Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.05. 20:01


Sz*r szembesülni vele, de a csapat 10 éve nem nyert egy kupát sem
Azt ne feledjük, hogy van most egy olyan Juve, aki Bayern magasságokban szárnyal, akit lehetetlen megfogni. Előtte meg egy Inter. Ott loholtunk mindig mögöttük, de mindig lecsúsztunk.
A stadionról sem biztos hogy Pallotta tehet, mert az egészen tuti, hogy enki nincs annál fontosabb az egész projektben! Persze az még lehet, hogy az ő személye, tervei a buktatója az egésznek, és egy más tulajjal mehetne a dolog.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.05. 12:50


Nem bánnám az új tulajt, hogyha hozna annyi lóvét, hogy ne kelljen egyből eladogatni mindenkit. Engem nem érdekel, hogy nem veszünk senkit az FFP miatt, de az a játékost, aki nem szeretne elmenni, azt ne adjuk már el mindenáron. Szóval mondjuk Pjanic kapott volna egy nagyobb fizut (ha lett volna rá pénz), akkor nem alamizsnáért ment volna el vagy mondjuk kíváncsi vagyok Manolast meddig tartják itt. Jönne egy 50 milliós ajánlat érte nem hiszem, hogy sokat gondolkodnának.

Amúgy engem sem érdekel ki a tulaj, de ha kicsivel több lóvé lenne, nem ilyen City vagy PSG magasságok, csak egy kicsivel, hogy ne távozzon minden évben a legjobb játékosunk, akkor már örülnék.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.05. 12:32


Én pont telibef.som ki a tulaj, ha nem valami birkab.szó vagy törpefarkú. Nehogy már nekünk is ilyen sárga-szépfiú image videókat kelljen nézegetni a klub twitter csatiján.
Legyen egy szimpatikus orosz maffiózó vagy egy Lőri-féle felkapaszkodott oligarcha. Vagy államosítsák a klubot. az lenne az igaz! :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.05. 12:24


egy kretén legyen a tulaj??? :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.05. 12:11


mcsabi írta:https://www.football-italia.net/130273/kretinsky-interested-roma
A klub nem eladó, de egyre több érdeklődőről lehet olvasni. Nem lennék meglepve, ha nyáron Pali bácsi nem csak játékosokat adna el, hanem a klubot is, amennyiben nem kezdődik el a stadion építése.


Őszintén...lassan azt kezdem mondani, hogy adja nyugodtan. Amióta itt van egy centivel se lettünk jobb csapat, mint a Sensi erában, annyi a különbség, hogy az anyagi oldala jobban néz ki a klubbnak s ugy-e ez elég fontos, de jövőkép nem igen van, csak évek óta a "majd egy nap lesz stadion"-t hallgatjuk, az első tervek szerint már a 2019-20as szezonban kellene nyissa kapuit, erre 2018-ban vagyunk, de még alapkő letétel se volt, azt pedig már meg se említem, hogy kirakodó vásár lettünk időközben (tény, hogy Sensiékkel se volt túl nagy jövőkép, de mégis csak letettek egy scudettot és megannyi kupát töredék pénzből).

Az pedig szerintem nem lenne utolsó, hogy a tulaj pár 100km-re van és nem több 1000-re, nem mellesleg egy ambiciózus 43 éves milliárdosról beszélünk, akinek a vagyona kétszerese, mint Pallottának.

Természetesen nem kívánom Pallotta vesztét sem, mert kíváncsi vagyok mi lenne a csapattal, ha végre megépülne a stadion, de ha stadion nem lesz...akkor nem igazán tudom marasztalni, mert nem kerültünk ennyi év alatt 1-ről a 2-re, max 1.5-re...az amcsi vezetés alatt a csapat egyetlen egy kupát sem nyert s sajnos már 7 éve, hogy átvették a csapatot.

Sz*r szembesülni vele, de a csapat 10 éve nem nyert egy kupát sem (ennyi idő óta várjuk, hogy meglegyen végre már az a 10. kupa győzelem) s ilyen játékkal valószínű jön a 11. év is :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.05. 10:21


https://www.football-italia.net/130273/ ... ested-roma
A klub nem eladó, de egyre több érdeklődőről lehet olvasni. Nem lennék meglepve, ha nyáron Pali bácsi nem csak játékosokat adna el, hanem a klubot is, amennyiben nem kezdődik el a stadion építése.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.04. 20:08


Ezek nálunk mind sz.rok voltak. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2018.11.04. 19:37


Alisson-Marcos-Benatia-Romagnoli-Emerson-Parades-Ninja-Strotmann-Pjanic-Lamela-Salah, úgy hirtelen
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.04. 18:38


Fc Barcelona Hungarian Fans Club
3 órája ·
SAJTÓHÍR: A Barcelona érdeklődik az AS Roma játékosa Cengiz Under iránt.


:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 19:35


ja, csak nélkülünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.03. 19:29


Nekem nagyon tetszik az otlet.

Ujra milyen izgalmas bajnoksagokat meg bl-eket lehetne latni!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 18:17


jaja, ez úgy nézne ki szvsz, hogy 1-2 évig jó nézettsége lenne, aztán a 3. évtől esne, 4.-től zuhanna. Aztán visszacsinálnák az egészet.


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... et-2666949
valaki kegyetlenül szivárogtatott :)
sose értettük, ők hogy ússzák meg a FFP-t (dehogynem értettük :)). Hát így

szerk: ja bocs, BL topikba is beraktátok már a hírt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.03. 09:32


Mi értelme van a ligának, ha az alapító tagok nem eshetnének ki? Ez a liga arról szól, hogyan lehet felgőzzel irdatlan sok pénzt szerezni...

Ennek másképp a középcsapatok örülnének a legjobban, szerintem ők nagyon drukkolnak azon, hogy ez megtörténjen. Amikor egy Sampdoria, Valencia stb. újra álmodhatna bajnoki címről.

Az egész értékét vesztené, minden héten "nagy" meccs lenne, kicsit úgy érezném magam, mintha a nyári USA tourt nézném. Nem lenne meg az egésznek az a presztizs értéke és különleges vonzóereje, hogy huuu most a kieső szakaszban a Barca jön, tovább kell jutni...készüljünk fel ellenük, alig várom a meccset. Hanem az lenne, hogy ja...idén negyedszerre játszunk a Barcával, okkké...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.03. 08:10


Hát nem tudom én sem... Én elég furcsán működök. Ha egyidőben van egy Barca-Real és egy Debrecen-Újpest, biztosan ez utóbbit nézem. Én kőkeményen igénylem, hogy játsszon a csapatom az Empolival, a Bolognával, a Cagliarival,stb.
Én nem akarok hétről hétre kutya erős csapatokkal játszani. A rangadóknak is megvan a bája azáltal, hogy várni kell rájuk. Hogy havonta, kéthavonta van egy-egy.
Dögöljön meg a Szuperliga, mielőtt megszületne.
Szóval mégiscsak tudom. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.03. 07:53


Nem tudom. Az is szar, ami most van. És ez is szar lenne. Ezután végképp no al calcio moderno.
amúgy fizetési sapka, draftolás kéne nemcsak a nemzetközi top futballban, hanem a nemzeti bajnokságokban is.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.11.03. 07:28


Szerintem ez logikus lépés én támogatom mindenképp. Sokkal érdekesebb lenne mint a heti faszkodás a hülye Spal-lal. Azt se tudom eldönteni hogy a focicsapatról vagy az egykori (kétkori?) edzőnkről beszélünk.

És lássuk be ha Di Francesco éra eredményeit nézzük akkor jobb esélyünk lenne megnyerni azt a ligát mint a sajátunkat van. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.03. 01:30


ide rakom mondjuk:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2666921

Ezek a csapatok vállalnák, hogy elhagyják az UEFA-t, valamint saját nemzeti bajnokságukat, és csakis a saját szuperligájukban szerepelnek
jelzem, én asszem eddig a pillanatig drukkolnék az AS Romának, és úgy általában eddig érdekelne a klubfutball
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.02. 23:05


Amúgy ebből a Malcom üzletből csak vesztesek kerültek ki. Vesztett a Bordeaux, mert mindneki utálja őket, hogy eladták a Romának, majd a Barcának. Röhögnek rajtunk, mert a Barca elhappolta előlünk a srácot. Röhögnek a srácon, hogy elment oda padozni. Barcán nem röhögnek, de a Barca bukott 40 milliót és nem tudják mi legyen vele... szóval itt most nincs nyertes, viszont már bazi uncsi a sztori
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.02. 19:55


Malcom nem Barca kezdő szint. 40 milkáért ők padra igazolnak. Nincs ebben semmi meglepő.

Hector Herrera 30 év alatt van még? Kb Nzonzi korosztály. Mit akarunk ennyi 'öreggel' a centrumban? Az pont nem véneknek való vidék. Persze ha ingyér' jön, jöjjön. Használható a csóka. Mint a druszája, aki vagy 5 meccset is játszott nálunk :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.02. 14:45


Állítólag megegyeztünk a Portós Hector Herrerával, aki a lejáró szerződése miatt nyáron ingyen fog jönni.

Közben az Arsenal sem hosszabbítja meg Ramsey szerződését, mondjuk ő kb csak szép álom a fizuja miatt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.01. 21:54


Nagyon el voltam ájulva a csávótól, főleg a sebessége miatt. De látva, hogy a Barca semennyire se számol vele, kb egy szint lehet Ünderrel és akkor szerencse, hogy nem veszi el előle a helyet. (ugye mindig nehéz megítélni, hogy máshol is megállná-e a helyét a játékos)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.01. 15:44


ennek a csókának már végig fogjuk követni a pályafutását itt úgy érzem :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.01. 13:32


http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-a-mellozott-szelso-nem-gondol-a-tavozasra-2666661?utm_content=bufferfe268&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb

„Boldog vagyok azzal, ahogyan a karrierem eddig alakul, napról napra egyre közelebb érzem magam az álmaimhoz" :lol:

Hát, ha az álmod egy kikölcsönzés valamelyik kis csapathoz, akkor az elég hamar teljesülhet :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.10.31. 20:17


a félszemű marottáról lecsúsztunk, inter lett belőle. :( :( :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2018.10.31. 17:50


"Majdnem 20 évvel azt követően, hogy először viselte a csapatkapitányi karszalagot, Totti 2018 május 28-án végül letette azt"
- 2017 lesz az :oops:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 197 vendég