Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.11.05. 20:51


Most először tényleg úgy érzem, hogy menni fog DDR. Zemannak nincs olyan nagy szűksége rá, ott van Tachtsidis, volt egy győztes meccs is nélküle. Most még lehet jó pénzt kérni érte, minden az igazolás mellett szól. Nagyon szomorú ez, nem is tudom, hogy tudnám elviselni másik csapat mezében. De hogy a szurkolók mekkora balhét fognak csapni!!! Remélem csak vészmadárkodok és nem lesz semmi belőle.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.05. 19:35


Jnzsblzs: 1000 hogy osszel nem lesz nalunk? :) Baldini nyilatkozata nalam egyertelmu volt sajnos.

Totti1984 volt a na ugye megmondoember most a gyozelem utan, de o ilyen elfogult mindig :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.11.05. 19:28


Ha mindannyiszor eladtuk volna De Rossit mint amennyiszer elakarta adni a sajtó mi lennénk a világ leggazdagabb klubja. Végre van egy korrektül nyilatkozó vezetőségünk és erre a szuper-paranoiás, olasz focihoz szokott énünk már minden hülyeséget spekulál. Pedig nem kéne. Addig nem amíg semmi konkrét nincs a sajtóban csak hápogó kiskacsák.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.11.05. 19:22


sajnos valószínű erről van szó, én nagyon elfogult vagyok, nem engedném el innen
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.05. 18:50


Nagyon dodonai módon fogalmazott Baldini, de azért végülis nehéz másként értékelni, mint hogy piacra lett dobva. És nehezen hinném, hogy ez nem volt a játékossal egyeztetve.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.11.05. 18:09


Baldini: Amennyiben lenne ajánlat De Rossiért, meghallgatnánk azt

szerintem most lesz az az év, amikor búcsút intünk neki, én azt mondom DE ROSSI NON SI TOCCA!
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.11.05. 15:47


tomm írta:
Az első azt mondja egy edző... már egy hatalmas kiforgatás...


ezt vagy 20adik olvasásra sem tudtam értelmezni :D
biztos túlságosan hétfő van még...


Azt írtad, hogy az edző azt mondja, nem az eredmény, hanem a mutatott játék számít...
Erre írtam, hogy már ez is egy nagy kiforgatás...

Montella-Lamela... erről még nyár elején lehetett sokat olvasni, miszerint ha előző jön, utóbbi megy, mert ő mást akar a posztján.
Persze mindezt fogadd úgy, hogy ezekről a római újságírókról kiderült, hogy közülük szívesen tudatosan hazudoznak, találnak ki történeteket, lejáratnak.

Egy interjúban viszont elmondta, hogy bizonyos feltételekkel jött volna csak a Romához és így utólag azt mondja, hogy élete legrosszabb döntése lett volna.
Nem fejtette ki, hogy miért. Ez egy nemrég készült interjú szerint...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.05. 15:44


egy vereséget és egy győzelmet is a helyén kell kezelni.
spec én örülök, de hanyatt azért nem dobom magam. az majd a soron következő meccsnél lesz aktuális...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.05. 15:27


snatch írta:
bence írta: hogy olvasom a ,,na most nyertünk egyet jól beszólok az eddig elégedetlenkedőknek és megmondom, hogy nem igazi szurkolók" reakciókat néhány helyen kezd elmenni a kedvem. Szép játékkal nyertünk és kész.

én ilyet nem olvastam, elsiklottam valami felett? :roll:

Aktuális meccs topicban van olyan, hogy érdekes most senki sem szidja Zemant/ most senki sem fanyalog.
Nem is ez a lényeg csak örüljünk már annak, hogy nyertünk, ne a másikkal foglalkozzunk egy szép győzelem esetén.
amit F72 írt ahhoz meg annyit, hogy az tényleg érdekes eset aki egy ilyen 4-1-es siker után elégedetlenkedik meg szid mindenkit.
De az teljesen más dolog, ha a másik véglet meg elkezdi mondani, hogy na ugye megmondtam....és aki valaha kritizálni mert bárkit is az már meg se érdemli a győzelmet.
Remélem értitek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.11.05. 15:08


bence írta: hogy olvasom a ,,na most nyertünk egyet jól beszólok az eddig elégedetlenkedőknek és megmondom, hogy nem igazi szurkolók" reakciókat néhány helyen kezd elmenni a kedvem. Szép játékkal nyertünk és kész.

én ilyet nem olvastam, elsiklottam valami felett? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.05. 15:06


Nem szeretem ha megmondják ki az igazi szurkoló és ki nem. Valakinek elégtételt jelent a vereségekre a szerzett pontok tekintetében utolsó Palermo legyőzése, és van akinek nem. Ennyi a történet!
Én nagyon örültem a tegnap esti sikernek, alig tudtam elaludni meccs után, de most, hogy olvasom a ,,na most nyertünk egyet jól beszólok az eddig elégedetlenkedőknek és megmondom, hogy nem igazi szurkolók" reakciókat néhány helyen kezd elmenni a kedvem. Szép játékkal nyertünk és kész.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.05. 14:59


Az első azt mondja egy edző... már egy hatalmas kiforgatás...


ezt vagy 20adik olvasásra sem tudtam értelmezni :D
biztos túlságosan hétfő van még...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.11.05. 14:38


tomm írta:azért ha egy edző azt mondja, hogy neki nem az eredmény, hanem a mutatott játék a fontos, és utána kikap a csapat, akkor persze, hogy meg 10szereződik a szurkolók dühe...

egyébként, ha folyton kiforgatják a provokativ kérdésekre adott válaszaid, akkor ne válaszolj a provokativ kérdésekre...


Az első azt mondja egy edző... már egy hatalmas kiforgatás...
Második mondattal meg egyetértek, ezért írtam, hogy fél év sajtócsend... Nem lesz mit kiforgatni, nem lehet kitalálni helyette olyat, amit nem is mond, mert nem mond semmit.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.05. 14:15


azért ha egy edző azt mondja, hogy neki nem az eredmény, hanem a mutatott játék a fontos, és utána kikap a csapat, akkor persze, hogy meg 10szereződik a szurkolók dühe...

egyébként, ha folyton kiforgatják a provokativ kérdésekre adott válaszaid, akkor ne válaszolj a provokativ kérdésekre...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.05. 13:48


Apámnak van egy jó mondása: "mindig ott nehéz, ahol én állok"
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.11.05. 13:29


fradista romanista írta:“Hogy állandóan bizonygatni kell az összhangot a vezetőséggel, az a környezet bűne, amely rosszindulatúan destablizálni akarja a csapatot, csak a negatív dolgokat emlegetik, a pozitívumokat sose, pedig azok is vannak.”. Stb, stb.


fr, lehet, hogy mogorva öregembernek tűnt, de sajnos ez az igazság. Ezt már számtalanszor említettem korábban is. Rómában mindig százszor nehezebb a környezet, mint bárhol máshol, ahogy hagynak dolgozni. Rómában nem hagynak. Ez az utóbbi 5-10 évben csak sokkal-sokkal rosszabb lett, mint előtte. Itt 10 rádióállomáson beszélnek egész nap a Rómáról reggeltől estig, 30 honlap és újság tudósít minden percben arról, hogy mit csinálsz. Ezzel még nem lenne baj, csak bizonyítottan mindegyik mögött valamilyen érdek áll, sokszor valami kontraérdekelt fél. Akik közel akarnak kerülni a Romához vagy pénzt akarnak belőle kivenni vagy egész más okból, de pénzért árasztják a mocskot a Romára. A gyilkosságárt már korábban megvádolt, majd bizonyítékok hiányában felmentett ex Boys Roma tag Mario Corsi, aki jó pénzért Sensi kisasszony mellé szegődött és egész nap őt ajnározta, ha valaki meg szerette volna venni a Romát, akkor az szemét spekuláns lett, most ismét csak fröcsög... Roberto Renga és Giuseppe Lo Monaco, akikről bebizonyosodott, hogy tudatosan járatták le az AS Romát, Franco Baldinit, s ehhez még koholt vádakat és hamisított dokumentumokat is intéztek (miközben állítólag mindegyikük hatalmas nagy ASR szurkoló egyébként...). Ezek az emberek mai is honlapokon, újságokban fröcskölődnek minden nap hozzájuk hasonló kollégáikkal. Olaszország sem a következményekről híres. Magam látom, hogy Zemantól mit kérdeznek, mit válaszol, majd mit írnak le címlapon az újságok. A legártatlanabb mondatát vagy megjegyzését is kiforgatva teszik címlapra, hogy na a Zeman megint... Olyan mondatokat adnak a szájába, mit sose mondott.
Az eddig csalódást keltő Milan megverte a Chievot, a milánói lapok gyönyörű játékról, csodálatos győzelemről írnak. A Roma megverte a Palermót, úgy, hogy a reális eredmény kb. 10-1 lett volna, a római újságokon, honlapokon, rádiókból kb. az jön vissza, hogy na nehogy már örüljünk egy ilyen szar (5 meccs óta amúgy veretlen) Palermo elleni kötelező győzelemnek.
Én már rég 6 hónap sajtócsendet hirdettem volna... senki, sem edző, sem játékos, sem semmilyen AS Roma alkalmazott nem nyilatkozhat senkinek.Csak zárt ajtó mögötti edzések, sok szarházit Trigoria környékére sem engedni...

Egy vélemény az egyik római honlap fórumáról (nem én írtam, de 100%-ig azonosulni tudok vele):
"Aki még ma is csak kritizálni akar vagy próbálja csökkenteni a Roma győzelmének az értékét, csak azt bizonyítja, hogy őt nem az AS Roma érdekli. Csupán az érdekli, hogy a saját destruktív, negatív véleményét hangoztassa és ezzel különböztesse meg magát az igaz szurkolóktól, akik próbálnak hinni ebben a fiatal csapatban és próbálják támogatni. "A Roma nyert - csak a kötelezőt hozta, ez a minimum", "A Roma kikapott, teljes krízis, az egész vezetőséget és mindenkit ki kell rúgni azonnal..." Nem veszitek észre, hogy mennyire nevetségesek vagytok?
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.05. 12:51


nekem se
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.05. 12:21


Granqvist e Silvestre per la difesa

nekem egyik se kéne, de ez én vagyok.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.04. 17:04


Nekem elegem van abból, hogy minden év elején bevásárolunk az aktuális edzőnek (most írom le kb. huszadszor)! Maradjon ZZ leg. 2 évig és lesz ami lesz! Ha más nem is, de lesz egy nagy tapasztalatunk azzal kapcsolatban, hogy megéri-e nem a legjobb edzőt ide hozatni és 2 év teret adni neki...
De mivel nem rajtam múlik ez az egész és mégis elküldik... hm.. vajon nem maradna a primaveraval? :oops:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.04. 09:54


A tegnapi sajtájon ZZ elég gyengusz formát mutatott, mint egy mogorva öregember. Láthatóan irritálták a kérdések.
Ilyeneket mondott. “Biztos vagyok benne, hogy most jobban fogunk szerepelni, mint 13 éve, amikor a bírók elvettek tőlünk 20 pontot,”
És a kedvencem: “hetedikek vagyunk, mögöttünk van 11 csapat. Akkor azt a 11 edzőt is mind el kell küldeni előttem, nem?”
“Hogy állandóan bizonygatni kell az összhangot a vezetőséggel, az a környezet bűne, amely rosszindulatúan destablizálni akarja a csapatot, csak a negatív dolgokat emlegetik, a pozitívumokat sose, pedig azok is vannak. És csak itt ilyen a klíma, más kollégáimat az ilyen alkalmakkor inkább a következő mérkőzésről kérdezik.
Amúgy továbbra is optimista volt: “A Románál játékban csak a juve jobb”
“Ez egy értékes csapat, és az értékei előbb-utóbb meg is fognak mutatkozni”. Stb, stb.


És még egy szomorú hír.
Azt írják, szerződése lejártával az év végén 37 év után távozik az egyesülettől az utánpótlás-főnök, azaz Bruno Conti! Légüres térbe került, mivel az új vezetés a egyesítette az utánpótlás szakmai irányítását a a nagycsapatéval, és Sabatini Frederic Massarát hozza ide, akivel még Palermóban dolgozott együtt.
Állítólaga haverja Pradé (no meg Montella, Aqulilani, pizarro, stb) mellé kerül firenzébe :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.03. 21:03


fradista romanista írta:
Trigoria írta:Felsorolnád nekem azokat, akiket REÁLIS eséllyel ide is tudunk csábítani? Akik bevállalnák a római kalandot, és minőséginek gondolod? Kíváncsivá tettél.


nem tőlem kérdezted, de válaszolok: Ricardo Moniz! :)

:D :D

mcsabi: hadd gondolkozzanak, azt szabad :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.11.03. 17:58


10 forduló után edzőváltáson gondolkozni azért szerintem kicsit sok. Nem mondom, h ezt vártam a szezontól, de azért annyira nem katasztrófa, hogy azon gondolkozzak kire cseréljem le Zemant.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.03. 17:41


Trigoria írta:Felsorolnád nekem azokat, akiket REÁLIS eséllyel ide is tudunk csábítani? Akik bevállalnák a római kalandot, és minőséginek gondolod? Kíváncsivá tettél.


nem tőlem kérdezted, de válaszolok: Ricardo Moniz! :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.11.03. 16:24


Montella akkor jöhet majd, amikor már tádé szögre akasztja a cipőjét :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.11.03. 11:35


Mágnestábla Peti, esetleg Puzséj Jobika?
Lehet, hogy ki fogtok röhögni, azért Petit megnézném, mit tenne ezzel a kerettel, anno a sport1-en nem szokott hülyeségeket mondani... Bár lehet, h csak megszépültek az emlékek :)

Viccet félretéve, szerintem Monti most "tanul" a Fionál, és ha a csapata ott lesz az első 6-8 hely valamelyikén, és ZZ nem váltja be a hozzá - titkon vagy nyíltan - fűződő reményeket, akkor Ő lesz a neXt - MAN.
Remélem nem így lesz, nem Montella miatt, persze, hanem mert Zeman fan vagyok, még ha ez most egy kicsit szado-mazo feeling :oops: :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 197 vendég