Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.08. 17:47


csebi77 írta:Sabatini hosszabít.Fasza!Neki lehet,hogy ez jó hír,de nekünk is?Szerintem eddig nem végezte jól a munkáját........


az ilyeneken besz*rok :D ha nem Sabatini akkor ki kell? nála jobbat ugyse találsz, miért nem végezte jol? Pjanic,Gago,Lamela,Borini,Stekelenburg és ha a azt nézzük Osvaldo is jó volt a sérülésig (bár sok volt érte az tény)...Bojan,Angel,Kjaer nem hozta azt amit vártak eddig (Márkinyóról ennyi idő alatt nem mondok véleményt) de ha nem változik akkor mehetnek is vissza egyedül Angelt vettük meg. sztem ez igy jó és bár a főoldalon nincs benne a Sabatinis nyilatkozatba azon a tájékoztatón az is elhangzott hogy a nyáron újra aktívak leszünk azt átigazolási piacon.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.03.08. 17:34


Sabatini hosszabít.Fasza!Neki lehet,hogy ez jó hír,de nekünk is?Szerintem eddig nem végezte jól a munkáját........
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.03.07. 21:10


tomm veled tartok :D
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.07. 20:55


ha spall a bayernbe megy, átruccanok oda kicsit divatdrukkerkedni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2012.03.07. 20:38


francesco írta:"Amikor egy 1.90 magas szőke játékos hibázik, az más, mintha egy 1.70 magas barna hajú játékos követné el ugyanazon hibákat." Sabatini

Ennek teljesen elmentek otthonról :-D Festesse be Kjaer haját barnára. :-P


Vagy vágasson le 20 centit a lábából :D
de tényleg nagy baromság, mindegy ki hogy néz ki, vagy mekkora, a hiba az hiba és hát hiba nélkül meg nincs játék! Roberto Baggio is hibázott 94'be...A hibát nem lehet kikerülni, a lényeg hogy úgy kell játszani, hogy a hibák beleférjenek... Inkább ilyeneket kellene nyilatkoznia, mert így kinevetteti magát! nem is értem...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2012.03.07. 20:31


Tottika84 írta:Se Montit se Lalit nem kene be engedni meg a stadion teruletere sem akkor mar inkab jojon vissza a magus o a nem tul eros keretek is oda tudott erni a 2 dik hejre.(sajat velemeny nem kell meg kovezni)


Sztem jöjjön vissza Ranieri :lol: vele is 2ikok lettünk, ja de ő most az internél bizonyít :roll:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2012.03.07. 20:19


feree80 írta:Amúgy Pjanicsnak kamatozott a brazilok és derbyn lenyomott meccse, 3 hétre ki is dőlt, vicc.....
Ennek a szezonnak már tényleg lőttek(köbö 2 pont kell a bennmaradáshoz, csak meg lesz :) ) most már tényleg mi tartja vissza Lalit, hogy Negot kipróbálja tétmeccsen?!

Tádé elképesztő teljesítménye.... :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.07. 19:31


hogy a vezetőség bizik le-ben továbbra is, az még ok. de, hogy elégedettek vele....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.07. 18:11


Kincstári optimizus, de azért meglehet, hogy olyan szerencsések leszünk mint a milány a hétvégén, vagyis ha ellenünk is kpályások fogják alkotni a Palermo védelmét, akkor abből a meccsből mér bármi is lehet, teszem azt 6-5 a Palermonak.... :)

szeretem ezt a videot.
http://www.youtube.com/watch?v=krmUoGFQNMI

Juan
http://www.youtube.com/watch?v=ruyZQ-Wu ... e=youtu.be

Ermes kérdezi FB-n ki legyen a Roma edzője, Spá vezet.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.07. 15:59


ok Sabatini, akkor adjunk egy esélyt LE-nek úgy hogy JÁTÉKOSOKAT veszünk neki, és lássuk
ebben az esetben tőlem maradhatna
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.03.07. 11:14


"Amikor egy 1.90 magas szőke játékos hibázik, az más, mintha egy 1.70 magas barna hajú játékos követné el ugyanazon hibákat." Sabatini

Ennek teljesen elmentek otthonról :-D Festesse be Kjaer haját barnára. :-P
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.07. 00:15


Sabatini nyilatkozoatból kimaradt, hgoy továbbra is kiáll a projekt és lajos mellett, és eért pld ő maga is hosszabbítani akar. Viszont elismerte, hogy hibázott a téli átigazolásoi szezonban., hogy alulértékelte a helyzet súlyosságát, amikor nem igazolt védőt.

Más: Kiszivárgott, hogy már egy hónapja talűlkozott Villas Boas Baldinivel Rómában. Persze lehet, hogz a dolognak semmi köze a Roma kispadjűűoz (lvégre London kisváros....), mindenestre az VB kénytelen volt cáfolni, hogy a dolog felmerült volna.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.03.06. 23:21


Curci a mi örök tehetségünk, aki úgy néz ki, hogy nem futja be azt a karriert, amit a szurkolók szántak neki.... Lobonttal különben szerintem semmi gond nincs
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.06. 22:55


Curcit nem szereti LE :D de ha még komolyabb indokot akarsz, akkor igazából Stek is csak tévedésből véd, Lobonté az 1es mezszám :D Amúgy én is jobban pártolnám Curcit, nem olyan jó, mint a holland, de mindenképp neki kéne a második számúnak lennie
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.06. 21:45


Curcival mi van? Kapus szinten le vagyok maradva... Kölcsönadtuk vagy mi? Mert más értelmes választ nem találok arra, hogy miért Lobont a 2. számú kapus :evil:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.03.06. 20:59


Mondjuk az utóbbi hetek Pjanica nem fog hiányozni....Juan annál inkább, de hátha megembereli magát Kjaer, így hogy nincs vetélytársa, bár lehet, hogy LE DDR-t nevezi ki középhátvédnek, de az már az utolsó szög lenne szegény dán koporsójában. Ez utóbbit azért nem tartom valószínűnek, mert Pjanic sérülésével már egyáltalán nem maradna középpályánk sem.

Palermoban lesz pár hiányzónk (Stek, Pjanic, Juan, Oszi, aki ha jól emlékszem két meccset kapott)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.06. 20:33


Ja, még annyit, ha már a jövő, amennyit Angyal hozzátesz a Roma teljesíményéhez ennyi Cresenzi is tud, szal jövőre vissza Cresenzit, megérdemli a lehetőséget, pláne ha a falábú Okakára gondolok, hogy mennyi lehetőséget(hányszor hívták vissza) kapott a Romától.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.03.06. 20:30


Se Montit se Lalit nem kene be engedni meg a stadion teruletere sem akkor mar inkab jojon vissza a magus o a nem tul eros keretek is oda tudott erni a 2 dik hejre.(sajat velemeny nem kell meg kovezni)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.03.06. 20:30


albicelesteX írta:Ilyen hányadék nulla kerettel,még José sem tudna semmit kezdeni,de a legnagyobbak sem.Ha elküldik Enriqué-t remélem talál magának egy olyan csapatot ahol bebizonyíthatja,hogy jó edző.Nagy ígéretek voltak csak,de semmi normális igazolás,másodvonalú játékosok akikkel a leírt célokat nem lehet megvalósítani.Villas-Boas meg egy vicc,egy sokkal erősebb keretbe beletört a bicskája,akkor itt mit akarna.Szerintem itt nem az edző a hibás,hanem a vezetőség akik ígérgettek,de csak alibi igazolásokat hajtottak végre.



Mintha én írtam volna ezt a kommentet.Szóról-szóra ez az igazság.ALIBI IGAZOLÁSOK.A kapust kivéve.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.03.06. 20:28


Vissza Spalettit
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.06. 20:12


Amúgy Pjanicsnak kamatozott a brazilok és derbyn lenyomott meccse, 3 hétre ki is dőlt, vicc.....
Ennek a szezonnak már tényleg lőttek(köbö 2 pont kell a bennmaradáshoz, csak meg lesz :) ) most már tényleg mi tartja vissza Lalit, hogy Negot kipróbálja tétmeccsen?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.06. 20:00


Nem vagyok egy villás fan, de ha jövőre is folytatni akarjuk ezt a fiatalítási projektet, és nem Lalival képzelik el a jövőt, akkor egy villás vagy Monti jobban illene egy fiatal csapathoz mint mondjuk Capello.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.06. 11:42


na ha most is azt merik mondani h nem kell védő akkor nem tudom mit csinálok...az a Baldini meg mit csinál amúgy? mert volt ájuldozás mikor visszahozták de eddig nem sok mindent csinált vagy mondott azon kívül h sétálgat trigoriaban az edzéseken....léphetne valamit átigazolások terén ha már sportigazgató vagy mi a fene
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.06. 10:26


Nem lenne jó ha csak sárga járna ilyenért és tizi, mert ezzel ösztönöznék a kapusokat arra, hogy "tarold le, tuti 11-11 ellen maradtok és kis eséllyel a tizit is hárítod".
De igazából vitatkozni/beszélgetni sem akarok fociszabályokról, annyira elcseszettek. Óriási reform kellene a fociban - évek óta mondom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.05. 17:42


Remek. Juan 2 hónapra megy Burdi mekllét a gyenguszra. szalagsérülés Végképp eljött Kjaer ideje.
Mindegy, ki már úgyse eshetünk :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég