Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.10. 19:46


Gabesz írta:Valalki felvilágosítatna, hogy egyáltalán van-e olyan, hogy egy edző elveszi és valakire ráadja a karszalagot? Ezt nem mindig a játékosok szavazzák meg egymás között?

ahány csapat , ahány edző, annyi verzió szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.10. 19:30


Hat akkor vagy a jatekosok -foleg az olaszok- seg.hulyek es semmit nem tudnak a focirol vagy dzeko megsem az a belesz.ros jatekos, mint aminek hittem.
Es miert nem zavarja oket, hogy leteremti oket, ha nem passzolnak neki? Relytej.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.10. 18:28


Valalki felvilágosítatna, hogy egyáltalán van-e olyan, hogy egy edző elveszi és valakire ráadja a karszalagot? Ezt nem mindig a játékosok szavazzák meg egymás között?
Ha a hír igaz, akkor Fonseca megint beégette magát.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.10. 15:24


az olasz játékosaink
még van ilyen?:)
amúgy asszem mondtam, hogy lehet Dzeko úgy állt ki az öltöző nevében mint Szalai a Mainznál. Úgy tűnik valóban így lehetett, és akkor jó csk-ként viselkedett.

off:
:) nálam viszont tényleg semmi sem változott ennyi év alatt sem. Szurk tornákra még járunk néha, itt vagyok fórumon azóta, focizom, nincs család
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.02.10. 10:10


Trigoria írta:off:
Jogos, marco24, téged nem is említettelek, bocs :oops: Voltál te is védeni egyszer kétszer. Talán még akkor is amikor én már voltam (2006-tól)
A pálya a Fehérvári úti pálya volt, és az az autó csak Sign autója lehetett (Dodge Intrepid), meg a sebesség is az övé :DDD Ő volt akkor még a csk.
(És a tornák addig voltak jó hangulatúak, amíg Zé szervezte őket)


Igen, valóban. Zé volt osztálytársam.
Jó buli volt. Szép emlékek. :)

De mégis a legszebb, hogy eltelt 17 év és mi még mindig itt vagyunk, továbbra is drukkolunk a csapatnak. Nálam közben már 2 pöttöm csajszi is drukkol Apával és már a kisebb is tudja a csapat nevét. Van annak némi bája, amikor egy 2,5 éves fürtös kiscsaj kérdezi, hogy ma milyen színű mezben játszik a Róma?

Off vége.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.10. 09:29


Egy adalék a Dzeko sztorihoz: tegnap az olasz játékosaink kérték, hogy dzeko kapja vissza a karszalagot. Igen, Pellegrini is.
Ezzel nagyjából megdől az a feltételezés, hogy csak Dzeko-Fonseca ellentét volt és az öltöző egyébként az edző mellett állt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.09. 21:22


A speziáson keresed? A juvéson inkább keress egy olyan edzői hibát, amiért tuti kirúgnák Fonsecát! ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.02.09. 20:57


De olvastam, de nem tudtam, hogy megint feladat van!
Egyelőre nincs meg :(
Amúgy kösz szépen, most egész este ezt fogom keresni :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.09. 17:55


Ki mondta hogy nincs itt Menez? Látom a Spezia kakasülőt kihagytad ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.02.09. 10:58


Már sosem tudjuk meg miért nem írtam meg anno, de attól, hogy nem írtam meg, még nem lesz kevésbé igaz a dolog :)
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy ha most itt lenne Menez, róla is ilyen lelkesen tennéd-e be a statistikákat, mint Dzekoról :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.08. 15:43


ericcartmen írta:OFF:
... azért, mert Trigo azt irta Menez jobb mint Vucinic (csak mert Meneznek volt végre egy értékelhető meccse), úgyhogy csak azért regeltem, hogy megmondhassam neki, hogy téved :)
Aztán végül lustaságból vagy nem tudom miért, de nem irtam meg a hosszászólást, ...


Ugye érzed, hogy ez nem lehetett véletlen? Az igazlátó éned közbeszólt :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.08. 11:01


off:
na jó, lehet azért hagytalak ki tényleg, már magam sem tudom, (ahogy Levyt se írtam be, most esik le), hagyom is a dolgot. :oops:
Nálad egyszerűbb, minden topikban ott vagy az utolsó 3ban :)
:oops: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.02.08. 10:33


OFF:
Fel sem tűnt, hogy kihagytál, mivel F.Totti már felsorolt azok között akik itt is ott is vannak, és úgy tűnt te csak azokat írod, akiket ő nem sorolt fel, nem kifejezettem a szurkolói csapatot. Szóval no para :)
A profilomon kerestem meg hogy mikor registráltam, mivel nem nagyon volt mostanában hozzászólásom, de ugyannyi ideig tartott, mint keresni egy kommentet magamtól.
Nálad egyszerűbb, minden topikban ott vagy az utolsó 3ban :) Én nem vagyok túl aktív
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.07. 21:53


off:
uhh és téged is elfelejtettelek említeni eric :oops: Pedig amikor fejben végigondoltam, kik húzták legtovább a csapatban, akkor te alapból ott voltál a fejemben, de ahogy visszanéztem, mégsem írtalak bele a listába. Bocsi! Na jó, ha lesz még ilyen név, akkor előre is elnézést tőle! :D

az itteni regem meg 2014-es (megnéztem)
Megnézted??? Hát, ha jobbra pillantasz az avatárod alá, akkor ott van :wink: :D Ha így értetted a megnéztedet, akkor sry:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.02.07. 21:03


OFF:
Végre van időm kicsit hosszabban írni.
Szóval, jó volt kicsit nosztalgiázni, olvasgatni a régi neveket, a régi szurkolói tornák tényleg nagyon jó hangulatúak voltak.
Az indexes pályafutásom nekem kb 2006-ban kezdődött, az itteni regem meg 2014-es (megnéztem), de annál jóval korábban, kb 2008 körül kezdtem olvasgatni ezt a fórumot, kisebb-nagyobb szünetekkel.
Sőt, egyszer regisztráltam 2014 előtt is, és konkrétan emlékszem, hogy azért, mert Trigo azt irta Menez jobb mint Vucinic (csak mert Meneznek volt végre egy értékelhető meccse), úgyhogy csak azért regeltem, hogy megmondhassam neki, hogy téved :)
Aztán végül lustaságból vagy nem tudom miért, de nem irtam meg a hosszászólást, a regem meg 0 hozzászólással timeout-olt, igy 2014-ben újra tudtam regisztrálni ugyanazzal a névvel.
És ez kicsit válasz is Trigo kérdésére, hogy hogyan lehet sokáig olvasni komment nélkül, hát igy, lustaságból nem irok, vagy ha irnék mire eljutok oda hogy na most akkor jól megirom a véleményemet, vagy elterelődött a téma, vagy valaki már leírta amit akartam, úgyhogy én már nem írom le ugyanazt. Mostanában is ezért szólok hozzá csak ritkán, de olvasni azért naponta jövök kb.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.06. 23:31


off:
Jogos, marco24, téged nem is említettelek, bocs :oops: Voltál te is védeni egyszer kétszer. Talán még akkor is amikor én már voltam (2006-tól)
A pálya a Fehérvári úti pálya volt, és az az autó csak Sign autója lehetett (Dodge Intrepid), meg a sebesség is az övé :DDD Ő volt akkor még a csk.
(És a tornák addig voltak jó hangulatúak, amíg Zé szervezte őket)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.02.06. 22:59


snatch írta:OFF
akiről tudok valamit is:
csipcsa: ő ott is ritkán fórumozott, max párszor betolta a pórnépnek a Montellával, Capelloval vagy éppen Tottival készült közös selfie-t :D
Frajti: itt is regelve volt (igaz csipcsa is), még focira jelentkezett is. most asszem külföldön él. ja, és a feleségem vette fel anno Tetra Pakhoz :D
Sign: Trigo nagy cimborája... és ha valaki engem idegesített rohadtul az életben, akkor az ő volt. és már nem a szépségkirálynő a nője, meg alkesz is lett Sopronban, de ezt majd Trigo megerősíti. de legalább egyszer jól elpicsáztam AOK TC multiban.
Circo Massimo: nem tudom, hogy ugyanaz-e, aki itt is volt, és végül a kib*szott brigáddal ő is távozott.

F72 is volt ott is pl, de tudom, hogy őt is idegesítette pár ember ott :D
ON


Néhány szurkolói tornán annó még én védtem. Nem tegnap volt, úgy 15 éve. Az egyik a Lágymányosi hídnál volt, a másik meg már nem is tudom hol. Csak arra emlékszem, hogy valahol Budán találkoztunk és követnem kellett egy csapattársat, asszem valamilyen amerikai autója volt (talán Chrisler), amelyik kábé 100-zal ment a szombat reggeli forgalomban... én meg Pécsről mentem fel és inkább egy kávénak örültem volna, mintsem a jogsim kockáztatásának... Meg 5 méteres kapu volt én pedig korábban csak kézikapuban álltam kispályás focimeccsen.

A Juvés CSK főszervező Zsolti meg általános iskolás osztálytársam volt. Én írtam a matekdogái egy részét.

Off vége.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.02.06. 18:37


Ja, ra akartam kerdezni, hogy konkretan melyik mondatokkal volt a problema. De regelni kell, annyit nem er par pepita szamar.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.06. 18:35


sn-t ismerve, ilyen soha nem lesz itt
de SOHA SOHA SOHA :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.02.06. 18:31


Ez jo volt :D lehetnenek ilyenek oda-vissza. Jo lehet betekinteni a masik fel szurkolotaboranak gondolkodasmodjaba

Amugy nyomjunk egy gerillat. Kommenteljunk mi is.

Tomm te kezded :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.06. 18:14


elolvastam az interjút
mi ezzel a gond? nem értik a viccet sem?
és ők magyaráznak a mi blogunkról, ami a hivatalosa magyaországi OLDAL, miközben nekik van valami kis blogjuk
na mindegy, szép volt srácok, elég sok energiát öltetek bele

az évekkle ezelőtti interjúnkhoz képest (már azt se tudom kinek adtuk, ja de valamleiyk barca oldalnak asszem), ez kifogástalan munka :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.06. 17:49


Döbbenet... semmi bántó nem volt a válaszaitokban. :D

De így még jobban drukkolhatunk ma a srácoknak, hagy sírjanak ma este a pannonzebra dramaqueenek! :flagbig: :flagbig:
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.06. 17:43


obaszki, én is mennyit töröltem, módosítottam, hogy ne legyek bántó. Spinazzola lejuventinózása után meg direkt tettem is egy smile-t. De látom agy nélkül nehéz gondolkodni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.06. 17:41


Így van, Villar a negyedik.

Az interjúról meg annyit, hogy kb 5 mondatot töröltem vissza, hogy ne legyen bántó. Hülyék ezek. Oké, ez nem meglepő.
Remélem megb@sszuk a csapatukat.

Amúgy kicsit sem egyeztettünk snatchcsel, de tök szinkronban voltunk. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.02.06. 17:44-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2021.02.06. 17:38


feram89 írta: de aki az iróniát nem érti..

Lehet akkor azt is komolyan vették, hogy F.Totti szerint esetleg Bruno Peres lehet a következő ikon. :D
A juvés kommentelőkkel ellentétben nekem is tetszett az interjú, jók voltatok!
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron