Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.20. 12:59

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.20. 12:56


habi írta:Tallo állítólag nagyon ügyes gyerek, Sabatini odáig ment, hogy Ibrához hasonlította a tehetségét. Kíváncsi vagyok mit nyújt majd a Primavera csapatban.
a 2 nonEU helyre jöhet Casemiro és Fernando
Fernando sztem óriási fogás lenne 10 millióért, nagyon bivaly kp, Casemiro pedig még csak 19 éves, sztem nagyon jó. Bár ha ezek be is következnek, remélem Viviani is fog kapni kellő lehetőséget.
Casemiro-DDR-Fernando belső 3mas meg sztem messzemenően tökéletes lenne
A tegnapi meccs után a Wolfsburg elfogadta az ajánlatunkat Kjaerért, de szerencsére csak kölcsönbe érkezik. 8 millióért jövő nyáron megvehetjük. Mindenkinek így a legjobb, mert ha olyan bűn rossz lesz, mint tegnap, akkor túl sokat nem vesztünk rajta.
Osvaldo Rómában van, hétfőn be is jelenthetik az érkezését.
Affelay pedig lenyilatkozta, hogy szívesen jönne hozzánk. Továbbá ugyanaz a managere mint Stekelnburgnak (Robert Jansen) és a 2 csapat között is jó a kapcsolat, tehát van rá esélyünk bőven. 3 millióért vette a Barca, sztem 8 millió körül meg lehetne velük egyezni. Bár télen vettük volna meg 3 millióért...
Egy biztos, érdekes 11 nap elé nézünk átigazolások tekintetében.

Honnan szedted ezeket? Bocs hogy úgy tűnik kétségebe vonom azt amit mondasz de nekem a töritanárom eléggé a fejembe verte azt a nézetet hogy: The infomation is only as valuable as reliable the source is.
(Az információ annyira értékes amennyire megbízható forrásból származik)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.20. 10:12


feree80 írta:Közbe állítólag 3 játékos "kártyáját" szereztük meg >>> Junior Tallo(Chievo), Alain Pierre Mendy (Parma) és Kevin Koffi (Naples), előbbi a primaverába megy, asszem az Internél is volt már, már mint a primaverába, utóbbi 2 meg nonEU-s státuszú, azzal a céllal jöttek, hogy tovább passzoljuk őket olaszon kivülre, és ezáltal jobb esetben akár 2 nonEu-s hely is felszabadulna a keretben....


Tallo állítólag nagyon ügyes gyerek, Sabatini odáig ment, hogy Ibrához hasonlította a tehetségét. Kíváncsi vagyok mit nyújt majd a Primavera csapatban.
a 2 nonEU helyre jöhet Casemiro és Fernando
Fernando sztem óriási fogás lenne 10 millióért, nagyon bivaly kp, Casemiro pedig még csak 19 éves, sztem nagyon jó. Bár ha ezek be is következnek, remélem Viviani is fog kapni kellő lehetőséget.
Casemiro-DDR-Fernando belső 3mas meg sztem messzemenően tökéletes lenne
A tegnapi meccs után a Wolfsburg elfogadta az ajánlatunkat Kjaerért, de szerencsére csak kölcsönbe érkezik. 8 millióért jövő nyáron megvehetjük. Mindenkinek így a legjobb, mert ha olyan bűn rossz lesz, mint tegnap, akkor túl sokat nem vesztünk rajta.
Osvaldo Rómában van, hétfőn be is jelenthetik az érkezését.
Affelay pedig lenyilatkozta, hogy szívesen jönne hozzánk. Továbbá ugyanaz az ügynöke mint Stekelnburgnak (Robert Jansen) és a 2 csapat között is jó a kapcsolat, tehát van rá esélyünk bőven. 3 millióért vette a Barca, sztem 8 millió körül meg lehetne velük egyezni. Bár télen vettük volna meg 3 millióért...
Egy biztos, érdekes 11 nap elé nézünk átigazolások tekintetében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára habi 2011.08.20. 13:13-kor.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.20. 09:10


Közbe állítólag 3 játékos "kártyáját" szereztük meg >>> Junior Tallo(Chievo), Alain Pierre Mendy (Parma) és Kevin Koffi (Naples), előbbi a primaverába megy, asszem az Internél is volt már, már mint a primaverába, utóbbi 2 meg nonEU-s státuszú, azzal a céllal jöttek, hogy tovább passzoljuk őket olaszon kivülre, és ezáltal jobb esetben akár 2 nonEu-s hely is felszabadulna a keretben....

Brighi a Cesena látókörébe került, míg Bertolaccit úgy fest nem blokkoljuk tovább, jövő héten hivatalosan is visszatér Leccébe....(többször írtam már, ha egy játékosnak bejön egy csapatnál a kölcsönadás, akkor mért nem tudják utána is odaküldeni, na most ez teljesülni látszik, szal valamiféle folytonosság féle látszik ennél a transzfernél, most már csak Bertolaccin a sor hogy megtalálja tavalyi önmagát az exrómai Di Francesco kezei alatt, hajrá).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.08.20. 04:00


Egyszer olyan is előfordulhatna, hogy aki ideigazol megtáltosodik és elkezdi rugdosni a gólokat egy gyengébb szezon után.
Mert aki meg elmegy az képes ezt megcsinálni, lásd Menez (tegnap gól gólpassz), Vucsinics (gól a Zinternek), Baptista (annyit rúgott fél szezon alatt mint itt összesen).
Nem tudom Bojan hogy fog beilleszkedni, mert ahogy hallottam tegnap nem nagyon volt momentuma sem.
Mindegy: bízom a csapatban, de nem akarok lélektelen játékot látni. Amúgy szerintem úgyanúgy kikap(hat)unk a Siena - Atalanta duótól, ahogy elkaphatjuk valamelyik gazdag északit is. Így is lesz.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.20. 02:34


bármit is csinált egy játékos a meccsen, még nem láttam 4-es osztályzatnál rosszabbat a goal.com-on.
kjaer a mai teljesitményéért 2-est kapott :shock:
mit csinált az az ember?
nem lenne jobb crescenzi?
stb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.19. 20:12


Kjaert oda-vissza etetik a tavaly majdnem kiesett Gladbach csatárai...nagyon gyenge produkciót nyújt, remélem csak azért mert már lélekben Rómában van
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.19. 20:11


Trigoria írta:ja, jó irányban - rutint hoz magával :wink:
csatároknál meg a legnagyobb erény elvesztését, a gyorsaságét

A gyorsaság kompenzálható csatároknál (ugye nem kell példát hoznom :D ).

Imperatore Romano írta:van egy olyan érzésem, hogy a keret egészen zéró óráig alakulni fog, nincs összeszokva, és nem is lesz összeszokva csak a szezon közepére...3-6-ig jók leszünk, LE ha kihúzza télig akkor itt is lesz szezon végére, jövőre meg ha ilyen formában tudunk erősödni akkor 1-3 fix...(sajnos) mindenhez idő kell...bár lesznek hiányérzeteim, de ezek nem függnek majd össze a teljesítménnyel...

Csakhogy most még a szokásosnál is nagyobb eredménykényszer alatt van a csapat, nem hinném, hogy a szurkolók sokáig tolerálnák az összeszokást a vereségekkel (ilyen játékkal meg pláne), itt nincs középút, vagy menni fog a szekér az elején, és 1-6 ban ott leszünk végig, vagy LE még ősszel lép.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára blint63 2011.08.19. 20:15-kor.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.19. 20:10


van egy olyan érzésem, hogy a keret egészen zéró óráig alakulni fog, nincs összeszokva, és nem is lesz összeszokva csak a szezon közepére...3-6-ig jók leszünk, LE ha kihúzza télig akkor itt is lesz szezon végére, jövőre meg ha ilyen formában tudunk erősödni akkor 1-3 fix...(sajnos) mindenhez idő kell...bár lesznek hiányérzeteim, de ezek nem függnek majd össze a teljesítménnyel...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.19. 19:46


Kjaer játszik most a Gladbach ellen, szóval abszolut nem a miénk jelenleg. persze ez még bőven változhat.
olasz források szerint LE Affelayt kérné a vezetőségtől. Hát én piszkosul örülnék a holland érkezésének.
Továbbá szintén olasz források jelentik, hogy Fernando árában megegyeztünk a Portoval. 11 millió + bónuszok, de állítólag időt kértünk egyből tőlük. Ez persze addig ér, amíg vkinek az ajánlatát el nem fogadják.
2 variáció van a cikk szerint az okra:
-mást szeretnénk igazából elhozni, de bebiztosítjuk magunkat
-DDR-t eladjuk és az Ő helyére jön

közben Kjaer óriásit hibázott, elcsúszott állva a labdával utolsó emberként, és gól is lett a vége. Hát kérem, tényleg nem németbe való...de vajon hozzánk?
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.19. 19:40


Én is úgy vagyok vele, hogy türelmes vagyok és nem várom, hogy már az elején jók leszünk, de lehet, hogy naív vagyok, azért arra nem számítottam, hogy a PSG-től, Valenciát tól így kikapunk, aztán a Slovantól. Kérem szépen, ez egy semmi ellenfél és tegnap is az volt! Mindegy a taktika, meg mindegy az összeszokás, a mi csapatunk az olasz élvonal meghatározó csapata, ahova az új igazolások is erős bajnokságokból érkeznek, Barcából, Ajaxból... például a kapusunk VB döntőt játszott tavaly. Miről beszélünk?
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.19. 19:04


Azért Ronaldot rutinból nem lehet utolérni ol :) kjaer-t azért engedik könnyen mert a németeknél nem volt az igazi. Más: én nem gondoltam, hogy igazolunk párat és máris jók leszünk, most épülünk, szépülünk, az eredmények még nem fognak jönni, a jó munkához idő kell. Az edzőnek bizalom kell, de én elöl inkább árnyékékkel játszanék,de úgy bozsan nem tudom hogy játszana csatárként ( szerintem gyengén), a többiek meg mintha nem értenék ezt a 3 támadós témát :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.19. 18:02


ja, jó irányban - rutint hoz magával :wink:
csatároknál meg a legnagyobb erény elvesztését, a gyorsaságét
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.19. 16:54


Ő az a típus, aki rutinból megoldja, az előző szezonban voltak hibái, de ha jól rémlik jópárszor nem a rendes posztján játszott, és is bírom, de azért a védőknél egyértelműbben meglátszik a kor.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.08.19. 11:25


Cassetti a tegnapi meccsen nagyon rutinos, magabiztos védő benyomását keltette...
Mindíg is csíptem ;) :oops:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.19. 10:30


Hunszi írta:
feree80 írta:Amúgy meg továbbra is fura ez a dán nekem, természetesen örülnék neki, bennem a palermoi formája él, viszont ha tényleg igaz, ez a 2 plusz 8 millás dolog, egy kicsit furcsa nekem, hogy a németek ilyen könnyedén elengednék...ennyire nem ragaszkodnának hozzá(vagy rossz volt a németeknél?!).... :S


szinte kiestek ezután már nem érhetnek annyit a védőik, hogy áron felül adják...

nem az árral van a gond, hanem azzal, hogy a németek kussolnak, egyáltalán tényleg lesz ebből vmi? vagy ha igen, mért válnának meg ilyen simán egy ígéretes(mert palermoban az volt) játékostól, ez a fura nekem.

szélső támadó posztra ideális lenne, ha már Müller nem lehet.
http://www.youtube.com/watch?v=1yjcEOvE ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.19. 09:20


(Amúgy most néztem hogy az AM-ban nem lépett pályára Forlán. Holott a facebookon nagyon várta a meccset, de uccsó pilanatban kirakták a keretből ha jól olvasom. Ez nekem ősrossz hír... :( Gyanúsan érik a klubváltása...nem jó irányba)[/quote]

szerintem szinte biztos, hogy eladják, mivel Falcao érkezik nem kis összegért
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.19. 08:34


feree80 írta:Amúgy meg továbbra is fura ez a dán nekem, természetesen örülnék neki, bennem a palermoi formája él, viszont ha tényleg igaz, ez a 2 plusz 8 millás dolog, egy kicsit furcsa nekem, hogy a németek ilyen könnyedén elengednék...ennyire nem ragaszkodnának hozzá(vagy rossz volt a németeknél?!).... :S


szinte kiestek ezután már nem érhetnek annyit a védőik, hogy áron felül adják...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.19. 00:00


Cassetti belső védőben kimondottan jó volt,

mondtam a Valencia meccs után, hogy a vicc az h Cassetti volt a legjobbunk kb, és ő képviseli a minőséget és hajtást lassan :)
hát most már csk is lett... fura világ ez (bár kedvelem a srácot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.18. 23:38


jnzsblzs írta:Tényleg Kjaerről ki mit tud? mintha valaki azt mondta volna hogy ma lesz a bemutatása.

biztosra azért nem jelentettem ki :) ezért írom általában, hogy állítólag.
Bejelenteni meg csak azt jelentem be, amin a tmw-n már uficsálé.
Ma nem írtak róla, én csak azt írom ide, ami fenn van vagy a newson vagy a tmw-n, és engem is érdekel.
Amúgy meg továbbra is fura ez a dán nekem, természetesen örülnék neki, bennem a palermoi formája él, viszont ha tényleg igaz, ez a 2 plusz 8 millás dolog, egy kicsit furcsa nekem, hogy a németek ilyen könnyedén elengednék...ennyire nem ragaszkodnának hozzá(vagy rossz volt a németeknél?!).... :S

LE nyilatkozott, ami megfogott, megkérdezték megbánta e hogy Totti és Boris padozott, azt mondta hogy nem, és hogy mért nem kezdtek, mert az általa kiállított kezdő volt számára a legjobb 11 :) nem a kor, hanem a teljesítmény számít nála,(azért le merem fogadni, hogy a visszavágón nem ez lesz a kezdő11 :wink: ) lát előrelépést a játékban, de azt is elismerte hogy a meccset az erdedmény minősíti, sajnálja a fanokat, az elnököt, hogy nem sikerült győzelemmel megörvendezteni a szurkereket és az új tulajt.....

Különben nekem a meccs közbe az jutott eszembe, hogy Boris lehet azért nem játszik, hogy ha a Psg elvinné, játhatsson az uefában, vagy ha a Napoly akkor a blben, hát pályáralépett, ez így már valszeg ugrott...
Ja, és egy pozitívum, Cassetti belső védőben kimondottan jó volt, llehet hogy Panu után ő is benntebb lép, szűkös időben....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.18. 23:21


ó feree.....Alberto bizony... :(

az a jó, hogy ezt (meccs előtti nyilatkozat!):
"Cassetti: Még nem fejeztük be a munkát"
meccs után is lehet nyilatkozni most, sőt sok forduló után is lehet mondogatnia majd...

(Amúgy most néztem hogy az AM-ban nem lépett pályára Forlán. Holott a facebookon nagyon várta a meccset, de uccsó pilanatban kirakták a keretből ha jól olvasom. Ez nekem ősrossz hír... :( Gyanúsan érik a klubváltása...nem jó irányba)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.18. 22:55


Tényleg Kjaerről ki mit tud? mintha valaki azt mondta volna hogy ma lesz a bemutatása.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.18. 22:17


Lamela különben Romaban van, ma este érkezett, egy bokasérüléssel, amit az u20as vb-n szedett össze, jó néhány vizsgálaton fog átesni...sőt a Roma nevezte is a slovan elleni visszavágóra..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.18. 22:01


Igazából nem akarom bántani se Vivianit, se Caprarit, mert nem lógtak ki a mai csapatból, sőt Caprari egymaga 2 is lőhetett volna, (Okaka meg helyzetbe se került) de ilyenkor megfordul a fejemben hogy van ez a hasonlókorú Casemiro, ő vajh miben tudhat a mieinknél többet :?: pláne 30 millás kivásárlási árral.....
Aquilanit akarom a középpályára, 10ből meg lenne. :wink: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.08.18. 17:34


Ez az új szerzemény az internél kb felér egy Vivianival vagy Caprarival, ilyen játékosokkal meg a Roma is rendelkezik, szóval nincs miről beszélni.
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég

cron