Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.07. 06:56


Zsolti írta:Amennyiben viszont a marketing megalapozása volt Friedkinék eredeti célja néhány évre, akkor telitalálat felsőfokon, ezt el kell ismerni.


nekem az a véleményem, hogy nagyjából erről van itt szó
igazából van 3 út, ami működhet az alapján, amit én eddig tapasztaltam futballban ahhoz, hogy stabilan nagycsapattá váljunk
1. irgalmatlan pénzt beletolni, hozni a sztárokat, stb
ebből lett 2001ben egy scudetto, aztán meg kb csőd, ráadásul manapság az arabokkal esélytelen felvenni a versenyt, nekem meg szeméy szerint nem hiányzik ide egy szaúdi stb befektető
2. szisztematikus építkezés évről évre, apró lépések, saját nevelések, olcsó igazálások felépítése
lásd még pl Atalanta, és próbáld elképzelni ezt a római közegben? láttuk, hogy egy EDFet is fütyültek már a végén, sztem ebben a környezetben szintén nem megy (bár menne, teszem hozzá...)
3. hozol egy nagy nevet, felrakod magad a térképre, és abból próbálsz építkezni a jövőre nézve
sztem nálunk ez van most, ez a hibrid az első kettőből
megalapozta a marketinget, érzésre 2-3szor gyakrabban találkozok semleges felületeken is a csapat nevével, mint előtte
hozott egy kupát és egy kupadöntőt
a laikus hírolvasót, futballfogyasztót nem nagyon érdekli más, mondjuk kis mintából dolgozom (saját ismerősök), de talán 1-2en említették, hogy amúgy bitang szar nézni ezt a játékot, mindenki más csak addig jutott, hogy wow, döntő, nem semmi
az, hogy borzalom a játékunk, az pont csak minket zavar :)

na most... nekem az az egyetlen gondom, hogy egyelőre nem látom a hogyantovábbot a stratégiában
ide jött egy neves edző, pipa
idehoztak pár nagyobb nevet mondjuk a második, harmadik polcról (Dybala, Matic, Tammy, Belotti)
éééééééééééééés ide várnám, hogy mi a következő lépés :)
ha ez az, hogy a Mór megtette a dolgát, a Mór lelép, és van fent koncepció, hogy mi és ki a következő szint, akkor sztem jók leszünk
optimális megoldás nyilván az lenne, ha a Mór kitalálna vmit, amivel a jelenlegi struktúrával előre lehetne lépni, de ebben bízom sajnos legkevésbé, pedig marha jó lenne
nem hiszem különben, hogy kirúgnák, akármilyen trágya is lesz a játékunk a kövi szezonban, mert akkor pont a felépített marketingnek rúgnának alá
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.07. 06:43


Sirni fogtok dzeko utan, mikor lelep a repter flaszterjara icardi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.06. 19:48


én így látom ezt a dolgot, ami pedig az eredményeket illeti, van olyan, aki a szezon előtt egy bajnoki 6. helyezést és egy EL döntőt nem írt volna alá? Én ezt a következő szezonra is gondolkodás nélkül elfogadnám.
Hát ez így nem pontos/csúsztatás picit.
- Ha kupakiesést, 6. helyet, EL ezüstöt és szar játékot, akkor soha a büdös életben.
- Ha úgy van a feltevés, hogy 6. hely és EL-döntő (amiből akármi lehet), kupát nem tudjuk, és a játékunkat sem előre, akkor azt már aláírom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.06. 18:41


el kéne hozni maldinit sportigazgatónak. :idea: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 17:41


Csak nehogy jövő ilyenkor a negyedik évre várjuk ugyanezt... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.06. 17:39


ja, és ez a Mou második éve mindig a legjobb sem jött be, de talán mostantól majd új szlogen lesz, hogy a harmadik éve a legübertutibbodab*szós...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 16:59


Tomm: :lol: :wink: Ez jó volt.
F.Totti: szó sem lehet szerelemről! :) :wink:
Mcsabi, na pont ilyen érvelésekre gondolnék. Bizonyos pontjaiba nehéz belekötni. Csak engem is idegesít a nagyon magas fizu melletti minimális eredmény. Nyilván marketingszempontból bőven visszahozza az árát. De ezt így egy haladóbb edzővel, kevesebb pénzért is tudtuk volna hozni. Lásd Italiano, Fio, EKL. Jó, még nem nyerték meg, de döntősök. Tehát nincs meg a nagy durranás. Nem mondhatjuk azt, hogy bacca kutya, nem támadó a focink, de elértük a BL-t, úgyhogy csituljunk. Akkor nekem is nehezebb dolgom lenne itt a szapulással.
Hidd el, ez az apa- és nagypapaszerep nekem is megmelengeti olykor a szívemet. Én bírom az ilyen embereket. De ez már tényleg csak a marketingről és a reklámról szólhat a klubnak, mert mást nemigen tudunk felmutatni. És jól írod: minden apróbb bírói hibát a világ legnagyobb cselszövésének gondol. Vagy csak mond. Mindegy.
Olykor olyan érzésem van, mintha más edző nem tudna az öltözőben motiválni, nem tudna a szurkolókkal bánni, vagy kiállni egy klubért. Mintha ezt csak Mourinho tudhatná.
Meg az is kaki számomra, hogy a keret megerősödött nyáron (persze Dybala és Wijnaldum használhatatlan volt hosszabb távon), és mégis még jobban visszaálltunk. Emlékeztek, hogy kezdtük az első szezonját? Öt győzelem. Azóta építi le azt. Ha igazán zseni edző lenne, simán megtalálná az egyensúlyt a játékban. Mint mondjuk Ancelotti. Így csak szimplán egy szerethető, jó edző. De nem zseni. Nincs ezzel baj. Baj azzal van, hogy aki sok fizetésért sztáredzőként érkezik, és szisztematikusan megsemmisíti a támadójátékunkat, annak eredményt kell felmutatnia. Nincs mese. Minden más csak marketing és Roma-szíves blablabla. Ezt az eredménysort el lehetett volna fogadni Fonsecától, EDF-től, Garciától, Ranieritől, de Moutól nem. Ilyen trágya játékkal nem. Számomra ezért szemfényvesztés ez az egész. És akkor Mou egy El-körrel jobb Fonsecánál. (A Konfettit hadd ne nézzem, könyörgöm. Szép volt, jó volt, eksztázisban voltam még akkor én is.)
Szóval nekem nagyon bejönne az, ahogy idomította a római közeget. Elképesztő tett. De nincs mögötte semmi játék és semmi nagyobb eredmény.
Amennyiben viszont a marketing megalapozása volt Friedkinék eredeti célja néhány évre, akkor telitalálat felsőfokon, ezt el kell ismerni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.06.06. 14:21


F.Totti írta:A kiskölöknek adott mez szimpi persze. De ilyet a legnagyobb türhő fodbalisták és edzők is számtalanszor tesznek. Mindegyik tudja, hogy megy majd a videó a közösségi médiára. Kell a PR. Ettől nem lesz jó ember valaki. Ezzel persze nem azt mondom, hogy Mou nem jó ember (nem ismerem, médiából pedig nem ítélek), de ettől nem lenne az. Igazából tucatjelenet.

Lehet kár volt azt odaszerkesztenem a végére. Nem gondolom én se, hogy emiatt jó ember és nyilván pr az egész, de attól még megtette és örök élményt szerzett annak a srácnak. Van pár focista, akitől látni ilyet, de szerintem annyira nem jellemző, vagy én nem nézek túl sok ilyen videót.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.06. 14:02


mcsabi írta:...., ami pedig az eredményeket illeti, van olyan, aki a szezon előtt egy bajnoki 6. helyezést és egy EL döntőt nem írt volna alá? Én ezt a következő szezonra is gondolkodás nélkül elfogadnám.

F.Totti, azt hittem ezt a videót linkeled: https://twitter.com/MourinhoPics/status ... 0569218055 Engem ezekkel a dolgaival is teljesen megvesz ez a manus.


Mcsabi, én ezt szezon előtt biztos nem írtam volna alá ezt az eredménysort (és akkor a kupából való szégyenletes kiesést még hozzá sem vettem). Minimálcél volt a top4, de inkább a dobogó. Az EL döntős bukta nem kompenzálja az egész éves vergődést, a BL kvalikikáció elmaradását. Az idei év számunkra azért volt kicsit kivétel, mert Bp-en volt a döntő. Így azért más volt. Folyamatosan élt a remény, hogy jönnek ide döntőzni. Naná, hogy kevésbé zavart a bajnokikon mutatott fertelem. De isten ments' hogy még egy ilyen év jöjjön.

A kiskölöknek adott mez szimpi persze. De ilyet a legnagyobb türhő fodbalisták és edzők is számtalanszor tesznek. Mindegyik tudja, hogy megy majd a videó a közösségi médiára. Kell a PR. Ettől nem lesz jó ember valaki. Ezzel persze nem azt mondom, hogy Mou nem jó ember (nem ismerem, médiából pedig nem ítélek), de ettől nem lenne az. Igazából tucatjelenet.

Ja és akkor osztályozok én is:

Játék 10/3 (a kereterőséghez képest inkább 10/2)
Eredmény 10/5 (a bajnoki helyezés a legalja, az olasz kupa mehhh, az EL pedig nem lett meg. Kizárólag az EKL kompenzál)
Brand, szív, marketing 10/9 (Mou hozzáadott értéke elvitathatatlan és hajlok rá, hogy őszintén ilyen a faszi)

A verdikt, hogy maradjon legalább télig. Lássuk épül-e valamerre a projekt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.06.06. 13:47


Azért a José előtti években sokszor voltunk karnyújtásnyira rendkívüli dolgoktól és sokszor önhibánkon kívül (bundázás, bírói tévedések, vagy részben az ffp miatti gyengülést is írhatnám) estünk el nagy lehetőségektől. Már évek óta nincs Rómában egy ikon, aki vezetné a csapatot, akinek a képe ott figyelne minden római kisgyerek falán, akinek a nevét skandálnák a lelátón. A szép korszaknak vége, az eredmények se jönnek már és azt se mondanám, hogy pl. a Fonseca-féle foci legalább a szemnek maga volt a kánaán. Erre jön egy edző, aki már mindent megnyert, amit csak edző megnyerhetett. Az érkezésével a közönség és a csapat így egyszerre kap egy legendát és egy apafigurát is, aki minden egyes apró bírói tévedés után kiáll az igazságtalanság ellen, nekimegy bárkinek, közben megfeddi azokat, akik nem tesznek meg mindent a mezért. Hát hogy ne zabálnák ezt az emberek a lelátókon?
Ami a mutatott játékot illeti, azt nyilván nem sokan élvezik. De érdemes meghallgatni pár játékos nyilatkozatát Joséról - köztül Zlatanét is - akik mind azt mondják, hogy a tűzbe mennének érte. Ezt pedig lehet látni a játékosokon is, amikor Pellegrini a 90. percben hulla fáradtan sprintel vissza, hogy megakadályozzon egy támadást, vagy Belotti törött bordával felmegy a pályára és összeszorított fogakkal, de lenyomja a meccset és még sorolhatnánk. Ezek olyan dolgok szerintem, amit lehet értékelni a lelátóról is.
Emellett vegyük azt is figyelembe, hogy az elmúlt években érkező játékosok közül hányan igazoltak ide azért, mert egy bizonyos Mourinho ül a kispadon? Dybala biztosan és gyanúsan Matic is. De azok, akiket most szóba hoztak velünk (Ndicka, vagy Aouar) is egészen biztos talált volna nálunk jobb csapatot magának.
Szóval Zsolti, én így látom ezt a dolgot, ami pedig az eredményeket illeti, van olyan, aki a szezon előtt egy bajnoki 6. helyezést és egy EL döntőt nem írt volna alá? Én ezt a következő szezonra is gondolkodás nélkül elfogadnám.

F.Totti, azt hittem ezt a videót linkeled: https://twitter.com/MourinhoPics/status ... 0569218055 Engem ezekkel a dolgaival is teljesen megvesz ez a manus.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.06. 13:39


Láttam már korábban, de most megint szembe jött ez:
https://twitter.com/Iconic_Mourinho/sta ... 1612747791

... és beugrott, hogy ha Zsolti ettől sem esik Mou-szerelembe, akokr végképp menthetetlen :D

(Trigora pedig pont az ellenkezője igaz :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.06. 12:16


Na, most mar az is baj, hogy mourinho udvarias es maga ele engedi a masikat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 08:52


A Lazio is ugyanúgy szenvedett az északi dolgok miatt.
És ők mindig második számú csapat maradnak Rómában.
Csak minden második szezonban jobbak. :)
Elvileg az eredmények és a játék tükrében Sarrinak szobor, polgármesteri cím és örökélet járna. Mégsincs akkora hype körülötte. Gasperini Bergamóban ugyanez. Spalletti szintén. De hát őket máshogy mérik.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.06. 08:48


kifejezett undor vagy utálat bennem sincs, a Juvénak még tudok is szurkolni nemzetközi meccsen
csak fáj belegondolni, hogy a Laziónál is van szakmai munka,és hát nem rossz...
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 08:15


Nekem nem. :)
Bennem sosem volt meg ez a "kötelező" undor mondjuk a Lazio és a Juve irányába. :)
Lehet ez is volt a baj.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.06.06. 08:02


Zsolti írta:Irigylem a Laziót. Mostanság. Így kell építkezni, játszani, és negyedik éve előzni a Romát. Hype nélkül, kevesebb pénzből.


mondjuk isten látja lelkemet, én is pont ezen gondolkodtam az elismerés szikráját magamban is elnyomva velük szemben
hogy ott azért vki vmit jól csinál... a mai pletykák alapján talán Milánóban csinálja majd ezt a jót tovább, ha tényleg kivágják az öreg Paolót
de ez annyira, de annyira irritál évek óta, hogy a város bugyikék felében majdnem az összes kukázott, kiöregedett igazolás ül, 14-15 emberrel végig tudják tolni a szezont, mindig azt várom, hogy na most kipukkadtok, na most kipukkadtok, és nem, és nem, és nem
rohadt idegesítő :D főleg, hogy ilyen tudathasadásos állapotot okoz, hogy el kell őket ismernem
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 07:14


Snatch, csodálnám én. De ha belegondolok, hogy a majdani távozásával majd helyreáll a "rend", kiráz a hideg.
De már írtam: keserű a feilsmerés, hogy valójában nem Mourinhóval van problémám. Ő ezt tudja szolgáltatni.
Ha elmegy, nekem a közegben való mérhetetlen csalódás akkor is megmarad.
Ha elküldik Friedkinék, a világ legtökösebbjei. De ennek nincs realitása. Valójában a Mourinho által hozott, pénzben is mérhető profit oltárán ők áldozzák fel a szakmaiságot, az eredményességet.
Véleményem szerint egy közönség akkor lendít a dolgokon, akkor cselekszik helyesen, ha mondjuk van egy eredményesnek mondható csapat, de nem megy a játék. Vagy ha tök jó a foci, csak nem jönnek az eredmények. Tehát ha a játék és az eredmények relációjában az egyikből hiány fakad. De ha mindkettőben elég nagy deficit támad, akkor jelezni kell. Nem ocsmány, alpári módon, de jelezni. Nálunk meg nem hogy nem jeleznek, hanem még szobrot is állítanak.
Tottika is kiáll mellette. Ja, persze. Ő kábé három fordulóig bírta volna Mou játékát. Egyszer egy Bayern elleni idegenbeli meccsen az első félidő 0-0-ás lefújásánál nála volt épp a labda, és izomból a levegőbe rúgta. Ranieri volt az edző. Akkor kellett igazából védekeznie Tottinak, alig jutott el hozzá a laszti. Bayern, idegenben. Biztos, hogy hazai pályán az Empoli ellen bírta volna ideggel ezt a trágyát. Szóval inkább ne szóljon semmit. DDR biztos imádta volna.
Szóval szarban vagyok. Valószínű, hogy egy olyan folyamat zajlik bennem, mint amikor valaki hosszú hónapok alatt ráeszmél, hogy valójában meleg. Elnézést az analógiáért, nem szeretnék senkit megbántani. Ez most nem poén. Bennem is ilyen zajlik most a Roma-szurkolásomat illetően. Más Mourinho alatt ilyenkor erősödik meg identitástudatilag, én pedig ilyenkor foszlok szerteszét. Más azt mondja, hogy mindegy ki az edző, nem Mourinhón múlik, hogy a Roma-érzés áthasson. Én meg azt mondom, hogy most már nem Mourinhón múlik, hogy kezdek kiszeretni ebből az egészből. Mindegy, ki és mikor lesz az edző. Lehet ennek most kellett eljönnie. Ám az is megeshet, hogy Mourinho ideigazolása okozott bennem mindent. Bizonyos szempontból kezdem megérteni a római közeget. És nem tudok velük azonosulni. Mások az értékeink. E' van. Így korrekt. Leírtam.
Bocsánat, csak lyukas órám volt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.06.06. 07:11


milyen jól sikerült az imázsépítése. És számomra ez is visszataszító.

Erre ajánlom F.Totti javaslatát. Ezen kb. én is csak mosolyogni tudok, ne szívd mellre, inkább csodáld.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 07:07


Bocs az újabb hosszúért. :)
De most próbálom fejtegetni az okokat. Lehet egy Falkaösztönt végig kéne hallgatnom egyszer. Mert Szanics biztos érvel. A fórumon nem sokan. Csak nincs hozzá "gyomrom", hogy végigcsapassam.
Benitóék minden szavával egyetértek. Szomorú, hogy pont velük kell. De minden csapatról elmondják a számok és a mutatott játék alapján a tényeket.
Irigylem a Laziót. Mostanság. Így kell építkezni, játszani, és negyedik éve előzni a Romát. Hype nélkül, kevesebb pénzből. Kalap. Kupa, dobogós helyezések, Immobile nélkül is élvezhető, fogyasztható foci. Adott a példa, hogy nem kell egy túlfizetett buszsofőr a sikerhez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.06.06. 07:13-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.06. 05:07


Tomm, az elsőnél véletlenül félrenyomhattad. :)
Amúgy komoly elemzést igényelne ez a Mou-jelemség. Ugye sokszor beszéltünk már az edzőket, játékosokat felfaló, hírhedt római közegről. Na már most az edzőnk báránnyá szelidítette őket. Az újságírókat is. Nyilván nem érdekli a közönséget a játék minősége és igazából az eredmények sem. "Szeretnék adni valamit nektek. Mert ti már most szerettek, mikor még semmit sem adtam." Mondta Mou. Nem biztos, hogy ő itt a kupákra gondolt. Sőt. Lehet erre a brand, szív, marketing dologra. És miért is változtatna? Most komolyan? A közönség eszi a játékát is (hiszen nem érdekli), miért kéne támadóbbá tennie? DDR-től kezdve Tottin át a pápával bezárólag mindenki könyörög neki, hogy maradjon. Úgyhogy a római közeg, ami számos edzőt falt fel, elég trágya módon, most a tenyeréből eszik annak, aki szerintem maga is meglepődik azon, hogy milyen jól sikerült az imázsépítése. És számomra ez is visszataszító. Nem tudom hova tenni a jelenséget. Nincs rá magyarázat. Ez tényleg taníthatatlan. Szóval nekem ebben a szezonban végleg összeomlott a római közönség iránti majd' 20 éves csodálatom.
Hasonló eredményekért két év alatt simán kifütyülnének egy támadó focit játszó edzőt, ha otthon becsúszna egy Salernitana-iksz. Mou-t pedig az ilyen meccsek után is ünneplik. És ebben most nincs semmi túlzás. És ha jövőre esetleg romokat hagy maga után, a közeg őt fogja utoljára hibáztatni.
Miért nem megy az ilyen politikusnak? :)
Nem véletlenül nincs neki komolyabb ajánlata már. Bár lenne.
De ha elmegy, mit hagy maga után? Ebbe belegondoltatok már? Még itt a fórumon is menni fog az adok-kapok. Kint meg akkora teher lesz a következő edzőn...Mourinhóból nem lesz Rómában még egy. Ha rosszabbra fordul a helyzet, akkor sem fog bukottan távozni.
Odakint ezreket állított maga mellé. Személyi kultiuszt épített magának.
Bennem pedig lerombolta a római közönség mítoszát.
Szerintem is maradnia kell.
Mert akit Rómában akarnak, annak maradnia kell.
Viszont mivel nincs racionális, de még olyan nagyon emocionális magyarázata sem az ő bálványozásának, úgy érzem, hogy bennem végleg megroppant valami ebben az eddig egész különlegesnek tűnő római atmoszféra átélésében.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.05. 22:48


na zsolti hallgass TT-t. Benitoék nem nagyon védik Mout :)

https://dcs.megaphone.fm/BETO3993367105 ... 1ca2f4aa26
1:08-nál kb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.05. 22:41


9
7
10
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.05. 22:08


https://romapress.net/daniele-de-rossi- ... ying-right

Most már szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy két párhuzamos univerzum van, az egyikben vagyok Zsoltival, Trigoval meg egykét emberrel a fórumról, a másikban meg Mourinho egy jó edző.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.06.05. 20:37


Trigoria írta:https://www.facebook.com/ErmeS79/videos/1278101159462557
sajnos ez egyértelmű



megy élőben a szezon utolsó falkaösztöne
eskü megpróbáltam hallgatni, de egyszerűen nem megy
nem tetszik ez a brandépítése

én tudok szájról olvasni, aszongya, igen, igen, idexarok a gyepre! :mrgreen:

szanics mit csinál, öntömjénezi mourinhot :!: :?:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.05. 20:24


https://www.facebook.com/ErmeS79/videos ... 1159462557
sajnos ez egyértelmű



megy élőben a szezon utolsó falkaösztöne
eskü megpróbáltam hallgatni, de egyszerűen nem megy
nem tetszik ez a brandépítése
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron