Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.13. 14:32


Fura ez az ügy. valami ténylg nagyon el elhet cseszve a csapaton belül.
Szegény feri tényleg ártatlan ebben a 11-es ügyben, de valahol azért mégis van dfelelőssége.

Ugye jött nagy ellentmondást nem tűrően Oszi, és Feri erre jobb a békesség alapon ráhagyta dolgot. Azért ez tényleg sokat elmond a viszonyokról. AA jogosan várja el, hogy Ferinek legyen akkora tekintélye, hogy ilyen egyszerűen nem fordulhat elő. De hát mit csináljon szegény, ha - mint ahogy ez a példa mutatja - mégsincs neki? persze ha lenne, oda e mert volna ezzel menni hozzá Oszi.....
mert azért az tényleg visszás, hogy csak úgy 'leugatja a kapitányt, páne a capitanot. .
nagyon fura ez, mert ahogy csak öregszik és halmozza a rekordokat Feri, egyre nagyob tekintélye kéne, hogy egyen, ezzel szemben pedig néhány jelből úgy tűnik, h. pont fordítva van. Mondjuk nyilván az is gyengítette a pozícióit, hogy ő mindig hangsúlyosan kiállt ZZ a végülis leszerepelt, megbukott/tatott (tök mindegy) edző mellett, szemben a többi hangadóval.

Szóval AA reakciója is érthető valahol. És még az is lehet, hogy használt a kifakadása) (bár ha a többiek előtt történt, aligha....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.13. 11:57


sajtózárlat, fizetések leállítása, csapatvacsorák, büntetések? Ezek hol vannak? Én úgy emlékszem, hogy az öreg Fabio simán hozzányúlt bármelyikhez. Mindenesetre érdekes ez az öltözői hangulat dolog, és nem tudom, mondjuk Pjanic mi alapján mondaná meg bárkinek mit csináljon, negyedannyit nem hoz, mint a saját tudása. Osvaldo és Totti pedig mintha jól kijönnének. Nem lehet, hogy csak a sajtó kezdi ki a csapatot? A másik meg, hogy DDR, hogy a fenébe mer egyáltalán nyilatkozni bárkiről és bármiről? Ha Osvaldonak nincs önkritikája, akkor vele mi van? Mi történt tavaly óta, ugyanis LE-nél nem volt rossz a gyerek? Mi történik a klubbal? Amúgy nekem az is eszembe jutott, hogy pont ezek a játékosok, akik érdekelhetnek más klubokat is, véletlen lenne, hogy ők a renitensek? Vagy csak túl sok filmet nézek mostanában? :D
Összességében én az első nyert meccsig sajtózárlatot rendelnék el, a játékosok, akik nem úgy teljesítenek, ahogy kell, ne kapjanak fizut, addig amíg nem azt látom, hogy kihajtják magukat. Ha fegyelmi probléma van jöjjön egy vaskalapos, akinek nem tetszik menjen máshova, engem jelenleg a nyeretlenségnél jobban érdekel, hogy ez rendbe legyen téve.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.13. 11:54


Nem lehet, hogy az ilyen "álinformációkkal" csak bomlasztani akarnak bizonyos körök? Miért akarna a "klán" a saját ellensége lenni? Az újságírók túl sokat spekulálnak és néha a képzeletüknek nem szabnak határokat.

Mindenesetre - ha én lennék az edző - valamilyen retorziót Osvaldóval szemben biztos kiszabnék.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.13. 11:26


Ezekből persze semmit ne vegyél biztosnak. DDR - Osvaldo - Pjanic... állítólag ők a rossz szellem az öltözőn belül.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.13. 11:12


F72Quadraro írta:A cikk szerint az egész eset egyébként arról szólt, hogy az öltözőben uralkodó klán így jelezze a kapitánynak, nem vagy te itt már senki...


Lehet tudni nagyjából, hogy kik tartoznak ebbe a klánba?
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.13. 11:02


Corriere dello Sportban van egy cikk, miszerint a tegnapi edzés előtt Andreazzoli elég komolyan számon kérte Tottit, amiért hagyta, hogy Osvaldo rúgja a büntetőt.
A cikk szerint az egész eset egyébként arról szólt, hogy az öltözőben uralkodó klán így jelezze a kapitánynak, nem vagy te itt már senki...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.12. 23:34


a megkötött/megkötésre váró szerződések úgymint walt disney (ezen mindig röhögök) vw új mezgyártó, életképes koncepciónak tűnne, de 9. hellyel nem hiszem,hogy ki ehetne aknázni az ezekben rejlő lehetőséget.
most meg allegri... anyám, ne sirass!

ennyi erővel én is magamra vállalom a felelősséget: vállalom! na... és?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 23:17


Pallotta:
de mióta hét hónapja a klub elnöke lettem úgy érzem, hogy sok szempontból jó irányba mozdultunk el
pl?

"Az, hogy Baldinit és Sabatinit napi szinten támadják nem vezet eredményre és butaság. Ha valakit támadni akarnak, akkor támadjanak engem."
Könnyű úgy hogy más földrészen él az ember. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.12. 19:42


Trigoria írta:jaja, de ha balra lövöd belsővel akkor a benne lévő pici kifli a kapus kezétől icipicit távolabb van - persze ezek centiméterek max :)
Oszi esetében nem biztos hogy a kapus tudta, lehet a szokásos volt, döntött egyik oldal mellett és kész.
Persze nyilván kár ezen agyalni, be kell vágni ahogy Totti tette azt csókolom. Tizit csak kihagyni lehet ugyebár...


Mondjuk azt sem értem, hogy a kapusnak miért kell előbb elvetődni, persze h odaérjenek, mert különben sosem érnek oda. De annyiszor láttunk rossz tizenegyeseket, hogy körülbelül 10-ből 4 tuti pocsék, és akkor azokat mind védeni lehetne. Na mind1 :)

Am valaki elmagyarázná a vezetőségbeli fontosabb tisztségeket? Mert annyiszor hallom ezeket, de nem tudom kik.
Akkor ugye Pallotta a tulajdonos, nem? Sabatini a (dél-amerikai)játékosvásárló eladó. Baldini valami fő góré, de pontosan nem tudom h mi a feladata. Ő nevezi ki az edzőt? +Ki az a Zanzi?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.12. 17:06


abban semmi kivetni valót nem látok, hogy hétfőn szabadnapot kaptak. ők is emberek, nem gépek (ahogyan ezt elvárjuk tőlük, ezt sokan sokszor hangoztatják) nekik a hétvége nem hétvége,miért ne lehetne egy szabad napjuk? nyilván nem a lógást pártolom...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.12. 16:46


Szuper hírek... Osvaldo available for transfer, Castan out for 6 week és a csúcs: Roma will target Allegri.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 16:31


jaja, de ha balra lövöd belsővel akkor a benne lévő pici kifli a kapus kezétől icipicit távolabb van - persze ezek centiméterek max :)
Oszi esetében nem biztos hogy a kapus tudta, lehet a szokásos volt, döntött egyik oldal mellett és kész.
Persze nyilván kár ezen agyalni, be kell vágni ahogy Totti tette azt csókolom. Tizit csak kihagyni lehet ugyebár...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.12. 16:25


[quote="Trigoria"][/quote]
Pontosan ezt láttam én is h régebben is így rúgta a tizenegyest, amikor nekifutott látszott h erőből fut neki és végig a jobb oldalt nézte, majd elrúgja a bal oldalra. Nem lehet ezt mindig eljátszani, néha be kell varrni a léc alá, ahogy legutóbb Totti. Mondjuk ez a jelenet vagy a Samp kapusát vagy edzőjét dícséri, hogy rákészültek Oszi mindig balra rúgja, mert szerintem nagyon jól előadta, hogy márpedig ő megküldi, de a kapus tudta, hogy játszik. Hülyeség 10/10x ugyanoda lőni a tizit. Ez csak Donovannak sikerült :mrgreen: még egy MLS meccsen mondta a kommentátor, hogy 10/10 büntetőt a bal oldalra lőtt, ami azért is meglepő, mert a jobb lábas játékosok elvileg nem szeretik "kifordítani" a lábfejüket és legtöbbször jobbra lőnek. Ja és most jön a poén. a 11-et balra lőtte, és belőtte mind.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.12. 16:02


ha 2013ban kezdődött volna a szezon kiesnénk

I PUNTI CONQUISTATI NEL 2013

Milan 14
Napoli 14
Udinese 12
Catania 11
Sampdoria 11
Juventus 11
Torino 9
Cagliari 9
Genoa 8
Inter 8
Lazio 8
Bologna 8
Chievo 7
Siena 7
Parma 6
Atalanta 5
Fiorentina 4
Pescara 4
Palermo 3
Roma 2

hú de xar csapatunk van
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 15:59


ha el tudja trükkel küldeni a kapust, akkor meg okos tizi :wink:
(én magam is mindig balsarokra rúgom kispályán, de mindig megdolgozok előtte érte hogy a kapus a másik oldalt higgye :D - persze ritkán számít. És ettől függetlenül nem gyenge lapos f.st küldök kapura az is igaz)

sőőőt:
http://www.youtube.com/watch?v=9B3qcBqcx7c
espanyolos időkből

(látszik hogy ráérek - betegszabin vagyok :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.12. 15:57


az l.fasz volt, nem tizenegyes!
ha máskor is igy lövi, annál nagyobb baj.

ha ilyen vészes a helyzet, azért baldini a felelős. ill. most már zanzi, de egyelőre őt ne kárhoztassuk (nem mintha bármit is remélnék tőle)

azért furcsa, hogy engedi igy elkanászodni azt a 160 millió eurót, amit a játékosok jelentenek, az a baldini, akire több izben is támaszkodott capello. vagy az öreg fabio is engedi ezt a nihilizmust?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 15:54


nem tudhatjuk
De ha nem így, akkor mégis hogy gondolta Zeman, hogy legyen jobban közösségi ember, és épüljön be? Ha a játékosok bulizni járnak csak össze, akkor ott kell megjelenni ha a közösségbe akarsz tartozni.
Amúgy nekem ez még nem gonosz dolog, ha elmennek bulizni. Csak hát egy bulizásnak is vannak fokozatai. De hogy ők milyen szinten művelik ezt, erről mi egyszerű itthoni szurkolók semmit nem tudunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.12. 15:51


Trigoria írta:Stek se vesz részt - Zeman épp ezt hozta fel érvként
amúgy egy közösségen belül ez akkor is fontos, ha épp nem jó az irány


Zeman nyilván nem arra gondolt, amikor este elmegyünk a szórakozóhelyekre és iszunk, nőzünk, megmutatjuk, hogy mi vagyunk a királyok...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 15:51


F72Quadraro írta:
Trigoria írta:Ha egy edző azt nyilatkozza egy ilyen tizi után, hogy fogalma sincsen miért nem Totti lőtte, és még csak meg sem említi, hogy szankciók lesznek és következmények, akkor ott valóban baj van
Ettől függetlenül árnyalnám a képet: tudjuk, látjuk hogy Oszi nagy spanja lett Ferencünknek, tehát nem ördögtől való dolog ha megbeszélték maguk között, és elkérte tőle a jogot, Feri meg átadta, mert jó haver.


Totti maga mondta, hogy zavarta a dolog... aztán persze megbocsájtott meg megbeszélték... de ott és akkor Osvaldo önkényesen döntött úgy, ahogy...

igen ez igaz, el is felejtettem amit mondott
Ráadásul ha azt mondja kicsit bántotta, akkor azt tudjuk hogy nagyon bántotta :wink:
De mivel jó haver nem csinált ott és akkor ügyet belőle.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 15:49


Stek se vesz részt - Zeman épp ezt hozta fel érvként
amúgy egy közösségen belül ez akkor is fontos, ha épp nem jó az irány
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.12. 15:49


Trigoria írta:Ha egy edző azt nyilatkozza egy ilyen tizi után, hogy fogalma sincsen miért nem Totti lőtte, és még csak meg sem említi, hogy szankciók lesznek és következmények, akkor ott valóban baj van
Ettől függetlenül árnyalnám a képet: tudjuk, látjuk hogy Oszi nagy spanja lett Ferencünknek, tehát nem ördögtől való dolog ha megbeszélték maguk között, és elkérte tőle a jogot, Feri meg átadta, mert jó haver.


Totti maga mondta, hogy zavarta a dolog... aztán persze megbocsájtott meg megbeszélték... de ott és akkor Osvaldo önkényesen döntött úgy, ahogy...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.02.12. 15:47


Borini távozásakor lehetett hallani, hogy vele is egy baj volt: nem vett részt ezeken a játékosok között szervezett nős, diszkós, italozós bulizásokon, szeánszokon... ez nem az ő világa volt, ezért kvázi ki lett nézve, ki lett közösítve az öltözőből.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.12. 15:46


Ha egy edző azt nyilatkozza egy ilyen tizi után, hogy fogalma sincsen miért nem Totti lőtte, és még csak meg sem említi, hogy szankciók lesznek és következmények, akkor ott valóban baj van
Ettől függetlenül árnyalnám a képet: tudjuk, látjuk hogy Oszi nagy spanja lett Ferencünknek, tehát nem ördögtől való dolog ha megbeszélték maguk között, és elkérte tőle a jogot, Feri meg átadta, mert jó haver. Olyan meg amúgy is van, ha egy rúgó valamiért nem érzi és inkább átadja (bár ez itt nem állt fennt, mert Totti ott állt már hogy rúgja.)

és nézzétek mit találtam, amikor kerestem a tizijét!!!:
http://www.youtube.com/watch?v=UkuC38Kg0xY
ha ezt összehasonlítjuk a mostani tizijével, látható hogy PONTOSAN UGYANÚGY rúgta. Kezdem azt hinni, hogy nem bizonytalan volt, hanem direkt rúgta így most is. Nyilván vagy eldöntötte, hogy márpedig a kapus a másik oldalra megy :D , vagy valami kis trükkel erre is akarta rávenni (szokás ugyebár). Ráb.szott.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.02.12. 15:02


Quadraro, tetszett a hozzászólásod. Bár ha ez mind így van, ahogy leírtad, akkor kicsit elszomorító a helyzet.

Castan közben lesérült, 6 hetet kell kihagynia. Destro-t rehabilitálják, Balza is lábadozik még.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.12. 13:30


Már nagyon vártalak/vártunk téged,Quadraro! :wink:
Tudtam,hogy ilyeneket fogsz írni,de akkor is jó olvasgatni.
Jó??? Miket beszélek...
Elszomorító.
Lehet hogy nem is Totti a legnagyobb kiskirály?
Mindig vannak újabbak?
Ranieri nem véletlenül nevezte Tottit az öltözőn belül magányos farkasnak...
Szurkolunk tovább.
De kiknek?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég

cron