Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.05. 11:31


cejas írta:Loptam egy kis taktikát. Mindenkinek, aki szereti!

Rövid videó:
https://youtu.be/wubp_B9btnQ

Hosszú írás:
https://theback3.wordpress.com/2017/06/14/paulo-fonseca-a-man-of-style-and-maybe-europes-next-coaching-commodity/

Ha végigolvassátok, és mégsem Fonseca lesz az edző... Sajnálom...


Én köszönöm ezeket, egyrészt ez a csatorna nagyon igényes. Jár a pacsi ;)

Azt kell, hogy mondja, hogy én nem látom azt, hogy a jelenlegi keretünk alkalmas lenne erre, de lehet csak nekem rossza fantáziám :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2019.06.05. 00:54


F.Totti írta:Áh, sajnos már nem ott tartunk, hogy ez pénzkérdés legyen. Pontosabban edzői bér kérdése. Conte 15 milkás fizetésért sem jött volna Romába. De igaz ez Gasperinire, Sarrira vagy Allegrire is.


Félig off: Nagyon rég foglalkoztat a kérdés, hogy mi az, amit évi 10 millió euroból nem lehet megvenni de 15-ből igen, és így tovább. Edzők, játékosok választják rendszeresen a szakmai előmenetel helyett a pénzt, de ez inkább presztízskérdés szerintem.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.04. 22:43


Loptam egy kis taktikát. Mindenkinek, aki szereti!

Rövid videó:
https://youtu.be/wubp_B9btnQ

Hosszú írás:
https://theback3.wordpress.com/2017/06/14/paulo-fonseca-a-man-of-style-and-maybe-europes-next-coaching-commodity/

Ha végigolvassátok, és mégsem Fonseca lesz az edző... Sajnálom...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.04. 22:23


aztán persze van egy pont, ami felett már korpásodik a hajuk, de az olyan 20 milka lenne szerintem. Annyiért már megérné nekik bohócot csinálni magukból egy évre. Elvégre kis eséllyel akár sikeresek is lehetnek. :D
De annyiért meg a klub nem csinál bohócot magából.
Na, ezért nincs sztár edzőnk most. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28471
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.04. 20:20


Áh, sajnos már nem ott tartunk, hogy ez pénzkérdés legyen. Pontosabban edzői bér kérdése. Conte 15 milkás fizetésért sem jött volna Romába. De igaz ez Gasperinire, Sarrira vagy Allegrire is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10298
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.04. 18:45


Fonseca olyan edző szerintem, hogy jövőre vagy dobogón leszünk vagy ugyanúgy 6-7 helyen, sőt.

A pali azt nyilatkozta, hogy nem szereti a csapatát védekezni látni. Valahol támadni szeret és kitámadni.

Most vagy ide jön és beválik vagy sírva fogják elzavarni. Nem szimpi választás, de tényleg 2-3 millióért nem fog jönni senki. Conte mennyit kap Milánóban? 10?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.04. 12:22


F.Totti írta:Conte és Sarri eleve esélytelen volt. Miután BLbe jutott a Atalanta, Gasperini is az lett. Inzaghit inkább megbérgyilkoltatná Lotito, de hozzánk nem engedné. Giampaolo volt az egyetlen olyan rutinos és még nem megbukott olasz edző, aki rászuolgált a feljebb lépésre. Őt viszi a Milan. Lássuk be, nincs túl nagy választék. Nem az edzőválasztást cseszi el a klub, hanem a tavalyi évet buktuk, ami lehetelenné teszi a megfelelő edzőválasztást.

Jelenleg ott tartunk, hogy EDFnél csak rosszabb opcióink vannak.

jól mondod
tehát az lett amitől tartani lehetett, hogy az edzőkeringőből mi lettünk azok, akiknek nem jutott szék
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28471
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.04. 09:25


Hát...azért egy kemény kezű Gattuso lehet nem lenne olyan rossz döntés. Nem egy edző zseni, de tuti, hogy képes moderálni az embereket és tekintélye van az öltözőben.

Normális esetben nem kellene, de amilyen neveket feldobnak az utóbbi napokban. Apropó Blanc-al mi lett? Ő már nincs képben?

Mondjuk mindegy, már olyan hírek is kikerültek, hogy a jó munkájáért cserébe a Shakhtar lemond Fonseca 5 millás kivásárlási áráról, hogy megkönnyítse a távozást neki Rómába. Szóval kész...Fonseca az új edzőnk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4069
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.04. 09:07


Erős mezőny. Utálom Pallottát (DDR miatt), de ha az emberei ezeket az alternatívákat ajánlják, nehéz jó döntést hoznia.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10298
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.04. 09:01


állítólag Baldini nyomja Fonsecát. Petracchi De Zerbit preferálná, Feri meg persze azt akivel együtt haknizott https://www.youtube.com/watch?v=3jx29JqhwWk
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.04. 08:21


Conte és Sarri eleve esélytelen volt. Miután BLbe jutott a Atalanta, Gasperini is az lett. Inzaghit inkább megbérgyilkoltatná Lotito, de hozzánk nem engedné. Giampaolo volt az egyetlen olyan rutinos és még nem megbukott olasz edző, aki rászuolgált a feljebb lépésre. Őt viszi a Milan. Lássuk be, nincs túl nagy választék. Nem az edzőválasztást cseszi el a klub, hanem a tavalyi évet buktuk, ami lehetelenné teszi a megfelelő edzőválasztást.

Jelenleg ott tartunk, hogy EDFnél csak rosszabb opcióink vannak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10298
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.04. 07:27


Nem tudom mi igaz abból, ami a sajtóban megjelent. Tény, hogy pénz nem lesz, távoznak kulcsjátékosok, konfliktusok tömkelege - állítólag és ugye az örök kritikus közönség. A stadionról nem is beszélve. Sőt DDR ügy... Romabol mindenki menekül, és még egy Gasperini sem szívesen jönne ide szívrohamot kapni, ezt simán elhiszem.

Az Inter a Pirelli uralom után pénztelenségbe süllyedt. Most a kínaiak révén van pénz, van BL. Egy kerékkötő volt, de Icardit kirakják a fenébe. A klub összességében mindig is népszerűbb volt mint Roma. Egy nagy klub magára talál. Van pénz, van nyugodt háttér és van szurkolói támogatás.

Ha te jegyzett edző lennél, melyik csapatot választanád. Sőt sokaknak meg a munkanélküliség is jobb, mint ez a darabokra hullott Roma. Csak kis edző jöhet, akinek ez még így is előrelépés.

Az hogy Pallotta mit hogy lát, az más kérdés. Lehet rohadt jó a marketing - csapat és eredmények nélkül nem lesz szurkolói bázis. Nem rólunk van szó, hanem a srácokról. Ki miért lenne most Roma szurkoló?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.04. 07:10


Nem tudom ki hogy van vele, nekem ezzel a Fonsecaval kapcsolatban eléggé negatív előérzetem van, szerintem a Pallotta éra leginkább nem ide való edzőjét készülünk leigazolni Enrique óta.
Ez az új római szokás alapból nem szimpi, hogy ferrarikat néz nekünk apuci, majd kapunk egy trabantot, amiről próbálják bemagyarázni, hogy egy menő sportautó. Évek óta ez megy: Mahrez -> Schick, Malcolm -> N'Zonzi aztán most Conte, Sarri -> Fonseca.
Talán az eddigiek közül ez lesz a legnagyobb hiba, mert ameddig korábban csak játékosokról volt szó, most egy top20asnak tartott (vagy oda vágyó) klub teljes újjáépítését bízzuk egy nem túl magasan jegyzett edzőre. Eusebionál is attól rázott ki a hideg, amikor a volt klubja játékosait akarta Roma mezbe bújtatni, amivel nem lenne gond, ha látszólag meg tudták volna ugrani ezt a lépcsőt (szerencse, hogy berardiért végül nem fizettünk ki 40m-t). Tartok tőle, hogy a következő nyár arról fog szólni, hogy a bukott exshakhtar játékosokat hogy tudjuk kölcsönbe elsózni.
Persze ne legyen igazam, de ameddig az interben koncepciót látok és kísérletet arra, hogy egyről a kettőre jussanak, addig itt egy drága szerencsejátékozást, ahol Jim húzza a kart lelkesen de csak nem pörög ki egy olyan szakmai gárda, akivel összejönne az áhított trófea
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6595
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.03. 13:55

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.03. 13:40


Hogy készülnek az átigazolási sajtóhírek témakörben egy gyöngyszem.
https://www.football-italia.net/138876/ ... riker-swap

Fonseca lehet hogy a roma edzője lesz. Giampaolo lehet hogy a Milan edzője lesz.
Schick volt Giampaolo játékosa. Andre Silva volt Fonseca játékosa (egyébként nem is volt, mert az U19-ben játszott akkor még). Mi sem egyértelműbb, hogy akkor el fogjuk cserélni őket.
Felkészül a visszaigazoljuk Iturbét hír.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10298
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.02. 09:20


mcsabi írta:Villas-Boas közben a Marseille edzője lett, ő is jobb megoldásnak tűnt volna, esetleg még di matteo?

akkor Rudi felszabadult? Bentornato!
exeink általában meg szokták kapni az újrázás lehetősélgét, úgyhogy ez neki is jár :wink:

/Mihajlovicról szerencsére letettek. Féltek a szurkolói forradalomtól. :lol: /
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.02. 07:42


Villas-Boas akkor sem kellene ha ingyen vállalja a feladatot. Mondjuk Mihajlovic Digi dugi taktikájához pont egy N'Zonzi, Cristante, Pellegrini középpálya kell.... Mert akkor jövőre EL sem lesz, gólkirályunk meg Fazio lesz, mert gólt is max szögletből fogunk rúgni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.01. 18:17


Villas-Boas közben a Marseille edzője lett, ő is jobb megoldásnak tűnt volna, esetleg még di matteo?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2019.06.02. 08:51-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6595
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.01. 15:54


Nem volvastam el. Se kukfoldiul, se itthoniul. Minek? Persze belekezdtem. De ffp... milyen ffp? Miert kene az ffpre figyelni, ha nem vennenk szezononkent annyi jatekost, hogy parmaban mindenkinek konnybe labad a szeme, ha nem nevetseges kivasarlasi szerzodeseket kotnenk ha nem adnank el azokat a top jatekosainkat , akik el se akarnak menni ?Az elmult 5 evben tobbszor is sikerult egesz pofas kis keretet osszehozni, aztan mindig elolrol minden. Minden evben forradalom.

Mar bocsanatot kerek az utszeli szovegert, de telibe leszarom, hogy mit picsog ossze-vissza a kis levelkejeben. Ne adja el zaniolot. Pont. Az lesz valami. Ez semmi. Ilyen leveleket a furdoskurvak irnak, meg a vona felesege. Igen, a.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10713
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.01. 15:02


Zsolti írta:Én szomjazom snatch igényes fordításait. :wink:

Ez nagyon kedves volt tőled, köszönöm! Megvan a motiváció a következő pár évre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.01. 15:01


Én míg élek EDF-et akarom vissza.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.01. 14:50


Mondjuk nekem a Spalletti vissza és a Ranieri maradjon a két legszimpibb opció.
hát utóbbi megint segg a szájból esete lenne a klub részéről, így az felejtős szerintem. Spal meg nem jönne vissza, bár most kb egy szintre kerültünk vele. MIndkét fél úgy ahogy bukott, együtt vigasztalódhatnának.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28471
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.01. 13:56


Mcsabi, próbálkoztunk mi komoly edzőkkel is, de szerintem addig senkivel nem jutottunk el, hogy bérről egyeztessünk. Egy edző bérét lehet hogy ki tudnánk köhögni, de egyéb igényeit már nem.
Maradnak azok, akiknek a Roma még előrelépés. Aztán hátha üveggyöngyöt találunk.

Mondjuk nekem a Spalletti vissza és a Ranieri maradjon a két legszimpibb opció.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10298
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2019.06.01. 13:43


Trigoria írta:erős középcsapat, vagy gyenge topcsapat leszünk a hazai bajnokságban is, ezt a vak is látja.
Nemhogy ilyen szűkek az opcióink, hanem még ilyenebbek.


És jó is ez így, végre lemorzsolódtak a BL elődöntőre létrejött Roma szurkolók.
Nekem inkább ez, mint hogy új PSG legyünk. Úgysem tudnánk a trófeákkal mi kezdeni, nem szoktunk hozzá. :D
Csak a DDR sztori ne lenne.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.06.01. 13:38


Ami a levélfordítást illeti, igazad van, Trigo, de én megőrülök az ilyen félmagyar mondatoktól.
Én szomjazom snatch igényes fordításait. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 12065
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron