Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.08. 09:53


[szerintem nem volt úttörő :wink: ]
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.08. 09:43


nemá
én mindig a te hsz-eidet várom a legjobban, mert a legnagyobb arányban te szállitod a hireket. az tökmindegy, hogy mennyire hápog, ilyen az átigazolási szezon. ha nincs meccs, legalább ezeken a hireken lehessen csámcsogni.

hatalmamban áll visszavonni mionden további probléma nélkül az ilyen igéreteket és ezennel ünnepélyesen felmentelek a lent tett fogadalmad alól.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.08. 07:59


Még véget se ért a szezon, már azzal van tele a sajtó, hogy kik jönnek, kik mennek, kik maradnak.
Úttörő becsület szavamra fogadom, hogy ezentúl az ilyen olyan értesüléseket, félinformációkat és cáfolataikat lehetőleg el sem olvasom, és soha nem fogom ide továbbítani. Legfeljebb akkor, ha már arról szól a hír, hogy megszáradt a tinta egy aláírt szerződésen.


Amúgy ma találkozik Baldini és Lucho (akinek azrét boldog szülinapot!), hogy megtárgyalják a jövőt. A hírek szerint a család is inkább menne haza :)


(Bigg, Ok, értem én, csak hát Bojan akkor is egy szerethető kedves figura, míg béla egy indolens f@sz)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.08. 07:23


fradista romanista írta:Hát azért szerintem ez egy abszolút rossz a hasonlat.


Jobbat nem tudok, de a mondanivalóm lényege te is tudod hogy nem ez volt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.07. 22:57


aztán ne lepődjünk meg ha mégsem hozzánk igazol :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.07. 19:21


Pont néztem tegnap a zuhanyhíradót ahol az Ajax meccsén Van der wiel 11est harcolt ki és győztes gólt rúgott. A fifába is mindig leigazoltam, szóval kb. úgy mondtam el a hírt a barátaimnak mintha egybe Messit és Ronaldót vettük volna meg. Remélem igaz!
Kellene még egy belső védő, egy középpályás, és minimum egy csatár, akik ilyen színvonalat képviselnek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.07. 17:51


Az egyesület különben cáfolta a krkic visszpasszolásáról szóló (ál?)híreket.
Van der Wiel meg azt, hogy eldőlt volna a jövője. ő jelenleg az Ajax játékosa, és csak az EB-re koncentrál
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.07. 17:03


Hát azért szerintem ez egy abszolút rossz a hasonlat.
TB legfeljebb a vakok között félszemű a király alapon lehetett tehetségnek kikiáltva, aki ettől ráadásul úgy elszállt, hogy még annak a felét se tudta hozni, ami tényleg benne volt.
Bojannal a mentális probléma pont fordított.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.07. 16:48


slider írta:Bojant sajnálnám, ha elmenne. Messze a legjobb képességű csatárunk és szerintem még sokat fog fejlődni. Inkább ne vegyük meg Borinit és Osvaldót adjuk el, Bojan pedig játszon többet.


Ehh..., 3 Bojanért nem adnék egy Borinit és ami azt illeti még Osvaldo is jobb Bojannal... hogy egy Fradi példával éljek, Bojan is egy tipikus Tóth Bence, tudja mindenki hogy ügyes, de tudat alatt azzal is mindenki tisztában van, hogy sosem lesz belőle senki..., Bojan egy spanyol középcsapatba való!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.07. 16:45


slider írta:Viszont ezeket a Danilo-féle dél-amerikai műmájereket nehogy idehozza Sab!!!! :evil: Állítom, hogy ennyit az utánpótlás játékosok is tudnak és nem fog visszaesni a jelenlegi színvonal. Ezért kellene egy kemény edző, aki Sab ilyen irányú ötleteit pörgőrúgással honorálná :D


http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.07. 16:39


Van der Wiel leigazolását sok oldal már tényként közli, de nem látpm be, hogy miért jönne a Seria-A 7. csapatához, amikor a fél világ le akarja igazolni. Szóval addig nem élem bele magam, amég nem látom a sajtótájékoztatón Roma mezben. Pedig nagyon jó lenne! :D Viszont ezeket a Danilo-féle dél-amerikai műmájereket nehogy idehozza Sab!!!! :evil: Állítom, hogy ennyit az utánpótlás játékosok is tudnak és nem fog visszaesni a jelenlegi színvonal. Ezért kellene egy kemény edző, aki Sab ilyen irányú ötleteit pörgőrúgással honorálná :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.07. 15:38


heinzet remélem/nem hiszem, hogy elengedik: életbe lépett a +1 év a szerződésében, nem kerül sokba és elég jó teljesitményt nyújt. jobbat mint pl juan (már amikor hadrafogható)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.07. 15:24


calciomercatos pletyka, 30 milla a védelem megerősítésére, Rosit, Kjaert, Angyalt, Heinzét válthatják a következők Danilo, Isla :O nem is értem, ezek nem tudják vagy nem ismerik Benatiát! :O der Wiel, Aly Cissokho, Spolli, Dodo, Dede és a padra Monti.
kivel számolok és kivel nem....
http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.07. 14:04


Én is így vagyok vele. Abszolút látszik, hogy csak ő van a capitano-hoz mérhetően barátságban a labdával. Szerintem mentálisan is eléggé helyrejött ebben az évben, még a csapat deprimáló produkciója ellenére is. Csak fizikailag kéne még erősödnie.
Bár Lajos szinte sose játszatta, én azért továbbra is látok fantáziát a To-Bo-Bo hármasbsan

Szerintem különben egyelőre csak arról lehet szó, próbálkoznak sabatiniék egy még kedvezőbb dealt összehozni a barcával. nehezen hinném, hogy egy esetleges új edző érkezése előtt csak úgy visszadnánk, amikor egy évig még maradhatna még anyagilag is kedvező feltételekkel
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.07. 11:47


Bojant sajnálnám, ha elmenne. Messze a legjobb képességű csatárunk és szerintem még sokat fog fejlődni. Inkább ne vegyük meg Borinit és Osvaldót adjuk el, Bojan pedig játszon többet. Az szezon elején én is visszaküldtem volna Barcelónába, de azóta sokat változott a véleményem, látszik rajta, hogy nagyon akar, nem értem miért nem játszattuk többet.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.07. 10:07


azt irják több helyen is, ha lajos megy, baldini is megy
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.05.07. 08:39


http://www.tribalfootball.com/articles/ ... na-3146911

"AS Roma are set to send Bojan Krkic back to Barcelona.

RMC says Roma want to cut loose Krkic early from his two-year loan after a disappointing season.

Any such decision will leave Barca with a dilemma, as Krkic is not in the plans of new coach Tito Vilanova."
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.07. 07:40

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.07. 07:35


fradista romanista írta:BRÉKING
10 millióért megszereztük az ajaxitól Van der Wiel-t.
A megállapodás megvan, mér csak az aláírás hiányzik

pedig jobb hátul gész jól megvoltunk :D

Istenem add, hogy ne legyen kacsa!! :D ez egy baromi jó hír!
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.07. 07:31


BRÉKING
10 millióért megszereztük az ajaxitól Van der Wiel-t.
A megállapodás megvan, mér csak az aláírás hiányzik
(pedig jobb hátul gész jól megvoltunk :D)

mellesleg az inter tegnapi győzelmével EL-indulásra matematikai esélyünk is elment. Úgyhogy számunkra vége a szezonnak, jöhet az edzőkérdés :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.05.07. 07:38-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.06. 17:34


Engem is a nyilatkozatok lepnek meg, mert azért pl Totti elég szabad elvű és nem azt mondja, hogy "tapasztaltabb edző kell, hogy legyünk valakik", hanem még dicséri is. Ez vagy a világ egyik legnagyobb összeesküvése, vagy tényleg LE a világ királya, csak bénák a játékosai :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.06. 13:51


detto
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.05. 23:54


én már nem tudom mit gondoljak. marad vagy megy, szinte tökmindegy.
ha ennyire kiáll mindenki mellette, még olyanok is, akiknek totálisan semmi érdeke -spall- akkor azért csak van ott valami.

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nem érzem úgy, hogy jobban értenék a focihoz, mint sab, bald, spall, totti, ddr, meg tulajdonképpen mindenki. és túl nagy a ragaszkodás, mintsem, hogy puszta udvariasság, meg formalitás legyen.
aztán azon sem lepődnék meg, ha holnap lemondana, vagy páros lábbal rúgnák ki. már csak ülök, nézem a meccseket és várom a pozitiv fordulatot lajossal vagy nélküle, olymindegy...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.05. 23:09


FT friss nyilatkozata LE-ről.
Remélem marad, nagy edző. adjunk neki időt. Az relső évben majdenm mindenki megbukott rómában. A csapat vele van, a maximumot adja érte (sic!). Nagy jövő előtt áll.

Hasonlóan nyilatkoztak mások is. Még Spalletti is agyondicsérte. Montella meg bejelentette, hogy marad Cataniában. Sabatini azt mondta, hogy várják LE döntését, és remélik, hogy marad
LE meg még lebegtet, azt mondta, 100 %-ig biztos kell lennie, hogy tudja segíteni a csapatot, mert ha nem, akkor nem folytatja
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.05. 15:30


Én csak annyit fűznék ehhez az edző mizériához, hogy hiába hozunk mi ide favorit Jockey-t, ha nincsenek hozzá való lovak. Csak Kjaerek Angelek és hasonló szerencsétlen tuskólábú balfékek. Hiába próbálgatta De Rossit középen. Voltak jó meccsei, de ő nem oda való. És úgy építeni egy támadó stílusú játékot, hogy nincs védelmünk = a halállal. Arról nem ő tehet, hogy nem igazoltak megfelelő embereket. Emlékezzünk csak a tavaly nyárra? Az utolsó utáni pillanatban próbáltunk igazolni...Én adnék neki még egy fél szezont úgy, hogy akit kér leigazolnám, de ha télre nincsen a csapat az első két hely valamelyikén, akkor viszlát, és még a vásárolt játékosok, akiket ő vetet, de nem válnak be, azok bérét is rá verném....Ennyi...Felelősséget tennék rá. Viszont ha bizonyít, akkor meg brutális prémium....:DDD

Ez az én véleményem az edző témához.....Forza Roma :flagbig: ...Ma...20:45

Gyerünk az EL...:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég