Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.07.16. 07:50


Es meg mourinhot szidjatok!
Tul van mar az orvosin?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.07.15. 23:16


Na, ha Mbappé összejönne, az nekem tetszene.

(Spina örök szerelem. Én a helyét is látom. Csak nem Mourinho kompatibilis)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.15. 22:17


de ez komoly feree??? Semmi pletyka nem volt róla, csak beírtad ide a vágyadat, mi meg erre reagáltunk? :shock: :D Én hülye... :oops: :D
Most akkor mindenki be fogja írni ide hogy kit szeretne a Romában látni? Akkor veszem elő a popcornt és kényelembe helyezem magam :D
azért egy szintnél ne menjünk már mélyebbre :D


és jah,Spina nem a régi, ez így van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.15. 22:13


jó, spina nem sallang, de már qrvára nem az igazi....a brazil csak nálam jött szóba, kár hogy már nem conte a spörsz edzője. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.15. 22:09


Spinát sallangnak nevezni... ez nekem életidegen lesz mindig is
olasz, válogatott, EB-MVP, leszarom ha szar formában van, nálam sosem lesz sallang

amúgy nem tudom hogy Richarlison hogy kerülhetett szóba, meg hogy kegyvesztett Spursben vagy mi? Mindenesetre nálam ő komoly igazolás lenne. Kvázi az egyetlen komoly.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.15. 21:49


amúgy csak megjegyzem az arsenál vmi angol makit ricét v kicsodát igazolt 122 millió juróért :!: nekünk ennyi zsénk az egész mercatora nincs, de pintonak ideje lenne virítani vmi minőséget csatár poszton.....bebaxna ha belotti lenne a kezdő center :cry:
scamacca, morata :arrow: án továbbra is a spörsz braziljára vágyom, ő nálam minőség, minőség mert nem bírjuk megvenni, 1 évre sima kölcsönnel jöhetne....

kpálya, ha már mourinhonak nem volt elég frattesi, qrva kíváncsian várom frattesinél milyen minőségibb játékost sikerül a portugál duónak leakasztania....

de közben a sallangtól is jó lenne végleg megválni....karsdorp, vina, somurodov, spina, reynolds.....és sorolhatnám

ja, és ha svilar még akar vmit alkotni romában, ideje lenne megmutatnia, hisz rui patricio is már 35 éves
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.07.15. 20:02


https://www.facebook.com/watch?v=142998478781813

Azért ez az olasz interjú meglepett Aouartól :D
Úgy tűnik az elmúlt fél évben eléggé felkészült a nyelvből (ha jól nézem nincsenek olasz felmenői, ahonnan ismerné a nyelvet korábbról).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.15. 17:20


azért írta hogy "is" :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.07.15. 12:51


marco24 írta:
feree80 írta:, de a Leedsnél is úgy tűnik be voltak oltva gól ellen a csatárok. .


Ez nalunk sincs maskepp :)))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.15. 12:13


Egyébként akiket ingyen hoztunk, azok még jók lehetnek.
az ingyenekkel sosincs bajom. Max nem válnak be. Sabatini se aranyrögökkel érkezett a délamcsi dzsungelbe kisindiánokat toborozni :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.07.15. 12:09


feree80 írta:nekem csak most tűnt fel :mrgreen: a kiesett leedsből jön az erősítés a bl-be vágyó romához, atyagatya, világverő csapat alakul. :lol:

gondolom frattesi helyére is ki van nézve vmi nokedli, azt még nemtom feka, arab v ázsiai lesz e az érkező. kemények leszünk középen is.


Velem előfordult, hogy a majdnem kiesőtől (utolsó fordulóban maradt bent a csapat talán) eligazoltam és a következő szezonban bajnok lettem (mellesleg az a csapat is 6. hely környékén volt amikor odaigazoltam). Csapatsportban 1 játékos nem feltétlenül tud csodát tenni. Nem írnám még le Kristensent, ráadásul kölcsön. Fizikailag erős. Láttam egy reel-t róla és a tavalyi szezonban volt legalább 5 olyan beadása, ami gólt ért volna, de a Leedsnél is úgy tűnik be voltak oltva gól ellen a csatárok. Karsdorpnál jobban ad be a videó alapján.

Egyébként akiket ingyen hoztunk, azok még jók lehetnek. Ne írjuk le ezt a Mercatot. Mondjuk Renato Sanchezt nagyon nem szeretném, sokkal inkább a japán.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.14. 22:27


:D :D viccelsz bolondozol?? Hát persze, hogy gyere! :)
Mindenki írjon bátran!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2023.07.14. 21:37


Trigoria írta:mivel Zsolti olvassa, így Zsolti: nélküled milyen kis csendes nyugodt (szinte kihalt) a fórum. :D :D Kevés hsz, és egyikben sincs benne Mou :D

Trigo, jöjjek? :lol: :lol:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.14. 21:09


off:
hallottam Zaniolo is megy (mehet) az arabokhoz? Ha már süllyesztőről beszéltél vele kapcsolatban :S
amúgy vicces ez a szaudi próbálkozás. Csinálnak egy vagy max két focis csodaévet a bajnokságból, mindenki megszedi magát aki odaigazol, aztán kipukkad az egész

mivel Zsolti olvassa, így Zsolti: nélküled milyen kis csendes nyugodt (szinte kihalt) a fórum. :D :D Kevés hsz, és egyikben sincs benne Mou :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.07.13. 10:18


A gond inkább az, hogy senkit nem tudunk felépíteni. Sztárigazolásaink régen is csak hébe-hóba voltak. Strootman, Salah, Dzeko és ki még? Most meg itt van Dybala. De Garcia és Spalletti közel sztárt faragott Nainggolanból, Benatiából, Manolasból. Most a Wijnaldumok, Celikek, Zaniolok vagy Abrahamek mennek a sülyesztőbe. Pedig bennük semmivel nincs kisebb pontenciál, mint mondjuk Manolasban vagy Alissonban.

Engem egy Ndicka nem zavar. Emelkedőben lévő játékos. Valóban nem láttam még játszani, de a 100+ Bundesliga meccs 23 évesen (na jó, legyne 28) jó ajánlólevél. Ilyen profillal felőlem jöhetnek ismeretlenek.
Scamacca és Frattesi megint csak nem kérdés, hogy jöhetne/jöhetett volna.

Ami inkább zavar az a máshol be nem vált játékosokra való rápróbálás. Belotti, Carles Perez, Kalinic vagy a mostaniak küözül Aouar, McTominay, Sabitzer, Renato Sanchez, ilyenek.
Illetve nyuggert is max évi egyet hozzunk, mert sokat keresnek, de pénzt már nem kapunk értük. Matic, Llorente és Wijnaldum együtt nekem sok volt tavaly.
A legalja pedig a Camara, Maitland-Niles féle megélhetési töltelékek, akik évről évre váltanak oda, ahol a pad végén még van egy-egy hely. Az ilyet soha nem fogom megérteni. Miért nem saját nevelésű fiatalok? Egyébként Spalletti és Garcia is kapta a hulladékokat rendesen: Destro, Bastos, Gervinho, Iturbe, Yanga-Mbiwa, Doumbia, Bruno Peres, Vermaelen és még sokan mások. A keretünk évről évre nagyjából ugyanannyit ér. 4. a ligában, 400M alja az összérték. Ez a Roma. Megszoktam :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.07.13. 09:47


Trigoria írta:feree, maximálisan egyetértek
az összes név kb, akiket itt írtok más bajnokságokból (mert máshol nem olvasom, leszarom) ismeretlen nekem, azt se tudom eszik vagy isszák
nagyon durván zuhanórepülésben vagyunk - ezt érzem


Én is, mondjuk az is tény, hogy ha jobban megnézzük az elmúlt 15-20 évet, akkor csak nagyon elvétve voltak top igazolásaink, a meghatározó játékosok többsége szinte különösebb hírverés nélkül érkezett.

Vucinic egy 34 meccsen 9 gólos szezon után jött hozzánk a Leccéből
Nainggolan a Cagliariból
Mancini a Serie B-ből
W.Samuel a Bocaból
Manolas az Olympiacosból
Zebina a Cagliariból
Mexes az Auxerreből
Alisson/Doni Braziliából
Pizzaro az Interből, mert elég pocsék szezonja volt

Batistuta, Dzeko, Chivu, Strootman, Juan, Panucci voltak talán egyedül a nagyobb igazolásaink. Akik már tényleg befutott játékosok voltak az EU-ban.


Én inkább abban érzem a lecsúszást, hogy már elképzelni sem tudom, hogy egy játékosért adjunk 25-30 milliót (mai árfolyamon simán lenne ennyi Chivu 18 milliós átigazolási összege). Ezt régen, ha nem is sűrűn, de azért minden átigazolási szezonban legalább egyszer-kétszer simán megtettük. Minden átigazolási szezonra jutott úgy 40-50 milla. Most meg szó szerint térden csúszva megyünk, hogy valaki adjon nekünk kölcsön valakit, miközben az Aston Villa szintű csapatok 30 milliós igazolásokkal erősítenek. Oké...értém én, hogy PL, de akkor is gáz ránk nézve.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.07.13. 08:18


Hátha bejön a sok ismeretlen mint tavaly a Napolinak… :lol:

Egyébként vagy én távolodtam el a klasszik focitól vagy nem tudom de amúgy se nagyon tudok már neveket..
Psg , Reál meg az angolok lerabolják a krémjét , azon túl meg tényleg nem tudom…akkor már inkább ingyen jöjjenek , legfeljebb keresünk valamennyit..vagy nagy ritkán bejön..
De semmivel se lenne jobb ha ilyen félsztárocskákért ( akik ugyanúgy ismeretlenek nagyjából számomra ) kifizetnénk 30-50 milliókat.. ( Monchi pont ezzel teszi tönkre a klubokat)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.07.12. 22:32


feree, maximálisan egyetértek
az összes név kb, akiket itt írtok más bajnokságokból (mert máshol nem olvasom, leszarom) ismeretlen nekem, azt se tudom eszik vagy isszák
nagyon durván zuhanórepülésben vagyunk - ezt érzem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.12. 20:51


F.Totti írta:
feree80 írta:visszanéztem már, mikor értünk el utoljára bl helyet, mouringoval nem is fogunk. :| :wink: :!:
https://www.transfermarkt.com/as-rom/pl ... /verein/12


Végignézve a grafikont elsőre az jutott eszembe, hogy José tényleg zseni. És minden irónia nélkül mondom. ezt eladni sikernek... nem hiszem, hogy bárki utánacsinálná. Gyakorlatilag hipnózisban él a tábor négyötöde 2 éve.

nekem meg az, hogy rudi garcia & Spá for president!

amúgy annyira übergáz hogy ilyen másod, harmad vagy sokad vonalas senkiket hoznak szóba a romával, nem tom ezeknek csápolni kellene vagy örülni? scamacca, ok roma nevelés, de mi a xart tett le idáig, hogy benne látják a megváltót, kpályás nevekről ne is beszéljek.........hogy a picsbe akar ilyen kerettel versenyben lenni a bl helyekért :?: :!: a játékunkról ne is beszéljek, hisz tudjuk milyen lesz, nézhetetlen. :wink: :|
ez a leedstől jövő dán vagy kicsoda még az olaszok szerint is technikailag egy 5-ös 10es skálán, akkor egy iparos hozunk, vagy mifaxom? :) azokból azért van bőven
ilyen kerettel csak 1 forgatókönyv lehetséges, a többi csapat még tőlünk is hitványabban játszik, teljesít egy teljes szezonon keresztül.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.07.12. 08:17


feree80 írta:visszanéztem már, mikor értünk el utoljára bl helyet, mouringoval nem is fogunk. :| :wink: :!:
https://www.transfermarkt.com/as-rom/pl ... /verein/12


Végignézve a grafikont elsőre az jutott eszembe, hogy José tényleg zseni. És minden irónia nélkül mondom. ezt eladni sikernek... nem hiszem, hogy bárki utánacsinálná. Gyakorlatilag hipnózisban él a tábor négyötöde 2 éve.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.10. 18:27


ericcartmen írta:Na, őt semmiképpen se...

ezzel most végtelenül szomorúvá tettél. :|

de karsdorp marad, ez meg végtelenül boldoggá tesz. :D :| már csak egy hosszabbítás hiányzik neki

visszanéztem már, mikor értünk el utoljára bl helyet, mouringoval nem is fogunk. :| :wink: :!:
https://www.transfermarkt.com/as-rom/pl ... /verein/12
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.07.09. 22:04


Na, őt semmiképpen se...
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.09. 19:30


bepróbálkozhatnánk egy sima kölcsönnel.....

https://www.transfermarkt.com/richarlis ... aison=2022
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.07.07. 21:05


nekem csak most tűnt fel :mrgreen: a kiesett leedsből jön az erősítés a bl-be vágyó romához, atyagatya, világverő csapat alakul. :lol:

gondolom frattesi helyére is ki van nézve vmi nokedli, azt még nemtom feka, arab v ázsiai lesz e az érkező. kemények leszünk középen is.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.07.06. 20:10


Romano szterint done deal, Frattesi megy az interbe, kölcsön, kötelező opció, bár hogy mennyi az opció azt egyelőre nem irta. Nem örülök, kifejezetten nem.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron