Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.12. 11:43


Abraham eddig is mardat volna Angliában. Az Arsenalt preferálta, azért nem akart hozzánk jönni. DE oda nem adta a Chelsea. Gondolom a Spurs-szel ugyanez lesz.
De rohadt uncsi már. Alapból nem kellene olyan játékos, akit ennyit kell győzködni. Ha Mou hívása után is tétovázott, akkor be kellett volna fejezni ezt az udvarlást. Hozzunk inkább vissza Schicket :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.12. 08:46


Közben olvasni olyat is, hogy a Newcastle bejelentkezett Perezért, természetesen kölcsön + opcióra gondoltak. Kíváncsi leszek, hogy "eladják-e" őt is. Félreértés ne essék, nem mondom, hogy nélkülözhetetlen eleme a csapatnak, csak éppen ha 4-2-3-1-es felállást akar játszatni José, akkor a támadó mögötti 3 posztra marad 4 emberünk + Pedro és Pastore. Amúgy ezeket a kutyaütőket sikerült annyira jól izolálni, hogy Pinto is megfeledkezett róluk? És ha már szóba került a portugál, most már kezd annyira lemenni kutyába, hogy állítólag ott tartunk, hogy 45m + visszavásárlási opció + nettó 5m fizetés évente. A jó öreg Sabatini, szerintem itt ráb*szta volna az angolokra az ajtót, felszállt volna egy Buenos Airesbe tartó gépre és egy komplett csapatot vásárolt volna ebből az összegből. Jó ötlet volt ez az Abraham gyerek, de mindennek van határa és ezek a számok ezen már bőven túlmennek. Inkább rendeljük vissza Dzeko-t, elvileg az az üzlet csak akkor lesz végleges, ha sikerül megtalálni az utódját.

Amúgy a Porto régen nem abból élt, hogy olcsón szerzett tehetséges dél-amerikai játékosokat, aztán 10x pénzért értékesítették őket? Azt is ez a Pinto gyerek intézte? Elég szkeptikus vagyok...

szerk.
Lehet hátra is dőlhetünk, a Tottenham is keresi Kane utódját és miután Lautaro-t nem engedi az Inter, ők is rárepülnek Abrahamre. Angol csapatokkal szemben meg nekünk felesleges licitháborúba kezdeni. Ami viszont problémát jelenthet, hogy jelenleg a UK-ből utazók számára az olaszok 5 napos karantént írnak elő, aminek a végén egy negatív tesztet kell produkálni. Tehát az első fordulóban a Mayoral, Shmukdorov vagy Shmorudorov vagy mi a neve lesz a két csatár, aki José számára rendelkezésre áll. Megeszem a sapkám, ha ezt így tervezte, amikor aláírt a csapathoz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.12. 08:40


ami sok, az Pastore és tsai fizetése. Azoktól kellett volna megszabadulni, és akkor nem fájt volna Dzeko bére, aki még hasznos is lett volna, ha nem is 15+ra...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.12. 08:38


Úgy látszik, hogy a Giallarossi.net találgatás szerint Pinto kicseréli a fél keretet Angliában.
Elvileg Olsen, Perez és Diawara Angliába szerződésének is van realitása, illetve Pedrot próbálja még elpasszolni bárhová. Érkezőket tudjuk, illetve még olyat olvastam, bár ezeket sosem tudom mennyire igazak, hogy ha Ábrahám mégse akarna költözni, akkor Mou Azmount szeretné. Hát jó. Bízzunk a legjobbakban és abban, hogy tudják mit csinálnak.
Azt mondjuk megértem, hogy a lejáró Belottiért nem adunk 15-nél tobbet, mivel jövőre már ingyen is jöhetne akár.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.12. 08:32


35 eves. 15 gol? Persze… raadasul mounal nem lesznek helyzetek tomkelegei.
Egyatalan nem sajnalom, hogy elmegy. Es ja, sok az az 5 (?) millio a palyan korzozasert.

Florenzire nem is gondolok, nem akarok mourinhora idoelott mocsokaradot szorni. Talan azert annyit igen, hogy igy inditasnak jozsipapa kapjon be egy meretes loszerszamot!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.12. 08:22


Dzeko-n így "keresünk" közel 10 milkát, mert a bérét nem kell fizetni és az Internek azért nagy valószínűséggel meglesz a BL. Ennyi a magyarázat. Egyéni preferencia kérdése, hogy ez megérte-e. Én amíg nem látom, hogy jobb jött a helyére, addig nem tudok örülni ennek. DE könnyen beszélek, mert a 10 milka nem az én pénzem lett volna.
De Florenzire még ennyi magyarázat sincs. Teljesen értetlenül állok, hogy ez miért jó nekünk. Miért nincs valaki, aki meg tudna egyezni vele? Miért nem ér nekünk annyit, mint a Milannak?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.12. 08:10


látjuk micsoda tolongás van csatárposzton, ennek fényében Dzeko elengedése hatalmas hiba. Dzeko még mindig Dzeko, mivel utolsó éve lett volna, simán megemberelhette volna magát egy jó 15+os (gól) szezonnal. Persze az is lehet, hogy nem. De megint nem fogunk tudni a helyére szerezni jó pár évig senki olyat, aki legalább ennyire termékeny lenne, és majd pár év múlva fogjuk igazán értékelni azt, amit ő elért itt, amikor nevenincs (vagy éppen nevesebb) csatárok szerencsétlenkednek a pályán elől.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.12. 06:43


Marco24, bennem is van egyfajta nosztalgia Dzeko iránt (ebben benne van az is, hogy a PES-ben még mindig érthetetlenül 85-ös értékű :lol: ), és Mourinhóval sem lett volna rosszabb, mint az elmúlt években.
Viszont ez a dolog még egyetlen évig tartott volna. Lehet érdemes a klubnak másfelé kacsintgatnia.
És azért nehogy Kane-nel legyen egyenértékű a mostani 35 éves Dzeko. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.12. 06:17


Azért sosem gondoltam volna, hogy egy Chelsea 3. számú csatárt, aki az Aston Villában és a Swanseaban tündökölt fogunk mi győzködni. Latszik azért mennyire nyílik az olló a PL és a többi liga között.

Szerintem ez már vicc, hogy ennyi ideig megy a huzavona. Úgy néz ki a 7. hely meghozta varázsát és Mou vonzereje is valahol Manchasterben vagy Londonban maradt.

Sosem gondoltam volna, hogy Abrahamot ennyi ideig kell majd győzködni, aztán lehet, hogy 10 meccs után lesz 2 gólja 1 gólpasszal, mi meg várjuk mintha Batistuta lenne. (mármint nem ezen a fórumon, de máshol úgy várják, hogy az vicc)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.12. 01:08


Egyrészt ezzel lezárul egy korszak. (Alison - Fazio, Manolas, J.Jesus - Florenzi, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Kolarov, - Schick, Dzeko)
Másrészt ezt látom Friedkin-ék első komoly hibájának. Sokkal többet jelent Dzeko a csapatnak, mint a bére.
Florenzi esetében biztos vagyok, hogy a térde ill. a sérülékenysége szerepet játszik a megítélésében. Nagyon vártam, hogy milyen lesz Dzeko Mourinhoval, mert biztos voltam benne, hogy ez a tandem működne. Ez brutális öngól. Ha meg Belotti jön a helyére, az maga a vicc. Kb. Harry Kane kaliberű és stílusú játékosnak kéne jönnie, hogy ezt értsem.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.08.11. 20:30


idáig sem volt kérdés a számomra, hogy nem végzünk 4-ben, természetesen ezek fényében [via dzeko :cry: via florenzi] után pláne nincs kérdés. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.11. 19:24


marco24 írta:Magyarázza el nekem valaki, hogy miért jó nekünk eladni - főleg így - Dzekot. Nagyon szomorú vagyok. Végre egy edző, aki szívesen dolgozott volna vele.
Jellemző, hogy kisétált az orvosiról és csak odaballagott a kocsihoz. Sehol egy örömködés, egy felmutatott hüvelykujj, semmi. Nincs nyakban inter sál vagy bármi egyéb. Konkrétan nem tűnt boldognak. Érthetetlen számomra. Amíg nem hivatalos, még reménykedem...

mondjuk őszintén, ezt most így én sem értem már. Most már ezt az egy évet kibírtam volna. Persze csak ha nem fix kezdő minden meccsen. A pályán nagyon utálom őt, de az életben jó arcnak tűnt mindig is.
De ha az Inter akarta őt, tényleg akarta, akkor azért erre neki is rá kellett bólintania gondolom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.11. 18:36


jahh, ahogy látom csak eljött az idő... szomorú vagyok....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.11. 18:30


Romában sem tűnik boldognak.
Többet hisztizett ő itt ennél....
Mourinho szivesen dolgozott volna vele. Még szerencse h feltételes módban
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.11. 17:52


Magyarázza el nekem valaki, hogy miért jó nekünk eladni - főleg így - Dzekot. Nagyon szomorú vagyok. Végre egy edző, aki szívesen dolgozott volna vele.
Jellemző, hogy kisétált az orvosiról és csak odaballagott a kocsihoz. Sehol egy örömködés, egy felmutatott hüvelykujj, semmi. Nincs nyakban inter sál vagy bármi egyéb. Konkrétan nem tűnt boldognak. Érthetetlen számomra. Amíg nem hivatalos, még reménykedem...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.11. 17:38


Akkor úgy fogalmazok ha kiszoritjuk öket akkor annyival kevesebbet fog érni.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.11. 15:42


h.zsotti írta:Na Dzekóért egy marék mogyorót se kapunk. Csak akkor ha Inter BL-be jut. És mi van ha velünk fog versenyezni a 4. Helyért? Inkább leadjuk csak h csurranjon 2 millio?

Emlékeim szerint a BL azért többet hoz, tehát nem fogjuk leadni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.11. 15:15


Florenzi is csak 8 milla? 1 most 7 később? Annyiért mi mikor vennénk egy Flo kalibert?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.11. 15:09


Na Dzekóért egy marék mogyorót se kapunk. Csak akkor ha Inter BL-be jut. És mi van ha velünk fog versenyezni a 4. Helyért? Inkább leadjuk csak h csurranjon 2 millio?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.11. 14:36


F.Totti örülök, hogy nem te vagy a DS :D Szerintem Santi Mina, Origi, Muriel semmivel sem jobb mint Mayoral. Andre Silvát aláírok, de ő most váltott csapatot.

Pinto Londonba utazik, úgy néz ki Mou Angliából kéri a játékosokat. Annyira nem vagyok boldog, de bízok benne, hogy tudja mit csinál.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.11. 11:45


Hú, látszik hogy már régóta nem indítottam el az FM-et se, van köztük pár ismeretlen név. Locatellit és Vlahovicot mondjuk adnám, bár az eddig látottak alapján lehet még egy fiatal kapust betennék a listára, pl. Russo-t.

Amúgy Xhaka-ra visszatérve, most láttam a hírekben, hogy nem írta alá a szerződéshosszabbítást :lol: Nincs ez még lefutva, de Diawara-t el kéne adni végleg, Villar-t pedig kölcsönbe, opció nélkül.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.11. 11:22


mcsabi írta:F.Totti: akkor FM-ezzünk kicsit gondolatban. 40m-ért kire repülnél rá és hol erősítenél még ezen a csapaton.

Nem feltétlenül vennék fiatalt. Iszonyatosan túlárazottak mind és így tök mindegy, hogy eladhatóak lesznek később, keresni nehéz rajtuk.
Santi Mina, Andre Silva, Muriel esetleg Origi. Ilyesmi játékos jól jönne. Tapasztaltak és nem sírnak ha padoznak. Valószínűleg Mayoralnál mind jobb. Ha fiatalt kellene venni akkor Scamaccát mondanám kapásból, de az apuka miatt ő úgysem jönne. Raspadori esetleg, bár tartok tőle hogy az ő ára is az egekben. Hwang a Lipcséből mondjuk még megérne egy próbát. Esetleg Vlahovic is beleférhet 40be.

De csatárt inkább nem vennék. Ha 40M-et költenénk egy játékosra, akkor legyen Locatelli vagy Fabian Ruiz. Tudom, hogy a posztjukon pont megvagyunk, de ők k.va jók. Adjuk el Diawarát és Villart, pótoljuk ki az árukat, és jöjjenek. Persze ez csak FMben menne. Eszük ágában sincs a mai Romába igazolni :(

mcsabi írta:Amúgy az a sajnálatos hírem van, hogy Zambo Anguissa, akit még figyel Tiago, szintén nem Jimmy rokona, hanem kameruni válogatott.


Szörnyűk ezek a nevek. A Fulham bukott DM-jét mégis kinek a helyére hoznánk... gondolom vagy 20 milkáért? Van az iráni csávó. Ki a tökönek jut eszébe? Sörloth is megbukott a PLben és a Lipcsébenis tarcsi. Hozzánk jó lenne kezdőbe?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.11. 10:46


Ha sietsz, még talán el tudod rabolni Dzeko-t Milánóban, mielőtt aláírja a szerződést.

Amúgy az a sajnálatos hírem van, hogy Zambo Anguissa, akit még figyel Tiago, szintén nem Jimmy rokona, hanem kameruni válogatott.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.11. 10:42


Térdelni fogsz, Trigo... :wink: :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.11. 10:35


Ez persze nem Mou hibája, de pont az nem működik, amit a leginkább reméltem tőle.
és lehet ám, hogy nemcsak mi reméltük ezt tőle, hanem a vezetés is. :)

most nézem ez az Abraham is néger.... pff. Nehéz jövő ez nekem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég

cron