Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.29. 07:17


Hunszi írta:Jelenlegi állás, amibe elvileg belement a Cagliari. 35m + Defrel = Barella.


Ha véletlenül jönne, akkor az tényleg jó deal-nek tartanám. Bármennyiért is. A srácnak van teherbírása, jól lát a pályán - baromi jó. Kicsit szkeptikus voltam, mert nem túl magas és a posztján ez sokszor számít, de pl. Torreira sem az... Az U21-ben láttam a spanyolok ellen és nagyon jól tolta.

Tonelli állítólag már nincs sehol, mert az U21-ben elég halvány volt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.29. 07:13


mcsabi írta:Jól értem, Luca +10m = spinazzola??? Elmennek ezek a jó büdös fenébe!!! Takarodjon már végre minden dilettáns barom a csapattól Pallottával az élen!


Én ilyet nem láttam. Szerintem sima csere, csak jelenleg Spinazzolát 25 m EUR-ra értékelik, Luca Pellegrinit pedig 17-re. Ha ezt nézzük, akkor jól jártunk.

Ha azt nézzük, hogy Luca Pellegrinit korosztálya egyik legnagyobb tehetségének tartják és ha azt nézzük, hogy Spinazzolát össze-vissza passzolta az elmúlt években a Juve és ha azt nézzük, hogy Spinazzola 3 m EUR-t fog keresni 1,7-ről (ugye, ugye mennyit szívoztunk hasonló béren Florenzivel), ill. ha azt nézzük hogy Luca Pellegrini 1,5 m EUR-t fog keresni a Juvéban; illetve ha azt nézzük hogy megint egy romanistával kevesebb - akkor nem jártunk jól.

A tapasztalat sokszor azért nem ér sokat a tehetségnél... Akkor igazoljunk a Livornoból valami 33 éves balbekket. Az tapasztalt. Egyébként Luca Pellegrini is tavaly - ha nem volt sérült - játszott a Cagliariban, tehát van már Serie A-s tapasztalata. De mindegy is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.29. 04:56


Jelenlegi állás, amibe elvileg belement a Cagliari. 35m + Defrel = Barella.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2019.06.28. 21:33


Trigoria írta:ddr elfogadta
ddr nem fogadta el

linkek nélkül azért ezt így elég mókás olvasni
bár valszeg linkekkel is az lenne :)


és visszavonult Ábrándostekintetű :(
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... as-2708615
Grazie Alberto!
ezt a 2019-es évet igen sok miatt fogom megjegyezni :evil: :(

szerk: fr megelőztél, de már mindegy :)

Alberto, örök kedvenc, akiben sokkal több volt. Maradnak vele kapcsolatban az emlékek, meg a videók. Ha jól olvastam, akkor a csapatnál fog valami munkát kapni, ha Feri nem beszéli le. :D
Pont 10 éve adtuk el, megy az idő rendesen...
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.28. 21:23


Jól értem, Luca +10m = spinazzola??? Elmennek ezek a jó büdös fenébe!!! Takarodjon már végre minden dilettáns barom a csapattól Pallottával az élen!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.06.28. 21:07


hátha úgy járunk pellegrinivel, mint tavaly az inter járt zanioloval.

vmi tuti hogy van a srácban, nem véletlenül dagadt raiola az ügynöke, csak hát ez a vmi nem nálunk fog megmutatkozni.

amúgy ez a spinazzola az atában szimplán ócska xar volt, a juvéban láttam jó meccsét.

de hát amcsinak csak 1 célja lehet, kinyírjon minden rómait a keretből, dögölj meg és takarodj pallotta
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.06.28. 20:26


Roma cares
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.28. 20:17


Augustus C. írta:A Spinazzolás deal jónak tűnik:...

Pedig nagyon nem jó. És leginkább pont azért, amiért DDR kirakása is a legidiótább döntés volt. Római, saját nevelés, szereti a klubot. Még a látszatát is kerülni kellene annak, hogy bárkiért lemondanánk róla. Alex Sandroért sem. Ha Palottát minimálisan érdekelné a csapat, már ő maga csörgött volna rá Lucára, hogy 'nyugi srác, kellesz nekünk, nem adunk el sehová!'.
Lehet hogy nem lesz több szimpla kiegészítő embernél, de ha csak 5% esély van arra hogy olasz válogatott szintet elér, akkor is olyan szükségünk van rá, mint egy falat kenyérre. Főleg egy ilyen év után. És még egyszer: nem a jelenlegi, de nem is a jövőbeni tudása miatt.

Egyébként meg szerintem 1 év múlva kiröhögjük azt, aki Spinazzolával egy mondatban említi. A következő évünk meg a világ legjobb balbekkjével együtt is tré lenne. Pont nem érdekel, hogy 56 vagy 59 pontot szerzünk. Mert kb ennyivel lehetne több egy Robertsonnal vagy Jordi Albával kiscsávó helyén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.28. 20:15


ddr elfogadta
ddr nem fogadta el

linkek nélkül azért ezt így elég mókás olvasni
bár valszeg linkekkel is az lenne :)


és visszavonult Ábrándostekintetű :(
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... as-2708615
Grazie Alberto!
ezt a 2019-es évet igen sok miatt fogom megjegyezni :evil: :(

szerk: fr megelőztél, de már mindegy :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.06.28. 20:08

Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.06.28. 20:03


A Spinazzolás deal jónak tűnik: sokkal inkább van szükségünk jelenleg egy jó és tapasztalt balhátvédre a védelemben (Manolas távozása után meg főleg), mint egy beépíteni való 20 évesre.
Ha már Manolas Napoli, akkor bizony jöjjön Diawara. Ha már tavaly eladták a középpályát, idén illene oda igazolni 2-3 "jót".
Alderweireldet és az ex-Barcás Bartát írják Manolas-pótléknak. :D
ElSha nem megy kínába - hála a jó égnek. :D
Nem mentünk a több millió bevétellel járó nyári turnés túrára, meg az edzőtábor visszamondása miatt megb*sztak minket 400k-val. Mindez azért volt, mert azt hittük, h selejteznünk kell. Egy jó elnök most verné az asztalt az UEFA-nál. :roll:

Éledezünk? :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.28. 17:00


DDR visszautasította a Fio szerződést. A bundások luca - spinazzola cserét akarnak. Remélem Petrachi elhajtja őket a vérbe, vagy felajánlunk nekik egy cé - nzonzi cserét

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... aign=nsofb
Na valahogy ugyanezt érzem én is, csak a csapatunk más
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.06.28. 16:36


Ahogy elbántunk DDR-rel én örülök neki.
Bárki bármit mond a csapat az első, de na ők akkorát adtak ennek a csapatnak Tottival amit nehéz viszonozni.

Kb. Palvin Barbi 20 even keresztül csak veled kopácsol... Majd mittudomén 45 éves korában történik vele egy baleset ami közben megcsúful... Kidobod a 20 év hűség után? Mert Pallotta szerintem ezt csinálta. Lehet nem De Rossi a legjobb játékosunk, de na, ha fél lába van is játszatom évi 10 meccsre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.28. 13:59


DDR igent mondott a Fio-nak. Kész az egyéves szerződése.
Fájdalmas lesz lilában látni. De remélem, az Olimpicoban majd betalál, és nem a bugyikékeknek! :twisted:
(mondjuk azt azért kicsit elhamarkodta, amikor azt mondta "Soha Olaszortszágban egy másik mezben" Sohase mondd, hogy soha! :S )

Közben Balzaretit is elküldték, mivel Petracchi hozta u.i. a helyére a saját sameszát. Megy a Spalhoz. Írt egy szép hosszú, elegáns, érzelmes "mindnekinek mindet köszönök és csak a szépre emlékezem" búcsúlevelet.
(De Sanctis viszont hoszabbított, mint sport ig.h.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.28. 13:42


F.Totti írta:Higuain? Szerintem a fizuja nem is 13M, hanem inkább 17. Annak még a felét sem tudjuk/akarjuk fizetni.
HA csak a játékerejét, tudását nézzük, nem lenne rossz, csak épp nem az a játékos, akivel egy új csapatot építeni kezdesz. Egy évre jönne és csak elvenné a levegőt a fiatalabbak elől. Ráadásul a bér iszonyatosan megterhelné a költségvetésünket, így nagyon mást nem is igazolnánk. Védő pedig kell!


Ő az életben nem fog többé ennyi pénzt keresni, ha nem az arab vagy a kínai ligába igazol. EU-n belül bárki is veszi meg, harmadát fogja kapni. Pontosan ezért nem tudja elsózni semerre a Juve s hányódik egyik kölcsönből a másikba s Romába is kb. így jönne, hogy a Juve nagy hányadát a fizujának pengetné.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.28. 13:32


Nagy harc lesz, mert gondolom Totti is vinné Genoaba vagy Firenzébe vagy akárhova :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.28. 13:17

Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.28. 13:13


Balzaretti is lelépett (facebook)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.28. 12:59


Higuain? Szerintem a fizuja nem is 13M, hanem inkább 17. Annak még a felét sem tudjuk/akarjuk fizetni.
HA csak a játékerejét, tudását nézzük, nem lenne rossz, csak épp nem az a játékos, akivel egy új csapatot építeni kezdesz. Egy évre jönne és csak elvenné a levegőt a fiatalabbak elől. Ráadásul a bér iszonyatosan megterhelné a költségvetésünket, így nagyon mást nem is igazolnánk. Védő pedig kell!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2019.06.28. 12:56


Remélem megkímélnek minket a leépített játékosuktól. RÉMÁLOM
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.06.28. 11:36


F.Totti írta:A jövő évnek úgy futunk neki, hogy az első 40ben nem lesz játékosunk :D

Kivéve, ha a bundások képesek lesznek ránk sózni higanyt, én ezen a nyáron semmin nem lepődnék meg. Vagyis bármi jón igen, ezért ez a Bartra, Mancini, Barella trió jelenleg túl szép, hogy bármelyik is megvalósuljon.

Kellett nekem a falra festeni az ördögöt: http://www.gazzettagiallorossa.it/2019/ ... -prestito/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.28. 10:15


Jaja, 2013-ban DDR volt a legjobban kereső játékos az egész ligában. A Totti fizu is csalóka, mert ő részesedett a marketingjogokból. Szummában többet keresett, mint DDR. A vb győztes játékosokat az összes klub brutálisan túlfizette.

Egyébként a Napoli még kevesebbet költ. 77,8M-et. Mégis tudnak belőle építkezni, játékost megtartani. Az Atalanta 22,3 milkéjával meg nem is akarok idegesíteni senkit. Ezért mondom, hogy nem a "méret" a lényeg :)
Attól mondjuk kicsit én is dobtam egy hátast, hogy a legjobban kereső 10 játékos közül 7 juventino. Dollárouma 5., Insigne 9. és Dzeko 10. De még szebb, hogy Pastorénál (aki ugye a második legjobban fizetett emberünk) még 4 juve csere is többet keres. Brutál gazdasági gobbo fölény. A jövő évnek úgy futunk neki, hogy az első 40ben nem lesz játékosunk :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.28. 10:12


Ezért mondom azt, hogy az eligazolásának hátterében sokkal inkább az öltözőn belüli helyzet
lépjün már ezen túl. NYILVÁNVALÓAN ez a háttere (és a széteső csapat) igen. Nem a Napoli kupamágnes történelme. :)

F.Totti:
Srácok, olyan dolgokról írtok "szerintem így van, szerintem úgy van" kommentet, aminek 2 pillanat alatt utána lehet nézni.
A játékosok fizetése, egy klub/brand értéke vagy egy terület gazdasági potenciálja, gazdagsága vagy épp a bérletesek száma például ilyen. Ha erről akartok "vitatkozni" akkor szerintem érdemes párat kattintani a zinterneten mielőtt írok.
ebben igazad van, de legtöbben (köztük én sem) tudom hirtelen hol nézzek ennek utána, te tudod. Meg is köszönjük az infókat. Ez a te szegmensed itt. :) Azért nem lehet elvárni minden fórumozótól, hogy mindennel legyen tisztában amiről beszél. :wink:


amúgy meg egyértelmű, hogy hosszú távon Rómában van a potenciál. (De valahogy ez nem nagyon akaródzik úgy igazán kijönni az elmúlt lassan 100 évben)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.06.28. 09:55


F.Totti írta:az elmúlt 5 évben 24%-kal nőttek a serie a játékosok fizetései.


Köszi az összefoglalást. A fizetésekre visszatérve, nem a fizukra értettem a 4xes emelkedést, hanem átlagban a játékosok árára manapság. A 24% pedig szép, a baj az, hogy nem Romában, hanem Torinoban és Milanóban. Erre akartam kilyukadni, hogy kevesebbet költ a Roma fizukra, mint tudom is én 5 éve, vagy ha többet is, az csak az infláció miatt van, nem azért, mert bőkezübbek lennénk.

*Rá is kerestem:

2013-14-es adat: DDR 6,5, Totti 4,5, Maicon 3, Strootman 2,3, Gervinho 2,3, Pjanic 2,1 s a többiek mind 2 alatt. Keret össz. bruttó 92.5 milla.
2018-19 es adat: Keret össz. bruttó 89,5 milla.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.28. 09:16


Srácok, olyan dolgokról írtok "szerintem így van, szerintem úgy van" kommentet, aminek 2 pillanat alatt utána lehet nézni.
A játékosok fizetése, egy klub/brand értéke vagy egy terület gazdasági potenciálja, gazdagsága vagy épp a bérletesek száma például ilyen. Ha erről akartok "vitatkozni" akkor szerintem érdemes párat kattintani a zinterneten mielőtt írok.
az elmúlt 5 évben 24%-kal nőttek a serie a játékosok fizetései. Ez elég messze vana négyszereződéstől. Köszönhető ez is elsősorban a Juváénak. Ők például kétszer annyit költenek bérre mint az utánuk következő 4 BL aspiráns (Milan, Inter, Roma, Napoli a sorrend) átlaga. HA a megszerzett pont/fizetés diagrammot nézzük, akkor picit a liga átlaga felett vagyunk az elmúlt években. A Juve pl alatta. A milánóiak alatta. Nincs meglepetés abban, hogy kik az ügyesebbek: Napoli, Atalanta, Lazio. A Premier League-gel pedig nem érdemes senkit összehasonlítani. Közel kétszeresét költi bérekre az Serie a-hoz képest.
Magyarán ezer adat bizonyítja, hogy a bérek nem nőttek durván és nem a bérstruktúra miatt vagyunk szarok. A lényeg itt is aminőségen (ésszel költésen) lenne, nem a mennyiségen. Palotta ezért nem hibáztatható, pontosabban csak annyiban, hogy idiótákra bízta a klubot.

Aztán a térségek gazdasági potenciálja, vásárlóereje. Róma és környéke Milánó és Veneto után a legnagyobb GDP-vel rendelkezik. A tőkebeáramlás is itt volt a második legnagyobb. Mindkét mutatóban 80%-kal előzi Nápolyt és környékét. Egyszerűen nem lehet kérdés, hogy melyik a jobb piac. Az élhetőséget nem tudom megítélni. Nem éltem egyik vidéken sem. De jártam kétszer Nápolyban (oké az egyik Amalfi volt :)) és sokszor Rómában. Ha választanom kellene, nem Nápolyba költöznék. Konkrétan lepratelep a Nápolyi öböl északi része. Az ingatlanárak a rómainak a 60%-a (6300 EUR/m2 vs 3800). És nem is nőnek. Rómában is csak alig, de ott nominálisan amúgy is Milánó után a a legmagasabbak. Mindezt úgy, hogy a keresletnövekedés Nápoly környékén a legnagyobb, csak épp nem tudnak fizetni a lakásokért. A migrációs hullám durván helybenhagyta Rómát is, de ugyanez Nápolyban még szörnyűbb. Arányaiban csak azért nem rosszabb, mert Campania amúgy is a béka segge alatt volt tisztagásban, rendezettségben, közbiztonságban. De ez szubjektív. Viszont a regionális piac potenciáljáról nem is ez dönt.

A klubok ereje és népszerűsége. A legfrissebb felmérés a klubok értékéről a Deloitte év elején készült jelentése. Ezen a listán a 15.-ek vagyunk. A 20-as listára nem fért fel a Napoli, ezért nem tudom hasonlítgatni őket. Sajnos a kifejezetten Serie A-t boncolgató tartalmak fizetősek. A népszerűség már egy kevésbé megfogható mutató. Social media követőket, mezeladásokat, nézőszámokat szoktak vizsgálni és ezekből állítanak fel rangsort. Mindenhol az első 15ben vagyunk, de a Napoli nevével talán egy sm listán találkoztam. A becslések szerint nekünk 22 milka szurkolónk van világszerte, a Nápolynak De Laurentiis szerint 35M, de a kevésbé elfogult források szerint jó az 15nek is.
És ha már tomm kérdezte. A Napoli soha nem publikálja a bérleteseinek a számát, mert brutálisan alacsony (vásárlóerő ugyebár...). Nekünk tavaly 23400 volt, ami 1400 növekedés az előző évhez képest. Elvileg 3 éve folyamatosan nő, de előtte esett egy rohadt nagyot. Az átlagnézőszámunk szintén bőven a Nápoly felett van. 39000 vs 29000. A tendencia itt is ugyanaz, mint a bérleteseknél. 2016-ban bezuhant és azóta lassan növöget.

Összefoglalva: a jelen szar, a közeljövő még szarabb, de a potenciál ettől még több a klubban, mint a Nápolyban. Persze ezt pont a hajunkra kenhetjük, ha kóklerek kezében van a csapat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 203 vendég