Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.04.16. 07:00


Ezt a játékosok hellót egyszerűen lehetetlen komolyan gondolni. Ha megnézitek minden egyes rossz szezon után az a fórum reakciója, hogy játékosok helló, de ez nem így működik. A Parma nyomott ilyen átigazolási szezont (úgy emlékszem). Több szezon alatt lehetséges ez esetleg. Persze én is elküldenék pár embert: Astorit nem kellene megvenni, ezt a Spolli dolgot nem is értem továbbra sem, Iturbe mehet isten hírével (máshol valószínűleg jobb lesz). Talán még a bosnyák is, ha lesz kérője normális áron.
Igazából most az a helyzet, hogy tavaly volt egy nagyon szerencsés és zseniális szezonunk, idén meg van egy olyan, ahol minden szerencsétlenség megtörténik. Valahol a kettő között lehet az igazság (nekem ne jöjjön senki azzal, hogy még mindig BL helyen vagyunk, mert ez csupán a bajnokság sajátossága). Értem azokat, akik a stabilitás hívei és kitartanak Garcia mellett, én nekem is óriási vágyam már egy stabil edző. Azonban én inkább Garcia távozása mellett vagyok. Könnyebb az edzőt lecserélni. Plusz azért a játék képével is vannak bajok (kb tavaly tavasz óta) és nem hiszem, hogy ezen már a Mister tud változtatni. Amennyiben marad remélem jövőre szerencsésebb szezont futunk.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.04.16. 00:49


F.Totti írta: Ez csak rizsa. Nem mondhat mást. Így normális. Lehet hogy ezerrel keresik az utódját.


Like.
Ez olyan, mint amikor Garcia azt mondja, hogy elégedett a pályán látottakkal vagy olyan mint amikor Sab elhinti, hogy érdekli egy argentín gyerek, de egy héttel később bejelenti egy másik érkezését ugyanarra a posztra.

3. hely=csalódás+elvesztett BL selejtező (már nem az albán bajnokkal sorsolnak ott össze néhány éve, hanem a német, spanyol vagy angol 3. vagy 4. helyezettel - ha egy Empoli ellen nem megy, majd pont ott rendes felkészülés nélkül ausztrál túráról hazaérve)
Nálam továbbra is a nyerő formáció: Sab marad, nem kap pénzt (mert csak akkor igazol jól); Garcia helló; játékosok helló (Flo és Romagnoli maradjanak + a nagyon sérültek, ha lesz belőlük játékos még).
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.04.16. 00:07


Trigoria írta:Rudi maradása inkább rossz.


Nekem nem, de nem is gyújtanék örömtüzeket. Leginkább azért nem, mert ettől simán kivághatják. Ez csak rizsa. Nem mondhat mást. Így normális. Lehet hogy ezerrel keresik az utódját.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 23:40


most olvasom fr a hszedet
hááát, nekem ez most semmi, sőt...
Rudi maradása inkább rossz.
A kulturális változás meg: nesztek meghoztam ámerikát. Alapvetően nyilván nem akar hülyeséget, de hogy megint egy "betelepült" "kisebbség" akarja megváltoztatni az őslakosok kulturális szokásait, az kemény. És persze tökös. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 23:29


nem akarok vitatkozni, elfogadom hogy te így látod a nyelvtani részt, és mostantól észben is tartom, hogy a te hszediben hogyan értsem
(én azt gondolom, hogy aki hülyeséget csinál, az abban a pillanatban épp hülye is. De itt nem a szó orvostani értelmére gondolok, hanem a köznapira.:). (Bár nem tudom mitől érezném mondjuk jobban magam akkor ha szimplán azt mondanák, hogy hulladékként viselkedsz, mintha azt mondanák, hogy hulladék vagy. Jó van különbség még nekem is, egy árnyalatnyi.)

hogy rábizonyítottak-e vagy sem, az totálisan mindegy. mert a kérdéses molinón nem a gyanúsított ártatlanságát avagy bűnösségét firtatták, hanem egyéb, nem túl szép és totálisan nem oda való üzenet volt.

jó, csak mert itt még biztos voltál benne:
hogy közülük gyilkolt valaki és ezek után még ők bojkottálnak

ezért kérdeztem, hogy bizonyított-e, vagy egyáltalán ki lett mondva, hogy egy római ultra volt a kanyarból? Tényleg nem emlékszem/nem tudom...

de tényleg: aki szerint rendben volt a molinó: miért írták ki? a szöveggel olyan értelemben természetesen egyetértek, hpgy nem épp nemes gesztus pénzt csinálni más ember halálából. és? ez hogy kerül egy foci meccsre? ki és miért akarta vajon ezt kiírni? van erre valami épeszű magyarázat azon kívül, hogy szemét, tetves pénzközpontú világban élünk (mintha lett volna valaha is más központja a világnak) ami unalomig ismert közhely...?
Azért örülök, hogy végre te is feltetted ezt a kérdést. :wink: Ugyanis páran PONT EZT kezdtük elemezni, ezt próbáltuk megfejteni és árnyalni, és ezért írtam én azt napokkal ezelőtt, hogy nem tudhatjuk, hogy volt-e valami más ok is a háttérben, a szimpla látható ok mellett.

Mellesleg asszem senki sem azt mondta hogy rendben volt a molinó, csak azt, hogy nem akkora gáz, amiért büntetni kéne a klubbot, vagy idiótázni azt aki kitette.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.15. 23:21


pallotta a twitter chatben mondott 1-2 érdemi dolgot is. Bejelentette, h. Rudi marad jövőre. Némi önkritikát gyakorlolt a vásárlásokkal és a sérülésekkel kapcsolatban, és megerősítette, h. csatárt vesznek. Meg hogy változtat az eü.stábon *. Meg hogy tárgyalnak főszponzor-jelölttel. Ami a kömény mag egy részével fennálló konfliktust illeti, elég eltökéltnek tűnt. Zero toleranciát hirdetett a szurkolói erőszak, rasszizmus, stb bajkeveréssel szemben. A cél megszabadítani a csapatot és a szurkolói többséget az ilyen elemektől. Azért döntöttek úgy, hogy nem felfellebbeznek**, mert ezzel is azt akarták üzenni, hogy kulturális változást akarnak és megszabadulni azoktól, akik nem szurkolóként viselkednek.
A végén megköszönte a támogatást a sok úgymond "valódi" szurkolónak.

* jön is két ami orvos meg a Celtics erőnléti edzője....
** állítólag elkészült a fellebbezés, be is kérte az angol szöveget, de aztán konzultált 1-2 emberrel itt és ott, és úgy döntött, mégse. (amivel - ha nem is az összes szurkolónál, az igaz - úgy tűnik, szert tett némi erkölcsi tőkére, ami később még jól jöhet....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.15. 22:08


trigo: a magyar nyelv csodálatos. baromi kifinomult. a hülyeséget írsz és a hülye vagy közt igenis van különbség. nem is kicsi. normális ember is viselkedhet hülyén, csinálhat, mondhat stb hülyeségeket. attól még nem lesz hülye. ha te ezt nem látod be, az a te bajod, az én olvasatomban van különbség és én használom is a kettő közötti különbséget. nyilván más jellegű társaságba járunk, de eddig még mindenki értette a kettő közti különbséget, akivel találkoztam.

hogy rábizonyítottak-e vagy sem, az totálisan mindegy. mert a kérdéses molinón nem a gyanúsított ártatlanságát avagy bűnösségét firtatták, hanem egyéb, nem túl szép és totálisan nem oda való üzenet volt.

de tényleg: aki szerint rendben volt a molinó: miért írták ki? a szöveggel olyan értelemben természetesen egyetértek, hpgy nem épp nemes gesztus pénzt csinálni más ember halálából. és? ez hogy kerül egy foci meccsre? ki és miért akarta vajon ezt kiírni? van erre valami épeszű magyarázat azon kívül, hogy szemét, tetves pénzközpontú világban élünk (mintha lett volna valaha is más központja a világnak) ami unalomig ismert közhely...?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.04.15. 21:09


Trigo! Köszi, hogy nem javítod ki mindet. Egy tabletről írni rettenet, a billentyűzetem pedig néha kihagy egy-egy betűt. Az információ a lényeg. Hű de nehéz lehet velünk... Köszi! (és kitartást)

Ehhez a témához nem szeretnék hozzászólni, mert nem a fociról szól. A templomban istentiszteletet tartanak, az iskolában tanítanak, a stadionban pedig fociznak. Minden más nem odavaló. A molinókon tessék a játékosokat és az edzőt éltetni vagy kritizálni, de "Asszony! Nem ízlett a töltött káposzta!" felirat és üzenet nem oda való.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 20:29


ez így van aeser :wink:
itt sem én hoztam a szabályokat anno, de betartatom, ha már vannak


trigo, ha jobban elolvasod, nem azt irtam, hogy ők emberi hulladékok, hanem, hogy úgy viselkednek.
igen tudom, hogy így írtad. Bocs, de nálam a kettő ugyanaz. Pont ugyanaz, amin itt is mindig kiakadok/unk: pl a "hülyeséget írsz" az pont azt jelenti hogy lehülyézzük a másikat. (pedig amúgy jóravaló emberek vagyunk itt mindannyian ugyebár :wink: )
Amúgy az bizonyított tény, hogy az ultrák közül gyilkolt valaki? Nem emlékszem már erre, ezért kérdezem.

azt meg nagyon furcsának tartom, hogy ti is felszálltok a feketevonatra
Mármint? Mi (pl Zsoltival) a reakció/láncreakció miatt próbáljuk átlátni a helyzetet és a motivációkat. Semmilyen vonatra nem szálltam fel szvsz.
A molinót nem odavalónak tartom, a klub megbüntetését nonszensznek, az elnöki reakciót túlkapásnak, a klub reakcióját a fellebbezés elmulasztásával rossz döntésnek, az ultrák kivonulási felhívását mindezen folyamat (amit pont ők kezdtek, igen!) sajnos következetes folyományának, amivel egyet ugyan nem értek, de nem is tartom borzasztónak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.04.15. 19:31


A szólásszabadság, a helyszín, szituáció és jó ízlés összefüggéséről kérdezzétek Trigoriát ;) Nem cseszegetésből írom ezt, mindenhol vannak bizonyos szabályok, ez pont egy ilyen példa, hogy itt például nem lehet a klub alkalmazottait sértegetni.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 19:16


Tomm (gúny nélkül): ütős meg velős ez a romaanalógia,de nem hiszem,hogy ezt így rá lehetne húzni egy olyan ultratársadalomra,amelynek tagjai közül valaki gyilkolt.
Ha nyíltan éltetnék a gyilkosságot,egyből átállnék a te oldaladra (lehet,hogy éltették már,nem tudom) bizonyos szempontból.
Ez az ügy fel lett fújva.
1. Történt egy molinós kiírás,ami egyeseknek gusztustalan volt,másoknak meg csak nem szimpatikus.És ezért megbüntették a klubot.Nonszensz.
2. Történt egy még szerencsétlenebb elnöki reakció:a fucking idiots kifejezés azokra nézve is durva,akik kifeszítették a drapériát.
3. És történt egy Pallottát mother fuckernek tituláló felirat,ami az egész történet leggusztustalanabb része volt.
De módosítok,mert a legocsmányabb dolog a kanyarbezárás volt egy sporthoz egyáltalán nem tartozó mondatért,ami simán belefér a szólásszabadságba,még ha nem is egy stadionban a helye.Ennél jobban már nem tudom összefoglalni az eseményeket.
Az egészet el lehetett volna intézni úgy,hogy akinek nem tetszett a nápolyi gyászoló anyukát mocskoló felirat,az magában elmormol egy "hülyék"-et,és kész.De az a büntetés...
Amúgy meg már semmin sem csodálkozok:a rádióban hallottam,hogy a Fradit azért büntették meg,mert a szurkolói szidták az Újpestet.Így mondták a rádióban: "...mert szidták az Újpestet."
Atyaisten...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.15. 18:52


trigo, ha jobban elolvasod, nem azt irtam, hogy ők emberi hulladékok, hanem, hogy úgy viselkednek. a félreértések elkerülése végett oda is irtam, hogy amúgy lehet, hogy jóravaló emberek-de úgy látszik ez kevés volt.
és azt is odairtam, hogy nem a bojkott a felháboritó, hanem, hogy közülük gyilkolt valaki és ezek után még ők bojkottálnak. na ez tényleg hulladék. mint azok a cigányhulladékok, akiknek ez a szokásuk. és nem tetszik, hogy a csapatunk szurkolótáborában ez a cigányhulladék-módi a divat. azt meg nagyon furcsának tartom, hogy ti is felszálltok a feketevonatra
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 18:51


Oké,tomm.Azért megnyugodtam egy cseppet.(Már ha nem gúnyosan írtad. :wink: )
És engem igenis lehet kritizálni helyesírásilag.Egy magyartanárt nyugodtan.(Ezt engedd meg bárkinek,Trigo,az én kérésemre.)
Utánanéztem, a "fellebbez" nem igekötős ige,tehát nem válhat szét.Ezért óriási piros pont tommnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.04.15. 18:20


De nem a szurkolókat szidalmazta, pláne nem en bloc, hanem a felirat elkövetőit! És teljes joggal! :D
Bár nem ismerem az ottani szokásokat, de szvsz ami a Sudban molinó megjelenik, azt maga a Sud rakja ki, de mindenképpen véleményezi előre.

a csapat a tulajdonosé. ki ne találjátok már, hogy ha én rendszeres opera látogató vagyok, akkor részben az enyém az opera. azért mindennek van határa-.
és nem a szurkolók a legfőbb bevételi forrás.
meg lehet nézni a deloitte összesitését, a csapat bevételi forrásának csak jeentéktelen, szinte nem kimutatható részét teszi ki a jegybevételből származó összeg.
Ha nem létezne szurkoló és néző, akkor értelmét vesztené a foci mint globális és legnépszerűbb sportág. Így értettem, hogy a szurkolókból él minden klub.

a cimer már többször is átesett változáson https://www.google.hu/search?q=as+roma+ ... roma+crest itt van1-2, lehet szemezgetni, a mostani jóval szebb, mint az eddigiek nagyrésze, de még a farkasfejes cimertől sem lett más az identitása a csapatnak, pedig az aztán brutál változás volt
Igen változott. Nem tudom régebben mi volt a reakció ezekre, de most általános felháborodás volt. Legalábbis a többségnek nem tetszett ez tuti. Legalább lett volna pár opció amiből a szurkolók választhatnak, vagy beleszólhatnak, javasolhatnak... de semmi...

szerintem a szurkolás, de az egész futbal szégyene volt, mikor a laziosok a saját csapatuk elen szurkoltak anno az inter ellen. ez is az. persze meg lehet magYArázni, lehet ujjal mutogatni, de ez az egész kurvára szégyenteljes és akik kint maradnak, azok lehet hogy amúgy nagyon is jóravaló emberek, de abban a pillansatban emberi hulladékkéntz viselkednek (direkt nem szurkolói hulladékot irtam, mert itt az anyuka vegzálása a probléma oka)
Mindenki úgy szórakozik ahogy akar. Arra fizet ki pénzt, amire akar. Ha nekik az a jó, ha kint maradnak, akkor maradjanak. Az ő életük, az ő döntésük, az ő kötődésük, az ő vágyaik és érzelmeik. Furcsa azért tomm, hogy te ezt itthonról ennyire határozottan el tudod ítélni, és szégyennek nevezni, mi több, hulladéknak titulálni őket. Ez azért kemény. :shock:


Egymás helyesírásának kritizálása pedig nem igazán etikus, ezért kérlek titeket, hogy hagyjuk is!
Ne akarjátok, hogy egyszer én menjek ebbe bele, mert oldalanként annyit javítok (vagy kéne javítanom) hogy belefáradok minden nap. Csak most ezen az utolsó oldalon elengedtem vagy egy fél tucat hibát, mert már nincs kedvem javítgatni (és ilyenkor nem véletlen elütésekről beszélek, hanem igazi hibáról)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.15. 18:02


nem gáz
félreolvastam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 16:18


Tomm,ez ügyes volt.Kiszúrtad,hogy a "fellebbez" nem igekötős ige. Szép volt.
De a többi miért gáz? Ez lenne egy normális nyilatkozat. Egy békülékeny kommüniké, mely után nyugodtan moshatná a kezeit Pallotta.
Az utolsó mondatom persze gúnyos volt.De maga a nyilatkozatfoszlány nem.Ennyit ő is tudna engedni.
És hogy kiterjesztettem volna a köcsög jelzőt az összes ultrára?Nem,sem én,sem az elnök nem terjesztette ki.Csakhogy az elnökről többen ezt hiszik most Rómában.
Úgyhogy másolja csak be nyugodtan Dzsémsz a mondataimat.Ártani nem fog az image-ének.
(De látod,tomm,ezt mondom:én békejobbot nyújtok,te meg azt mondod rá,hogy gáz... BBBB.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.15. 15:45


fradista romanista írta:este hattól beszólhattok személyesen is Pallottának, twitteren fog csegegni
http://romanews.eu/it,a141460/18-Live-Chat-Pallotta-Su-Twitter

Good evening and welcome every fuckin' idiot :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.15. 15:40


este hattól beszólhattok személyesen is Pallottának, twitteren fog csegegni
http://romanews.eu/it,a141460/18-Live-Chat-Pallotta-Su-Twitter
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.15. 15:38


tomm írta:a dortmund min megy keresztül? és tele vannak a lelátók. ráadásul szurkolnak. legalábbis, amikor én néztem a meccsüket, akkor szurkolás volt, méghozzá a legnagyobb szar közepén.

Más az olasz és a német habitus, de attól még a német szurkolók is ugyanaz az "állatfaj". Ha nem megy a csapatnak, ők is ugyanúgy anyáznak https://www.youtube.com/watch?v=_aAeVlACFzg. Azt mondjuk nem tudom, hogy a német barátaink is ugyanúgy tele nadrággal "szaladgálnak" a pályán, full nézhetetlen játékot produkálva.
Amúgy meg ha a MC elleni mérkőzést vesszük, ott 0:2 és egyben BL kiesés után (mi ez ha nem nagy szar) is ilyen volt a kanyar https://youtu.be/cXcuXYs2Jew?t=9m28s. Lehet, hogy van némi köze annak hozzá, hogy fél éven belül látták játszani a csapatot, nem úgy mint most.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.15. 15:02


a lebbezés az vmi lebbencsleves készitési eljárás?
nem szeretem...

zsolti, ez nagyon gáz. ezzel szétterited a "kibaszott köcsög" jelzőt az összes ultrára. pedig pallotta világosan azokra értette, akik az egészért felelősek, határozottan sem a kanyarra sem az ultrákra se senki mésra
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 14:55


"Kedves szurkolók! A klub hírnevének megőrzése érdekében nem lebbezünk fel a kanyarbezárás miatt.Tisztában vagyok vele,hogy a Roma ultráinak is számos atrocitást kellett elszenvedniük az évek során,de az európai értékrendet szem előtt tartva most elfogadjuk a szövetség döntését.Megértem a ti érzéseiteket is,tudom,hogy mit jelent Roma-ultrának lenni,és köszönettel tartozik a vezetőség nektek azért,hogy a stadionban varázslatos hangulatot vagytok képesek teremteni hétről hétre.De a szabályokat be kell tartani,és ebből a szempontból lényegtelen,hogy én mit gondolok a molinók tartalmáról.A kritikákat elfogadjuk,de másoknak ne adjunk alapot ahhoz,hogy megbomlasszák a klub és a csapat egységét.Köszönöm a megértéseteket! Szurkoljunk együtt az AS Romáért!"

Nyugi,nem Pallotta írta.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.04.15. 14:53


a pályán focit, a lelátón szurkolást akarok
ennyi


a dortmund min megy keresztül? és tele vannak a lelátók. ráadásul szurkolnak. legalábbis, amikor én néztem a meccsüket, akkor szurkolás volt, méghozzá a legnagyobb szar közepén.
hagyjuk már ezt a fals dumát, hogy a játékosok, meg nézhetetlen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2015.04.15. 15:00-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.04.15. 14:53


Az a baj, hogy ebben a sztoriban senkinek nincs nagyon igaza. Nem kellett volna kirakni egy ilyen kiírást, de Pallottanak se kellett volna ilyen durván nyilatkozni, innen meg egyszerűen nincs visszaút, mert aki enged az elég komoly presztizsfeszteséget szenved. Mondjuk valahol a játékosok is hibásak, mert az elmúlt 4 hónapban a kutyát nem érdekli az ami a pályán történik, mert egyszerűen nézhetetlen, így nem csodálkozok, ha a szurkolók unalmukban hülyeségeket csinálnak (én is mérkőzésenként 40 agyvérzést kapok). Viszont ez a dolog oda-vissza működik, így ha végre elkezdenének úgy játszani, ahogy október előtt, akkor nincs az a helyi szurkoló, aki távolmaradna Totti és a többiek éltetésétől és az agyament drapik készítése helyett szerintem mindenki inkább ollézna a Curva Sudban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.04.15. 14:50


nem reprezentatív persze, de itt el kezdték szavaztatni a népet, h. "kinek van igaza"
http://www.laroma24.it/sondaggio/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.04.15. 14:32


Lufi nyilatkozat.
Honnan tudja,hogy szurkolók sokaságát kell megvédenie?
Kik a szurkolók sokasága? Mindenki,aki nem a kanyarban tartózkodik?
Hagyjuk már.
Amúgy megint tökéletesen érződött,hogy mennyire nem tudjátok magatokat más gondolatvilágába beleélni (fr és tomm).Többen próbáljuk itt a fórumon körberágni a témát.Engedünk a magunk véleményéből,próbáljuk megérteni a másikat is (Pallotta).Írunk pro és kontra érveket.Ti meg követitek az általam pár napja leírt BBBB-véleményeteket tűzön-vízen át.Mi már rég AAAB-re váltottunk,ti meg makacs módon tántoríthatatlanok vagytok (még tomm nem is annyira).Mcsabi,Corso,Trigo és még mások is próbálják árnyalni a dolgokat,de ti nem és nem.
Mindegy,ti tudjátok...
Nem miattatok (nyilván),de én támogatom a szurkolók bojkottját.
Ők még akkor is itt lesznek,amikor Pallotta már csak a Celtic-hármasokat fogja bólogatni mustáros szájszéllel.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég