Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.28. 23:46


aztán holnap nálunk is megbukik az orvosin :lol: :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.28. 22:54


https://youtu.be/DmXlLBuy7gM
https://youtu.be/IYcpfxvD35c

a rómaiaknak "Sike" :D

ferrero szerint az új totti. :lol: És sok pénzről mondott le, h. a Romához kerüljön :roll:
És a juve már nagyon bosszús 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.28. 22:34


Nagyon jó játékosnak tartom Schicket. Kicsit felesleges igazolás, mert nem posztra érkezik, de nem fogunk rosszul járni vele. A szívproblémás sztori kicsit érdekes, mert állítólag narkóval bukott le valójában a Juventusnál (ennek sokkal több értelme is lenne ugye), de a válogatottbeli csapattárs Jankto is lenyilatkozta, hogy tud a szívproblémáiról. Remélem nem lesz ebből baj.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.28. 21:39


ezek után garantált szalonremi.... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.28. 20:37


Még jó, hogy a következő bajnoki szeptember 10-én ennek megfelelően Samp-Roma. :D
Gyengítjük az ellent!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.28. 20:00


A hype az árcédulának megfelelő :)
https://twitter.com/ASRomaEN/status/902238455089987584
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.08.28. 15:45


Hogy Salah melyik kategória arról egészen biztos más számot jelölnének meg egy Fiorentina fórumon.

Az egyiptomi játékos tavaly nyáron igazolt a Romához, azonban a Fiorentina azt állította, hogy a játékost még szerződés kötötte hozzájuk és opciós joguk volt meghosszabbítani a kölcsönszerződést, valamint hogy a játékos nem jelent meg az edzésen. - asroma.hu

Pjanic nem kapott akkora füttyöket mint ő Firenzében.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.28. 15:17


nagy lutri ez így, de beválhat
vagy majd a Tijuana-ban röhögnek rajta is két év múlva :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.28. 12:46


Megvannak a számok:Schick 5m-ért jön kölcsönbe 33m kötelező megváltással, amit 4 részletben fogunk kifizetni. 5 éves szerződést ír alá szezononként 2,5m-t keres.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.28. 12:29


cejas írta:Pjanic már 2,5, mert a Juvehoz ment. :D


Jól van nnna. Ez magas labda volt :)
De a párhuzam jó, mert Pjanicot sem tudtuk lecserélni másra. A játékunkat alakította át Spalletti. És volt hogy jobban működött, mint Pjanic-csal együtt.

Szerintem tisztán hármas kategória Roma szinten már nincs. Meg nehéz is ezt kategorizálni. Lehet párhuzamot vonni nációk és kategóriák közt, lesz is elég komoly átfedés, de kivétel is bőven akad. Csak azért mert arab, még lehetne Salah is győztes típus. De valahogy azt érezem rajta, hogy megremeg, ha igazán nagy a tét. Mondjuk ez úgy általában igaz a csapatunkra. Talán csak a Strootman, Nainggolan, De Rossi, Perotti négyes nem tűnik ilynenek. Ha igazolunk, akkor inkább ebből a típusból jöjjön. Ez a fiatal cseh gyerek pont ilyennek tűnik.

Nehéz ezt megfogni, de olyan érzésem van, hogy pl egy a 16osra bepasszolt nehéz labdát, tízből 3-4 játékos is meg tud úgy lőni, ahogy C Ronaldo. De a többieké elakad a lábak között, kifelé pattan a kapufáról, földöntúli bravúrral védi a kapus, stb. Csak ennek a rossz b.zinak megy mindig úgy és mindig oda, hogy gól lesz belőle. Vagy miért volt az, hogy M Schumacher soha a büdös életben nem kapott defektet? Persze nálunk nem CR7 és Schumi a mérce, de a mi szintünkön is vannak győztesek és majdnem győztesek. Nálam Salah az utóbbi volt. Ha ehhez még hozzáadom, hogy menni akart és sok pénz jött érte, az már elég ahhoz hogy ne hiányozzon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.28. 11:44


bence dehogy láttam a meccset
ettől függetlenül nem szerettem Salah játékát és pont. Nekem akkor sem hiányozna, ha minden PL meccsen ontaná a gólokat. Nálunk néha már bohócszinten volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.28. 10:30


http://romanews.eu/notizie-roma/live-roma-giorno-schick-mattinata-lincontro-ferrero/

közben egyezkednek sikkrül. Jé, a Samp sportigazgatója egy bizonyos Pradé..... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.28. 10:26


F.Totti írta:A gyökértelenség meg mentálisan gyengévé tesz. Lehetsz zseni, de ha nincs tartásod, győztes nem leszel. Oké, ez olyan marketing bullshites, de kivételesen van alapja. Salah meg nagyon ilyen volt. Ez nem göndör haj vagy kelet felé hajbókolás kérdése.
.


Értem mire gondolsz. Nálam 3 kategória van:
1 - Római születésű vagy romaivá lett játékos, aki mindenét a klubnak rendeli alá. Amíg itt játszik és a klub el nem akarja adni. :(
2 - Profi labdarúgó, aki mindent megtesz a csapat sikeréért, de ha van lehetősége nagyobb csapatnál vagy a kedvenc bajnokságában játszani, akkor lelép. Arra lehetőleg ügyel, hogy ne csapata aktuális riválisát válassza.
3 - Mindenáron csak a pénz és a karrier érdekli. Ha kell nem jár edzésre, zsarol és lébecol a pályán.

Salak abszolút a 2-és kategória. Mindent megtett a Romaért, amíg itt játszott. Egy profi.
Pjanic már 2,5, mert a Juvehoz ment. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.28. 10:14


Én nem a salakot sajnálom, hanem hogy nélküle végképp hiányzik a játékunkból a sebesség. Öröm (és irigykedés) volt nézni tegap a Napolit. Mint egy Italo v. Frecciarossa egy regionale-hoz képest. :oops: :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.28. 08:43


cejas írta:Mindeközben Mexikóban:
https://www.youtube.com/watch?v=E9kbX9-YBNY

de bazze, kellett 3 nap, mire felfogtam, hogy ez a csávó kihagyta. vagy 10x néztem már meg tableten, mobilon és nem értettem, hogy mi a gond. melyik iturbe és mi a rossz, amit csinált...gépen, nagy monitoron most látom....te jó ég.....:D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.28. 05:56


A pótlás alatt inkább helyettesítést értettem. Olyan gyors szélsőnk nem lesz, de a csapat játéka átalakítható.

A gyökértelenség meg mentálisan gyengévé tesz. Lehetsz zseni, de ha nincs tartásod, győztes nem leszel. Oké, ez olyan marketing bullshites, de kivételesen van alapja. Salah meg nagyon ilyen volt. Ez nem göndör haj vagy kelet felé hajbókolás kérdése.

Több is veszett már Mohácsnál.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.28. 01:45


Vannak ilyen egydimenziós játékosok. Robben is jobbról indul és ballal bevágja. Egydimenziós csak reagáld le.
Salah is egydimenziósan fut gyorsabban a legtöbb védőnél labdával. Egydimenziós és kiismerhető - már csak utol kellene érni.
Szerintem, ha ez az egydimenziós focista a hétvégén Defrel helyén játszott volna, akkor 1-0-nál megrogyasztjuk az Intert néhány kontragóllal és nem csak ilyesztgetjük néhány kapufával.
Szóval a pótlása. Ha valóban pótolni akarjuk, akkor kell egy olyan gyors szélső, aki labdával lefutja a védőket, tud passzolni és akar is, illetve nagy eséllyel kapuba is talál. Nem biztos, hogy pont ilyen van. Lehet, hogy jobban cselező vagy távolról jobban lövő, estleg jobban fejelő van - valakit biztos szerválunk. De az nem egy az egyben lesz pótló. Ez nem feltétlenül baj, de néha nagyon jól jönne egy Salak gyorsasaságú, összjátékra is képes, minden másodikra betaláló szélső. Télen az Afrika kupa alatt nekem sem hiányzott. Most jobban.

Persze aki menni akar menjen, de attól még aki elmegy lehet jó. Iturbe szeretett volna maradni... Nehéz ez sokszor, hogy a jó maradni akarjon.
A sehonnai érdekes kifejezés. Mert mindenki jött valahonnan. Strootman se tudom honnan, Ninja se tudom honnan, Riise se tudom honnan, Marquinhos se tudom honnan - egy csomóan nem tudom honnan jöttek, de attól még szerethetőek.
Traitor! Traitor! Igazából a játékával nincs gond, de egy bitang! És göndör a haja is! Pfuj! Biztos dajeroltatja.

Egyszóval nem lenne nekünk itt rossz egy Salak. Akár sehonnai akár bitang. Ha a játékával nincs gondom, akkor mással sincs gondom. Nagyon empatikus figura vagyok.
Tudom, hogy felállt védelemnél halott a srác, de ha kontrázni kell akkor halálos fegyver.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.28. 00:13


Nekem ugyan nem hiányzik. Nem a játéka miatt. Azzal kapcsolatban vannak bőven érvek pro és kontra. Egyszerűen, aki menni akar az menjen. Főleg ha ilyen sehonnai.

(egyébként meg ha hiányzik is, csak azért mert egyelőre nem sikerült pótolni. De egy ennyire egy dimenziós játékost előbb - utóbb simán pótolunk.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.27. 23:58


F.Totti írta:Pavel Paska és Monchi holnap találkoznak. Estére sanszos hogy lesz egy Schickünk.

végre Schickesek leszünk akkor?

bence írta:Iszonyat hasznos játékos, sokszor kerül helyzetbe, van, hogy elbénázza, ez tény. Ettől függetlenül nagyon hiányzik a csapatból.

+1
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.08.27. 23:38


Trigoria írta:féloff:
Mindeközben Liverpoolban:
A második félidőben a poolos Mohamed Szalah megint helyzeteket rontott el, de az 58. percben egy labdaszerzés után egyedül mehetett a kapus ellen, ezt a ziccert már kihasználta, és már 3-0-ra mentek a hazaiak.
továbbra sem sajnálom, hogy elment. Nem szerettem.


Trigo ne már! Láttad a meccset?
Rúgott egy olyan gólt a PL egyik élcsapatának, amilyet a jelenlegi keretbe senki nem lenne képes és adott egy gyönyörű gólpasszt.
Iszonyat hasznos játékos, sokszor kerül helyzetbe, van, hogy elbénázza, ez tény. Ettől függetlenül nagyon hiányzik a csapatból.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.27. 22:49


Pavel Paska és Monchi holnap találkoznak. Estére sanszos hogy lesz egy Schickünk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.27. 19:40


féloff:
Mindeközben Liverpoolban:
A második félidőben a poolos Mohamed Szalah megint helyzeteket rontott el, de az 58. percben egy labdaszerzés után egyedül mehetett a kapus ellen, ezt a ziccert már kihasználta, és már 3-0-ra mentek a hazaiak.
továbbra sem sajnálom, hogy elment. Nem szerettem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.27. 18:25


édes istenem
ez már tényleg szánalmas
cipeli cipeli mint egy hülye, aztán ...láttuk :D

minden idők legnagyobb melléfogásai között szerepelhet majd a Serie A történelmében


fr: ja egyetértek. Radja jól beszélt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.27. 13:10


Hogy kiröhögték :D
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.27. 09:35


:)
Szegény.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 222 vendég