Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 12:22


Lamela úgy tűnik nem jön akkor már vegyük meg Eden Hazardot :) az új Pizzaro lehetne a maga 170 centijével :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 12:05


ha tényleg megválunk töle amit nem szeretnék akkor már legalabb Angel ára jöjjön ki belőle 4.5millió
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.06. 12:01


Hunszi írta:Reméljük, hogy nem csak Bojan lesz a júlusi igazolásunk és a hónap végére már nagyvonalakban össze is áll a csapat (Stekelenburg, Nego, Angel, Bojan, Lamela?? Pastore??).

Közben a Fulham 3 milliós ajánlatot tett Riiséért, és ma talán eldől DeRossi sorsa is mivel ma űlnek újra össze a szerződéshosszabítás érdekében.


Riise? 3 misi? 5 ért vettük annó :D Szerintem k...va olcsón megkaptuk. Világklasszis játékos volt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 11:13


Reméljük, hogy nem csak Bojan lesz a júlusi igazolásunk és a hónap végére már nagyvonalakban össze is áll a csapat (Stekelenburg, Nego, Angel, Bojan, Lamela?? Pastore??).

Közben a Fulham 3 milliós ajánlatot tett Riiséért, és ma talán eldől DeRossi sorsa is mivel ma űlnek újra össze a szerződéshosszabítás érdekében.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 09:42


lucifer0013 írta:Állítólag 12 misit ajánl Sab Lameláért...

És 7 misit Radislav Petrovicsért aki egyes hírek szerint a Partizan játékosa, de transfermarkt szeint meg aláírt a Vitesse Arnheim-hez. érdekes :)


ha a kiesés miatt tényleg 10 millió az ára akkor most nem akaruk kockaztatni és áron felül ajánlunk...nagyon helyes :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.06. 07:24


Állítólag 12 misit ajánl Sab Lameláért...

És 7 misit Radislav Petrovicsért aki egyes hírek szerint a Partizan játékosa, de transfermarkt szeint meg aláírt a Vitesse Arnheim-hez. érdekes :)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.07.06. 06:28


Ricky Alvarez átigazolásának története kicsit másképp

Sabatini és Marcelo Simonen haverok voltak már ősidők óta. Annak idején együtt itták végig Buenos Aires összes kocsmáját olyan durván, hogy a végén Sabatini a legutolsó szójatermesztő parasztban is Maradonát látott. A lényeg, hogy országos cimborák voltak Marceloval. Meg is lepte Sabatinit, hogy 2011 májusában hívást kapott tőle...
S: - Csá Marcelo!
M: - Szevasz komám! Van egy kis gondom.
S: - Mondd! Tudod, hogy haveroknak mindent.
M: - Gáz van. Le vagyok égve. A ház dőledezik, a limómat le kellene cserélni, az asszony pedig sír, hogy nem adok neki pénzt vásárolni.
S: - Rossz hírek, de hogyan segíthetnék?
M: - Van egy fiatal - de már annyira - középpályásom, aki hol játszik a Velezben hol-nem. A mentalitása rosszabb, mint Adrianoé, az izületeiről pedig ne is beszéljünk...
S: - Vegyem meg tőled ezt a játékost? De biztos hallottad, hogy most már a Roma a kenyéradóm, a nem valami libaterelő csapatnál vagyok...
M: - Nem, nem félreértesz. Tudom, hogy Lamelát akarod. Arra kérlek csak, hogy mesélj a firkászoknak arról, hogy Lamela már nem biztos, hogy elérhető. Ez jó neked, mert addig kiesik a River is - tudod, ezt már lezsírozták, emlékszel talán, hogy hogy mennek itt a dolgok... Szóval neked jó, mert Lamela addig a kutyának nem kell majd és zsebpénzért megveszed, az én kis Rickymet pedig benyeli valamelyik nagy klub nagy zsozsóért. Tudod, hogy mennyit számít a szavad az átigazolási piacon.
S: - Hmmm... Most mondasz valamit...

És így történt, hogy a Roma orra elől az Inter merda elhalászta Ricky Alvarezt. Hogy hitelesebb legyen a történet Sabatini az átigazoláskor még jókat morgott az újságíróknak, mutatva, hogy nincs túlságosan jó kedve, majd a markába röhögött egy jó nagyot és elutazott a Copa Americára Erik Lamela szerződésével a zsebében...

Remélem nem aludtatok el közben... :-)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.07.06. 00:19


ForzaRoma24 írta:Délután lapértesülés volt Coentrao híre, estére meg arra jövök haza a fociból h már hivatalos! Na ezt nevezem én ügyintézésnek, nem azt ami nálunk zajlik már megint, vagy egy hónapja udvarolunk Krkicnek, most tartunk ott h talán(?) holnap v holnapután v én már nem is tudom.... Ahh, oszt akkor legyél optimista...
Kéne vagy 6 új játékos a keretbe, jelenleg egy sincs, h legyek optimista?
Jó, tudom, befogtam!! :D

Coentraoról már egy hónapja cikkeztek, h a Reaal akarja. és most írja alá. szóval ott se pikk-pakk megy a dolog...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.06. 00:15


Talán eddig azért nem igazoltunk, mert nem volt ki aláfirkantsa a papírokat (ez a Fradi téli esetére emlékeztet :) ):

"Eközben Fenucci lesz a Roma ügyvezető igazgatója, miután lemondott a Lecce általános menedzseri posztjáról. Viszont Cappelliéhez hasonlóan az ő szerepköre is ideiglenes, neki az átigazolások ellenjegyzése lesz a feladata."

Nem tudom mi az az "átigazolás ellenjegyzés", de mindegy is, a lényeg hogy ezt eddig nem tehettük meg, de most már megtehetjük, újabb ok a bizakodásra! :)

Amúgy erről a Coentrao ügyről már vagy 2 hete szó van, lehet egy lejárt újságot találtál... :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.05. 23:17


Délután lapértesülés volt Coentrao híre, estére meg arra jövök haza a fociból h már hivatalos! Na ezt nevezem én ügyintézésnek, nem azt ami nálunk zajlik már megint, vagy egy hónapja udvarolunk Krkicnek, most tartunk ott h talán(?) holnap v holnapután v én már nem is tudom.... Ahh, oszt akkor legyél optimista...
Kéne vagy 6 új játékos a keretbe, jelenleg egy sincs, h legyek optimista?
Jó, tudom, befogtam!! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 21:31


A spanyol labdarúgó-élvonalban szereplő Barcelona visszautasította a Getafe ajánlatát Bojan Krkicért. Ángel Torres, a Getafe elnöke az AS-nek elmondta, tízmillió eurót ajánlottak a válogatott játékosért, a katalánok azonban nemet mondtak erre.

„Tízmillió eurót ajánlottunk Bojanért, azonban azt a választ kaptuk: már megegyezett a Romával."

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/barcelona-visszautasitottak-a-getafe-krkicert-tett-ajanlatat-2084748
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.05. 20:47


Eddig hivatalos igazolásaink nem is lehettek mivel nem volt vezetőség aki aláírja a papirokat de mivel, hogy mostmár van ha egy hónapig is de hivatalos elnökünk így már aláírhatók a papirok tehát ettől a pontol már jöhetnek a hivatalos bejelentések.

Emelett új hír, hogy Doni csütörtökön akár már Angiliában lehet az orvosi vizsgálatokon.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.07.05. 20:33


Eddig nehéz optimistának lenni.
Most vagy van elnökünk vagy nincs!
Eddig olyan frenetikus igazolásaink vannak, mintha még mindig fillérekből gazdálkodnánk.
Csak megy a szarkavarás és a dumaláda, de eddig nem történt lényegi dolog.
Mondjuk ebben eddig is erősek voltunk, mármint a szájkaratéban.
Szóval az a lényeg, hogy nehéz optimistának lenni.
Úgy hogy pesszimistán szemléljük a történéseket, aztán reménykedünk, hogy a végén kellemesen fogunk csalódni :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 19:04


én is optimista vagyok, lépésről lépésre látszanak haladni a dolgok, bár valóban húzzák mint a rétestésztát, én egyelőre nem látok okot, hogy fölöslegesen idegesitsem magam.
persze, lehet, hogy rosella2 lesz, de kétlem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 18:28


Holnap jobb kedvetek lesz, meglátjátok nem fogtok mindent ilyen sötéten látni, vagy ha nem holnap remélem hamarosan mert elég lehangoló olvasni ezt a sok, szerintem indokolatlanul pesszimista hozzászólást.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.05. 18:11


Miért van erről a két új vezetőről nagyon nagyon rossz gondolatom?
Mármint nem magukról róluk, hanem hogy kellenek IDEIGLENES vezetők...
Egyik felmondja ezért(?) a leccei állását... gyanús ez nekem

amíg a tulajdonosi vizsonyok nem lesznek egyszer s mindenkorra kristálytiszták, addig kakikavarás marad. Kezdek kételkedni abban h DiB bácsi tényleg átveszi a klubbot.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 17:32


http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... manchester

nagyon gyorsan cseréljük el mottaval egyetemben menezre vucsira meg egy kis pénzecskére.
bónusznak adjuk taddeit :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 17:23


Alejandro Martinuccio, nem tudok róla semmit, amx annyit hogy a Penarolban tolja, állítólag SAb figyelte/figyeli persze hogy a firkászok szerint, no de az milyen már, kacsafalván azt beszélik előszerződést kötött a Palmeirassal, most akkor nem vonzó neki Európa, neadjisten a Róma? persze nem tudhatjuk, hogy komoly volt e firkászok & SAb érdeklődése...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.05. 17:13


OFF : A real már 5 öt igazolt.
A Juve is elég sokat (mármint számban, és összegben)

Mi mikor?:-S
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.05. 17:12


feree80 írta:Állítólag, állítólag, állítólag Sab ismét felvette a kapcsolatot a Riverrel, 10M adnánk Lameláért ők 12et akarnak(felek, hogy ez megint csak szófosás a firkászoktól, de nem legyen igazam).
Amúgy meg jó lenne tudni, hogy mi alapján döntenek arról hogy egy ifistát támogatnak, gondoznak, megtartanak a Rómánál, ezt most Broscoról jutott eszembe, hivatalosan visssza kellett volna hogy térjen, mert visszavettük, de akkor most mégsem?
Komolyan felmerül bennem, hogy lehet hogy a tehetség nem elég, 16-17 éves korban már jó menedzserre van szükség, hogy a játékos talpon maradjon? plusz az jutott eszembe, van Curci, Okaka, Greco, Cerci, GAlloppa,Rosi gyakorlatilag ők mind a 2004-05ös bajnok primaverából vannak, azóta senki de senki nem tudott megragadni a SErie A szintjén, lehet hogy előfeltétel a Románál az, hogy aki megnyeri a primaverát, arról gondoskodunk, a többiről nem??? tényleg nem értem, Brosconak volt köbö 30 b ligás meccse, ennek a Negonak vagy mifene, kevesebb van, ugyanúgy b-be, mondjuk franciába, rá számítanánk, Broscora meg nem...érthetetlen dolgok ezek, jó lenne mögéjük látni.
(mondjuk annak idején Freddivel csinálták meg uezt, akkor se értettem, most se fogom...)


Hát ezt tényleg én sem értem. Ezt talán csak a keleti bölcsek tudják. Szerintem már sosem fogjuk megtudni
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.07.05. 15:57


Milyen lehet az, amikor lenyomsz 6-8 évet a Roma korosztályos csapatainál, nem is rosszul, hisz' válogatott vagy korosztályodban, csak azért, hogy ha majd "nagy" leszel, végre a Serie-A -ban is a FARKASOKNÁL játszhass, és lóf@xt kapsz, nem játéklehetőséget, még csak nem is számolnak Veled, menj kölcsönbe, de lehetőleg úgy, hogy vissza se gyere...
Siralom, ahogy az átigazolási bohozat-politikánk is...
A buzikékek miért tudnak rövidre zárni gyorsan igazolásokat, mennyivel csábítóbb a sötét oldal, mint a Giallorosso???

Nem értek semmit ... :evil:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 14:20


Állítólag, állítólag, állítólag Sab ismét felvette a kapcsolatot a Riverrel, 10M adnánk Lameláért ők 12et akarnak(felek, hogy ez megint csak szófosás a firkászoktól, de nem legyen igazam).
Amúgy meg jó lenne tudni, hogy mi alapján döntenek arról hogy egy ifistát támogatnak, gondoznak, megtartanak a Rómánál, ezt most Broscoról jutott eszembe, hivatalosan visssza kellett volna hogy térjen, mert visszavettük, de akkor most mégsem?
Komolyan felmerül bennem, hogy lehet hogy a tehetség nem elég, 16-17 éves korban már jó menedzserre van szükség, hogy a játékos talpon maradjon? plusz az jutott eszembe, van Curci, Okaka, Greco, Cerci, GAlloppa,Rosi gyakorlatilag ők mind a 2004-05ös bajnok primaverából vannak, azóta senki de senki nem tudott megragadni a SErie A szintjén, lehet hogy előfeltétel a Románál az, hogy aki megnyeri a primaverát, arról gondoskodunk, a többiről nem??? tényleg nem értem, Brosconak volt köbö 30 b ligás meccse, ennek a Negonak vagy mifene, kevesebb van, ugyanúgy b-be, mondjuk franciába, rá számítanánk, Broscora meg nem...érthetetlen dolgok ezek, jó lenne mögéjük látni.
(mondjuk annak idején Freddivel csinálták meg uezt, akkor se értettem, most se fogom...)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.05. 14:00


tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Nézd meg az U17-et, ott is 1et találsz! Németből :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.05. 11:56


Sahin már nem németben tolja tovább és amúgy is török válogatott...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 11:30


Kösz, mondjuk camparini egy nagy szarkeverő, múltkor lenyilatkozta, hogy Alvarez aláírt az ágyúsokhoz, azóta ismét megnyilvánult, most meg az Interhez, és különben ki ő? játékosügynök vagy bennfentes? nem csak egy outsider, aki talán(de max szájjal) érdeklődött Alvarez iránt, Pastorét meg sztem nem fogjuk leigazolni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 190 vendég