Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.08.23. 19:45


KriSSz írta:Üdv. Lehet h nem ide kéne írni, de azért megkérdezem. Cassanoval mi a baja a szurkolóknak és miért veszett össze Tottival. Mindig ezeket olvasom, hogy kitörnék a kocsija ablakát ha itt játszana stb. És ez miért van? Mit csinált? Akkor még nem voltam szurkoló és sajnos ezért nem tudom. Előre is köszi:)

Cassanot a Bari ifiből vettük 20 milláért nálunk lett ismert, válogatott, de amikor lejárt a szerződése nem volt hajlandó hosszabítani és ingyen vagy bagóért ment a Realba
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.23. 19:23


dorotea írta:Hatalmas lenne, ha Alberto visszatérne! :yessss
Megkönnyeztem azt is mikor elment, megkönnyezném azt is, amikor újra Roma mezben látnám az Olimpico gyepére lépni! :oops:
... és igen, ha ezt Sab bá elintézi, leborulok a nagysága előtt!

Ha van vmi tuti infód(eddig csak a romanewson láttam) írd már be...
Mindenesetre jó vagy nem jó ómen, Sab ahogy a Lamela transzfernél most is tagad.... :)
Gyakorlatilag Sabnak csak akarnia kéne, oszt a Milannal sansza se lenne. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.08.23. 19:14


Hatalmas lenne, ha Alberto visszatérne! :yessss
Megkönnyeztem azt is mikor elment, megkönnyezném azt is, amikor újra Roma mezben látnám az Olimpico gyepére lépni! :oops:
... és igen, ha ezt Sab bá elintézi, leborulok a nagysága előtt!
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.23. 19:13


Gladiators921 írta:úgyhallottam 6 milliót ajánlott Szabi bácsi Aquilani-ért :D


nagy üzlet lenne mintha két éves kölcsön lett volna évi 7 milláért :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.08.23. 19:00


Én arra lennék kiváncsi, hogy annak idején mi volt az indoka a távozásának. Ugyanis akkor úgy nyilatkozott, hogy majd egyszer elmondja az okokat. Ezt a nyilatkozatot azóta sem láttam. Bár nagy meglepetést gondolom nem okozna - kellett a lóvé és ennyi pénzért még őt is érdemes volt eladni. 6 millióért mindenképpen megér egy próbát, főleg, hogy Osvaldokért kínálunk 17-et. Talán most már elkerülik a sérülések.

szívem szerint Antoniot is bordó-sárgában látnám leginkább, de a szurkolók szerintem nem felejtettek. LE taktijába mindketten elférnének.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.23. 18:49


Játszott a juvéban úgyhogy maradjon csak az ülőgumóin liverpoolban :x
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.08.23. 17:44


Álom, álom... :(
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.23. 17:28


Nem kicsit lenne népszerű húzás Sabtól és DiBenedettotól!

GYERE HAZA ALBERTO! :flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.23. 14:10


Koszi mostmár nekem is leesett azt hittem csapat függő a Non EU-s hely de így már sokkal érthetőbb, hogy országra. Veszünk egyet semmi pénzért kipasszoljuk s máris felszabadítottunk egy helyet az országban amit hamar be is töltünk, nagyon érdekes :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.23. 13:49


blint63 írta:
feree80 írta:
tomm írta:kicsoda ez a kedves bokszos bácsi?
http://www.transfermarkt.de/de/koffi/pr ... 61758.html

azt mindenki kifelejti, hogy a saját nevelésű, 19 éves viviani és a szintén saját 18 éves caprari is hipp-hopp a pályán találta magát.

http://www.transfermarkt.de/de/alain-pi ... 09060.html

"csak" a Casemiro vagy más nonEu-s státuszú játékosok leigazolásához kellenek :wink:
vagyis előbbi, jó esetben mind2 tovább lesz passzolva, olaszon kívülre, és rögtön felszabadul 2 nonEu-s hely. :wink:


Magyarázza el valaki, legyen oly kedves ezt a non-eus dolgot, mert úgy látom eddig rosszul tudtam ezt az egészet. Hogyan szabadul fel úgy hely, hogy leigazoltuk őt majd eladjuk?

http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789
így már érthető? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.23. 13:43


feree80 írta:
tomm írta:kicsoda ez a kedves bokszos bácsi?
http://www.transfermarkt.de/de/koffi/pr ... 61758.html

azt mindenki kifelejti, hogy a saját nevelésű, 19 éves viviani és a szintén saját 18 éves caprari is hipp-hopp a pályán találta magát.

http://www.transfermarkt.de/de/alain-pi ... 09060.html

"csak" a Casemiro vagy más nonEu-s státuszú játékosok leigazolásához kellenek :wink:
vagyis előbbi, jó esetben mind2 tovább lesz passzolva, olaszon kívülre, és rögtön felszabadul 2 nonEu-s hely. :wink:


Magyarázza el valaki, legyen oly kedves ezt a non-eus dolgot, mert úgy látom eddig rosszul tudtam ezt az egészet. Hogyan szabadul fel úgy hely, hogy leigazoltuk őt majd eladjuk?
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.23. 13:13


Osvaldoért megegyeztünk az Espanyollal 17 milliót fizetünk érte 40%-ot azonnal es a maradék 60%-ot részletekben.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.08.23. 13:13


Gladiators921 írta:Új fejlemények a Casemiro ügyben : Simpliciot is belevennék az üzletbe a Sao Paulo és még pluszba 3-4 millio eurót fizetnénk érte.
Wolfsburg elfogadta Kjaer-ért az ajánlatot és Espanyol is elfogadta a 17 milliós (bónuszokkal) eurós ajánlatot Osvaldoért.
Elvileg Gagóért is bejelejtkeztünk és egy U20-as portugál vállogatott gyerekért is bejelentkeztünk aki a Benfica játékosa.
Borielloért meg a Fulham is harcba szállt.

Ha a portugál gyerek össze is jön, remélem nem jár úgy, mint Antunes :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.23. 12:55


azzal a fizetéssel engem nem nagyon érdekelne. szerintem amúgy is kapnak valami kárpótlást.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.23. 12:02


milyen kellemes lehet alibi-cserejátékosnak lenni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.23. 11:51


tomm írta:kicsoda ez a kedves bokszos bácsi?
http://www.transfermarkt.de/de/koffi/pr ... 61758.html

azt mindenki kifelejti, hogy a saját nevelésű, 19 éves viviani és a szintén saját 18 éves caprari is hipp-hopp a pályán találta magát.

http://www.transfermarkt.de/de/alain-pi ... 09060.html

"csak" a Casemiro vagy más nonEu-s státuszú játékosok leigazolásához kellenek :wink:
vagyis előbbi, jó esetben mind2 tovább lesz passzolva, olaszon kívülre, és rögtön felszabadul 2 nonEu-s hely. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.23. 11:47


kicsoda ez a kedves bokszos bácsi?
http://www.transfermarkt.de/de/koffi/pr ... 61758.html

azt mindenki kifelejti, hogy a saját nevelésű, 19 éves viviani és a szintén saját 18 éves caprari is hipp-hopp a pályán találta magát.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.23. 11:47


Borisért hivatalso ajánlatot tett a Fulham, az árat nem írták, vagy nem merték leírni, az ügynöke nem kommentálta a hírt.
Közben Boris a mai edzésen összeszedett egy vállsérülést...

Csak megjegyzem, a transzfermarkt szerint 45 millát tapsoltunk el idáig, plusz a 4 kiszemelt(Kjaer, Casemiro, Fernando, Osvaldo) még 42 millába fájhat, természetesen nem ez a valos összeg, aki "kukacoskodni" akar, vagy ideje engedi, megnézi a hivatalos oldalt, és lebonthatja ezt a 45 millát évekre, a részletfizetések végett. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.23. 11:43


A Simplicios dolog nagyon sántít mivel Braziliában már befejeződött az átigaolási időszak.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.23. 08:51


Csütörtökön ez kifog derülni...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.23. 02:07


Asszem jól jönne nekünk még egy hét felkészülésre.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.22. 21:37


ezeknek elment az esze
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2091645
gyerünk Damiano, adj nekik!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.22. 19:28


Wolfsburg leigazolta Sotirios Kyrgiakost, aki belső védőt játszik szóval... bár nem tudom mennyire örüljünk ha jön Kjaer, sőt egyik kiszemeltünk se nagyon csigáz fel, esetleg Fernando, de ő meg De Rossi pozición játszik...(4-3-3 ba egy védekező és két kreatív középpályás kell...). Osvaldonak egy "jó" szezonja volt és más semmi (még a seria B ben sem tudott kitünni pedig akkor játszott rendesen), Nilmar se egy akkora sztár hogy 25 öt megéjen, Casemiro rol meg édes keveset tudni, mondjuk benne lenne fantázia: lehetne akár védőként is használni nade 14 millió...
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.22. 15:49


Tottiról, radikális fiatalítás vette kezdetét, lehet hogy ez Tottit is eléri, azért kiváncsi lennék mit lépne egy Andzsihalastó ajánlatára?!(persze a kérdés költői, mert nincs ilyen ajánlatról szó)
egyelőre... :D
Bár a Mahacskalában is nagy a hajtás, ergo az se jó neki :D Majd a Galaxy...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.22. 14:14


Nekem valamiért rémlik egy olyan hír vagy kacsa, hogy Boriellot kötelező volt megvennenünk a szezon végén. Aztán ez hír elült tavaly és akkor úgy tűnt, hogy ez mégsem így volt. Az is rémlik, hogy ez Ibrakadabra miatt alakult így, hiszen a Milan meg akarta venni idén a svédet (ami már megtörtént), így a Milan hasonló szerződést köttetett velünk a Borisz ügyben. Tehát az hogy megvettük és most eladjuk lehet hogy a tavalyi vezetés és az akkor kötött obligatív rész miatt van. Azaz LE nem látja benne a megfelelő embert és padoztatni nem akarja, ha már ennyit fizet a csapat érte.

De arra azonban nem találom a választ, hogy akkor miért játszatták 15 percet az el meccsen.

Személyes tippem, hogy esetleg egy csapat azt mondta Szabi bácsinak, hogy adnának érte 15öt (de már a meccset követően), csak a sajtóban nem jelent meg a hír.
A másik pedig, hogy kiderülhetett, hogy Boriellot be akarják (esetleg már le is beszélték) vonni az Osvaldo vagy akár egy egyéb játékos ügyletbe, egy olyan csapatba, ahol nem érdekeltek az el-ben, bl-ben. (az Espanyol speciel nem) A szurkolóknak pedig ez egy finom adagolás, hogy Borikát ne várják a következő szezonban a pályán.
(A legsötétetebb gondolatom, hogy nem tetszett neki a padoztatás az el meccsen, és Totti mellett állt amikor ezt felhozták LE-nek. LE meg lenyilatkozta, hogy akinek nem tetszik az ő munkája az menjen máshova. Persze Tottit nem lehet elküldeni, de Borival példát lehet statuálni...)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég