Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.06. 23:33


amikor montella volt az edző teljesen kilátástalan, nézhetetlen, ócska focit játszottunk. mindenki el akarta küldeni (én is) most meg mindenki hülyézi a vezetőséget, hogy mekkora bakot lőttek.
egy, év közben átvett csapattal óriási teljesitmény ez az eredmény is.
ti tényleg a csodára vártok.
én a se.gemet fogom a földhöz verni, ha összekukázunk egy el-t. több, mint kérdéses volt a dolog, mikor megtörtént a zz-aa csere
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.06. 22:43


Most már úgy vagyok vele, hogy látszik, hogy tényleg jó csapat a Roma, több van benne, mint amit elértünk a 2 év alatt. Csak 2 hülye edzőt hozott a tulaj. LE csodálatos tingli tangli taktikáját és Zeman no defense taktikája. AA elért annyit, hogy megkapja a bizalmat. Kicsit látszik rajta, hogy 60 éves, de még csak ez az első ilyen állása. Vannak hibái. pl. a Pescara és a Palermo meccset nem tudom hova tenni, de látjuk, hogy mire képes a csapat ha igazán jó.

Egy szó mint száz. Ha megnyerjük a kupát, elverjük a Chievot és a Napolit, 4-ek leszünk a bajnokságban, legrosszabb esetben is 5. Akkor azt mondanám, maradhat adig amíg nem lesz nagy név, mert végülis több a pozitívum(EL indulás, kupagyőzelem, tisztességes 2. féléév. Ha viszont az utolsó 4 meccsből a csapat egy pocsék formát mutat: döntetlen a Chievoval majd 3 vereség akkor leváltatnám.

Végszó: Csak akkor váltsuk le ha nagy név jön.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.06. 22:07


feree80 írta:http://www.football-italia.net/33836/romas-repeat-error

Miután Mazzari hosszabbított és Allegri kijelentette, hogy maradna vagy máshova menne szerintem a vezetőség jelenleg imádkozik, hogy AA behúzza a hátralevő 4 meccset és akkor nem kéne tovább agyalni ki is legyen az új edző. Főleg, hogy valahol azért tényleg kísért a sors, hiszen Montella is ugyanígy zárta az évet (bár Lamela miatt örülök, hogy nem maradt), aztán nézzük meg miket művelt utánunk a csapataival.
Reálisan nézve 4 pontot azért össze kéne kaparni a hátralevő 3 meccsen, és akkor 15 mérkőzés/ 28 pont. Ha ezt felszorozzuk, akkor AA-val 71 pontnál zárnánk az évet, ami barátok közt is csak-csak elég a dobogóra. Szerintem itt lenne az ideje, hogy Tottiék ugyanúgy kiálljanak AA mellett, ahogy a milanosok Allegri mellett, hiszen, ha a saját taktikai elképzeléseihez még igazolhatna is, szerintem sokat ki tudna hozni a csapatból. Főleg, hogy a taktikai repertoárja ki tudja milyen széles ennek a palinak (csak a fio ellen több felállásban játszottunk, mint lajos és zz alatt összesen xD). Ehhez persze az kell, hogy a vezetőség ne megint a scudetto-ra hajtson, hanem elégedjenek meg azzal, hogy AA esetleg eléri a bl helyezést.
Tehát szerintem két lehetőség közül kell választania a vezetőségnek:
1. Ismét keresünk egy új edzőt, akivel megígérik, hogy scudetto-t nyerünk, leigazolunk egy csomó játékost neki, majd mikor a december a 10. helyen talál minket mentegetőzünk, hogy még építkezünk, aztán januártól márciusig elérhető a BL helyek egyike, márciustól májusig az EL helyek egyike végül lemaradunk mindenről, de ígéretet kapunk egy új edzőre, akivel jövőre scudetto-t nyerünk.
2. Beletörődünk végre, hogy bajnokságot nem úgy nyerünk, hogy hozunk nyáron egy edzőt, veszünk neki pár játékost, ledózerolunk mindenkit és pezsgőzünk, hanem belátjuk, hogy ha építkezni akarunk akkor ha van egy jó alapunk arra akár el is kezdhetnénk építeni ahelyett, hogy keresünk egy új alapot. Én azt mondom, hogy AA keze alatt fejlődne annyit a csapat, hogy jövőre 70-80 pontot képesek lennénk szerezni. Ha máshogy nem, ZZ-t meghívjuk, hogy tartson nyári tábort Feriéknek :D.
Szóval száz szónak is egy a vége, Ferenc: álljatok ki végre egy 8 éve hű romanista mellett, mert nem akarok holmi piolikat látni unott képpel ücsörögni a padon.

slider írta:A játékunk viszont maga a totális borzalom, egyszerűen nézhetetlen. Ha jövőre is így fogunk játszani, azzal nem fogjuk növelni a bevételeinket, remélem ezt a vezetőség is szem előtt tartja.

Én Lajos bármelyik meccsénél majdnem szívesebben nézem meg a merda 2000-es ünneplését, és azért ZZ alatt is rengeteget szenvedett a csapat. Tény, hogy 2,15-ös gólátlagunk volt nála, de AA 1.77-es átlaga nem marad el messze tőle. Amúgy meg nem hiszem, hogy a világon létezik olyan csapat, amelyik mindig szép, szórakoztató focit játszik. Minden csapatnak vannak olyan ellenfelei, amelyek ellen csak szenved. A lényeg, hogy ezeket a meccseket is nyerjük, a többi nem érdekel. Inkább nézek egy szenvedős győzelmet a juve ellen, mint egy szórakoztató 4:1-es szopórollert.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.06. 21:45


fradista romanista írta:AA nagyon jó teljesítményt nyújt.


A játékunk viszont maga a totális borzalom, egyszerűen nézhetetlen. Ha jövőre is így fogunk játszani, azzal nem fogjuk növelni a bevételeinket, remélem ezt a vezetőség is szem előtt tartja.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.06. 20:40

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.06. 08:43


Allegri maga nyilatkozott, és cáfolta, hogy ideszerződne. Azt miondta, még van egy év szerződése, és nagyon reméloi , hogy marad, bár a vélgső szó berlusconié, aikivel különben jó a viszonya. Viszont ha távoznia kell,m hazameghy a tengerpartra, a Livornóba. Nagyon bosszantjűk a híresztelések, hogy már aláírt a Romához. különben is, AA nagyon jó teljesítményt nyújt .
(egyébként tegnap Galliani is úgy nyilatkozott, hogy marad)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.04. 15:42


én még nem hallottam tottitól olyat hogy elmenne vhová levezetni, de a cdsen most e van, most hogy tényleg mondott e ilyet, vagy a lequipe húzta ki belőle, nem tom :) de ha befejezné rómában, per pill nincs tervbe véve nála, akkor az usába vezetne le :)
(szvsz ebből nem lesz semmi, mert a rómában fog levezetni).

fio után már a palermo is vinné crescenzit a novarától
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 13:28


tomm írta:ahogy összekapta ezt a harmatos milant, megbékéltem vele, de piolinal biztosan jobb döntés.

csak akkor végre hagyjanak neki időt. kapjon legalább 2 évet eredménytől függetlenül, mert ez a félévenkénti edzőváltás a legrosszabb, amit tehetnek

Én azért ezt még nem merem elhinni, hiszen mindenki cáfolja. Nem látom okát, amiért minket választana a BL induló milan-nal szemben, hiszen semmi kötődése nincs a városhoz, mint pl. Ancelottinak akinek csak a szája nagy amikor a csapatunkról van szó. Szerintem ha elhoznánk, nagyot szakítanánk vele, hisz jól bánik a fiatalokkal és olasz is + van már tapasztalata abban hogy kell scudetto-t nyerni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.04. 13:22


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. bár piolinál 1000x jobb. De Blanc jobb lett volna. kb szerintem ez olyan átlagos húzás. átlagos csapathoz nem is kell más.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.04. 12:44


ahogy összekapta ezt a harmatos milant, megbékéltem vele, de piolinal biztosan jobb döntés.

csak akkor végre hagyjanak neki időt. kapjon legalább 2 évet eredménytől függetlenül, mert ez a félévenkénti edzőváltás a legrosszabb, amit tehetnek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 11:21


Látom snatch is keveri Marquinhos-t Marquinhoval :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.04. 10:28

MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.04. 10:20


mcsabi írta:
fogkefe1 írta:http://www.premiership.hu/hirek/3159/elutasitott-city-ajanlat.html

Ha igaz, akkor édeskevés ez a 17 Kb. 25 alatt nem adnám. Ilicicet nem ismerem, 6 milla, határeset. Jobb már nagyon nem nagyon lesz gondolom, mivel 25 éves, de talán jó kieg ember lehet.

Azért ugye az nem téveszt meg, hogy fontban ajánlottak 17-et nem euróban.

Benéztem, de a 17 font és kb 20 euró lehet.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.03. 09:13


fradista romanista írta:Spal is beleszólt a "ki legyen a Roma edzője" diskurzusba. Termésttesen azt mondta, AA-nak kell maradni, mert eg kiváló, komplett edző. Ő a maga részéről pár évig még külföldön marad

Hát ha bukjuk allegrit és blanc-t (bár róla mostanában nem is beszélnek), akkor piolival szemben én is aa-nak szavaznék bizalmat.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.03. 08:25


Spal is beleszólt a "ki legyen a Roma edzője" diskurzusba. Termésttesen azt mondta, AA-nak kell maradni, mert eg kiváló, komplett edző. Ő a maga részéről pár évig még külföldön marad
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.03. 07:56


fogkefe1 írta:http://www.premiership.hu/hirek/3159/elutasitott-city-ajanlat.html

Ha igaz, akkor édeskevés ez a 17 Kb. 25 alatt nem adnám. Ilicicet nem ismerem, 6 milla, határeset. Jobb már nagyon nem nagyon lesz gondolom, mivel 25 éves, de talán jó kieg ember lehet.

Azért ugye az nem téveszt meg, hogy fontban ajánlottak 17-et nem euróban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.03. 06:54


cejas írta:
Azért az idén nem megyünk messzire egy kis kukázásért. Az Inter a napokban igazolta le Ruben Bottát, aki iránt állítólag mi is érdeklődtünk. Persze ingyen volt (azért az Inter sem úszkál a lóvéban: Laxalt 2 m, Andreazolli, Botta és Campagnaro ingyen jönnek).
.

ha jól emléxem ezt a bottát és laxalt sabatini is akarta, amúgy durván áll az inter sérülések terén, erre fel ez a botta gyerek még fel sem húzta az elátkozott mezt, máris megsérült félévre, vhol bexarás ez a rengetek sérült, ami az internél van......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.02. 20:10


http://www.premiership.hu/hirek/3159/el ... anlat.html

Ha igaz, akkor édeskevés ez a 17 Kb. 25 alatt nem adnám. Ilicicet nem ismerem, 6 milla, határeset. Jobb már nagyon nem nagyon lesz gondolom, mivel 25 éves, de talán jó kieg ember lehet.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.02. 18:44


cejas írta:Állítólag a City újabb ajánlattal rukkol elő Lameláért.

Azért az idén nem megyünk messzire egy kis kukázásért. Az Inter a napokban igazolta le Ruben Bottát, aki iránt állítólag mi is érdeklődtünk. Persze ingyen volt (azért az Inter sem úszkál a lóvéban: Laxalt 2 m, Andreazolli, Botta és Campagnaro ingyen jönnek).
Nem hiába érdeklődünk Douglas iránt. Szóval a Bosman és a kieső csapatok szétkukázása úgy látszik nálunk is nyerő.
Amit még egyre többett hallani az a horvát vonal. Mivel idén EU-s ország lesz emelkedik az ázsiója. Csodálkoznék, ha nem igazolnánk onnan idén senkit, főleg a primaveraba...

Sabi bácsi helyében kinyőgném, hogy 10 m + Silva és vihetik Lamelát :D
Viszont állítólag van Bommel-t vagy Seedorf-ot akarja a milan, szóval még van remény
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.02. 18:23


Állítólag a City újabb ajánlattal rukkol elő Lameláért.

Azért az idén nem megyünk messzire egy kis kukázásért. Az Inter a napokban igazolta le Ruben Bottát, aki iránt állítólag mi is érdeklődtünk. Persze ingyen volt (azért az Inter sem úszkál a lóvéban: Laxalt 2 m, Andreazolli, Botta és Campagnaro ingyen jönnek).
Nem hiába érdeklődünk Douglas iránt. Szóval a Bosman és a kieső csapatok szétkukázása úgy látszik nálunk is nyerő.
Amit még egyre többett hallani az a horvát vonal. Mivel idén EU-s ország lesz emelkedik az ázsiója. Csodálkoznék, ha nem igazolnánk onnan idén senkit, főleg a primaveraba...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.02. 16:33


feree80 írta:ezt pont hogy fordítva láttam, 5 milla plusz nocerino, akkor meg csak a milan ötlete lehet, de mindegy is, mert hülyeség.

gojko távozik, bár ezt idáig is lehetett tudni.....
és állítólag ha stek lépne vagy eladnánk nyáron, akkor julio cesar vagy az a rafael nevű brazil gyerek van képben a helyére, bár felmerült ötletként sirigu is a psgtől, vajh mért jönne,ha nálunk kevesebbet keresne, mint ahol most van :) :)

Rafael nem rossz kapus, bár akkor már Sirigu. Julio Ceaser meg még viccnek is rossz.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.02. 14:32


ezt pont hogy fordítva láttam, 5 milla plusz nocerino, akkor meg csak a milan ötlete lehet, de mindegy is, mert hülyeség.

gojko távozik, bár ezt idáig is lehetett tudni.....
és állítólag ha stek lépne vagy eladnánk nyáron, akkor julio cesar vagy az a rafael nevű brazil gyerek van képben a helyére, bár felmerült ötletként sirigu is a psgtől, vajh mért jönne,ha nálunk kevesebbet keresne, mint ahol most van :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.02. 09:48


Remélem Sabi bácsiék összekapják magukat. Ez a Florenzi + 5m = Nocerino nem tudom már megint kinek az ötlete volt. Ráadásul amilyen pechünk van Mazzari vagy Pioli váltja AA-t. Ha a milan és a napoli keretét összehasonlítjuk, azért egyértelműen Allegri hozta ki többet a csapatából. Kár volt ilyen korán megszellőztetni ezt az Allegris vonalat. Most elkezdtek ragaszkodni hozzá, úgy meg szépen lecsaphattunk volna rá.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.05.01. 19:37


Mit nem adnék egy olyan vezetőségért (tulajért) akik ezen céloknak megfelelően igazolnak és kommunikálnak a szurkolókkal.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.01. 18:51


mcsabi írta:
fogkefe1 írta:
Tottika84 írta:Mit nem adnek egy ilyen Subotic-Hummels vedoparosert.

Mit nem adnék egy Romagnoli-Marcos védőpárosért.

Mit nem adnék egy normális edzőért, aki bármilyen védőpárossal Scudettohoz segíti a csapatot, majd megnyeri Tottival a BL-t

Nyertél :D De folytatva az elgondolást.
Mit nem adnék egy edzőért, aki a fiatal rómaiakra épít, folyamatosan elveri a Laziot, megnyeri a Scudettot és Tottival a BL-t és az EL-t.+aranylabdához segíti Tottit olasz gólkirályként. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég

cron