Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.17. 22:31


Szerintem Lopeznek semmi esélye sincs a kezdőbe kerülésre. Vagy akár a pályára kerülésre.
AA -nak most nem célja a fiatalokat beépíteni a csapatba. Az a célja, hogy meccseket nyerjünk és pontokat szerezzünk.
Valószínűnek tartom, hogy nem fog játszani. Hamar összedob egy új felállást inkább.

Más:
Nem olvasott senki olyasmit, hogy a Juve ki volt akadva amiért nem végezhették el a szögletet? Csodálkozom...
De minden esetre köszönet a bírónak! És azt is, hogy most kivételesen nem állította ki egy játékosunkat sem.

fantasista76 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-borini-vallserulest-szenvedett-vege-a-szezonjanak-2218707

Sajnálom szegényt, nincs szerencséje ezzel az angol kiruccanással.

Jobb helyen lett volna nálunk...Kapott lehetőséget, ZZ-nél még többet is kaphatott volna. 24 meccs - 9 gól tavaly.
Idén:
Premier League - 9 meccs, 428 perc. 0 gól, 0gp.
Európa liga - 6 meccs, 392 perc. 1gól, 1gp.
Fa kupa - 1 meccs, 54 perc. 0gól, 0gp.
Összesen -17meccs, 864 perc. 1 gól, 1gp

9 nappal idősebb Destronál.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 19:38


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ak-2218707

Sajnálom szegényt, nincs szerencséje ezzel az angol kiruccanással.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.17. 09:44


feree80 írta:jövő héten nem lesz DDR és Totti, szal igazán ott mérettetheti meg magát ez a felállás, taktika, hogy mennyire életképes, működőképes stabilitásban, szal nyilván bekerül majd Bradley, és elég merész húzás lenne ha Lopez is bekerülne előre(éppen meghúzható), de inkább várom hogy Lamela előrébb megy, és Pjanics fentebb lép, és vki még bekerül a kpályára....

amúgy a tengnapi meccsen ez az agyonsztárolt conte egy cseréje se jött be, különben nem is értem, minek nekik anelka, ezzel csak q-t építik le még jobban, de ez legyen az ő bajuk


Főleg úgy, hogy Anelka nem is középcsatárt játszott hanem kitolta szélre. Q-t nem véletlenül építik le, valamiért nem kell nekik, én elnézegetném bordó-sárgában. Gio-t is nyomja csatár poszton, pedig ő inkább 10-es játékos.

DDr-t az amerikai helyettesítheti. Totti pótlására nincs senki, így ez szerkezeti változtatással jár mindenképp. Elképzelhető az is, hogy Balza vagy Florenzi kezd Marquinho helyén és a brazil még egy sorral előrébb lép
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.17. 09:15


jövő héten nem lesz DDR és Totti, szal igazán ott mérettetheti meg magát ez a felállás, taktika, hogy mennyire életképes, működőképes stabilitásban, szal nyilván bekerül majd Bradley, és elég merész húzás lenne ha Lopez is bekerülne előre(éppen meghúzható), de inkább várom hogy Lamela előrébb megy, és Pjanics fentebb lép, és vki még bekerül a kpályára....

amúgy a tengnapi meccsen ez az agyonsztárolt conte egy cseréje se jött be, különben nem is értem, minek nekik anelka, ezzel csak q-t építik le még jobban, de ez legyen az ő bajuk
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.16. 22:51


közben pontosan tudjuk, hogy ha AA beválik (értsd top 6 helyezés mondjuk), akkor megtartják
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.16. 21:40


feree80 írta:mindenap új edzővel boronálnak minket össze, úgy a seggükbe dugnák a firkászoknak egy tollat :mrgreen:

ez borzasztó, nincs is kedvem azokkal a cikkekkel foglalkozni, komolyan minden nap más neve merül fel, mint lehetséges Roma edző. Katasztrófa.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.16. 19:42


mindenap új edzővel boronálnak minket össze, úgy a seggükbe dugnák a firkászoknak egy tollat :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.16. 02:13


ennek én is, de mi a jóistenért hagyná ott a Napolit épp miattunk? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.15. 23:52


de m,egy itt a találgatás össze vissza. nem mintha alapja lenne, de ennek pld azért tudnék örülni
http://romanews.eu/it,a107473/Mercato-Roma-Mazzarri-Uomo-Futuro
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.15. 17:13


az nem ibzots, h. a Google hibája :)
arról ír, h.felmerült Mancini neve, mint a roma edzője.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.02.15. 16:43


Secondo quanto riporta Tuttosport, per la panchina della Roma, negli ultimi giorni sarebbe spuntata la clamorosa ipotesi Roberto Mancini. Il tecnico sembra essere ai ferri corti con il Manchester City, tallonato da tre candidati per il futuro dei Citizens come Jurgen Klopp del Borussia Dortmund, Michael Laudrup che sta allenando lo Swansea e David Moyes tecnico dell’Everton. Franco Baldini avrebbe già preso contatti con l’allenatore jesino, sondando la sua disponibilità ad accasarsi nella Capitale. Si aspetta un’estate movimentata per la panchina giallorossa, considerando che gli altri nomi che girano intorno alla Roma sono niente di meno che Massimiliano Allegri e Carlo Ancelotti (seguito anche dal Real per il dopo Mourinho).


Le tudnà nekem valaki forditani mert a google elèg nagy marhasàgott hozott ki belole elore is koszi
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.02.15. 15:26


Jesús Martínez elárulta, hogy nemrég – Zdenek Zeman elbocsátását követően – az AS Roma kereste meg Pellegrinivel kapcsolatban, ám az olasz klub érdeklődését elutasították, mivel a chilei szakember szeretné befejezni a szezont a Málagával.

„Kevesebb mint tizenöt nappal ezelőtt kaptunk egy ajánlatot a Romától, de azonnal elutasítottuk – nyilatkozta az edző ügyeit képviselő Martínez az El Mercuriónak. – Azért mondtunk nemet, mert az idény közepén járunk. A Chelsea és más klubok is érdeklődtek, de konkrétumokról nem számolhatok be. Manuel nagyon szívesen dolgozna a Premier League-ben, ugyanakkor Németországba, Olaszországba és egyéb bajnokságokba is örömmel menne. Még rengeteg időnk van gondolkodni azon, hol folytassa a következő szezonban.”
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.15. 12:33


Szép volt Francesco, így kell ezt egy csapatkapitánynak. Mondom ezt úgy, hogy a háttérben lévő történéseket, mozgolódásokat pontosan nem ismerem, nem ismerhetjük. Talán ez így is van jól, nem kell nekünk, szurkolóknak a csapat minden egyes ügyes-bajos dolgáról tudomást szerezni. Most, hogy így megvédte Pablot, a csapatot, remélem a többiek is odateszik magukat szombaton és legalább egy élvezetes mérkőzést kihoznak a zebrák ellen.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.14. 22:38


óriási dolog van készülőben :!: :!: :!: a cagliari elnöke nem tom hanyadjára, sokadjára megnyert egy ítéletet,fellebezést, ami az öszi 3-0ás meccsre vonatkozott, mindezt úgy hogy ma eltartóztatták, na ha tényleg újrajátszás lesz a vége, akkor eddig nem tudtam hogy a calcio hogy tudná még ettől is jobban lejárattatni magát, mint ahol most van - vhol a béka segge alatt van - de most már tudom :mrgreen:

eddig is mondtam, hogy büdös és mocskos a calcio, és ezen véleményemet ez csak tovább erősíti. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.14. 21:32


F72Quadraro írta:
feree80 írta:F72
olyanról tudsz vmit, hogy DE Rossi rendszeresen iszik, vagyis alkoholista?


Pletykaszinten olvastam meg hallottam, hogy erősen iszik... De nem láttam tántorogva Ostia utcáin, így nem tudom megerősíteni.

:D ok köszi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.14. 20:49


A Napoli eldobta az EL-t. Mondjuk azért az szégyen, hogy otthon szopnak 3-0-ra egy cseh csapattal szemben.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.14. 18:32


A 20 misi stimmel, de Lamela helyett Destrot küldjük. Hatalmas tehetség, és minap lenyilatkozta, hogy mennyire szeretne ott lenni a 2014-es vébén.

Miért gondolom, hogy Destronak legalább 20 gólt kell hintenie egy szezonban, hogy jó véleményem legyen róla.

Egyébként innen látni, hogy milyen türelmetlen mostanában a szurkóló, a tulaj stb. Ismét Ferguson bácsival példálóznék, aki jó 3 évet eredmények nélkül lehúzott a mencsiben, már éppen kirúgták volna, mire jöttek az eredmények. Ha nem jutunk ki európai porondra, akkor az elégedetlenek és a többre vágyók dobbantanak. Vagy mi precijóskázzuk el őket. Nem lepne meg a tavalyi év után. Borininek volt az egyik legjobb szezonja, aztán kapásból eladtuk a pudliknak 3 milla marzsért.
De ha valóban létezik egy öltözői hangadói banda, akkor azt a vezetőségnek látnia kell. Na őket egy szálig eladni, ha már az értékeinket is viszik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.14. 17:27


Nehezen tudnék olyan koncepciót kitalálni, amibe Lamela és Marcos ne férne bele. Most kellene velük hosszabbítani, nem pedig eladni őket az araboknak. De legalább kiderül majd, hogy mennyire gondolták komolyan ezt a "nagycsapat" projektet amerikai barátaink.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.14. 16:50


most mit mondhatnék, Lamela jelenleg szerintem nem ér 20 millát
minden attól függ mi a vezetőség koncepciója a jövőről
mert ha megint új csapatot akarnak építeni, akkor ki fogják árulni az értékeinket
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.14. 15:59


Lamela8 írta:pontosítanák ma olvastam hogy Lamelát és Marquinhot volt megnézni és rajtuk kívül még 3 játékost a Samp-ból


pontosítva: MarquinhoSt

Lamelát pedig 20 misiért adnánk is a hír szerint

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2217653
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.14. 13:53


Kiderült miért üldögélt mancini a meccsünkön. A cici állítólag nyáron Lamelára pályázik. Ha nem David Silva-ra cseréljük el, akkor remélem nem lesz az egész dologból semmi. Totti után számomra Lamela és Marcos a legszimpibb, egyedül bennük látom, hogy van valami jövőjük. Nagy hiba lenne elengedni bármelyiküket is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.14. 10:49


fantasista76 írta:Nem lehet, hogy az ilyen "álinformációkkal" csak bomlasztani akarnak bizonyos körök? Miért akarna a "klán" a saját ellensége lenni? Az újságírók túl sokat spekulálnak és néha a képzeletüknek nem szabnak határokat.

Mindenesetre - ha én lennék az edző - valamilyen retorziót Osvaldóval szemben biztos kiszabnék.


Biztos, hogy így van, hogy a cikkeket "megfelelően" kell olvasni és értelmezni, hogy sok írás, publicisztika vagy rádiós beszélgetés csak egy-egy valaki ellen vagy valaki érdekében írt vagy kreált lejárató kampány része. A Romát körülvevő újságírók armadájának csak nagyon nagyon kis része a valóban független. Fogva vannak érdekek mentén, barátságok mentén, ki kitől milyen szívességet kap...

Az tényleg kiderült (ez tény), hogy Baldinit pl. tudatosan akarták lejáratni, kreáltak hamisított dokumentumokat, majd hozták le ezeket a legnagyobb római napilapokban. Ez a Roberto Renga úr (elég megnézni a fejét amúgy...) továbbra is publikál, véleményt formál, köpköd...
Tény, hogy Trigoriába játékosok haverjainak bejárása volt, kétes szurkolók "királykodhattak" Trigoriában, kaptak ingyenjegyeket (amiket persze eladtak), egyéb szívességeket... majd ezekből, hogy rend legyen, az új tulajdonos sok mindent eltörölt. S ebből lettek sértődések, ezért (is) támadják sokan az új tulajdonos minden döntését. Persze az eredménytelenség mindig segíti ezt a táptalajt...
Zeman arra panaszkodott, hogy zárt ajtók mögött elhangzott dolgok, zárt kapus edzésen történtek jelentek meg másnap újságokban vagy percek múlva honlapokon. Hogyan?
Capello ugyanerre panaszkodott. Sensi a halála előtt nem sokkal mondta, hogy ha a római sajtó és véleményformálók nem mocskolódtak volna ennyit és tettek volna mindenhol keresztbe a csapatnak, a Roma több bajnoki címet is szerzett volna.

Az ember meg abból amit lát, hall, olvas megpróbálja valahogy összerakni a történetet. De ebből semmi sem tény.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.14. 10:25


feree80 írta:F72
olyanról tudsz vmit, hogy DE Rossi rendszeresen iszik, vagyis alkoholista?


Pletykaszinten olvastam meg hallottam, hogy erősen iszik... De nem láttam tántorogva Ostia utcáin, így nem tudom megerősíteni.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.14. 09:47


F72... Vajon jobb a spanyol fociban, hogy a szurkolóké a csapat?!

am. nem gondoltam volna, hogy Pjanic is benne van a klikkben...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.02.13. 19:06


Marcello Lippi kell nekunk :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: buka, danikov, snatch, SPQR, Zsolti valamint 37 vendég