Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.04. 08:53


Az a baj, hogy egyszerűen gyengék vagyunk kompletten. Egyénileg nem rosszak a játékosaink zöme, de mit érünk vele? Menez, Vucsinics nem igazán veszélyesek, néha bejön 1 jó passz, lövés vagy csel, de kb. ennyi. Hátul kapus van ugyan, de...
Védelemben ugyanaz mint elöl: állítólag (most már ezt kell írjam) jó játékosok, de könyörgöm meccsenként 2 gólt kapunk (plusz amit kihagynak). Csak attól tartok, hogy eligazolás után 2-3 sztár az új csapatában ki lesz cserélve.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.04. 05:34


Xaba írta:
bigg írta:Dzsudzsákot is 15 milláért árulják, lehet már többet kóstál, nem lenne olcsó egyáltalán.


Persze.. a holland bajnokság nagyon megy neki.. idejönne és nem tudna semmit szerintem. Sok példa volt rá.. pl:Huntelaar


Ellenpélda is van rengeteg, pl: Shneider, vagy pölö Ibra... amúgy Huntellarnak a Spanyol bajnokság sem ment, szal...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.04.03. 19:25


Trigoria írta:
Az amerikai üzletember a hétvégén visszautazik a tengerentúlra, miután az egyik ebédnél kitörött a foga, így meg kell szakítania olaszországi tartózkodását.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


a csigáktól?: ))))))))))))))))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.04.03. 19:24


bigg írta:Dzsudzsákot is 15 milláért árulják, lehet már többet kóstál, nem lenne olcsó egyáltalán.


Persze.. a holland bajnokság nagyon megy neki.. idejönne és nem tudna semmit szerintem. Sok példa volt rá.. pl:Huntelaar
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.04.02. 09:31


Trigoria írta:
Az amerikai üzletember a hétvégén visszautazik a tengerentúlra, miután az egyik ebédnél kitörött a foga, így meg kell szakítania olaszországi tartózkodását.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


lehet, hogy túl nagy falat volt neki a csapat "megvétele"......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.02. 08:08


engem egy dolog érdekel: mennyit akar költeni játékosra, ill. kik az edzőjelöltek?
az 5-6 új játékos jól hangzik, de ha ilyen santanakat hoz ide, akkor csöbörből vödörbe került a csapat. aki tényleg bajnokit akar nyerni, +bl esély, annak legalább 50 misit el kéne tapsolni idén. legalább.
olaszországban nincsenek fogorvosok? micsoda marhaság ez...
hitzfeld is jöhetne a svejciektől
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.01. 21:46


Még a végén meggondolja magát ez a jóember. Hiszen beletörik a foga már a kajába is.
Mit adtak neki, el akarják üldözni? Amúgy ne menjen haza, jöjjön ide a fogorvos és folytatódjék a munka.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.01. 20:28


Az amerikai üzletember a hétvégén visszautazik a tengerentúlra, miután az egyik ebédnél kitörött a foga, így meg kell szakítania olaszországi tartózkodását.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.04.01. 15:33


uglykidjoe írta:
uglykidjoe írta:Kérhetném, hogy senki ne vegye el a kedvem, most megint derűlátó vagyok a jövőnket illetően.
Igaz mikor jött Adriano akkor is az voltam. :)


Masterposi írta:És az is hogy végződött :mrgreen:


Jaja, de 2012 a mi évünk lesz.

*off*
Az nem lehet, 2012 a linux éve. :D
*off*
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.01. 15:30


uglykidjoe írta:Kérhetném, hogy senki ne vegye el a kedvem, most megint derűlátó vagyok a jövőnket illetően.
Igaz mikor jött Adriano akkor is az voltam. :)


Masterposi írta:És az is hogy végződött :mrgreen:


Jaja, de 2012 a mi évünk lesz. Érzem.
Legalábbis a bajnokságban.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.04.01. 15:07


olvastam már sok mindent, de egyet nem értek most akkor új stadiont akar építeni (az elején ezt mondták), most meg mindenhol azt olvasom hogy az Olimpico lesz teljesen átalakítva ( futópálya eltakarítása stb...). ha most teljesen felujítják és átalakítják akkor gondolom meg kellene venni a várostól a stadiont? vagy rosszul tudom hogy a városé? mert ugye félig meddig merda "tulajdona" is nehogy már csináljon nekik is egy modern stadiont :D akkor vegye meg, és szépen kérjenek a merdatól pénzt a bérbe adásért :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.01. 10:16


És az is hogy végződött :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.04.01. 07:44


Kérhetném, hogy senki ne vegye el a kedvem, most megint derűlátó vagyok a jövőnket illetően.
Igaz mikor jött Adriano akkor is az voltam. :)
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.31. 20:00


A leendő tulaj elment a roma club testaccio-ba egy kis pr-ért....
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.03.31. 15:21


Így van, hétvégén jön a Juve, lesz ott elég izgulni valónk.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.31. 14:39


én 20 napig nem akarok semmilyen átigazolási pletyit látni
addig nincs rendezve a tulajkérdés (félek 20 nap után sem lesz rendezve), ergo senki sem vesz senkit, senki nem néz ki senkit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.03.31. 11:54


uglykidjoe írta:Hagyjuk ezeket az átigazolási álmokat, hátha Taddei, Cassetti, Riise, Rosi, Perrotta, Brighi, Doni még olyan jók lesznek hogy nem lehet őket jövőre kihagyni a kezdőből?



Most áttértünk a belterjes álmokra?

Furcsa egyébként, hogy a múlt nyári átigazolások után elég sokan mondták, hogy milyen erős lett a keretünk és lám...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.03.31. 11:38


Hagyjuk ezeket az átigazolási álmokat, hátha Taddei, Cassetti, Riise, Rosi, Perrotta, Brighi, Doni még olyan jók lesznek hogy nem lehet őket jövőre kihagyni a kezdőből?
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.03.31. 11:06


bigg írta:bocs de elég nagy blődséget mondtál! :)

én nem blődséget mondtam, hanem ahogy írtam is, tényleg nem tudtam kik saját nevelésű játékosok. Most már tudom, így más a leányzó fekvése természetesen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.31. 10:08


Nem kéne lassan inkább egy külön topikot nyitni az ilyen "ki jöjjön a Romá-ba" fantazmagóriáknak? :D

Egzébként tovább folyik a zavarkeltés. A fő üzleti lap, az "Il sole 24 ore" a is közölt egy negatív cikket, megismételve és új szempontokkal bővítve a tegnapi indokokat, ami alapján megkérdőjelezi az üzlet és a leendő tulaj. komolyságát, Mindekez alapján még egy parlamenti azonnali kérdés is született az ügyben (hogy "off-shore lovagok" ( @ by OV :) ) kezére játsszák a csapatot -u.i. adőügyi okokból a tualjdonos cég Deleware-ban lesz bejegyezve). A tőzsdén meg esik a csapat árfolyama.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.03.31. 10:01


Dzsudzsákot is 15 milláért árulják, lehet már többet kóstál, nem lenne olcsó egyáltalán.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.03.31. 09:41


Bojan-t simán el lehetne hozni 15 milláért, aminek valljuk be, most bőven elérhető árnak kellene lennie...

Sőt, majd elfeljtettem Dzsudzsákot :D Őt még olcsóbban megszerezhetnénk, és akkor Menezzel a két szélen brutál támadójátékunk lenne... De szép álom, csak kár, hogy a jelenlegi pletykák szerint az új tulaj hozzá korban közelebbi játékosokról álmodik...


Egyébként egy valamit mindenképpen érdemes tudni arról, hogy mi várható Rómában. Di Benedetto és csportja erre a vásárlásra egy üzelti lehetőségként, befektetésként tekint. A klub egyik legfontosabb bevételi forrása a jegyeladás. A tavalyi szezonban az Olimpico-t csak félig töltöték meg a nézők a Roma meccsein. Tehát ahhoz, hogy nyereséges, dübörgő vállalkozássá válljon a klub, a pályához kell vonzani a nézőket, ahogy már ezt elmondták. Elég egyértelmű, hogy csak élvezetes, nézhető játékkal fog ez menni, amihez olyan játékosok is kellenek, plusz az új stadion, ami élvezetesebbé tenné a meccsnézést helyben.

Szóval ez a kiindulópont, ez a keret, mindenki rakja bele a szerinte megfelelő játékosokat...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.31. 08:19


és a byernnél is hasonló a helyzet. csupa saját nevelés, ill. aki nem az, őket is 17-8 évesen vették. csak néhány kivétel van ezek alól.
és mindkét klubnál van gaal tette le ezeket az alapokat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.03.31. 07:41


fantasista76 írta:
bigg írta:Viktor Valdes, Gerard Piqué, Puyol, Iniesta, Xavi, Sergio Busquets, Pedro - ők a kezdők és nem mellesleg válogatottak is többségük világ és europa bajnok! Hejj ha nekünk lenne 7 válogatott spílerünk! Rajtuk kívül Bojan Krkic általában lehetőséget kap, és akkor még 2 saját ifijüket is 5-0-nál általában becserélik.
(Villa spanyol és világbajnok, ilyen sem lenne rossz). Na ezt akár hogy is nézem 7 kezdő, plusz 3 csere saját nevelés (plusz Villa), bocs de elég nagy blődséget mondtál! :)


Messi? Nevezhetjük Barca nevelésnek, attól függetlenül, hogy arg.


Pontosan, és én még Bojan Krkic-et sem hagynám ki ,mert bár mostanában nem igazán fér be, jó kis spíler, nálunk elférne ;) Ja de most már közbe látom is h írtad őt csak vak vagyok :D
Látszik h nem ismered a Barca-t ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.03.31. 06:55


bigg írta:Viktor Valdes, Gerard Piqué, Puyol, Iniesta, Xavi, Sergio Busquets, Pedro - ők a kezdők és nem mellesleg válogatottak is többségük világ és europa bajnok! Hejj ha nekünk lenne 7 válogatott spílerünk! Rajtuk kívül Bojan Krkic általában lehetőséget kap, és akkor még 2 saját ifijüket is 5-0-nál általában becserélik.
(Villa spanyol és világbajnok, ilyen sem lenne rossz). Na ezt akár hogy is nézem 7 kezdő, plusz 3 csere saját nevelés (plusz Villa), bocs de elég nagy blődséget mondtál! :)


Messi? Nevezhetjük Barca nevelésnek, attól függetlenül, hogy arg.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron