Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.08.13. 16:30


Egy Lamela - DDR - Aquilani középpályával kiegyeznék :)

Bár ezzel elég offenzív lenne a baloldalunk, Angel-nek nem nagyon kéne előrerohangálnia. Ha meg Lamela a csatársorban kap helyet, Pizza játszhat.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.08.13. 15:45


"Sabatini vorrebbe avviare una trattativa con il Liverpool per riportare in giallorosso Aquilani. La richiesta del club è di 7 milioni." Lehetséges, hogy Aquilani visszatér. :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.13. 13:20


Jobb mintha brazilokkal lennénk tele! (már csak az EU-s helyek miatt is)
Olasz hiátusról meg már régen beszélünk, az nem is fog megoldódni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.13. 10:55


DE mi ez a Gilardino örület? lassabb mint Boris, ebben a 433ba vmi mozgékony emberke kellene nemcsak a szélre, hanem középre is, sztem...
(többször mondtam, hogy a barca stílusban nem hiszek, de ha már hasonlítgatni akarunk ők valódi tank nélkül nyomják...)

Mondjuk a tegnapiak után, még ha korai is, én azért megkérdőjelezném ezt a 433at, fog ez egyáltalán működni? Benő is ezzel bukott az Internél...
Lamela helyét továbbra se látom benne, ráadásul mindegy ki jön, középre csak Totti cseréje lehet...
Amúgy a tegnapiak alapján nem is biztos hogy Mirko posztját, vagyis a bal oldali támadó poszot kellene pótolni, mert ott Bozsan azért csak elvolt, hanem a jobb oldalra kellene emberke...

Mondjuk a milyen durva, az elmúlt években tank nélkül nyomtuk, utána megkaptuk először Tonit, majd Boris, most meg megint tank nélküli játékot szeretnénk, mert sztem 433ban nem kell tank, viszont ha nem műxik ez a 433 hosszabb távon, bajban leszünk, szélsőnek meghagytuk Táddét hírmondónak, oszt annyi :)
viszont 4312be szerintem passzolna Boris Bozsannal a csatársorban....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.13. 10:28


ha Alcantara is itt köt ki, akkor már ki is jelenthetjük, hogy mi vagyunk a Barcelona fiókcsapata, csak hozzánk nem a munkavállalási, hanem a gyakorlás céljából jönnek. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem örülnék neki. Jó játékosnak tartom, de én szinte biztos voltam benne, hogy a Barca hagyja Cescet az ágyúsoknál, hiszen Alcantara játszatásával jobban járnának,(nem kerülne pénzbe, csak játékidőbe). Azzal van a problémám, hogy ha adják is ugyanez a Bojanos módszer lesz szerződéssel kapcsolatban (ami számomra egy kölcsönnel egyenlő). Hogy akarunk csapatot építeni, ha ilyen szerződéseket kötnek? Az meg a másik, amit már itt sokan írtak, hogy ha van egy eladó Gilardino pl akkor miért Nilmarokat akarunk?A Valencia jó csapat, a tavalyi szezonban megnyerték a "szegények bajnokságát", tehát csak a Barca meg a Real előzte őket meg, pedig ők le vannak gatyásodva. Egy szó mint száz, nem szégyen sima 3-al kikapni tőlük, inkább az aggaszt, hogy milyen játékkal. Reméljük a legjobbakat.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.08.13. 08:06


Ahogy a labdához ér...de ez az olasz bajnokság, itt lesz olyan, hogy egész meccsen nem engedik labdához érni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.13. 07:33


az évtized igazolása lenne ha Alcantara érkezne, az a srác egy rohadt nagy tehetség. Ahogy labdához ér, már az hátborzongatóan jó. :!:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.13. 00:12


Talán Luis rádumálja Guardiolát egy hasonló bizniszre, mint amilyenért Krikicet megkaptuk 2 évre, esetleg, de hát ő már spanyol válogatott, meg stb...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.12. 20:28


17 millióért amúgy Forlan-t is elhozhatnánk ő lenne az álmom
esélytelen
a kedvencemért gyalog mennék Madridba, de nem veszünk már 30 felettit

Cassano (bár én imádom) be ne tegye a lábát ide, mert a szurkolók hazavágják
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.12. 20:15


Cassano is le akar lépni Milanoból....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.12. 19:12


Energy52 írta:Taddei tangát csinál a bermudából a videon:)))
Mi ez a Drogbás hír mindenhol.Rómával hozzák szóba...


amióta az eszemet tudom, ezt csinálja Paripa edzésen :D
egész egyszerűen LE-t is próbálja épp befűzni (ahogy az elődeit is, hogy kezdő lehessen) - mást nem tudok elképzelni :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.12. 18:19


az szerintem kacsa... mármint Drogba.

közben a Higuainról álmodóknak rossz hír, hogy a Madrid 25 millás Liverpool ajánlatot utasított el érte = mi már nem szállunk érte harcba (bár eddig is ez volt a realitás)

Nilmar meg azt nyilatkozta, hogy milyen jó lenne Romában játszani. (én arra tippelek és abban is reménykedek, hogy Sab bekamuzta Osvaldot, így a Villareal meg Nilmar beijedtek, hogy ebből mégse lesz pénz és mindjárt máshogy állnak az üzlethez)

Casemiro-ról meg még mindig nem szálltunk le, állítólag Szabi bácsi kedden repül Brazíliába, hogy tárgyaljon a Sao Paoloval.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.12. 16:40


pár éve még "lenéztük" az intert, mára pedig előfordulhat, hogy a kezdőben csak 3-4 olasz kap majd helyet...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.12. 12:04


Stekelenburg első napja Trigoriába : http://www.youtube.com/watch?v=J1aDPuld ... r_embedded
jó kis videó :)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.12. 10:17


GrazieRoma írta:Van egy olyan érzésem, hogy ez a Lamela jó lesz...
http://www.youtube.com/watch?v=9RtW5hLuWHA&feature=player_embedded

Kétlábas, és nagyon jól cselez. Ha még gólokat is termeli, akkor megvan az "új Totti"...


Egyszerűen gyönyörű ez az összeállítás! És csupán egyetlen meccsen... Eddig is bíztam Lamelában, de el nem tudom képzelni, hogy ne fusson be nálunk szép karriert (jó-jó, sok mindentől függ). és a védők mögé lőtt passzai tényleg Tottira emlékeztetnek!
Annyi a problémám, hogy mintha inkább a bal oldalon érezné jobban magát, ahol szerintem pillanatnyilag elég gyengék vagyunk.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.12. 00:08


Witsel kiszemeltünk is volt, nagy kár, hogy elszalasztottuk hatalmas üzlet lett volna
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.11. 20:35


Ebben az idényben figyeltem Osvaldot (hála a diginek...az olasz bajnokság helyett) és szerintem kijelenthető, hogy Boris jobb nála (bár én neki sem örültem). Nem lehetne akkor inkább valami ismeretlen dél-amerikait? Ha Osvaldot vesszük, akkor valamit nagyon el szúrtuk ebben az átigazolási szezonban. :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.11. 20:34


Amúgy akiket eddig Sab leigazolt, új hiszem, hogy tudatos igazolások voltak, vagyis májusban véget értek a bajnokságok, a piac júliusba nyitott, volt ideje körbepuhatlódzni, érdeklődni, tárgyalgatni, viszont most hogy az idő sürget, attól félek leginkább, hogy akiket valóban szeretne, megszerezhetetlenek, és vmely alternatívára majd ráfogja, hogy ő is jó lesz....
Szal jó lenne a tucatjátékosokat hanyagolni, abból uis van még a keretben.

LE meg gyorstalpallóban megtanult olaszul és angolul, úgy hogy a kis Budhának mennie kellett... :)
Viccet félretéve, mikor LE jött, már akkor sokalta a vezetőség a staffja számát.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.11. 20:11


slider írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/roma-a-masodedzo-ivan-de-la-pena-hatarozatlan-idore-elhagyja-a-klubot-2090157

Erről tud valaki valamit? Elég rosszul hangzik, ha már most bajok vannak az öltözőben...

Feri egy életre megutálta a kopaszokat - hát elintézte :D
(és ki hinné hogy van 10-20% arra h a keze benne van :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.11. 20:01


Ahogy telnek a napok, egyre nehezebben tudunk igazolni, mert
1, ilyenkor már minden csapat ragaszkodik a legjobbjaihoz, ha meg mégsem, akkor meg olyan agyament árat kérnek az illetőért, hogy nem szabad elhozni...
2, aug.31ig lehet igazolni, de ez lerövidül, ha Sab "kupás" csapat játékosát szeretné...
3, non Eus státusz, délamerikaiak esetében...

Amúgy meg ha Nilmar 25, Osvaldo 18 millát kostál, én aszondom tartsuk meg Borist, vagy tényleg vegyünk egy qrva minőségit de az tényleg sokba fájna...
Különben egy pár név akik szerintem még reálisak lehetnének, árban, az más kérdés hogy ilyen poszton játszó játékosokat keres e Sab, szal pölö Poli, Aquilani, Lucho Gonzalez, Gago, szal ezek köbö szvsz max12be hozhatók lehetnének...
Védelembe meg Bovo jutott eszembe, a Palermo egyébként is meg akar tőle várni, mondjuk nem nevezném azért korszakos játékosnak, viszont reálisnak annál inkább....(pláne hogy ebből a Kjaerből nem lesz semmi....)

Azért Sab egy hibát elkövetett, úgy kellett volna Mirkot elpasszolnia, hogy már meg van az utódja. :wink: (lásd Barca Bozsant)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.11. 15:15


http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ro ... ot-2090157

Erről tud valaki valamit? Elég rosszul hangzik, ha már most bajok vannak az öltözőben...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.11. 15:14


lucifer0013 írta:az is lehet, hogy csak simpliciot akarja Sab elsózni, és csak úgy megy ha játékosra cserélik, (mondjuk egy cserecsatárra, mert csak az espanyolra tudjuk tukmálni)


sztem még akkor sem reális, az oké hogy el akarj adni Simpliciot, de még fizet mellé 18millát? azzal csak az espanyol jár jol nem kicsit. biztos van más oylan csapat is akinek kellene, + fizetnénk még vagy 10 millát és hozzanak valami normálisat. de nehogy már Osvaldot, olaszországba egy nulla volt ahogy néztem a statisztikáit.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.11. 13:15


az is lehet, hogy csak simpliciot akarja Sab elsózni, és csak úgy megy ha játékosra cserélik, (mondjuk egy cserecsatárra, mert csak az espanyolra tudjuk tukmálni)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.11. 13:11


Sabatini most Drogbát szemelte ki.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.11. 13:07


A Fios Vargast is igazán elhozhatnánk ennyi pénzért.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég