Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 20:49


Pizza hivatalos, Fio bejelentette....

Borini elkezdte törleszteni az árát, gólt lőtt a Poolban, továbbra is tartam, qrva jó lesz a Poolban. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 19:12


Uvinihez visszatérve, Dimarzio aszongya, hogy Sab és a Samp sportigazgatója, Sensible - egyben Sab jó barátja - együtt látták őket ebédelni, ás más nem lehet az ebéd tárgya mint Uvini... :)
korábban pedzegették hogy megszereznénk a brazilt, lepasszolnánk a Sampba, mi meg megkapnánk Gastadellot....kérdés, ha ez igaz, mi lenne 1 év múlva? :)
Heinze most épp hazafelé tart.....Pizza holnap lesz hivatalos.....

http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTQxMTk3
na, és valszeg neki is az utolsó lehetőségek egyike, hogy mutasson vmit, félelmetes olvasni, hogy hány korosztályos csapatot járt meg, de ahol eddig volt kölcsönben, sehol se tudott bizonyítani, pedig kibaxott nagy tehetségnek kiáltották ki....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.09. 17:17


Trigoria írta:100% szerintem hogy 70+-ért azonnal, gondolkodás nélkül eladnánk DDR-t!
Ugyanis abból (ha okosak) a következő két mercaton is kötlhetnénk! :D

Ez sajnos igaz.. És komolyan az eszem megáll :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.09. 16:11


100% szerintem hogy 70+-ért azonnal, gondolkodás nélkül eladnánk DDR-t!
Ugyanis abból (ha okosak) a következő két mercaton is kötlhetnénk! :D

Az hogy Sab pedzegette, hogy csak akkor bla bla, ha Dani is akarja, nekem már a nyitást jelenti az eladás felé. De ahogy régebben a szerződéshosszabbításánál, úgy most is azt mondom, ha valaki nagyon nagyon menni akar, az menjen. Ne legyen már kötelező a Roma mezét hordani!

Spal meg maradjon csendben valóban, vagy adjon akár 1 millát Pizzáért.

"Jól vagyok, de nem megyek vissza Irdningbe, mert a következő napokban további vizsgálatok várnak rám."- mondta Totti a vizsgálat után.
Ilary nővérkétől jah :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 15:22

Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 15:17


én se vagyok oda érte, de vhogy nem rajongok az ilyen távozásért...... :S
valszeg többet sporolhatunk meg ezzel mint ha kölcsön adnánk, máskülönben nem csinálnák.

dimarzio szerint uvinit kölcsönvennék opcióval, de a leverkusan és tán a napoly is akarja, és ők valszeg végleg vinnék.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.09. 15:08


Úgy néz ki, hogy még úgy is jobban járunk, ha felbontjuk a szerződését, mintha a fizetése tovább terhelné a klubbot. Ki maradt még? Borriello, Heinze?

Ha Spalletti szerint még topplayer, akkor miért nem tett érte ajánlatot? Kisegíthetett volna minket 1-2 millióval, ha ennyire szerelmes belé. Amúgy nekem nem fog nagyon hiányozni, nem szerettem a játékát, bocsi.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 14:38


Roma, rescisso contratto di Pizarro: ora a Firenze per le visite

Sky szerint már csak az orvosi vizsgálat hiányzik, és Pizza a Fio játékosa lesz, 1 évre ír alá, plusz 1 év opcióval.....(természetesen miután felbontottuk a szerződését).



Spá szerint Pizza még most is topplayer........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 13:13


feree80 írta:...ha a milan képes volt a világ legjobb hátvédjét és még a zeniten innen levő svéd tahót aladni, akkor a Roma is képes lesz erre, tetzszik vagy sem.


Ha nekünk is lenne két ilyen jó zsoldosunk akikből nyerészkedhetnénk akkor naná...
de ez esetben rossz az összehasonlításod mert nem ugyan az a két kategória, mármint mindannyian jó játékosok, de a mi szempontunkból van egy érzelmi értéke is Daniele-nek, a milannak jelenleg nincs De Rossi kategóriájú játékosa, náluk mindenki eladható mert mindenki csak zsoldos!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:38


Tegnap nem volt egyértemű Sab, nagyon úgy tűnik, mert vmelyik site azt hozta le hogy DDR már nem érinthetetlen, ezt tette ma tisztába SAb, vagyis DDR nem eladó, de ha egy örült ajánlat érkezik, azt meghallgatják és kiértékelik.
És mi az örült ajánlat, ha Jove 30 millát, Cavani 100 millát ér, DDR többet ér kettejüknél!
Na szóval DDR érinthetetlen, és brutál-mega ajánlat kell az eladásához....

Azért ahhoz nálam kétség sem fér, ha tényleg bekopogtat vki 70 millával, nemcsak hogy megfogják hallgatni, hanem el is fogják adni, ez a realitás, ha a milan képes volt a világ legjobb hátvédjét és még a zeniten innen levő svéd tahót aladni, akkor a Roma is képes lesz erre, tetzszik vagy sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.09. 12:37


Hogy Sabatini 100m-ban szabta meg DDR kezdőárát.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 12:27


Egy mondatban azért összefoglalhatnád miről is szól a cikk.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:19


na, ehun a válasz :D :D :D mondjuk azt nem tom hogy ezt mikor mondta Sab, az biztos, hogy nem tegnap.
(már mint az a fura, hogy Sab tegnap nyilatkozott egy hosszút, az nem került fel a footballitaliára, ez meg igen).
http://www.football-italia.net/22788/ro ... %82%AC100m
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 12:10


egy DeRossi - Kompany cserét azért eltudnék talán viselni :P persze én sem szeretném, hogy elmenjen
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:05


ennyi nem lehet elég DDR eladásához, remélem, ha jönne a psg és nyitna egy 70 millával, az már igen.... :)
azt a magam részéről kizárom, ennyire csak nem hülyék Rómában, hogy eladják DDR-t(akit imádnak Romában) és idehozzák a ragyást (akit meg utálnak!). :wink:

Ha DDR elmenne, megint játékost kéne igazolni, és mivel olasz szinten nincs a piacon ilyen képességű DM, borítékolható hogy csak külföldi jöhetne szóba....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.09. 11:58


Kétlem, hogy el akarnánk adni De Rossit, Sab is tudja, hogy abból óriási balhé lenne Rómában. És szerintem a city sem gondolja komolyan, hogy 35 millió elég lenne a világ legjobb védekező közzépályásáért. Állítólag behúzták a kéziféket költekezés terén, szerintem mindegy-mindegy alapon bedobtak egy ilyen ajánlalot, hogy lássák a szurkolók, próbálkoztak azért.

AA nálam messze van az ősrómai státusztól, emlékszem amikor nyilatkozott valami olyasmit, hogy már rég a Juvéban kéne játszania.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2012.08.09. 12:10-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.09. 11:31


beállok tomm mögé: bármennyire is volt DDR-nek pár unszimpatikus megmozdulása (amit sajnos sose fogok tudni kiverni a fejemből), de a szívem szakadna meg ha más mezben látnám. 10 évente egy ősrómai topzsugás eladása épp elég trauma nekem, gondolok itt AA eladására...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.09. 11:21


egyetértek ddr kapcsán az utánam szólókkal, akik hevesebben vagy visszafogottabban, de hallani sem akarnak majd az eladásról...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.09. 11:12


szerintem cassano és ddr se kell feltétlenül. nem lesz BL ahol annyira rotálni kellene. ennek a keretnek heti 1 meccset olasz kupával együtt is végig kell futni.

a ddr pénzből esetleg lehetne visszatolni játékosba,de ez is csak opció
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 11:07


Cassanonak nagyon örülnék, azért nem hinném, hogy a jelenlegi legjobb olasz csatár ne férne el a csapatban, ha mégsem, annak örülök mert az csapatszinten minőségi javulás lenne a javából! :P :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 09:23


Elképesztő, Pizza szerződésfelbontásáról pletykálnak, az eszem megáll!

sziti 35 millát plusz bónuszoknál jár DDR ajánlatban, simán el tudom képzelni hogy eladják, de nem ezért a pénzért(remélem).
Heinze dolog is érthetetlen, őt az új vezetőség hozta, ingyé :!: ők kötötték úgy a szerződést ahogy akarták, ami tudjuk 1 év plusz a pályáralépéseivel meghosszabbodott 1 évvel, vagy a vezetőség nem tudja hogy mit akar, vagy ZZ-nek nem kell, de tőle olcsóbb, tapasztaltabb játékost évi 600000 juró nettőért nem fogunk kapni. :wink: mind anyagilag, mind a pályán mutatott teljesítményében teljesen ül/megérte/ a leigazolása. :wink: ezért is érthetetlen az egész....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 08:55


Virga írta:védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )


tudom épp ezért is írtam oda, hogy állítólag, bár az elmúlt két évben a wikipédia eléggé a pártunkon állt mivel a hivatalos bejelentés előtt már jópár játékost megjelentetett pl. Lamela, Destro, Bumba
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.08. 21:59


Virga írta:védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )

Emlékszem a Piris-es hírt én írtam vissza hogy még nem az As Roma tulajdona. :oops: Hát úgy tűnik hogy túl óvatos voltam. De igazából nem szeretem ha a túlbuzgó szurkolók "meghackelik" a Wikipédiát.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.08.08. 21:47


Heinze-t sajnálom,hogy elmegy.Cassanonak örülnék.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.08. 21:27


védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég