Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.06.29. 13:14


sebastian írta:Én nem értem ezt a kézbeharapásos örömét, de nem néz ki jól párosítva a fejével..:D Mit jelent ez a gesztus???


http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.29. 07:50


Persze.. mert mint mindannyian tudjunk Totti a szerénység mintaképe :roll:

Amúgy, szerintem biztos van valami Borini gólörömének a hátterében! Hanem nem csinálná minden egyes alkalommal ezt... De még egyszer mondom, hogy ha minden héten csinálja.. én magasról tojok rá, hogy mit jelent :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.29. 01:30


sebastian írta:Én nem értem ezt a kézbeharapásos örömét, de nem néz ki jól párosítva a fejével..:D Mit jelent ez a gesztus???


Én sem értem, jelent egyáltalán valamit? Nekem csak egy sima gólöröm.
Totti azt mondta hogy neki a fia miatt van az a cumizós gólöröme, nekem mégis az jön le, hogy:
- megszoptátok, gólt lőttem! :P na ez nagyképű, de mégsem az ha Totti csinálja! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.28. 22:10


Xaba írta:Bojan a bozsánnak én is nagyon szurkoltam, de sajnos nem jött úgy be:(
Mire gondolsz Borinivel kapcsolatban? Szerintem ha nem szál el, akkor világklasszis lehet.. Mondjuk a gólöröme eléggé arcos.. De felőlem legyen, de akkor csinálja minden héten


Én nem értem ezt a kézbeharapásos örömét, de nem néz ki jól párosítva a fejével..:D Mit jelent ez a gesztus???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.28. 21:19


Bojan a bozsánnak én is nagyon szurkoltam, de sajnos nem jött úgy be:(
Mire gondolsz Borinivel kapcsolatban? Szerintem ha nem szál el, akkor világklasszis lehet.. Mondjuk a gólöröme eléggé arcos.. De felőlem legyen, de akkor csinálja minden héten
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.06.28. 18:48


Nem tudom...
Én vakon jobban rajonganék egy Krkic-Lamela duóért (Tottival az oldalukon),mint egy Borini-Destro párosért.
Én továbbra sem tartom Borinit kezdő Roma-játékosnak,de kétségkívül mocorog benne valami.De sok minden hiányzik is.És nem rutinnal megszerezhető dolgokra gondolok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.28. 18:13


És nem elhanyagolható az a 7 év különbség, ami köztük van..
Mondjuk a fiatalítás híve vagyok, de nem kéne túlzásokba esni..
Mondjuk azért az szerintem kétségtelen mindenki számára, hogy Destro és Borini is ígéretes játékosok... de azért még nem olyan jók, mint Osvaldo.. Neki azért elég jó tapasztalata és rutinja van. Persze az elől írott két játékos ha így folytatja, simán megelőzik Osvaldot abban is majdnem biztos vagyok!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.28. 11:53


Azt írja a sportfutár, ha jön Destro, az osvaldo-Borini párosból az egyiknek valóban mennie kell. Mindkttőre lenne kereslet. Zemanra vár a választás.
Más típusú nagyon a kettő, de egy valamiben hasonak: egyik se rossz, de nem is túl meggyőző.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.28. 09:02


Nekem úgy rémlik, hogy ZZ pár játékosra azt mondta, hogy nem tart igényt.. és, mintha Pizzaro neve is ott lett volna..
Szerintem rá inkább tavaly lett volna szükség, azon a középpályán jobban mozgott volna.. Mindig is Xavi- hoz hasonlítottam a mi csilei búgócsigánkat :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.27. 18:11


Lameilat a kozep pajan is be lehet vetni kozepen es bal oldal meg ne feledjuk el hogy Pizzaro is vissza jot meg hatha meg tudjuk boltolni Gagot meg nem egy lefutott ugy a madrid nem tartra igeny ugy hogy szabadulni akkarnak tole. :D :D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.27. 18:06


És ha ez igaz,Borini-Totti-Destro akkor mi lesz Lamellaval?
És középre is kéne valaki szerintem.. mert, akárhogy leírjuk Gagot, ő volt az egyik középpályásunk.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.27. 18:02


Ugy latom nagy az egyetertes Destroval kapcsolatban.
En is csatlakozom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Oszvaldo menjen Totti kozepen Borini +Destro a ketszelen el lehetne rohamozni a kapukat jo kis tamado szekcionk lenne.


De 2-3db JO vedo kellene nagyon valami minosegi hatvedek szerintem az a leggyengebb reszunk.
Lengyel kolegam azt monta hogy be jelentkeztunk a Lengyel valogatott kapusaert Tyton-ert
ami anyira nem kenne (ha igaz a hir) Stek elso osztaju nekem tetszik a jateka,tartaleknak meg kicsit sokba kerulne Tyton.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.27. 16:16


Igen egy Destro jól jönne (persze nagy Juve fan, szal lehet inkább oda megy a padra).
Jól mutatna egy Destro-Borini csatár kettős, mind a Rómában, mind a közeljövő olasz válogatottjában.
Korban és magasságban is azonosak, nem mintha számítana, max statisztikailag és esztétikailag. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.27. 15:48


De Rossi szerződéséről lehet tudni valamit mert elég érdekeset nyilatkozott legutóbb?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.27. 14:35


Nem is leszek nagy nevek igazolva.. nem az a lényeg, nem az a fontos Benedettoéknak
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.27. 14:12


Na Destro nem egy óriási név akit sokan vártok, de szerintem megfelelő lehet. Tehetségesnek tűnik, ha megszerezzük 1 év alatt kiderül, hogy mit lehet kihozni belőle igazán. Bár az nehezíti a szituációt, hogy a Juve és az inter is érdeklődik, dehát ha van esze, tudja h ennyi idősen hozzánk érdemesebb jönni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.26. 23:36


Más Tancredi, a 2. scudetto meg a BEK-döntő kapusa és frissen kirúgott kapusedző keserűen nyilatkozott a távozása kapcsán. Sajnálom.
Na igen, a kirúgott emberek nem sűrűn örülnek a kirúgásuknak. Persze én is sajnálom.

Örülök hogy a trükközés Marquinhoval kapcs bejött
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.26. 23:01


fradista romanista írta:Nagyon jó, ezek szerint mégse volt annyira rossz ötlet az a 2.6 milliós ajánlat Marquinhoért.
Most különben épp azt írják, hogy Zeman akarta, hogy szerezzük meg.


Akkor neked lett igazad, az a hír Zemanról meg kacsa lehetett!

Gagóval mi a helyzet?, elvileg Sabatiniék nála is ezt az olcsósító taktikát alkalmazzák/nák.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.26. 22:31


Nagyon jó, ezek szerint mégse volt annyira rossz ötlet az a 2.6 milliós ajánlat.
Most különben épp azt írják, hogy Zeman akarta, hogy szerezzük meg.
Mellesleg Florenzit, illetve a másik felét visszaszereztük a Crotonétől.

Szóval azért dolgozunk a játékospiacon :)
Borini után marquinho esetében is sikerült spórolni egy kis aprót a Baldini-Sabatini duónak.. Én most már arra várok, hogy Krkic ügyében is sikerüljön valami kedvezőbb dealt kiügyeskedniük :) . De ennek egyelőre semmi jele.

Más Tancredi, a 2. scudetto meg a BEK-döntő kapusa és frissen kirúgott kapusedző keserűen nyilatkozott a távozása kapcsán. Sajnálom.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.06.26. 19:57


Marquinho 3,5 millió €-ért a mienk
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.25. 19:45

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.06.25. 19:39


Itt már szinte mindenki neve felmerült a mercatóval kapcsolatban,de Taddei és Perrotta érinthetetlen.Jó,Taddeiről felröppent itt valami kacsa,de más semmi.Na engem ez idegesít baromira.Két abszolút FELESLEGES játékos.És Perrottával tavaly hosszabbítottak elég jó pénzért.Ki érti ezt?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.25. 19:23


"Totti minden posztra nyitott"
.. megvan az új kapus:X
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.24. 16:24


szerintem csak mindenkit olcsóbban akarunk megszerezni, ezért trükközünk - teszem hozzá VÉGRE, itt volt az ideje
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.06.24. 15:35


Marquinho elengedése nagy hülyeség lenne. Egy hónap alatt beilleszkedett, gyors, kombinatív játékban is jó, tud és szokott is passzolni, ugyanakkor vannak jó kapura törő felfutásai, távolról is jól lő, akár szabadokat, sőt kapu előtt is tud érkezni. Kérdés. Sok érte 4,5 milla, mikor ennyi pénzért egy épkézláb védőt nem adnak, nem hogy támadó középpályást??? Bagóért van. Majd elviszi az Inter, aztán 2 év múlva 15 millát érő játékosként gondolkodhatunk, hogy nekünk miért nem kellett.

Még szerencse, hogy nem hivatalos, azaz kacsa az indok, mert különben hülyének nézném Zeman bácsit. Mi az, hogy nem tudja, hogy milyen. Videjóba betolja a Roma tavalyi meccseit és nézegeti, abból már csak kiderül valami. Vagy ezentúl csak kölcsönbe igazolunk játékosokat, mondván "majd az edző eldönti jó-e, és akkor maradhat". Nonszensz. :)

Még nem találkozott vele, úgyhogy azt sem mondhatja, hogy nem komálja a képét. Itt valami nem kerek...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég