Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.03.07. 15:06


F.Totti írta:https://romapress.net/roma-considering-thomas-tuchel/

Nyami.

Akkor ezt meg én hagyom itt csak úgy, hátha SN-nek van egy kis szabadideje és szeretne olvasgatni:
https://www.spurs-web.com/spurs-news/report-names-four-clubs-who-may-look-to-hire-conte-if-he-leaves-spurs/

u.i. a cikk nyomokban bundás Tónit tartalmazhat
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.07. 13:58


Mi ezen a nyami? Szereted a kacsatapot?
Jozsef nem mond le a penzerol, friedkinek meg nem hiszem, hogy fizetnenek kettonek es tuchel sem erne be egy tal lencsevel. Gondolom. Ha beeri, az mas..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.07. 13:51

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.03.05. 23:40


Jó pénz lenne ez Abrahamért az biztos, de kíváncsi lennék köt tudnánkk hozni helyette. Lukakut kölcsönbe? :D Keant kölcsönbe? :D egyik sem kellene úgy őszintén
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.03.03. 16:36


F.Totti írta:https://romapress.net/emiliano-martinez-linked-with-roma/

Csak hogy megnyugtassak mindenkit van rosszabb Mourinhonál :D

Icardit meg őt soha!!!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.03.02. 19:52


F.Totti írta:https://romapress.net/emiliano-martinez-linked-with-roma/

Csak hogy megnyugtassak mindenkit van rosszabb Mourinhonál :D

ekkora bödös nagy férget nem hordott a világ még a hátán, be is baxna ha ez a féreg itt kötne ki, ezzel asszem roma szurkerségem is a végéhez ér. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.02. 18:53


Hunszi írta: Roma játékost még nem utáltam, de ő kivétel lenne...


Igen, én is pont azon gondolkodtam, hogy őt tudnám :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.03.02. 14:54


Nincs nekünk egy kapusra 25 millánk, szóval nem kell aggódni :D Roma játékost még nem utáltam, de ő kivétel lenne...

Közben olyan hírek is felröppentek, hogy a Chelsea aktiválni akarja Tammy visszavásárlási záradékát. A jelenlegi formáját tekintve az a 75-80 millió elég jó ár érte :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.03.02. 14:48


na akkor még az értesítést is kikapcsolom a Roma meccsekről a telón

bár alapvetően lehet adnék egy esélyt neki, hisz mindenki változhat, benőhet a feje lágya
de hogy Mout és őt egyszerre kelljen néznem, az kizárt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.03.02. 14:04


Én Mourinhot sokkal-sokkal jobban utálom. Ráadásul egy kapus nem tud úgy tökrevágni egy csapatot, ahogy egy edző.
Én belemennék a cserébe.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.03.02. 13:29


Na, csak ezt ne. Elhányom magam ettől az embertől.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.02. 12:25


https://romapress.net/emiliano-martinez ... with-roma/

Csak hogy megnyugtassak mindenkit van rosszabb Mourinhonál :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.23. 20:42


Jó érvelés F.Totti, de nálam ott bukik, hogy szerintem ezzel játékkal az életben nem leszünk sikeresek.És nekem ez a legnagyobb bajom, mert lehet elrontani a játékot ennél elegánsabban is, úgy hogy nem adjuk fel teljesen a támadásokat, de ez amit most játszunk az szörnyű. Nem azért kapunk kevés gólt, mert jól védekezünk, hanem mert sokan tesszük. Az okozott károk meg nem csak az elüldözött játékosokban mérhetők, hanem a jelenlegi játékosok értékcsökkenésében is.
Ha a szezonben ott lennénk végig a 2-3ik hely környékén, meg lenne esélyünk az olasz kupára, netalán az EL-re, akkor azt mondanám igazad van, de az olasz kupa ugye már elment, egy pesszimista forgatókönyv szerint meg ma megy az El is, és a 4ik helyünk is attól függ majd, hogy a Juve hány pontot kap vissza. Én ezt nem tudom pozitiv eredményként értékelni, de persze majd a szezon végén meglátjuk mi lesz.
Nápolyi példa meg nagyon sántit, ők a hasonló vagy jobb játékerőt képviselő csapatokat is magasan verik, mi hasonló erősségű csapatok ellen vagy simán kikapunk, vagy egy szoros meccsen szerzünk egykét pontot, de teljesen esetleges az eredmény.
Ezt kb Fonseca is hozná/hozta, őt sem szerettem, de őt legalább nem utáltam.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.23. 20:23


De valójában kik alkotják a római közeget?
Szurkolók? Média? Csapat körül "tevékenykedők"?
Amúgy rejtély, hogy Mou mivel tudja kezelni ezt a "közeget"...
Valószínűleg a manipulációival, a konfetti kupával és a három pontokkal.
Valameddig...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.23. 19:34


Tök jót írsz F.Totti. De látva a pool-realt vagy a Napoli fociját, bennem végképp eldőlt, hogy mi a prioritás nálam. Épp ezért, ha ezzel az okádék játékkal scudettót nyernénk, asszem nem tudnék örülni neki, mert lehetne bármilyen "modern" a játékunk akkor, ez a foci szépségének megcsúfolása lenne. Nincs már tv-m, de akkor asszem Zsoltival ketten kikapcsoltatnánk a netet is :D

szerk: egy mentené nálam ezt a játékot és a vele hozott Scudettót: ha színtiszta olaszokkal érnénk el. De ez ugyebár sosem lesz így
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.02.23. 17:38


inkább az a durva, és abban van hatalmas igazság, hogy a római közeget kevesen tudják, tudnák kezelni, és hiába szeretnénk itt fiatal újítókat, ha a közeg másfél év után kicsinálná.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.23. 15:44


Baromi logikus érvelés ez F.Totti. :) Komolyan.
Éppen ezért azt kívánom, hogy ne a vezetőknek kelljen kirúgniuk, hanem magától menjen el máshova. :)
Annyira borzongtam az írásod olvasása közben: ez Mourinho. Ezt kéne szeretni, ezért kéne rajongani. Nálam esélytelen.
De miért lenne újító a mester? Hiszen ezt csinálja 15 éve. Inkább az utolsó mohikán lesz a jó. És mi van, ha szakmailag nem tud támadó focit játszatni? Képtelenségnek hangzik, tudom.
A közönségnek való beszólása pedig arcul csapás. Mikor ez a közönség mindvégig támogatta ezt a hányadékot. A 3 pont és az olcsó jegyárak miatt.
Viszont a tomm és az irántad való tiszteletem egyre nő Mourinho elfogadása miatt. Hihetetlen, de ezt érzem.
Csak nem tudok egyszerre nektek és Mourinhónak is szurkolni. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.02.23. 10:51


F.Totti írta:Számomra abba a legnehezebb beletörődni, hogy pár játékosunkat is be fogja áldozni.


Ez nekem is fáj a legjobban de nézzük meg mit tettek le az asztalra akik el lettek adva/küldve Villar/Majoral szerintem semmi extra , Kluivert/Ünder nem hiszem h kiemelkedőek lennének, Zaniolo meg Shomurodov még majd kiderül. Nekem is fájtak mikor elmentek de lehet a csapatnak lesz igaza és nem lesznek elég jók.
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.23. 10:09


A de Zerbi vonalat továbbgörgetve arra jutottam, hogy ugyan utálom Mourinhot, mint embert, nem szeretem a focihozvaló hozzáállását sem, de baromi nehéz lenne jobb edzőt találni nála.
Ezt a rettentő furcsa közeget, ami az AS Romát körülveszi, nem hiszem, hogy kezelni tudná egy de Zerbi. Ahol egy Spaletti, egy BL elődöntős EDF vagy a jelenleg egyik legjobban csodált focit játszató Fonseca ekkorákat tud perecelni, ott hihetetlen nehéz lehet talpon maradni. José a manipulatív hozzáállásával, gőgjével, egojával, plusz az utlrakonzervatív, túlbiztosított focijával lehet hogy egyedül képes erre. Oké, egy Carlo Ancelotti vagy Guardiola talán még megoldaná, de ki más? A németek halálra vannak ítélve Olaszországban. Az újhullámosok rutintalanok és így kockázatosak. Sarri baromi lassan épít. Allegri már a Juvéval is bukik. Conte, Simeone és Inzaghi nem szimplán gyökértelen lenne Rómában, hanem egyenesen ellenség. Mondjatok egy nevet, aki eredményesebb lehetne itt rövid/középtávon.

Szóval arra jutottam, hogy ha eredményt akarunk, akkor le kell nyelnünk Mourinho személyiségéből fakadó ellenszenvünket, vagy el kell hinnünk, hogy tényleg őszinte (szerintem rohadtul nem az). El kell fogadnunk azt is, hogy nézhetetlen mocsok a játékunk. Számomra abba a legnehezebb beletörődni, hogy pár játékosunkat is be fogja áldozni. De ez is vele jár. Így maxolhatjuk a megszerzett pontok számát és az év végi helyezést. Plusz nyerhetünk egy-egy címet. Mert ez José.

Egy hangyafasznyira vagyok attól, hogy fullba toljam a tomm-attitűdöt, sőt rajta is túltéve elkezdjem kedvelni Mourinhot a managert, miközben utálom Mourinhot az embert. Ehhez egyetlen dolgot kell csak eldönteni: eredmény vagy büszkén vállalható csapat? Az utóbbiban volt már részem, lehet kipróbálom az elsőt :)


Azért hajlok erre, mert a számok egy jó része totál alátámasztja az opportunista hozzáállását. A releváns statisztikák között is bőven van olyan, a mi értelmezhető úgy, hogy egy kis szerencsével akár mi lehetünk a következő Nápoly. Okádék játékkal, de hasonlóképp eredményesek. Van pár dolog a statisztikákban, amit ferdítés nélkül lehet így értelmezni, sőt nehéz másképp. Látszatra semmi modern nincs a játékunkban, de a trendet mindig az eredmények építik. Azaz ha ezzel a posvánnyal scudettot nyernénk, akkor hirtelen ez lesz a "modern". Egyelőre csak azt látjuk, hogy emberünk szembe megy minden trenddel. De ettől még ugyanúgy lehet úttörő, mint egy letűnt kor utolsó mohikánja. Kizárólag az eredmények döntik majd el, hogy a végén hogy ítélik meg. Kicsit csodálom tomm-ot, hogy ebbe kapásból így beleállt.
Az meg már a saját hülyeségem, hogy egy tízezrek és a sajtó által is ünnepelt embert mi a tökért dícsérjek én is? Most hogy kezdik kritizálni, egyszer-egyszer betámadják a sajttájokon, kicsit fütyülgetik is, sokkal szívesebben állok mellé. Persze az igazi az lenne, ha már tüntetnének ellene Trigoria kapujánál :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2023.02.23. 16:27-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.02.22. 18:05


Hat…
Igz jar, aki ciganyokkal uzletel.
Meg ha a serie a jotevoi is….
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.22. 13:16


https://football-italia.net/roma-star-d ... stigation/

Ez viszont nem hépog, pedig jobb lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.22. 11:03


Minden kacsa létfontosságú.
Legyen belőle minél több.
Életben tart. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.22. 09:56

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.21. 21:09


és nem beszélve ezzel a játékkal mi a lófaxt akarunk a bl-ben?
mint mindenki, pénzt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.21. 20:09


Kizárt, hogy szezon közben elmenjen. Annál komolyabb edző és komolyabb csapatot is keresne. Ha távozik, akkor az nyáron lesz. De szerintem marad még jövő évre és akkor jön a hangod, hisztis, látványos bukta.
Ez így totál mourinhos lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég