Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.15. 18:01


csak hogy még érdekesebb legyen a szitu, ma is talizott egyez destro ügynöke meg sab, totti és manolas nem edzettek ma, 2 nap múlva meccs, persze felépülhetnek, DE milyen lenne már fél lábbal távozás mellett döntő(nem döntő) destro és yanga is bekerülne a kezdőbe(áll. 20 meccset ha letud, meg köll venni, 17nél tart).

scontoért kuncsorogni meg a nu-nál?! hát mért engednének az árából, mikor összességében bevált, vagyis ha nem vennénk meg, sztem tuti hogy el tudják majd valahova sütni....
a kicker szerint küszöbön áll jedvaj végleges távozása, olyan 7,5 milla juróban lesz az ára
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.15. 16:48


Pont ezért lenne hozható mivel a MU-ba nem megy neki annyira. Monacoban azért jó volt, a sérülése előtt. Bár nem is értem. Gondolom azért adták kölcsön a MU-nak, hogy később eladják, de ha nekünk adnák kölcsön mi tuti nem vennénk meg. A végén meg ott tartanának, hogy megvették de enm tudták játszatni, mert vagy sérült volt vagy kölcsönadták... Szerintem ez eséyltelen. Max ha lejár a szerződése akkor jöhetne...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.15. 15:34


Trigoria írta:Falcaoval bahjnokok lennénk. Kérdés nélkül.
Ha jönne, és 3 napig részeg lennék örömömben.



A 3 évvel ezelőtti Falcaoval
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.15. 15:32


Falcaoval bahjnokok lennénk. Kérdés nélkül.
Ha jönne, és 3 napig részeg lennék örömömben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.15. 15:18


Mivel Boris napokon belül aláírja a 2 éves szerződését a Genoával, egy elég magas fizetési keret felszabadul. Gondolom ezt az űrt jönne betölteni Adebayor :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.15. 14:26


Azért érdekes, hogy info és info között is mekkora különbségek vannak.

Pl én úgy olvastam, hogy Destro utasította vissza a 15 milliót nem mi. Bár már mindegy, mert megvették Maxi Lopezt. :D
Falcaora rátérve, meg senki nem mondta, hogy őt akarjuk, az újság csak annyit írt, hogy felvesszük velük a kapcsolatot, hogy megoldható e az, hogy nyártól nálunk játszon. Szerintem ez tiszta sor. Normális cselekedet.

Bacca nem olyan mint Iturbe meg Gervinho, Bacca tud gólt lőni, vagyis a Sevillában tud. Fele annyit ér a keretük, de simán tartják a lépést a nagyokkal (eddig). Bacca órisái fogás lenne. Luiz Adrianoval csak az a bajom, hogy a BL-ben mutatott teljesítménye nélkül nagyon nem brillírozik Ukrajnába, de jó lenne ő is Destro helyett. Adebayors hírt meg ne nevessetek, mert ez kb a legnagyobb realitás. Totti mögé cserének ingyen egy 30 éves játékos. Nincsen pénzünk, gondolom sokat már nem kérne, főleg, hogy kb minden nagy csapatban játszott már... Szóval jó lenne, annyit biztos csinál mint Destro, ha meg többet akkor megérte.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.15. 14:01


bence írta:Bacca kb. ugyanolyan típusú játékos mint Gervinho, Ljajics vagy Iturbe. Előrébb nem lennénk vele, de tényleg nem rossz spíler.

amúgy az nem bizots hogy rossz lenne nekünk, vagyis 3 gyors ember előre, én most is ezt szeretném látni, mondjuk idén 1x már láttam, akkor nem működött.
én nyárra a darmian, vrjasko, peres 3ból kérnék kettőt a roma jobb és bal bunkó posztjára. :wink: :) ebből darmiantól tartok leginkább, hogy nem válna be....

amúgy hírek jöttek a csatorna túloldaláról, inglisföldről :lol: falcaot :lol: akarjuk, a gond a 12 millás fizuja :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.15. 13:42


Bacca kb. ugyanolyan típusú játékos mint Gervinho, Ljajics vagy Iturbe. Előrébb nem lennénk vele, de tényleg nem rossz spíler.
Paredeshez visszatérve; azért arról ne feledkezzünk meg, hogy tavaly a nem túl veretes Chievoban nem jutott játéklehetőséghez.
Komolyan elvárjuk Ruditól, hogy játszassa a Keita, Pjanics, Nainggolan, DDR, Pjanics ötös mellett?
Igaz, voltak olyan meccsek a szezonban amelyeken játszhatott volna, de ezen már kár bosszankodni.
Engem special sokkal jobban bosszantott Jedvaj mellőzése annak idején.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.15. 12:40


Totti nem semmi

Állítólag még adebayort is akarjuk (gazella). Az eddig felmerült nevek közül Luiz Adriano, meg Bacca az akit tényleg szívesen látnék. Visszatérve a témára: Sári nem lehet olyan rossz, mint Destro amúgy. Régen játszott már, de nem hiszem, hogy az edzésen megtanult passzolni. Ráadásul amikor fent van lődözzük befele a labdát eredménytelenül. Összességében azonban nekünk Batistuta kell még mindig
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.15. 12:10


Pár hír:

Sabatini érdeklődik Darmianról.
Visszautasítottuk a Torino ajánlatát Destroért (kölcsön félévre, szezon után 15 millió)
Ha Destro elmegy, akkor a legfőbb kiszemelt csatár posztra Carlos Bacca a Sevillából
A Genoa visszautasította a Fiorentina ajánlatát Bertolacciért
Megpróbálunk lealkudni 2 milliót IngaBingáért a Newcastle-nél, így 7 millió helyett 5-öt fizetnénk érte
Tottinak 23 percet kell eltöltenie a pályán, hogy elmondhassa magáról azt, hogy 1000 órát (!) játszott a Romában. :D 725 meccsen 59,977 percet tolt le eddig.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.15. 10:46


Így van, de a zsetont ettől függetlenül már kiperkáltuk értük.

Amúgy én attól félek, hogy egyszer csak tovább adjuk a nyertes lottószelvényt potom pénzért és akkor rohadt idegesek leszünk. Bár perpill nem úgy fest, de Nicolas Lopez esetében eléggé tartottam ettől. És akkor nem az lesz, mint Marcosnál, aki mindig örömmel fog visszagondolni az itteni kalandjára, hanem úgy jönnek ide ellenfélként, hogy 150%-ot nyújtanak, mert ez volt az a csapat, aki egyszer velük kibaltázott és csak azért is megmutatja, hogy mit vesztettünk vele (lásd Jedvaj, de ha nem változik sok minden akkor Destro, Paredes és Ucan is ide fog tartozni). Szóval ne csodálkozzunk azon, ha a volt játékosaink ellenünk mindig a maximumon felül próbálnak majd teljesíteni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.15. 00:20


https://twitter.com/CANOBoficial/status ... 6536208384

Kevin Mendez után ő a második téli igazolás. Ne felejtsd el.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2015.01.14. 20:19


Borriello a genoába tart, úgy néz ki két évre ír majd alá, 1.3 milla éves fizuért
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.14. 17:41


jaja :) erre mondta a sziti a juvénak(ha tényleg tettek egy 2 millás kölcsön plusz 15 millás opciót) hogy hohohoho :) jovetics ára 32 milla :)

amúgy sztem azért van ekkora pangás a mercaton, mert nincs elég pénze az olasz csapatoknak, ergo meg a civakodás hogy mennyi az annyi, meg milyen formulával(kölcsön sima opció csak olyan játékosoknál játszik, akikben benne van a szép jövő, meg hogy a későbbiekben is számítanának rá, ergó a játékperc miatt mennének, de az olyan játékosban, aki hót felesleges, azoktól mindenki végleg szabadulna), mert ez az ami igazán számít, asszem galliani nyilatkozott vmi olyat, hogy ő úgy látja a calcios kluboknak 3-4 játékossal van többjük, mint amire valóban szükségük is lenne, szal normál helyzetben az eladó klub diktálna a vevőnek, de ha az eladónál felesleges a játékos, akkor csak gallianinak ki kell várni a last minute-t és úgyis megkapja
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.14. 17:11


Sabi most pedig felkötheti a nadrágját, mert Jove átigazolása előtt nincs akadály. Szép is lenne ha őt sikerülne elhozni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.14. 16:54


A daily star kb a foszetkrszto reggeli szeklrtrnrk szinr alapjan donti el mirol ir aznap.
Bony pedig a swanseabol megy el. Sajna destro rajtunk fog rohadni
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.14. 16:50

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.14. 16:02


hétvégén kp ínség lesz, elvileg betehetné, DE ő inkább beteszi oda florenzit, akit 1x már követeltem oda, és nagyon nagyon nehezen betett, de akkor csalódást okozott

yangára visszatérve, ez irreális lenne, sehol nem írnak ilyenről(legalábbis ahol én olvasgatok) maradna 2 belső védönk, és sab meg tétlenül, kezeit tördelve nézné, vajh mikor sérül le vmelyik?!
mondjuk azt már tényleg eltudom képzelni, mert az utóbbi 2 meccsen nem volt, hogy ugyanazt megcsináljuk vele mint a milan aquilanival, vagyis eltesszük télire :) és ha a szükség nagy úr, akkor elővesszük.....

amúgy itt vmi csatár keringőre számítanak a firkászok, csak vkinek el kéne indítania a sort, és dőlne a domino :)
pletykának olyat, hogy a fio vinné giovincot, akkor a juve pazzinit, a milan meg destrot..... :)
de van olyan is hogy gomezt cserélnénk destrora, cseberből vödörbe, nulla értelme, ráadásul a fios netto 4 millát zabál.....ja és van olyan is hogy a sziti most vette meg bonnyt, és bonny csapata asszem stoke de tévedhetek gomezzel pótolná, de sok nekik a 4 millás fizu, úgy hogy zsákutca, ez is
ja és a legvicesebb, osvaldot, ha kell vkinek, destroval pótolná az inter, aki meg egy az egyben icardi klon, vagyis full center, ennek is 0 értelme, meg ugye 1 center játszik mancsininél, ha játszik
ami még érdekes, hogy állítólag sab és destro ügynöke randiznak, vajh miről?! hát nyilván játszani szeretne, és itt qrvára nincs esélye, mondjuk az lenne ám a faramuci helyzet, ha zöld utat kapna, és lépne, mikor totti meg valszeg nem lesz a palermo ellen, mert influenzás :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.14. 15:35


egy erős forrás nem ártana, máskülönben erősen kételkedem :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.14. 14:57


Egy védővel kevesebb: Mapou kölcsönét úgy fest megszakítják és megy vissza újkastélyba. Sajnos 20 pályára lépés után meg kellett volna vennünk 5.5 m fontért, amire most nincs keret. Szivatni nem akarják, hogy padoztatják egész évben ezért hazatér, Sabiék meg reménykednek, hogy inkább eladják olcsón.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.14. 12:37


van aki már magára varratta a selfiet :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.14. 11:17


mcsabi írta:
snatch írta:az a fehérorosz a dortmundból jó kis játékos, mondjuk lövésem nincs milyen poszton tolja, mármint hogy védekező vagy támadó középpályás-e, de jó játékos.

Igazából örmény és támadó középpályás, de állítólag a széleken is bevethető.

ja igaz, bocsi. tudtam, hogy valami volt szovjet tagállamos a srác :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.14. 10:15


snatch írta:az a fehérorosz a dortmundból jó kis játékos, mondjuk lövésem nincs milyen poszton tolja, mármint hogy védekező vagy támadó középpályás-e, de jó játékos.

Igazából örmény és támadó középpályás, de állítólag a széleken is bevethető. De megeszem a sapkám, ha a juve vagy bárki képes lesz elhozni onnan. 30m körül vette a dortmund, így az ára ennél csak magasabb lehet.

Jovetic viszont olyan 2+18 körüli összegért elhozható lenne állítólag. Szóval ha most megszabadulunk Destro-tól (akár kölcsönbe és a nyáron végleg), akkor simán jöhetne Jove és Totti álma valóra válna. Tuti, hogy szorgalmazza is az öreg ezerrel, hogy hozzák el.

Tottiról egy kis szösszenet
http://sportgeza.hu/futball/2015/01/14/ ... _lassitja/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.01.14. 09:38


az a fehérorosz a dortmundból jó kis játékos, mondjuk lövésem nincs milyen poszton tolja, mármint hogy védekező vagy támadó középpályás-e, de jó játékos.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.14. 09:09


igaz vagy sem, a leverkusen 8 millát ajánl jedvajért, de mi 10et kérünk....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég