Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.01. 13:08


arra azért kíváncsi lennék, hogy ebből az emberanyagból Spalletti mit hozna ki...persze ez örök kérdés marad...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.09.01. 12:47


legtöbb bevételt összehozó 5 csapatból 3 olasz...de most akkor kérdem én: mi az istent csinálnak a pénzzel?? ezért nem fog sem a palermo, udine, genoa sem előrébb lépni, azért 40-60 millió fontból lehetne elég komoylan erősíteni hogy kicsit nívósabb legyen a bajnokság. palermo is mit csinál azzal a 37milla fontal (43M EUR) amit Pastore fiuért kapoot ? semmit...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.01. 12:24


A LEGTÖBBET KÖLTŐ ÖT CSAPAT:

1. Man. City (angol) 81 millió font
2. PSG (francia) 78 millió font
3. Juventus (olasz) 75 millió font
4. Chelsea (angol) 75 millió font
5. AS Roma (olasz) 69 millió font

Bent vagyunk az első ötben.
Érdekes, hogy a Palermo bevétele majdnem annyi volt, mint a mi kiadásunk, 62 milkát nyertek!, de az Udinese is majdnem annyit, meg a Genoa is jól keresett.

A LEGTÖBB BEVÉTELT ABSZOLVÁLÓ ÖT CSAPAT:

1. At. Madrid (sp.) 71 millió font
2. Arsenal (angol) 63 millió font
3. Palermo (olasz) 62 millió font
4. Udinese (olasz) 59 millió font
5. Genoa (olasz) 47 millió font
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.09.01. 12:14


Xaba írta:Én Gago -nak nem igazán örülök. A legjobb barátom Barca fan, és ezért figyelemmel kíséri a Realt is

kicsit vicces ez így :D:D ez olyan mitnha megkérdeznénk egy laziost Tottirol vagy bárkiről a ...a válasz ugyis tudjuk mi lenne :D
egyébként meg Gago jó játékos, nem ő tehet arról hogy mellőzték, aminek már nagyon sok jo játékos eset áldozatául a reálnál. ahogy írtam multkor is: Elintézték olyan szép realosan: megrágták majd kiköpték...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.09.01. 11:31


És akkor hamarosan lesz saját pályánk is?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.09.01. 10:48


Én Gago -nak nem igazán örülök. A legjobb barátom Barca fan, és ezért figyelemmel kíséri a Realt is. Az ő véleménye az, hogy Gago nem játszott túl sokszor, és amikor játszott, akkor is ő volt a leggyengébb láncszem a csapatban. Valamiért én hiszek neki...


Amúgy a 33 ból, 13 olasz van most is a csapatban.. tehát én nem aggódok amiatt, hogy úgy járunk mint a BL győztes Inter, hogy 1 olasz SEM volt a csapatban.. xDDD
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.01. 10:45


Azt kell mondjam h elégedett vagyok az átigazolási szezonunkkal, fiatal, de azért jól csengő játékosok érkeztek még az utolsó pillanatban is, egyetlen problémám ezzel az utolsó pillanattal van, érkezett 3 olyan játékos, akire elviekben kezdőként számítunk majd, de hát a csapatba való beépülés az nem 1 hét, de mégcsak nem is 2, félek h a szezonunk eleje buktatókkal lesz tele, hiszen sok az új arc, sok a fiatal, ebből csapatot kell kovácsolni, nem is beszélve az új játékszisztémáról... Nem vagyok bizakodó a szezon elejével kapcsolatban, de a második fele szép lehet ;)
19-25 év közötti fiatalok érkeztek zömmel, ez örvendetes, távlatokban gondolkodva ebből egy erős Roma alakulhat, nekünk szurkolóknak most kell türelmesnek lennünk, van egy koncepciónk, úgy látom ehhez ragaszkodik a menedzsment, várjuk meg mi sül ki belőle ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.01. 10:28


Most nem azért de amikor utoljára bajnokok voltunk, hány olasz is volt a csapatban/kezdőben? Lehet, hogy valamire rosszul emlékszem, de a bajnok kezdőcsapatunkban volt egy cafú, candela, samuel, zebina, emerson, assuncao, nakata, batistuta, valahogy így...


http://it.wikipedia.org/wiki/Associazio ... _2000-2001
volt ott olasz szép számmal - a kezdőben is akadt, de a lényeg
hogy az általad felsoroltak fele világklasszis volt - nem úgy most
de sebaj, én elégedett vagyok a körülményeket tekintve, csak keveslem az olaszokat
de az eredmények javíthatnak ezen az aggodalmamon :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.01. 10:06


Mondasz valamit! :oops:
Stekelenburg, Kjaer, Pjanic nem a válogatottjuknál vannak? Meg az egyetlen Olasz válogatottunk, De Rossi?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.09.01. 10:01


bigg írta:A szerdán igazolt játékosok, már hétvégén játszani fognak? 3 nap alatt még átcuccolni sem lesz idejük!


hétvégén amugy sem lenne forduló, válogatott meccsek lesznek, jövőhét hétvégéig meg csak odaérnek :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.01. 09:48


A szerdán igazolt játékosok, már hétvégén játszani fognak? 3 nap alatt még átcuccolni sem lesz idejük!
Am a Pjanic - Gago - De Rossi középpályától sokat várok, ahova Lamela is besegíthet (meg gondolom az öregek is bekerülnek majd néha, Pizzaro, Taddei, Perotta) van választék.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.09.01. 09:09


Én nagypn vrom a rajtot. Van valami hír a sztrájkkal kapcsolatban?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.09.01. 08:48


És 28 millát kell fizetnünk, ha itt akarjuk tartani. Szerintem, ha bejön, akkor ez még egy elfogadható ár érte, főleg, ha a mostani igazolásokkal hasonlítjuk össze.
Végül mégis beigazolódott, hogy egy rakás pénzt költöttünk, vagyis az új tulajjal tényleg pénz állt a házhoz (ebben sokan kételkedtünk). Csak mi nem néhány sztárt igazoltunk, hanem sok jelenleg középszerű játékost. Meglátjuk, hogy bejön-e.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.09.01. 07:23


Boján két évig lesz nálunk csak 2013ban megy vissza.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.09.01. 05:57


csak azt sajnálom ebben a szezonban, hogy ha Krikic bejön, mint szélső támadó, akkor is nyáron pótolni kell, mert 40 millát nem hiszem, hogy kiadna érte a vezetőség.

a jó támadó meg drága, úgyhogy ha nyáron igazolunk is egy-két embert, az egyik egy drága csatár a többi meg olcsóbb középpályás vagy védő lesz

de legalább a Bojan üzleten nem veszítünk semmit

Grazie Szabi és DiBe papa egyébként a szép igazolásokért. Egyedül Fernandot sajnálom, hogy nem hoztuk el.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.31. 23:51


te jó Ég, 11 középpályásunk van.
télen el kéne adnni 4-et közülük és abból a pénzből venni 1-et
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.31. 22:46


Most nem azért de amikor utoljára bajnokok voltunk, hány olasz is volt a csapatban/kezdőben? Lehet, hogy valamire rosszul emlékszem, de a bajnok kezdőcsapatunkban volt egy cafú, candela, samuel, zebina, emerson, assuncao, nakata, batistuta, valahogy így...

Más: amikor arról beszélünk, hogy túl drágán vettünk játékosokat, illetve nagy a keret és majd viszi a pénzt a játékosok fizetése, azért jusson eszünkbe, hogy talán a klubvezetés is ért a pénzügyekhez, nem csak a magyar asroma fórum csapata :) (bár az érthetetlenül drága játékosokban egyetértek)

Amúgy elégedett vagyok, nagyon is, de sajnos az év eleji keret alapján nem szabad semmit elvárni a csapattól...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.08.31. 22:01


Az első. Elmebeteg. Sokat keresett Pastore-n és elszállt. Meg kiestek az EL-ból és ez kiverte nála a biztosítékot. És mintha nem lenne náluk erősítés, csak még távozók.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.31. 21:51


na neeeeeeeeeeeeeeeee
zamparini kirúgta piolit
mi a fenének megy oda bárki is edzőnek? az az ember teljesen elmebeteg, vagy egyszerűen csak ilyen ócska trükkel akar folyamatosan rivaldafényben lenni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.08.31. 21:45


Nem megy el szótlanul, szerintem nagyon jó, hogy talán elindul egy folyamat, amikor a primaverások, sőt talán a "kisebbek" is látják, hogy figyelem van feléjük.
Ez egy jelentősen jobb, és izgalmasabb "0. forduló" volt, mint az elmúlt években. És ha tavaly az volt a hit, hogy bajnokesélyes keretünk van (Adrianoval), akkor most még inkább ez lehetne. De álljon és érjen össze a csapat, legyen meg a BL hely, majd a jövő nyáron jöhet egy-két erősítés. Ha akkor is annyit költünk mint most, de csak ketten-hárman jönnek, akkor az idei csapat megerősödve valódi élcsapat lehet. Szerintem ezért kellett idén nagy bevásárlás mindenfelől, nagy keret, hogy azzal a két játékossal még erősödve, a kiderülő felesleg lehetséges kiszórásával ( szia Tádé, Pizza, ...) összeálljon a nyerő csapat 2012-13-ra.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.31. 21:38


Az új tulajokat most csak az eredmény érdekli s nem az mennyi olasz játszik a csapatban s pillanatnyilag evvel most egyetértek túl régen volt amikor nyertünk valamit uh most már tényleg legyen valami eredmény idővel persze jöhetnek az olaszok is a csapatba sőt :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.31. 21:16


én is elégedett vagyok, bár kicsit töltelék szagú játékosok jöttek, de azért csak horogra akad náhány nagyobb halacska is...
mindenképp eredmény, hogy jóval fiatalabb lett a csapat és a két, talán legrizikósabb játékos csak kölcsönbe jött. én eleve azt gondoltam, hogy jövő nyár végére kell összehozni azt a csapatot, ami tényleg harcba szállhat a bajnoki cimért, és ez a nyár egy megfelelő lépés volt ezen az úton.
az egy másik kérdés, hogy ez a rengeteg új, zömében fiatal játékos milyen hamar tud összeszokni, ráadásul mindezt egy totálisan megújitott rendszerű csapatban, ahol a régi játékosok is jóformán újnak számitanak. gondolom vagy fél évbe beletelik, mire elkezdhet rendesen működni a gépezet, addig meg csak túl kell élni valahogy és lehetőleg a legkevésbé lemaradni

szóval:
:flagbig:

csak aztán kitartson ez a bizakodás akkor is, ha az elsőmásodik fordulóban leikszelünk otthon a cagliarival. vagy... de neeeeeem

jaaaaa, és mindenki totál szótlanul elmegy amellett, hogy úgy néz ki, 2 fiatal -és ők aztán tényleg baromi fiatalok- is bekerült nem csak a keretbe, hanem ténylegesen a csapatba. ez azért nem semmi, alberto volt az utolsó ténylegesen beépitett saját fiatal. sajnos...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.31. 20:59


úristen most olvasom hogy Brighit anno 16 milláért vettük a Juvétól? :shock: Valahogy erre én már nem emlékeszem - lehet nem véletlenül :D

A keret végül szerintem egész jó lett. Túl sokba kerültek az újak, de a nevekkel nincs bajom.
Azzal már sokkal inkább, hogy mi leszünk az a csapat ahol a legkevesebb olasz lesz lassan... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.31. 19:20


rochi19 írta:srácok csinálni akarok egy listát tudtok segíteni ebben?

összeakarom írni h kik jöttek és kik mentek beleértve a fiatalokat is


http://www.transfermarkt.co.uk/en/as-ro ... in_12.html :wink:
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.08.31. 18:57


A keret rendben van, akkor holnap kezdődhet a stadion projekt! A Juve-nak elég jó lett az új pályája, bár nekünk egy kicsit nagyobb kellene (55e).
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 232 vendég