Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.18. 09:50


Trigoria írta:F.Totti:
kicsit mintha frusztrált lennél mostanság :)


Az pont kicsit sem. Csak direkt túlzok én is. Trend.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.18. 09:50


Ezt nem értem, azt írják Oliveira véglegesítve lesz. Nem kéne előbb megvárni a májust, hogy lássuk mennyit tud hozzátenni a csapathoz? Valahogy nálam ő se az a játékos, akire lehetne építeni egy top4-es csapatot, vagy még jövőre se az a cél?
Amúgy ha valaki látta már futni őt Roma mezben, küldjön már egy videót róla.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.18. 07:44


Trigo, azt vágom, hogy Mário Rui évek óta kezdő. :)
Ezért furcsálltam, hogy Spal őt és Ghoulamot is leültette a padra.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.02.18. 01:11


Juan Jesus-t nehogy visszasírjuk már, még csak pár meccset tolt a Napoliban, de már van öngólja is, meg többször hozta a szokásos formáját. Ma a Barca ellen is miatta ítéltek tizit a hazaiaknak... Persze sosem felejtem el neki, hogy a bl elődöntőben levette Messit a pályáról, de az kb olyasmi egyszeri mázlifaktor volt tőle, mint a csapattól, hogy idegenben megverte az Atalantát 4-1re. :D Én örülök, hogy az öreg Spal megszabadított minket JJ-tól.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.17. 23:37


Trigoria írta:Bár ez kb az olaszokon kívül a teljes keretre igaz folyamatosan nálam :))

Én nagyon kedveltem Elsha-t, de kriminál ez az éve. Amikor éppen nem sérült, akkor covidos. Számolja még valaki hányszor kapta el? Idén 30 éves lesz, nem tudom, tud-e még hasznos tagja lenni a csapatnak. A másik zenész, az Cristante. Ő is olyan, hogy nem lehet utálni, de valahogy nagyon nem találja egyik edző se a helyét a pályán. Ha a helyükre nem ilyen Perezek, meg Oliveirák jönnek, akkor el tudnám engedni őket.
Aki viszont nagy kérdés, az Veretout. Az utóbbi időben olyan, mintha a pályán se lenne, korábban viszont zseniális dolgokat művelt. Elfáradt vajon, vagy mi lehet az oka ennek a formahanyatlásnak? Florenzi volt képes erre, hogy ősszel jó volt, aztán novembertől a tél végéig kb. a szögletzászló is jobb értékeléseket kapott a meccs végén.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.17. 23:23


Zsolti írta:Betojok.
Juan Jesus kezdő a Barca ellen balszélen. Mário Rui és Ghoulam is ott ül a padon.
Spalletti simán beteszi olykor-olykor az exünket.
Csak mi láttuk már használhatatlannak ezt a fickót, itt Rómában...?

TT-ben pont elemezték JJ-t a minap, hogy beszarás, de a Napoliban k.rva jó.
Mario Rui meg évek óta kezdő. Örülök hogy feltűnik Zsolti :)

azt a listát nem minősíteném. kacsa lesz ez így, vagy Mounak be van ígérve a világ aranykészelete egy új keretre
(de az olaszokon kívül tőlem is mehetnek. Bár ez kb az olaszokon kívül a teljes keretre igaz folyamatosan nálam :))


F.Totti:
kicsit mintha frusztrált lennél mostanság :)

amúgy a Cé-s hírt nyilván nem azért mutattam, mert akárcsak 0,1% alapja is lenne
hanem mert amióta Cé él, még egyszer sem volt szóba hozva - de még elvadult pletyka szinten sem - a Romával. És ez bizony történelem a szemünk előtt :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.17. 22:56


Francia válogatott tucatjátékos. Olasz európabajnok tucatjátékos. Gasperini is vinné tucatjátékos. BL elődöntős tucatjátékos. Szerintem menjen mindenki más is. A többi tucat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.02.17. 21:22


feree80 írta:

de ha már igazolni akarnak, akkor költsünk komoly pénzt, komoly minőségi játékosokra, ne középszerű, mennyiségi, tucat játékosokra. :wink:

ebben a keretben, gerinc, minőség ha nagyon megerőszakolom magam, akkor :arrow: rui patricio ha már 10 milláért vettük, smalling ha egészséges, mancini, bár én is utálom az aljas stílusát, pellegrini, zaniolo, abrahám, és kész több nincs.


.

Gabesz írta:
Romapress cikk. Veretout, Kumbulla, Diawara, Darboe, Perez, Karsdorp, Sári és Cristante mehet nyáron, nem számolnak velük jövőre. Smalling elvileg maradhat.



ezekből nekem senki nem hiányozna, tucatjátékosok, mondjuk darboe ha igaz, gondolom kölcsönbe, benne még lehet vmi.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.17. 20:51


Zsolti írta:Betojok.
Juan Jesus kezdő a Barca ellen balszélen. Mário Rui és Ghoulam is ott ül a padon.
Spalletti simán beteszi olykor-olykor az exünket.
Csak mi láttuk már használhatatlannak ezt a fickót, itt Rómában...?

Én Mario Ruit is annak láttam, aztán majdnem mindig kezdő.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.17. 20:30


Betojok.
Juan Jesus kezdő a Barca ellen balszélen. Mário Rui és Ghoulam is ott ül a padon.
Spalletti simán beteszi olykor-olykor az exünket.
Csak mi láttuk már használhatatlannak ezt a fickót, itt Rómában...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.02.17. 18:29


Pont akartam írni hogy a napokban olyanokkal van tele a sajtó, hogy a mentálisan gyenge játékosoktól szabadulna José. Cristante Sevillaba tart, Veretout Marseille-Milan kettőssel van hírbe hozva, de valszeg ezek kacsák bár annyira nem lepődnék meg.
Mondjuk Karsdorp neve melepett ő lépett egy szintet tavalyhoz képest, sokat ő sem tud hozzáadni a csapathoz ha úgy általánosságban nézzük. Mondjuk Sári jól tolta a szezon elején, de ha 8. Covidos pihenője után most már teljesen 0.

Amúgy ezeket nyilván nem szabad komolyan venni, de a nevek sosem veletlenek. Akár a sajtó találja ki, akár valaki pletykál.

Bár pont Twitteren olvastam, hogy José és Veretout között teljesen megromlott a.kapcsolat, erre a mai edzésről van egy kép, hogy együtt röhögnek és nem megjátszva a kameráknak, hanem teljesen őszintén.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.17. 18:15


Romapress cikk. Veretout, Kumbulla, Diawara, Darboe, Perez, Karsdorp, Sári és Cristante mehet nyáron, nem számolnak velük jövőre. Smalling elvileg maradhat.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.02.17. 17:51


a the sun az egy vicclap? mint a hahota?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8076
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.17. 14:05


Hogy is kezdődött az idézet?
A The Sun forrásai....
Ennyi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.17. 12:18


A The Sun forrásai úgy értesültek, hogy a portugál sztár kétségbe van esve a jövőjét illetően, mivel semmit sem szeretne jobban, mint trófeákat nyerni a Manchesterben, de jelenleg mindez lehetetlen küldetésnek tűnik. Azonban a 37 éves játékos nem szeretné pályafutása utolsó pár kiemelkedő évét a középmezőnyben tölteni.

Az angol lap szerint, ha Cristiano Ronaldo végül úgy dönt, hogy a szezon végén elhagyja Manchestert, lehetséges állomáshelyei a PSG, a Bayern München vagy az AS Roma lehetnek. A római transzfer különösen pikánsnak ígérkezne, hiszen az ötszörös aranylabdás játékos ismét együtt dolgozhatna korábbi vezetőedzőjével, José Mourinhóval.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/rona ... fa28920693
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2022.02.15. 20:12


F.Totti írta:Nekem mondjuk pont a mentalitása nem tetszik. De értékelem hogy nem adja fel, próbálkozik. Személyes érdeke is, mert ha nálunk elhasal, akkor marad neki Portugália vagy Arábia.

Amúgy a támadó számaink nem rosszak. Csak eredménnyel nem jár és a nagyok ellen vagyunk rettentő gyengék. Honnan is ismerős?


Olyan, mint aki nárcisztikus ! Nem ismeri el , ha hibázik. Vagy arról beszél, hogy mit csinált jól -azt a keveset nagyítja fel- vagy ráfogja a kudarcot a bírókra, vagy legutóbb a játékosokra...esetleg veszekszik az újságírokkal! Nekünk jó játékosain vannak!Az Atalantának semmivel sem jobbak a fútbalistái! Mégis látszik, hogy mit akarnak játszani, mégha nem is mindig sikerül...de sajnos mi csak megyünk-megyünk-hibázunk-darálunk és még szerencsénk sincs!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2022.02.15. 20:02


Most olvastam, hogy Friedkinék "bíznak benne" és "érinthetetlen"...és" a jövő év számít"...hát ez van!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.15. 19:56


Nekem mondjuk pont a mentalitása nem tetszik. De értékelem hogy nem adja fel, próbálkozik. Személyes érdeke is, mert ha nálunk elhasal, akkor marad neki Portugália vagy Arábia.

Amúgy a támadó számaink nem rosszak. Csak eredménnyel nem jár és a nagyok ellen vagyunk rettentő gyengék. Honnan is ismerős?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9902
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.02.15. 19:47


Jobb lenne mint ami eddig volt ? 1 év kicsit jobb játék de igazából semmi extra eredménnyel, kivéve az EDF bl menetelés, majd teljes visszaesés és edző váltás? Én hiszek az edzőben, nekem tetszik a mentalitása az "örültsége"
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2022.02.15. 19:30


Zsolti írta:Jó kérdés valóban, hogy a játékunk tényleg azért ilyen semmilyen-e, mert még egy projekt elején járunk.
Egy új edző hányszor tudott már az első hónapokban valami nézhetőt, valami eredményeset produkálni...
Nálunk szó sincs ilyesmiről. Stagnálás, felvillanás és hanyatlás közt cikázunk fordulóról fordulóra, nekem is lufinak tűnik az egész.


De mi a projekt? Van egy "mágusként" várt edző, akinek van koncepciója, van stratégiája, taktikája , tud hatni a játékosra-játékra, tud motiválni...na ez szerintem nem jött be...szinte semmi! De úgy kell fogadni amit én írok, hogy én JoMou-t nem szeretem és nem örültem annak, hogy a Rómához jött. Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz az egészből és sajnálom, hogy kezd bejönni!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.15. 19:04


Jó kérdés valóban, hogy a játékunk tényleg azért ilyen semmilyen-e, mert még egy projekt elején járunk.
Egy új edző hányszor tudott már az első hónapokban valami nézhetőt, valami eredményeset produkálni...
Nálunk szó sincs ilyesmiről. Stagnálás, felvillanás és hanyatlás közt cikázunk fordulóról fordulóra, nekem is lufinak tűnik az egész.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11421
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2022.02.15. 16:44


Évek óta nem szóltam hozzá semmihez...tény a meccseinket is képtelen vagyok végig nézni, mert képesek vagyunk akár több gólos vezetésről is nehéz meccset játszani! Én JMou-val nem látok fejlődést csak visszaesést! Nem tudom mit játszunk csak küszködünk ,darálunk...Az olasz Róma platformok is tele vannak JoMou rajongókkal. Mindenki hibás csak az edző nem! Szerintem JoMou csak hárítani tud és másokat hibáztatni!Ezt csinálja -csinálta mostanában mindenütt. Én elküldeném!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.14. 18:07


https://www.romanews.eu/nainggolan-la-s ... K0yNhNWGgc
király vagy Radja
Nekem ennyi kéne, hogy újra rajongjak. Visszajönne, árgus szemekkel nézném a meccseket. De nyilván ez csak egy álom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.13. 13:11


azért az tetszik, ahogy Mou osztja az újságírókat :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.11. 22:07


Mivan, ha elfogy a türelem a szurkolók részéről? Ott lesz a egy szétzilált csapat, üres lelátók előtt.
semmi, csak a szokásos lenne ismét. :D Épp ezért lovagolják a tulajdonosok is a Mou-hypelovat, amíg meg nem döglik alattuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég