Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.27. 18:06


És ha ez igaz,Borini-Totti-Destro akkor mi lesz Lamellaval?
És középre is kéne valaki szerintem.. mert, akárhogy leírjuk Gagot, ő volt az egyik középpályásunk.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.27. 18:02


Ugy latom nagy az egyetertes Destroval kapcsolatban.
En is csatlakozom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Oszvaldo menjen Totti kozepen Borini +Destro a ketszelen el lehetne rohamozni a kapukat jo kis tamado szekcionk lenne.


De 2-3db JO vedo kellene nagyon valami minosegi hatvedek szerintem az a leggyengebb reszunk.
Lengyel kolegam azt monta hogy be jelentkeztunk a Lengyel valogatott kapusaert Tyton-ert
ami anyira nem kenne (ha igaz a hir) Stek elso osztaju nekem tetszik a jateka,tartaleknak meg kicsit sokba kerulne Tyton.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.27. 16:16


Igen egy Destro jól jönne (persze nagy Juve fan, szal lehet inkább oda megy a padra).
Jól mutatna egy Destro-Borini csatár kettős, mind a Rómában, mind a közeljövő olasz válogatottjában.
Korban és magasságban is azonosak, nem mintha számítana, max statisztikailag és esztétikailag. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.27. 15:48


De Rossi szerződéséről lehet tudni valamit mert elég érdekeset nyilatkozott legutóbb?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.27. 14:35


Nem is leszek nagy nevek igazolva.. nem az a lényeg, nem az a fontos Benedettoéknak
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.27. 14:12


Na Destro nem egy óriási név akit sokan vártok, de szerintem megfelelő lehet. Tehetségesnek tűnik, ha megszerezzük 1 év alatt kiderül, hogy mit lehet kihozni belőle igazán. Bár az nehezíti a szituációt, hogy a Juve és az inter is érdeklődik, dehát ha van esze, tudja h ennyi idősen hozzánk érdemesebb jönni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.26. 23:36


Más Tancredi, a 2. scudetto meg a BEK-döntő kapusa és frissen kirúgott kapusedző keserűen nyilatkozott a távozása kapcsán. Sajnálom.
Na igen, a kirúgott emberek nem sűrűn örülnek a kirúgásuknak. Persze én is sajnálom.

Örülök hogy a trükközés Marquinhoval kapcs bejött
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.26. 23:01


fradista romanista írta:Nagyon jó, ezek szerint mégse volt annyira rossz ötlet az a 2.6 milliós ajánlat Marquinhoért.
Most különben épp azt írják, hogy Zeman akarta, hogy szerezzük meg.


Akkor neked lett igazad, az a hír Zemanról meg kacsa lehetett!

Gagóval mi a helyzet?, elvileg Sabatiniék nála is ezt az olcsósító taktikát alkalmazzák/nák.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.26. 22:31


Nagyon jó, ezek szerint mégse volt annyira rossz ötlet az a 2.6 milliós ajánlat.
Most különben épp azt írják, hogy Zeman akarta, hogy szerezzük meg.
Mellesleg Florenzit, illetve a másik felét visszaszereztük a Crotonétől.

Szóval azért dolgozunk a játékospiacon :)
Borini után marquinho esetében is sikerült spórolni egy kis aprót a Baldini-Sabatini duónak.. Én most már arra várok, hogy Krkic ügyében is sikerüljön valami kedvezőbb dealt kiügyeskedniük :) . De ennek egyelőre semmi jele.

Más Tancredi, a 2. scudetto meg a BEK-döntő kapusa és frissen kirúgott kapusedző keserűen nyilatkozott a távozása kapcsán. Sajnálom.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.06.26. 19:57


Marquinho 3,5 millió €-ért a mienk
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.25. 19:45

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.06.25. 19:39


Itt már szinte mindenki neve felmerült a mercatóval kapcsolatban,de Taddei és Perrotta érinthetetlen.Jó,Taddeiről felröppent itt valami kacsa,de más semmi.Na engem ez idegesít baromira.Két abszolút FELESLEGES játékos.És Perrottával tavaly hosszabbítottak elég jó pénzért.Ki érti ezt?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.25. 19:23


"Totti minden posztra nyitott"
.. megvan az új kapus:X
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.24. 16:24


szerintem csak mindenkit olcsóbban akarunk megszerezni, ezért trükközünk - teszem hozzá VÉGRE, itt volt az ideje
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.06.24. 15:35


Marquinho elengedése nagy hülyeség lenne. Egy hónap alatt beilleszkedett, gyors, kombinatív játékban is jó, tud és szokott is passzolni, ugyanakkor vannak jó kapura törő felfutásai, távolról is jól lő, akár szabadokat, sőt kapu előtt is tud érkezni. Kérdés. Sok érte 4,5 milla, mikor ennyi pénzért egy épkézláb védőt nem adnak, nem hogy támadó középpályást??? Bagóért van. Majd elviszi az Inter, aztán 2 év múlva 15 millát érő játékosként gondolkodhatunk, hogy nekünk miért nem kellett.

Még szerencse, hogy nem hivatalos, azaz kacsa az indok, mert különben hülyének nézném Zeman bácsit. Mi az, hogy nem tudja, hogy milyen. Videjóba betolja a Roma tavalyi meccseit és nézegeti, abból már csak kiderül valami. Vagy ezentúl csak kölcsönbe igazolunk játékosokat, mondván "majd az edző eldönti jó-e, és akkor maradhat". Nonszensz. :)

Még nem találkozott vele, úgyhogy azt sem mondhatja, hogy nem komálja a képét. Itt valami nem kerek...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.24. 14:40


A kolcson jo is lenne.
Marqinho az elejen rossz volt nagyon. Aztan lassan belejott. Talan megtartanam en is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.24. 09:46


amúgy azt is írják, h. a Roma végső célja ezzel a komnolytalan ajánlattal az, h. a kölcsönt meghosszabbítsa - hogy legyen ideje Zemannak megismernie a gyereket
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.24. 09:36


bigg írta:
fradista romanista írta:Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos


"A TMW információi szerint azonban Zdenek Zeman nem tart igényt a játékosra."
Ezek szerint Zeman úgy gondolja, hogy mégsem neki való... már öregszik és nem tudja mi való neki? :)



Ez abszolút nem elképzelhetetlen . de az sem, hogy még nem ismeri eléggé a keretet. :)
Szerintem amikor játszott, egyenletesen jű teljesítményt nyújtott, és fegyelmezetten játszott. Ellentétben sok tavalyi szerzeménnyel.
mellesleg ez a 2.5 milliós ajánlat egy ilyen játékosért megalázó. A Fluminense persze már válaszolt is, hogy nem tárgyal semmiféle árengedményről.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.06.24. 07:15


fradista romanista írta:A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos

ez jutott eszembe nekem is a minap, Zemannak való a brazil. támadó szellemű, második hullámban tökéletesen érkező, lendületes gyerek. Zeman gyors, támadó játékába pont bele illik. így átjáróház jelleget ölt majd a középpályánk, ami nem föltétlen jó. Kellene valami De Rossit megközelítő gyerek a kp.-ra, aki védekezni is tud, de ha támadni kell, akkor se sz*rik be. nem tudom ezzel a - se íze, se bűze -Gagóval mit akarnak? Se nem támadó, se nem védekező.....ballaszt.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.24. 03:36


fradista romanista írta:Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos


"A TMW információi szerint azonban Zdenek Zeman nem tart igényt a játékosra."
Ezek szerint Zeman úgy gondolja, hogy mégsem neki való... már öregszik és nem tudja mi való neki? :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.23. 23:10


snatch írta:És szerintem azért nem vitte el pl a Tottenham vagy bármelyik másik európai csapat Zemant, mert mivel Olaszországban szépen megakadályozták a sikeres pályafutás befutásában, így nem volt mivel felkelteni a figyelmét más csapatoknak. Kit érdekelt Angliában, hogy pl a Pescarával most feljutott és hogy milyen meccseket játszottak, hány gólt rúgtak stb? Szerintem senkit, ide sem bagóznak. Van az edzői stábban is egy krém, egy elit, azok mozognak ide-oda és nagy ritkán egy-egy edzőnek sikerül kiemelkedőt alkotnia, az azonnal be is kerül, ilyen volt pl Villas-Boas, aki most éppen talán a Tottenham padjára pályázik. Pedig mit is tett ő le az asztalra? Volt egy jó éve?
Szóval ez egy ördögi kör, mert amíg nem bizonyíthatsz, mert ebben meggátolnak, addig nem is fogsz tudni bizonyítani és addig nem jutsz előrébb sem. És ilyen Mourinho esete is, bekerült a fain ördögi körbe, bizonyít, mert hagyják és meg is adják neki a lehetőségeket, hiszen olyan csapattal dolgozhat, amelyik önmagában sikerre van kárhoztatva, kb nagyanyám is bajnok lenne vele :) (ez most persze erős csúsztatás :))


Hát én a többi dologba nem akarok beleszólni. Tehát F72 mondanivalójához sem igazán akarok hozzáfűzni.. De ezen nagyon megakadt a szemem. És őszintén szólva egyáltalán nem értek egyet. Nagyon nem tartom igaznak és most lehetne 100 példát is felhozni! Montella, Spaletti, LE, Guardiola, stb. Ha nem érthetők a példák, akkor kifejtem kérésre bővebben is
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.23. 22:01


Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.23. 11:11


Hunszi írta:Elvileg megnyertük a vak licitálást Borinit illetően 4,9-et ajánlottunk míg a Parma 4,26ot


Jól hangzik!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.06.23. 06:26


Elvileg megnyertük a vak licitálást Borinit illetően 4,9-et ajánlottunk míg a Parma 4,26ot
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.22. 19:10


Valaki valami lehetséges igazolást tud? Mostanában nem hallottam semmit.
Mondjuk ezért nem ártott volna bejutni az EL-be igazolások szempontjából. Bár eredményesség szempontjából lehet jobb, hogy sokáig nincs tétmeccs, jobban össze tud szokni a keret. De igazolni kell! :x
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég