Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.21. 10:38


Szerintem a Napolié a 3ik hely, ahogy számolgattam ez reális elképzelés, utánuk jön majd az Udinese, aztán sajnos idén is éppenhogy, de megelőz minket a Merda, minket pedig Montiék követnek :D na de lehet, hogy én vagyok a negatív
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.21. 09:35


Esélylatolgatások? hazai pályán azért még menni szoktak a dolgok? kinek a legnehezebb a sorsolása?!hmmm

sprint.JPG
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.21. 08:49


Még DiMarzio az olasz transzfeguru szerint is, igen komoly az esélye, hogy leigazoljuk....állítólag le is jár a szerződése a nyáron....:S
http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.21. 08:17


Igen, 11éves kora óta a Bilbaóban nyomul, nem túl valószínű, hogy majd a mi kedvünkért egyből ugrana :D de amúgy ez az egész csatár téma fölösleges, már a nyáron is igazolhattunk volna ekkora neveket, ha akartunk volna, de valljuk be nem túlságosan igyekeztünk. Én is a védőprojektet erőltetném inkább. Csak tényleg egy dolgot nem értek: hol vannak az utánpótlás játékosaink?? Simán lehet játszatni őket, főleg az olyan hiányposztokon, mint a szélső védők és szép lassan beépíthetnénk őket, mert nem véletlen érnek el jó eredményeket. Az meg, hogy kölcsönadogassuk őket hátha lesz beőlük valami eddig nagyon nem vált be, lehet őket is jobban motiválná ha bedobnánk, hogy gyere fiam játsszál Rómáért :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.21. 01:15


Melyik VB-re gondolsz ahol Neymar volt?
De mivel érted mire gondoltam az írásomban így mindegy is melyikük a jobb. (Amúgy Neymar sokszorosan :wink: )

Llorente kb annyira sanszos mint Neymar (0-0,001%). Nagy klubokhoz nem ment, majd pont hozzánk jönne... :) Olyan náluk mint nálunk DDR.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.20. 21:15


Én azt mondom, hogy jöjjön valami jó befejező csatár Oszi helyett mert szerintem ő nem nagyon vált be :roll:
Higuain vagy Llorente (szép kis álom mindkettő)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.03.20. 20:47


Trigoria írta:fereeeeeeeeeee, Rossi egyszinten van nálad Neymarral??????????????? :shock: ne vicceljünk már!!!! És most az árára gondolok elsősorban, a tudásáról már nem is beszélek.
Neymar jelenleg a legjobban keresett csatár a világon kb, Rossi meg simán egy kiváló csatár egy lassan kieső csapatban. Előbbi érhet 70-80 millát mondjuk, utóbbi 20-at. Előbbinek óriási visszalépés egy Roma, utóbbinak ezekben a hónapokban előrelépés. És ez a nem mindegy.
Rossit jelenleg simán el tudom képzelni hogy ideigazol (nyáron még nagyon nem!), Neymarnál meg anyám előbb igazol Romába mint ő. :D


Beppe Rossi egy nagyon jó játékos, Neymarról jelenleg annyit tudunk h emós és a fantasztikus brazil bajnokságban elég jól tolja, Európa azonban más kávéház, magam részéről inkább egy Rossi mint 10 Neymar, még ha alapvetően értem is amit írsz és még igazad is van, de az én emlékemben Neymar a vb-ről úgy él, mint aki semmi extra, és ez mindaddig nem változik amíg egy komoly bajnokságban az ellenkezőjét be nem bizonyítja! ;)
szómintszáz: Nálam Rossi jobb ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.20. 20:20


ÉN meg aszondom, bekalkulálva azt is, hogy meg lehet hogy jövőre is Lalival képzelik el a jövőt, vagyis hogy Lalit is elbírja a csapat, meg legyen előrelépés az idei évhez képest, sztem meg kell/szükség van 3-4 játékosra, 2 védőre, 1 kp-re, valamint 1 csatárra, és nem perememberekre gondolok, viszont ha azt veszem, hogy Sab továbbra is ragaszkodik dél-amerikához, akkor viszont rajtuk kivül meg lehet hogy olaszok is kellenek, hogy az arány meg legyen, ne legyünk túlontúl zsoldosok..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.20. 19:18


Az én alapkoncepcióm pedig az, hogy azzal kell főzni ami van. nem akarom, hogy a Roma is olyan csapat legyen, amelyik majd az egész csapatot gond nélkül lecseréli minden új idényre.
Tudom, hogy a Roma is csak egy nemzetközi zsoldosbagázs, de azért mindennek van határa.
Tavaly volt egy nagy átalakulás, generációváltás, ilyen-olyan emberekből összeállt egy csapat, szerintem nem érdemes ezt újra fenekestül felforgatni, ahogy sok "n agy " csapat teszi évről évre. Persze vannak hiányposztok, ahova igazolni kell. De nem nyakló nélkül.
szeintem a mostani bagázsból is simán összejöhet egy olyan csapat, mint Spallettié volt, és amely a következő években harcba lehet a dobogóért, és képes bejutnio a BL-ben is a legjobb 8 közé. Ennyi nekem éppen elég lenne :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.20. 17:58


Az én alap koncepcióm, hogy Osvaldo húz a susnyásba és a helyére ki jöjjön. Az alap, hogy a védelembe wiel, vertonghen kell és egy jobb szélső a középpályára.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.20. 14:49


nem igazán értem ezt a csatár-lázat: nyilván bőven lehetne erősiteni a támadó alkzaton, az égető kérdés mégi inkább a védelem. ha azt nem oldják meg, jöhet ide bármilyen támadó, előrelépés nem lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.20. 11:59


CaPy írta:G.Rossira visszatérve, az én szememben max. Giovinco szinten van, aki nálam megint csak nem egy olyan nagy szám játékos. Kevés meccsen láttam játszani ezt aláírom, de idén mindkét meccsen játszott ellenünk és semmi nem maradt meg a játékából, nektek? Pedig nincs egy acélos védelmünk és direkt figyeltem, hogy mit tud ez az agyon sztárolt 30millás Giovinco...G. Rossival ugyan ez, Barca ellen láttam, egyszer meg még pár meccsen, vannak róla videók, lő gólokat, de amikor láttam semmi extrát nem mutatott. Szóval én egyikért sem adnék ki ilyen nagy összeget, max 15 misit...
Neymarrol nem nyilatkozom, nem nézek Santos meccseket.

Szerintem 15öt se ér. A villareal egy mentálisan totál összezuhant csapat és gyaníthatóan Rossinak is vannak problémái fejben. Arra meg ne áldozzunk már szezonokat, h megpróbáljuk helyre pakolni a srácot. Akkor már inkább menjünk vissza az eredeti tervre és hozzuk el higany papát, úgyis nagyon menni akar a realból :). Pár millával több, de berúgja az árát :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.20. 10:23


Senki nem nyer cigivel a szájában
Ezzel vajon DDR kire gondolhatott Walter? :D
és most a Lazio tűnik befutónak, mert ő pontban is megelőzi a többieket.
Értem Dani, felemeled őket, hogy amikor bebuknak még nagyobb ciki legyen. Ravasz. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.19. 17:22


Panu felmondta a skynál a szakkomentátori munkáját, és holnap bejelentik mint palermoi teammenedzsert, 3 évre ír alá (papíron :) ).

Sok sikert Panu!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.19. 15:20


AS Roma signs contract with Disney

Italian Serie A outfit AS Roma have signed a contract with the giant Walt Disney corporation to train at its sports facilities in the US state of Florida, the club said on Monday.

"It's a first step (for the club) in the United States, there will be others," said club administrator Mark Pennes.

The six-year contract will see Roma train at the ESPN Wide World of Sports in Orlando during the Italian league's winter break, as well as see the development of the club brand in the United States.

A number of major US teams already have a contract with Disney to use the facilities, including the Atlanta Braves baseball team, American football outfit Tampa Bay Buccaneers and Orlando Magic from basketball.

Roma, currently sixth in Serie A, are owned by US entrepreneur Tomaso DiBenedetto, who took over as president last year, ending 18 years of ownership by the Sensi family, first Franco and then his daughter Rosella.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.19. 12:44


Trigoria írta:a farkasfejes címerünkben kissé átalakítjuk majd a farkast Goofy-vá :D

Ne adj ötleteket, arra a logóra amúgy is haragszanak :D :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.19. 12:36


a farkasfejes címerünkben kissé átalakítjuk majd a farkast Goofy-vá :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.19. 10:35


A Cdsera szerint állítólag ma a Roma képviselői vmiféle partner megállapodást fognak kötni a szórakoztatóipari birodalommal :)

http://www.conservation.org/SiteCollect ... c_logo.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.18. 14:38


fereeeeeeeeeee, Rossi egyszinten van nálad Neymarral??????????????? :shock: ne vicceljünk már!!!! És most az árára gondolok elsősorban, a tudásáról már nem is beszélek.
Neymar jelenleg a legjobban keresett csatár a világon kb, Rossi meg simán egy kiváló csatár egy lassan kieső csapatban. Előbbi érhet 70-80 millát mondjuk, utóbbi 20-at. Előbbinek óriási visszalépés egy Roma, utóbbinak ezekben a hónapokban előrelépés. És ez a nem mindegy.
Rossit jelenleg simán el tudom képzelni hogy ideigazol (nyáron még nagyon nem!), Neymarnál meg anyám előbb igazol Romába mint ő. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.18. 10:23


hovát tettem, hová tettem, ha Rossit bedobták, akkor Neymart is lehet, különben volt is róla szó korábban, persze csak kacsaként

camparini gondolt egy nagyot, és állítólag Panuccit akarja teammenedzsernek, hogy most ez mit takar, esetleg angol minta?! a fene se tudja, mindenesetre sztem ha elvállalja, ez nem lesz hosszú életű kapcsolat.....
különben azt is feszegetik, hogy meg lehet hogy Baldini már a köv.szezont nem nálunk tölti, uis Capellot erősen csábítják Kínába, és a Maestro vinné magával hű fegyverhordozóját.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.17. 15:36


Neymar viccnek is vicc. Nem ment el Madridba vagy Barcelonába (még) de hozzánk jönne? A nevét ezen a fórumon a lehetséges igazolások között emlegetni... ezt esküszöm büntetném! :x Feree hova tetted a realistáérzéked? :shock: :D

"Ő a pápával egyenlő itt.
és a Pápáról meg azt mondják, hogy Tottival egyenlő Rómában? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.03.17. 12:52


jó lesz az 3-4-nek is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.17. 12:07


A legújabb firkász koholmány a csatár posztra, a nyárra Guiseppe Rossi 30 millára van beárazva :lol: , de amúgy az az igazság, ha előre akarunk lépni jövőre, akkor tényleg ilyen Rossi, Higany vagy Damaioban, esetleg Neymarban kellene gondolkozni, persze csak azok után hogy vki/vkik rendbe tették a védelmet 1-2 minőségi emberrel. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.16. 22:55


Szerintem is kézenfekvő lenne egy stadion, csak ugyebár a pénz...
DE gondoljatok bele! A Curva Sud azért nem kis szurkolótábor, egy modern, nagyon jó atmoszférájú katlanból nehezebb lenne elvinni a 3 pontot, mint az Olimpicóból ahol a legközelebbi néző nem is tudom mennyi méterre van... Szóval ilyen szempontból is meg lehet közelíteni a dolgot :mrgreen:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.16. 22:35


Én örülnék a stadionnak, de a másrészt...
Nézd meg a Juvét. Akkora adóssághalmazt akasztott rájuk a stadion. Megéri?
Ha utána évekig a primaverából építkeznénk akkor igen, de mit kezd vajon az AS Roma egy magyarországnyi államadósság mértékű hosszú lejáratú kötelezettséggel? Amcsik idővel majd mennek, de az adósság megmarad.
Ennyire nem gáz a közös stadion a Lazioval. Ha feltétlenül kell, akkor legyen egy kisebb és modernebb, de - és most dobáljatok meg - a kékekkel együtt. Néha az észnek felül kell írnia a szenvedélyességet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég