Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.29. 20:01


Én is bírom Stekkenflekkent... Szomorú lennék, ha menne:( De az is kétségtelen, hogy elgondolkodtatóak a dolgok..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.29. 19:51


mert a jelenlegi keret egyetlen tagja, aki véleményem szerint, posztján a világ legjobb 10 játékosa között van.

DDR
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.29. 19:40


Az az érzésem, hogy ezek a megszellőztetések mostanában valóra is válnak. Borini eladása is érdekesen hangzott elsőre, aztán tessék...

Stek esetében azért más a helyzet, mert a jelenlegi keret egyetlen tagja, aki véleményem szerint, posztján a világ legjobb 10 játékosa között van.
Egy jobb hátvéd nem annyira fontos, mint egy jó kapus. Ráadásul Pirist elvileg holnap jelentik be. Sőt Crescenzi és Nego is alternatívák lettek volna. Tök mindegy, hogy kik a szélső bekkek, ha minden 3. meccsen belepkéz a kapusunk egy gólt. Még szerencse, hogy Curcit elboltoltuk...
Arról nem is szólva, hogy a román portás már 36 éves, Julio Cesar 32, viszont Stek még csak 29.

Csak akkor engedném el, ha ő akar menni... És ki tudja... Egy hónapja nyilatkozta, hogy ő Enrique miatt jött ide és a totális futball miatt. Ez esetben oké. Másképp... Nem emlékszem, hogy utoljára mikor volt ilyen jó kapusunk. Én Konsel óta nézek meccseket és akkor és azóta Stek a legjobb.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.07.29. 19:28


Steket én is évekig látnám a kapuban, de a JC jönne + van der Wielt is így megszerezzük akkor elgondolkoztató a helyzet, sőt...
De akkor remélem észreveszem a különbséget Rosihoz képest.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.29. 18:02


Imádom Steket, húlió szerintem bénább, de ha így egy minőségi emberrel tudjuk végre leváltani Rosi-t, akkor jöjjön, annyira Cesar se rossz.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 16:12


Sajnálatos hír látott napvilágot...

http://www.romaforever.it/news/leggi.php?idNews=23696

Ha megtudjuk szerezni Dzsúlió Szezárt, akkor Stek-et beáldoznánk egy Van Der Wiel cserébe...:((((

Én nem szeretném ezt...Szezár sem jobb kapus. Ráadásul ő aztán képes akkora hibákra döntő pillanatokban, hogy nem is hittem el, amikor láttam... Sztem egyáltalán nem jobb kapus...De mi csak posztolhatunk, dönteni úgy is Rómában fognak.....Grande Roma.....Grande Sabatini...

google fordítás....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.29. 14:13


Nagyon örülnék Balzarettinek. Az egyik legjobb nyári fogás lenne szerintem és nem érdekel, hogy hány éves amíg jó focistának tartom :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.29. 14:11


Nem mindegy neki, hogy így vagy úgy kapja meg az 5 misit? És legalább a játékosnak is a kedvére tenne.. PLUSZ ha nekünk nem kell, akkor kap majdnem ingyen 2 misit és aztán megtarthatja, vagy eladhatja "megint".
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.29. 13:44


Mi és a Napoly vagyunk leginkább versenyben Balzarettiért, állítólag a játékos Romába jönne, de camparini szerint ahhoz egy olyan ajánlat kell, mint amit a Napolyt kínált neki(5 milla).....
A retesport már meg is találta a megoldást :) 2 milláért kölcsönvennék, plusz 3 milla opció......ha igaz, nem hiszem hogy camparini elfogadná.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.29. 13:19


Igazad van bigg.. Ha mondjuk egy ténylegesen jó és kreatív edző lenne.. annyi pénzzel nagy dolgokat vihetett volna végbe.. pl: Spaletti szerintem.. Bármilyen elfogult is vagyok, de Ő!!!! egy remek edző és stílusos, és van gerince
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.29. 11:38




Szegény Mancini!
Ennyire nem bízik a saját képességeiben?, egy jó edző azzal a kerettel lazán domborítana, de neki még mindig játékos kéne, "szegény" sejkkel felbontatna még egy olajos hordót... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.29. 07:57


Szerintem csak a kb 130 fős kerettel van gondja Manszúr sejk úrnak. Teljes joggal teszem hozzá.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.28. 20:29


Ha Stek nem is sérült, szerintem azért padozik, mert majd a bajnokságban ő fog védeni és most hagyjuk, hogy a többiek is labdába érjenek. Bár az a 2 kapura rúgás :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.28. 19:15


Köszi..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.28. 18:45


hát mivel a kézikamerás felvétel volt az egyetlen, így a teljes meccs megnézése kizárt :D
http://www.footballalive.com/Highlights ... aming.aspx
ez ennek a kiváló felvételnek az összefoglalófélesége, ezzel tessék beérni :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.28. 17:47


Tud valaki linket, ahol megnézhetném a tegnapi meccset???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.28. 16:49


Stek tudtommal sérüléssel bajlódott a Pool meccs után....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.28. 12:59


mastiffs81 írta:A kis görög tzatziki az új kedvencem


Taxidriver...:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.28. 11:31


na én már csak arra leszek kiváncsi hogy Zeman tényleg komolyan gondolja hogy Stek pados lesz? mert nekem nagyon úgy tűnik hogy románt favorizálja...a sok cigarettától elszűkültek erek az agyába? Julio Cesar, Lobont...egyik sem jobb Steknél de idősebbek 7-8 ével. a tavalyi évet én nem nézem mert az botrány volt szinte védelem nélkül, mindenki atomgyenge volt szal ha ezt nem számítjuk bele szerintem Stek akk is egy klasszis kapus, főleg 6 millióért. Más csapat összetenné a kezét ha ennyi pénzért egy ilyen kapust tudnának elhozni nemhogy 1 év után elküldjék, mert hiába mond akárki akármit Sabatini eddigi talán legnagyobb húzása volt hogy elhozta nekünk Steket. Csak ha az ár/érték arányt is nézzük, de ha tényleg Lobontot akarja első számu kapusnak akk Stek tuti hogy lépni fog...
Kiváncsi lennék azért mi játszódott le Lobontba mikor megtudta hogy Stek ideigazol :D az Ajaxnál is együtt játszottak
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.27. 23:57


Csak nehogy az legyen a virrasztás vége, hogy nem közvetíti semmi, rojadirectán még egyetlen link sincsen, ilyenkor már bőven szokott pedig lenni.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.07.27. 22:40


sebastian írta:Mikor lesz a meccs?


elvileg hajnali 2.00-kor, azaz bő két óra múlva :S
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.27. 20:43


Aquilani írta:Úgy néz ki, hogy ez a retek Balzaretti inkább választja a PSG-t, mint a Roma-t. Unom már, hogy mindenkit összevásárolnak. Igaz így se nyernek semmit...

állítólag ha olaszba eladja camparini, akkor csak a napolynak, szal felejtős.....
tmw volt vmi olyan hogy pizza a riverrel próbál megegyezni..... :S
perrotta visszautasított a sienát, és ismét beszélnek heinze távozásáról.....


piris továbbra se udicsálé, kicsit aggasztó, de elvileg annyit kereshet mint rosi, évi fél millát, rem. játéktudása nem olyan lesz mint rosié....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.27. 18:37


acelka írta:"Az AS Roma általános igazgatója egy napokban adott sajtótájékoztatóján elmondta, a Farkasok egészen a mercato bezárásáig aktívak lesznek az átigazolási piacon, tehát az egyelőre elégedetlen szurkolók is nyugodjanak meg, mert a Giallorossi vezetői erre a szezonra már egy versenyképes csapatot akarnak összehozni."

Franco Baldini elmondta:

"Egy olyan nevekből álló alakulatot szeretnénk őszre felépíteni, amely a dobogóra vagy akár a bajnoki címre is reális eséllyel pályázhat a Serie A 2012/2013-as kiírása során. Nem vitás, jó úton vagyunk ezen célunk elérése szempontjából, amelyet a felkészülési időszak folyamán elért eredményeink is bizonyítanak. Nem állunk meg egy pillanatra sem, fejleszteni akarunk még az állományunkon. Megfelelő szakmai stáb áll a rendelkezésünkre, tehát pontosan tudjuk, mire van szükségünk, hogy egyre erősebbek legyünk. Az utolsó pillanatokig figyelni fogjuk a neveket, amíg futballisták szerződtetésére van módunk."

forrás: http://www.azzurri.co.hu/Roma/Baldini-a ... zni-fogunk

tudsz olaszul, vagy van vmi jó webes fordítód? :D
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.27. 17:49


Aquilani írta:Úgy néz ki, hogy ez a retek Balzaretti inkább választja a PSG-t, mint a Roma-t. Unom már, hogy mindenkit összevásárolnak. Igaz így se nyernek semmit...


Nagyon helyes, nem is értem hogy merülhetett fel a neve, amikor elvileg fiatalítunk. 30 éves elmúlt és semmi extrát nem tud, ráadásul nagyon fejlődni sem fog már. Mondjuk az érdekes, hogy pont a PSG-be megy, amikor lenyilatkozta, hogy azért jönne ide, mert nem akarja a kupameccsek okozta plusz terhelést, inkább a családjával foglalkozna. Kétlem, hogy Zeman ilyen mentalitású játékost keresne.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.27. 17:24


Mikor lesz a meccs?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron