefe1 írta:Szerk: most nagyon azt olvasom, hogy Ábrahám lesz a befutó, mert Mou őt akarja. Hát talán neki örülnék a legkevésbé. Igazából kedvelem és sokra tartom, de ő itt egy zsoldos lenne aki minden pillanatban arra várna, hogy mehessen vissza Angliába, míg például Belotti lehet hogy rosszabb játékos, de pont ezért neki nagyobb szó, hogy nálunk jászhatna és meghalna a pályán folyamatosan a csapatért az tuti.

Én az olasz válogatottért se láttam meghalni. Meg merem kockáztatni, hogy a 35 éves Dzekoval jobban járnánk, mint vele. Római nem lesz belőle, akkor inkább egy fiatal tehetség haljon meg a pályán a pénzért és azért, hogy visszakerüljön egy jobb angol csapathoz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.09. 21:12


Nincs rossz kertünk szerintem. Nagy távozó idén kivételesen nem volt. Elvileg erősödni fogunk a kapuban ( szerintem Pau Lopez jobb lenne de mindegy), meg elvileg erősödni fogunk elől is, Zaniolo nagy plusz, illetve Dzeko helyett is jön majd valaki.

Tehát erősödött a keret miközben az Inter, Milan, Atalanta gyengült.

Szerk: most nagyon azt olvasom, hogy Ábrahám lesz a befutó, mert Mou őt akarja. Hát talán neki örülnék a legkevésbé. Igazából kedvelem és sokra tartom, de ő itt egy zsoldos lenne aki minden pillanatban arra várna, hogy mehessen vissza Angliába, míg például Belotti lehet hogy rosszabb játékos, de pont ezért neki nagyobb szó, hogy nálunk jászhatna és meghalna a pályán folyamatosan a csapatért az tuti.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.08.09. 20:41


már az megbocsáthatatlan bűn a számomra, hogy ilyen b.perez karsdorp féléket előnybe részesítették florenzivel szemben, pedig még a roma mezére se méltóak. ;)

amúgy már csak ilyen grönlandi, honduraszi, madagaszkári játékosokat kellene idehozniuk, azzal feltennék nálam a pontot az i-re.

ez vmi borzalom idáig, és ehhez mourinho a nevét adta?!. [végülis nettó 8 milláért majd elbohóckodik 1 évig, után kirúgjuk, és az amcsik fizetik tovább a bérét, neki jó üzlet így is, úgy is, itt csak a roma bukhat.]
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.09. 16:59


Florenzi is csak ebben emlékeztet a gólja után a nagymamájához kirohanó, pár évvel ezelőtti önmagára. Olasz, de nem romanista.

Dzeko már holnap Milánóba megy orvosira.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.09. 16:20


Flo ma épp a Milanhoz van nagyon közel. Izgi...

Ja, Belotti egy valamiben emlékezetet az 5 évvel ezelőtti önmagára. Abban, hogy olasz. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.09. 11:09


Ne aggódj, Isak-et nem tudjuk megfizetni. Szerintem az orosz gyerek lesz a befutó, de azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy nem jön senki. Van két másik csatár...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.09. 11:07


persze hogy Belottit akarom. Olaszt akarok!
Most nézem, ez az Isak fekete?? Svéd fekete? róla van szó? Kösz, de ne :)
Seferovic? Nem rossz, de nem is elég jó szerintem nekünk, meg nem kell egy újabb balkáni. Bár még mindig inkább ő mint egy csúcsnéger

és Icardi nem elég labdatartó, plusz nem védekeznek elég jól.
+ egy szarszemétszar alak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.08.09. 11:13-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.09. 10:04


Én Belottit szeretném. Tetszik a mentalitása. Nehéz megborítani. És alapjában egy hajtós játékos aki nem arra játszik h fetrengjen ahogy a közelébe érnek.
Szerintem jól állna neki a mez, előre lépés lenne neki, még akár hosszútávra is berendezkedhetne Rómában
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég

cron