Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.30. 16:25


Mától a Fener-fórum tagja vagyok, sziasztok.
:) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.30. 14:50

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.30. 12:24


Hunszi írta:Ha létezik jó példa a stagnálásra, akkor ez az :D

ezt fel lehet fogni stabilitásnak is.... :D :mrgreen: :lol: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8155
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.30. 09:16


Dybalanak nincs külön topikja, így beteszem ide a Horncastle interjút. Bocs a gépi fordításért.
Hosszú, kicsit PR szagú, de érdemes végigolvasni.


Paulo Dybala: "A meccs kezdete előtt adok egy puszit a labdának. Azt akarom, hogy velem akarjon lenni'

Paulo Dybala nem úgy gázolt át a Trevi-kúton, mint Marcello Mastroianni a La Dolce Vita-ban. De féltérdre ereszkedett és megkérte a kezét a rohanó víz mellett, miközben barátnője, az énekesnő Oriana Sabatini egy érmét dobott a válla fölé, és kívánta.

"Nem volt könnyű kiválasztani egy helyet a lánykéréshez" - meséli Dybala a The Athleticnek - "mert Rómában ezernyi hely van. Azt sem akartam, hogy kitudódjon, vagy hogy bárki azt mondja, valami nagy dolgot szervezek. Így aztán megfuttattam néhány haverommal, elmentünk vacsorázni, és úgy döntöttünk, hogy elmegyünk egy fagylaltot enni a szökőkútnál". A haverjai kéznél voltak, hogy kamerával örökítsék meg a pillanatot.

Dybala egyébként nemrég tért haza a cannes-i filmfesztiválról - ahol a La Dolce Vita 1960-ban elnyerte az Aranypálmát. Ő maga is egyfajta "regista", ahogy Olaszországban a filmrendezőket és a színházi színészeket felváltva nevezik, Sabatinivel a karján sétált a vörös szőnyegen.
"Talán ha végeztem a focival, színészkedni fogok, hogy kapjak egy díjat" - viccelődött.

Ebben talán klubja, a Roma amerikai tulajdonosai, a Friedkin család is segíthet. Dél-Franciaországban jártak, hogy megnézzék másik futballklubjukat, az AS Cannes-t, és olyan filmek forgalmazójaként és producereként, mint a Parasite és a Killers Of The Flower Moon. Mondhatni, Dybala a Di Caprio az ő Scorsese-jüknek. Szélesebb értelemben véve több mint egy évtizede ő a Serie A vezető embere, ritka tehetségű játékos.
A korábbi munkaadójánál, a Juventusnál az argentin annyi gólt szerzett, mint a Ballon d'Or-győztes Roberto Baggio (115), és számíthatott Alessandro Del Piero áldására és barátságára, aki méltó örökösének tekintette. Rómában Francesco Totti visszavonulása óta nem díszítette az Olimpicót az ő klasszisának megfelelő játékos. Tízezer szurkoló jelent meg a leleplezésén az olasz főváros üzleti és lakónegyedében, az EUR-ban, a Colosseum tér lépcsőjén 2022-ben.

"Más a zene, amikor Paulo a pályán van" - jegyezte meg a Roma akkori edzője, José Mourinho. Kevésbé staccato, sokkal szelídebb.
A 2023-24-es szezon kilenc hónapja alatt Dybala háromszor nyerte el a hónap játékosa díjat. A számai - 26 gól és assziszt minden versenyen - 30 évesen majdnem olyan jók voltak, mint a húszas évei elején. "Vannak olyan játékosok, akiknek a tehetsége olyan, hogy egy kicsit nagyobb szabadságot kell adni nekik" - magyarázta a Roma jelenlegi edzője, Daniele De Rossi. "Tottival 20 évig játszottam együtt. Soha senki nem mondta meg neki, hogy mit csináljon. Csak lehajtottuk a fejünket, amikor nála volt a labda. Nekünk is van egy ilyen játékosunk Dybalában, és ki kell hoznunk belőle a legtöbbet"."

Diego Maradona a labdához beszélt, amikor játszott. Dybala, ahogy a lánykérése is mutatta, romantikus.
"Mielőtt elkezdődik a meccs, adok neki (a labdának) egy puszit - azt akarom, hogy velem akarjon lenni. Nem beszélek hozzá. Nem szeretném untatni őt. De adok neki 'un bacio' - egy csókot -, hogy minél közelebb akarjon lenni hozzám". Mint például a Feyenoord ellen az Európa Liga első kieséses fordulójában februárban, amikor ez az érintés majdnem fejbe kólintotta De Rossit. A lelátón ülő szurkolók számára ez már önmagában megérte a jegyárat.

Az érdeklődő klubok számára pedig emlékeztető volt a szerződésében szereplő, felháborítóan alacsony, 12 millió eurós kivásárlási záradékra, amely július folyamán aktiválható.

"Született tehetség vagyok" - mondja Dybala az arrogancia legkisebb jele nélkül, amikor a 10-es számú játékos megfoghatatlan képességeiről kérdezik. "A másodperc tört része alatt kell gondolkodnom és végrehajtanom. Vannak pillanatok, amikor az öltözőben a meccs előtt azon gondolkodsz, hogy mi történhet, és hogyan okozhatsz gondot a védőknek. De amikor a labdánál vagy, és védők vesznek körül, csak egy-két másodperced van arra, hogy meghozd a döntést, így annak gyorsnak és természetesnek kell lennie. Nehéz, ha nem így van. Minden, amit látsz, természetes. Semmi sincs előre begyakorolva."

Az ő szerepköréhez és eleganciájához hasonló játékosok, a ballábas "fantasista", kevéssé váltak a modern futballban.

Csak ezen a héten a Real Madrid edzője, Carlo Ancelotti azon kesergett, hogy nincs Baggio, Totti és Del Piero utódja hazájában, Olaszországban. Dybala régi edzője a Juventusnál, Max Allegri az év elején a The Athleticnek úgy vélekedett, hogy a gyerekeket manapság túlságosan is tanítják, a foglalkozások túl strukturáltak, túl taktikusak és megállíthatatlanok. "Ha egy gyerek hetente háromszor másfél órát edz, mit gondolsz, hányszor ér a labdához?" - tette fel a kérdést. "Harmincszor? Az hetente kilencvenszer. Ez nem elég."

Túl sok olyan lakótömb van, amelynek falára "Labdajáték tilos" felirat van erősítve. A piazzákon való rúgkapálások már a múlté.

"12 éve vagyok Olaszországban" - mondja Dybala. "És ritkán láttam gyerekeket az utcán focizni. Ha megnézed a gyerekek edzését (itt), a különbség Argentínához képest az, hogy a mi gyerekeinknek nagyobb szabadságot adnak. Hagyják, hogy anélkül alkossanak és találjanak ki, hogy valaki kiabálna velük: 'Két érintés!' vagy 'Passzold oda!'". Ezek a kiabálások gátolják a dribblinget, és előre programozzák a játékosokat a "pausa" ellen - olyan játékosok ellen, akik a káosz közepette nyugalmat mutatnak, a labdára teszik a lábukat, még ha csak a másodperc töredékére is, és kivárják a megfelelő pillanatot.

Az európai labdarúgás mindig is Dél-Amerikában kereste a lendületet és az off-the-cuffot.

A szombati Bajnokok Ligája-döntőben például a Madrid a brazil csatárokat, Vinicius Juniort és Rodrygót indítja a Borussia Dortmund ellen. Olaszországban tavaly annyira kétségbeesetté vált a gólérzékkel rendelkező csatár keresése, hogy Roberto Mancini Argentínát fürkészte kettős állampolgárságú játékosok után, és még a Tigre játékosaként hívta be Mateo Reteguit, a mostani Genoa csatárát.

"Dél-Amerikában jelenleg több tehetség van, mint bárhol máshol a világon" - jegyzi meg Dybala.

A Roma a múltban Alcides Ghiggiával (a Maracanazo embere), "Pluto" Aldairral és Gabriel Batistutával merített belőle.

A dél-amerikaiak csapattársként való szerepeltetése például mindig is megragadta De Rossi fantáziáját. Középpályásként, majd később csapatkapitányként olyanoktól hallgatott történeteket az elmúlt Super Clasicókról, streamerekről és lobogó futószalagról, mint Leandro Paredes, Nicolas Burdisso és Dani Osvaldo. De Rossi egyklubos ember volt, amíg a Roma korábbi tulajdonosai úgy nem döntöttek, hogy nem hosszabbítják meg a szerződését, és úgy döntött, hogy a Buenos Aires-i Bombonerán fejezi be a pályafutását a Boca Juniorsnál.

"Szereti Argentínát" - mondta Dybala. "Még mindig nagyon szereti a Bocát és azt a világot. Biztos vagyok benne, hogy szeretne visszamenni és ott edzősködni. Meglátjuk, mi történik. Remélhetőleg sikeres karriert fut be a menedzsmentben, és sokáig Európában maradhat, trófeákat nyerhet, nagyszerű csapatokat építhet, és továbbra is olyan jól teljesíthet, mint eddig, mert megérdemli."

De Rossi az évfordulón Mourinho átvétele után felkarolta a csapatot, és olyan jól teljesített, hogy a Friedkins április közepén állandó jelleggel az eddigi ügyvezetőnek adta a munkát, miközben a Roma ismét azzal fenyegetett, hogy az Európa Liga megnyerésével kvalifikálja magát a Bajnokok Ligájába. A Bayer Leverkusen elleni elődöntős kiesés és a Serie A-ban elért harmadik egymást követő hatodik helyezés azonban csalódást keltően zárta a szezont. Különösen azért, mert az ötödik hely is elég lett volna ahhoz, hogy véget vessen a nyolcéves távolmaradásnak Európa elit klubversenyétől.

"Senki sem szeret hatodik helyen végezni" - mondta Dybala. "Megvolt a csapatunk ahhoz, hogy előrébb végezzünk. Időnként nagyon jól játszottunk, de hatodikak lettünk, így csoport szinten nem vagyok túl elégedett azzal, amit tettünk. Többet is elérhettünk volna."

Dybala sérülés miatt kihagyta az elődöntő második mérkőzését, és a hiánya érezhető volt. Összességében azonban 39 mérkőzésen játszott ebben a szezonban, 33-at a kezdőből, közel 2700 percet teljesítve. Utólag visszatekintve hibásnak tűnik a Juventus döntése, hogy visszavonta a szerződéshosszabbítást az ő vélt törékenységére hivatkozva, és a támadásukból, amely az előző szezonban a hatodik, ebben a szezonban pedig a hetedik helyen végzett, azóta hiányzik a szikra és az ötletesség.

"Pályafutásom során mindig is igyekeztem fejlődni, a pályán és azon kívül is" - magyarázza Dybala. "Sok embert cseréltem a stábomban; az edzőmet, a táplálkozási tanácsadómat, a pszichológusomat; mindent annak érdekében, hogy minden meccsen és edzésen jobban teljesítsek. Idén jól éreztem magam."

A harmincas éveibe lépve Dybala szemében még mindig ott van az a fiús csillogás, és nem akar leállni. Olaszországban már mindent megnyert többször is: öt Scudetti, köztük a bajnokság MVP-címét Cristiano Ronaldo kárára a Juventus legutóbbi bajnoki címének évében, négy Coppe Italia, néhány Szuperkupa és Serie B a Palermóval. Játszott Bajnokok Ligája- és Európa Liga-döntőben is.

"Győzni" - így szeretné Dybala eltölteni az évtized hátralévő részét. "Elég szerencsés voltam ahhoz, hogy mindenből kipróbálhassam magam. Nyertem már. Vesztettem. Az európai döntőkben elszenvedett vereségeket sajnálom. Nem nyertem még Bajnokok Ligáját vagy Európa Ligát, de mindig is ez lesz a célom. Mindent meg akarok nyerni a Romával, amit csak lehet. Nem a győzelem a fontos, csak az számít" - idézi a Juventus mottóját, amely hét torinói év után is mélyen beleivódott a pszichéjébe.

Ezekről az élményekről álmodott, amikor még "pibe de la pension" - a gyerek a panzióban - volt, miután elhagyta otthonát, hogy focistaként boldoguljon az Instituto Cordobában, és ezekből az élményekből merít most, amikor a Romának segít. Ezek Katarban csúcsosodtak ki, amikor Dybala betalált az egyik büntetőt a szétlövésben, amely eldöntötte a 2022-es világbajnokság döntőjét Franciaország ellen. Ezzel véget ért Argentína 36 éves várakozása erre a trófeára, és csapattársa, Lionel Messi is kiteljesedett.

"Szerintem bármelyik címet elcserélte volna a világbajnoki címért" - mondja Dybala. "Amikor azt mondom, hogy bármelyiket, akkor úgy értem, hogy bármelyiket, és nem is egyet. Csodálatos csapatunk volt azon a világbajnokságon, egy nagyon egységes csapat. Mindenkinek ugyanaz volt a célja. Mindannyian tudtuk a szerepünket és azt, hogy mit várunk el a másiktól. Amikor Argentína kiment a pályára, 26 játékos vált eggyé. Őrületes volt. Olyan erőteljes pozitív energia volt, amit ritkán láttam egy csapatnyi játékosnál. Lionel számára ez határozottan valami különleges volt. Csak ő tudja belülről, hogy min ment keresztül. Az, hogy vele együtt nyertük meg, kétszeres bónusz volt."

Több mint ötmillió argentin árasztotta el Buenos Aires utcáit, amikor a csapat visszatért az Öbölből.

"Őrület volt - emlékszik vissza Dybala. "Annyira gyönyörű. Olyasmi, amit lehetetlen elfelejteni a történelemnek, és amit mi sem fogunk elfelejteni életünk végéig. Hihetetlen volt látni azt a tömeget a buszból. Hihetetlenül forró nap volt. Ittunk néhány italt a buszon, de egy idő után megolvadt a jég, így már nem volt hűvös. Pokoli meleg volt.

"Állandóan meg kellett állnunk, mert olyan sok ember volt, hogy nem tudtunk megmozdulni. Az emberek leugrottak a hidakról, hogy feljussanak a buszra. Eltörhették volna a karjukat vagy a lábukat, de velünk akartak lenni. El akartunk jutni az obeliszkhez (a Plaza de la Republica téren), de elakadtunk, mert a biztonságiak nem tudtak minket átengedni. Így végül mindannyiunknak le kellett ugranunk, elkapni egy helikoptert, és visszamenni az edzőpályára."

Tekintettel Dybala szezonjára, érthető módon csalódott volt, hogy nem került be Lionel Scaloni csapatába a nyári Copa Americára. Nagy gólokat szerzett a Brighton és az AC Milan elleni Európa Liga-kiütéses meccseken, a Serie A-ban a Torino ellen szerzett kalapácsütését pedig ki kellene állítani a vatikáni múzeumokban.

"Úgy éreztem, hogy idén jó dolgokat csináltam" - ismételte meg Dybala. "Biztos voltam benne, hogy bekerülök a válogatottba, ezért nagyon kemény csapás volt számomra, mert a válogatottban szerepelni az egyik legjobb dolog. De azt is megértem, hogy az edzőnknek nehéz a választás. Annyi jó játékosunk van Európa-szerte a csapatokban, neki pedig 26-ot kell kiválasztania. Tiszteletben tartom a döntését. Ezt mindig is mondtam neki. Remek a kapcsolatom vele, és ő minden bizonnyal a legjobbat választotta a csapat számára.

"Otthonról fogok szurkolni, mint mindig, amikor nem vagyok a csapatban. Sok barátom van a csapatban, és teljes szívemből remélem, hogy ismét megnyerik a Copa Américát"."

Dybala így egy nyárra marad, hogy megtervezze az esküvőjét és a jövőjét. Öt évvel ezelőtt a Premier League-be költözhetett volna.

"Azon a nyáron, emlékszem, volt egy megkeresés a Manchester Unitedtől és a Tottenhamtől is, de inkább a Manchester volt az, mert a Juve akarta ezt a lépést" - mondja Dybala, utalva arra a vitatott cserére, amelyet a klub akkori vezetőedzője, Fabio Paratici javasolt a United játékosáért, Romelu Lukakuért. "Ez volt az a szezon, amikor a Juve kinevezte (Maurizio) Sarrit, így beszéltem vele, hogy megtudjam, tényleg nem akar-e engem a csapatban. A beszélgetésünk után az volt a szándékom, hogy maradok. Nem akartam távozni. Maradni akartam, mert boldog voltam (Torinóban). Az volt a legjobb évem." Dybala góljai a Milan, és különösen Antonio Conte Interje ellen végül eldöntötték a bajnoki címet.

De mi a helyzet most? Fontolóra venné egy új liga létrehozását? A futballkultúra megváltoztatását?

"Már majdnem 12 éve Olaszországban vagyok, és hihetetlenül jól érzem magam" - mondja. "Nehéz elképzelni magam Olaszországon kívül, mert itt nőttem fel és itt lettem emberré." Ő már nem "Picciriddu", ahogy a Palermo szurkolói, a klubnál, ahová 2012-ben csatlakozott, szicíliaiul hívták: The Kid. "Olaszország mindent megadott nekem - folytatja Dybala. "Nehéz lenne elmenni, de persze az emberben mindig ott van a kíváncsiság, és kíváncsi, hogyan boldogulna az olyan jó ligákban, mint a La Liga és a Premier League, ahol nagyszerű csapatok és nagyszerű játékosok vannak.".

Dybala szerződése jövő nyáron jár le, és a jövője a Roma új technikai igazgatójának, Florent Ghisolfinak a napirendjén lesz.

La Joya (Az ékszer), ahogy mostanában becenevezik Dybalát, nem lesz híján az ajánlatoknak.

A szurkolók a Trevi-kútnál kívánnak majd valamit, remélve, hogy ez a futballromantikus a Románál marad.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9943
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.30. 09:00

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2024.05.30. 07:57


Ha létezik jó példa a stagnálásra, akkor ez az :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.30. 04:42


Bammeg...:) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.29. 21:07


azért ez így érdekes:
https://scontent.fbud6-3.fna.fbcdn.net/ ... e=665D6870

2021–22 Serie A 38 18 9 11 59 43 63 6th
2022–23 Serie A 38 18 9 11 50 38 63 6th
2023–24 Serie A 38 18 9 11 65 46 63 6th

stabil :D
(Kösz Mou)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.25. 12:02


tomm írta:Engem az erdekelne, hogy hany fizeto nezo volt erre kivancsi es mennyi volt egy jegy.

Nyilván a nem családtagok csak a második félidő végére mennek ki, amikor már rendesen izzadnak a játékosok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9943
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.05.25. 06:47


Engem az erdekelne, hogy hany fizeto nezo volt erre kivancsi es mennyi volt egy jegy.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10367
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.05.24. 23:28


A csajok kupagyőztesek. Mondjuk pont lesz@rom, csak szembejött :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9943
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.24. 13:02


köszi!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2024.05.24. 08:53


Trigoria írta:azt mondja haver tegnap, hogy látott egy csomó Roma-mezes embert a Batthyány-téren Bp-en
valakinek valami tipp?


https://www.facebook.com/csszaniszlo/po ... 1XzczH5uwl

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2919057289
feram89
 
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.24. 08:29


azt mondja haver tegnap, hogy látott egy csomó Roma-mezes embert a Batthyány-téren Bp-en
valakinek valami tipp?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.21. 04:44


Ezt a srácot hogy a redvás g.cibe nézte be így a klub???
Idegesítő, de nagyon.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.05.20. 20:27


https://www.transfermarkt.com/riccardo- ... ler/502821

az eszem megáll, most 25 millát ér :!: , és skorzpszki védhet a bl-ben :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.20. 18:39


nem csak te...
nehezen tudtam elmondani a fiaimnak, hogy mi miért történt ott...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8155
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2024.05.20. 18:18


Bevallom kicsit elérzékenyültem https://www.facebook.com/reel/463851996155868
feram89
 
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.19. 20:31


Ez dicséretes!
Nem tudom, az olasz bajnokság hol lehet.
Gondolom jóval a francia, német vagy spanyol alatt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.19. 20:15


https://scontent.fbud6-3.fna.fbcdn.net/ ... e=66502D23
férfiaktól mikor látunk ilyet?:)
grat csajok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.05.16. 20:55


köszi sn, ezt nem vettem észre nso-n
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28081
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.05.16. 20:26

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8155
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.15. 13:11


:) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.05.15. 08:00


Zsolti írta:Én Renato Sanchesszel hosszabbítanék.


hosszabbítsd meg, kérlek, legalább Bicskéig
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.05.15. 07:38


Én Renato Sanchesszel hosszabbítanék.
(Ha rábólintasz, danikov.)
Ezt még írás közben sem bírtam ki kuncogás nélkül.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11688
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Következő

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég