Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: asromafanatic505 Dátum: 2021.02.02. 19:39


Szerintetek Dzeko maradása jó hatással lesz a bajnokság hátralevő részére?
Én úgy gondolom, hogy igen, remélem összekapja magát, nem gondolom, hogy kicsit se lenne motivált, pláne, hogy visszatért egy régi csapattárs El Shaarawy is!
Megnézném már valamikor meccs közbe egy Dzeko - Mayoral kettős játékát elől, nem bánnám, ha a jövőben bátrabb lenne Fonseca, amikor mondjuk hátrányba kerül a csapat, és nem mindig a szokásos Cristante becseréléstől várna megváltást, amitől már égnek áll a hajam :D
Szóval sztem egy jó Dzeko bőven hasznos lenne, én örülök, hogy maradt végül, 4.ik helyhez elég kell legyen!
Forza AS Roma!
Zdenek Zeman: “Ki az 5 legjobb olasz játékos? Totti, Totti, Totti, Totti és Totti.”
Avatar
asromafanatic505
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2021.01.23. 15:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.02.02. 19:25


Én angolra szoktam fordíttatni, mert az olasz, francia, spanyol szöveget sokkal pontosabban fordítja angolra. Úgy kvázi majdnem tökéletes a szöveg. A magyar fordítás néha röhejes.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 16:14


Ja, biztos. :D
Azon én is mosolyogtam.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.02.02. 16:11


Ez a fordító tud érdekes dolgokat: "sügéren lapulna" :D avagy él, mint hal a vízben?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 15:55


Vagy épp az ellenkezője, Gabesz. :wink:
A teljes tagadás gyanús mindig.
És Dzeko maradásával (ami lehet, hogy jól sül el, ki tudja) El Shaarawy leigazolását teljesen feleslegesnek tartom.
Kivéve, ha Pedro és C. Pérez távozik a nyáron. Úgy oké.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.02. 15:48


Allegri ügynöke: A Romaval való kapcsolat csak fantázia.
https://romanews.eu/roma-agente-allegri/

Google fordító:
Napok óta Massimiliano Allegri nevét ragaszkodóan hozzák összefüggésbe Romával, mint a szezon végén Paulo Fonseca lehetséges utódjával. Giovanni Branchini ügyvéd, aki a toszkán edző érdeklődésére törekszik, meg akarta tagadni a Giallorossi klubbal való kapcsolatfelvételt a tuttomercatoweb mikrofonjaival: "A romák és az Allegri közötti hipotetikus kapcsolatok kapcsán felhozott összes állítás a fantázia gyümölcse. . Néhány nagyobb újság tovább folytatja a híreket, bár már tájékoztattam őket arról, hogy álhírekről van szó. Soha nem voltak kapcsolatok a klub és az edző között, ezért soha nem történhettek megállapodások és feltételek, amelyeket az edző szabott volna egy esetleges fővárosi leszálláshoz. Tiszta fantáziáról beszélünk, és ezt a pontosítást kötelességnek tartom Róma, régi és új vezetőinek tiszteletben tartása, de mindenekelőtt a Fonseca tisztelete iránt, aki nagyon tekintélyes és magasan képzett szakember. Allegri nyugodtan él, anélkül, hogy a sügéren lapulna, és várja, hogy valami történjen, ahogy egyesek elhitetik velünk ”.

Tehát kacsa volt bármi nemű Allegris opció...vagy ez a cikk kacsa és csak terlnek megint. :roll:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 15:14


Mcsabi, te csak hozzad a kötelezőt. :wink:
Snatch meg törölte Gabesz és fantasista rövid kis szóváltását, ám a nagy balhékat bennhagyta. :wink: :lol:
Trigo, én is szeretlek. Meseország mindenkié. :wink: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2021.02.02. 16:01-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.02.02. 14:38


Na tessék egy kicsit nem nézek fel és máris volt valami jó kis balhé, aminek mostanra még a nyomait is eltüntetitek? Ráadásul ha Trigo visszatérne moderátorként, nekem semmit nem is üzenne. Ez a nap tele van csalódásokkal.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.02. 14:21


snatch írta:Dzeko legyen veletek!


Es az o mimikaja! Amen :lol:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.02. 13:47


töröltem a nem idevaló hsz-eket. egyelőre csak a hsz-eket :mrgreen:
Dzeko legyen veletek! és a te lelkeddel... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.02. 13:45


srácok, ne kelljen újra visszatérnem moderátorként, mert a következők történnének:

0. tomm kitérne a hitéből
1. nem írhatnék szabadon sértőket és tommot szidó hszeket onnantól én sem megint :)
2. kivágnám tomm nem tetsző hszeit a picsbe :)
3. Privátba elmagyaráznám Gabesznek, hogy hogy mennek itt a dolgok, és fantasista nem rossz srác, és ne vegye fel
4. fantasistát megkérném privátban, hogy állítsa kevésbé érzékenyre a biztosítékát, mert Gabesz semmi rosszat nem mondott
5. F.Tottinak leírnám, hogy egy tetves smileyt sem rakott a Zsoltinak címzett hszébe, ami bizony Zsoltit támasztja alá, miszerint többet marakodik ő is mostanában (amivel egyetértek)
6. sn-nek elmondanám privátba, hogy fogja szorosabbra a társaságot, mert láthatóan ereszd el a hajam van, és úgy néz ki, hogy ő le se tojja ezt igazából...
7. Zsoltinak privátban meg megírnám, hogy továbbra is szeretem :D

De...
már nem vagyok moderátor, így ezeket nem teszem meg
tomm örömére :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.02.02. 13:54-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.02. 13:29


Allegrivel szemben valoban nem lesz elvaras a 4. Hely. Nala az csalodas lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.02. 12:38


Eddig tartott a mosolyszünet. Dzeko ma már a csapattal edzett.
https://romanews.eu/trigoria-riprendono ... -reynolds/
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 12:26


Pedig lassan tényleg azt kell hinnünk, hogy vagy a portugál mászik rá a játékosok feleségeire, vagy a játékosok tartják formában az ő asszonyát...
Ilyenkor jöhetne a mindig jól értesült olasz média.
Na egy köcsög biztosan van a csapat körül, de azt évtizedek óta tudjuk: a közeg, az újságírók, stb. No azok tényleg köcsögök.
Gabesz-fantasista frontvonal nehogy nyíljon, van elég így is. :wink:
Fantasista reakciójához odaképzelünk egy mosolyt, és máris meg van oldva az ügy.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 11:42


Tomm, a köcsögben sem lehetünk biztosak. Lehet, hogy az, és ez idővel ki is fog derülni, de most még nem tudjuk.
Akkor a kompromisszum felé terelve a dolgokat: ha nem bravúr a negyedik hely (ne legyen), akkor nem is elvárható szerintem.
Jelen állás szerint nem elvárható ezzel a kerettel egy Allegrivel sem.
Pedig tőle többet fogunk várni, az tuti, ha egyszer csodák csodájára ő lesz az edzőnk.
Adott most 7 csapat, akik közül egyik sem lenne meglepetés,ha dobogón végezne.
Nyilván nekünk is kijöhetne lassan újra a lépés, de ezt nem várhatjuk el fixre.
Nagyjából "belőttem" magam.
Trigo listája lesz kábé a reális.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.02. 11:09


nézzetek meg engem, én senkit nem szapulok :D :mrgreen:


amúgy ja, Szaniszló Csabi sem bennfentes, amit mond, az full saját véleménye.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.02. 11:03


En speciel mancinit sosem emlegettem negativ szovegkornyezetben.
De a tobbieket sem szapultam kb soha, csak azt/azokat, akik flo helyere idehoztak oket. Es itt a flo helyere-n van a hangsuly.
Onmagaban veve, erejet tekintve ez a csapat a 3.-5. Juve, inter erosebb, a napoli kicsinyket talan. Milan semmivel sem jobb egy 39 eves ibrat kiveve. Atalanta sem.
Szoval a 4. Helyet hozni kene egy jo edzonek. Tavaly nem sikeralt.
Nem mondom, hogy fonseca pocsek, de jonak sem jo.
Viszont egy kocsog
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 11:00


Oké, F.Totti, akkor maradok a sima bravúrnál, de abból nem engedek. :wink:
Csabit meg azért hozom fel állandóan, mert egy kicsit "bevédi" a véleményemet, és ha tomm odaszúr valamit mondjuk nekem, akkor ezzel egy nálunk sokkal tájékozottabb embernek is odaszúr egyet.
A Dzeko-vonalból tényleg szálljunk ki, lesz még az edzőnek elég problémája vele fél évig.
Én sem tudom magamról biztosan, hogy mondjuk egy 4. hellyel maradó Fonsecát akarok-e tovább a Roma kispadján látni.
Pedig akkor megérdemelné, de én nem vagyok biztos magamban. Csak hogy lásd, hogy még az igazi eredmények után sem marasztalnám tutira.
Nyilván sejtem, F.Totti, hogy nem Dzekót tartod most a legjobb játékosunknak. Azért írtam, hogy az EGYIK legjobbnak.
Hú, én veled nagyon nem szeretnék összekülönbözni a stílus miatt, úgyhogy bocsi.
A vélemények ütközhetnek, de a stílus nem. :wink:
(Fantasista: jaja.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.02.02. 10:51


Egy keret erősségéről árulkodó lehet az pl., hogy mennyire kapkodnak a vetélytársak, vagy más nemzetek élcsapatai a keret játékosai után. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de az éppen sérült Zaniolo-n kívül én nem tudok más olyan játékosunkról, akit az élcsapatok csábítanának, vagy legalább cikkezne róla a sajtó. Ebben az idényben egyébként még a nívósabbnak tartott játékosok (Smalling, Ibanez) is követtek el óvodás, gyermeteg hibákat, amelyeken meccsek mentek/mehettek volna el. Szóval ettől a kerettel, ezzel a lesajnált edzővel bizony bravúr lenne - nem kicsi - a 4. hely. Természetesen más lenne a leányzó fekvése egy egészséges és jó formában lévő Zaniolóval, egy Palermo-i formáját idéző Pastoréval, a 4 évvel ezelőtti bosnyákkal és Pedroval. A nevek megvannak most is, de már nem azt a minőséget képviselik, mint fénykorukban.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.02. 10:12


Igen, kicsit leesett az állam amikor az "óriási bravúr"-t olvastam.
Fonsecát minősítetted vele és azt feltételeztem, hogy marasztalnál egy olyan edzőt, aki ilyen sikeres. Nem dzekoval szemben, hanem általában. Tévedtem?
És attól lesz bravúr egy szereplés, mert Szaniszló Csabi annak tartja? Ezt végképp nem értem. Csabit bírom, követem, folyamatosan hallgatom én is. Sokkal tájékozottabb mint mi, hisz nem csak imádja a klubot, hanem ez is a szakmája. De ettől még az ő vélemyénye is csak egy a sok közül, hisz jórészt szeret-nem szeret szubjektív dologról van szó.

Ezt az állandóan szapulom x-et vagy y-t és a szerintem Dzeko a legjobb dolgot pedig el is engedtem. Méltatlan. Szerintem keversz valakivel.
De volt itt elég feszülés az elmúlt napokban, nem nyitnék újabb frontot. Inkább kiszállok a vonalból.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.02. 09:39


F.Totti, te is mindig csak marakodsz mostanában.
Marasztalja a tököm Fonsecát, én csak DZEKÓVAL SZEMBEN marasztaltam.
Elnézést, hogy Szaniccsal példálózok mostanában: szerinte is bravúr lenne a 4. hely.
Az óriási bravúr lehet túlzás volt, de Trigo "nagyon jó szereplés" kategóriájánál szerintem egy kicsit több lenne a 4. hely.
És ne haragudjatok, F.Totti és tomm, de kik szapulják állandóan Spinazzolát, Karsdorpot, Bruno Perest, Mayoralt, Mancinit, stb. ?
Hogy nevetséges, hogy ilyenek játszhatnak a Romában azon a poszton?
A Dzekónál ebben az idényben háromszor hasznosabb Mkhitaryant kik nem tekintik elég jónak?
Nektek ebben a csapatban még mindig Dzeko az egyik legjobb, akitől már évek óta szabadulna a vezetőség meg kábé mindenki. A többiek szarok, Dzeko meg azért gyengus, mert szar az edző, dilettáns a vezetőség, és szar csapattársak veszik körül.
Szerintem sem a legjobbak a fentebb említett játékosok, de akkor milyen is a keretünk ???
Tomm, na milyen? Brutál erős, ugye ?
Én egyetlen embert, Dzekót szapulom itt bizonyos dolgokért, de ti egy csomó mindenkit a csapaton belül és a fórumon is.
Tommot már megszoktuk, bár nehéz, de te ne ugorjál már nekem mint fórumozónak, F.Totti, mert óriási bravúrnak tartanám a 4. helyet egy olyan csapattal, amelynek a kerete tele van szerinted is hulladékkal.
Ne haragudjatok, ez kikívánkozott belőlem (még én kérek elnézést...).
Annyit tudok még elmondani a teljesség kedvéért, hogy én is szidtam a sokak által kedvelt EDF-et a nézhetetlen játéka miatt, holott vele valóban harmadikok lettünk.
Szerintetek az nem bravúr, ha mondjuk magunk mögé tudnánk utasítani egy Napoli, Atalanta, Lazio hármast, és 4.-ek lennénk...?
Amúgy, bocs, F.Totti, a te hsz-ed csak egy kis marakodás így utólag, csak tomm szokásos odaböffentése felnagyította a tiédet is.
(Halálosan komoly, tomm, hogy bravúr lenne a 4. hely igen. És hogy nincs top 4-es keretünk. És hogy Dzeko megint rajtunk maradt. Negyedszer...)
Hogy száradjon el a keze, aki tavaly 7,5 millióért hosszabbított vele.
Pastore után a második legnagyobb bűn.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.02. 08:38


nos, mivel sehol nem látok ezzel kapcsolatos cikket/bejegyzést/infót, így akkor Dzeko maradt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.02. 00:07


nálam:
5-7. hely realitás
4. hely jó szereplés
3. hely nagyon jó szereplés
2. hely bravúr
1. hely az óriási bravúr
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.01. 22:44


A vicc, hogy erre tobben is halalos komolysaggal fognak igennel felelni.
Mert nekunk olyan retttttttenetesen gyene a keretunk. Plusz mimika.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.01. 22:31


Zsolti írta:De ha nem csípi meg a Bl-helyet, akkor meg automatikusan megy Fonseca ?
Ahogy Szanics is mondta: a negyedik hely bravúr lenne. Óriási bravúr.
Persze ezzel nem Fonsecát akarom marasztalni, de akkor Allegrivel meg a scudetto lesz a cél...?


Óriási bravúr? Az komoly. Akkor mi a kis bravúr és mi az alap?
A kis bravúr az 5. hely, a simán elfogadható szereplés pedig a 6.? És akkor már faszán teljesít az edzőnk? Ezt komolyan gondolod? Kíváncsi vagyok hányan várták a hatodik helyre a Rómát úgy, hogy azzal igazából már semmi gond nincs.

Még hogy nem akarod marasztalni...

Az óriási bravúr az, amit a lesajnált Pioli csinál épp a Milannal. Fonseca és a csapatunk ettől igen messze van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég