Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.12. 21:49


Ha már Capello. :)
Különben egyértek F72vel, Capello vagy Carlo nem alkalmasak csapatépítő edzőnek....
Én 10 fordulót adok LEnek, hogy mutasson vmit, ha nem jön neki össze, Spá igazán megérdemelne egy ilyen ígéretes keretet vagy DElio Rossi...
roma-2000-01.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.09.12. 21:41


Én nem örültem, amikor bejelentették Lusi Enriquét. Írtam is, hogy tapasztalatlan, nem tud olaszul, nem ismeri a római légkört, félő, hogy fél év alatt megbukik, „kicsinálják”.
De! A Sensi klánnal a Roma beleszürkült volna (igazából az utóbbi években már be is szürkült) az olasz bajnokságba. Öreg, középszerű, máshol lejárt szerződésű labdarúgók érkezhettek volna minden nyáron, mindenféle jövőkép nélkül.
Most a Roma leigazolt nem kevés pénzért több ígéretes jövő előtt álló fiatalt. Lehet panaszkodni, hogy kevés, hogy nem olyan jó, de az utóbbi évekhez képest reményt keltő. Osvaldo lehet, hogy nem éri a felét sem, mint amennyiért idejött, de bízunk benne, hogy egy-két éven belül Lamela, Jose Angel, Kjaer, Borini… rászolgálnak majd a vételárukra. Mind huszonegy-két éves nagy jövő előtt álló tehetség. Ezekhez a fiatal fiúkhoz kellett egy edző. Nyilván erre a szerepre nem Ancelotti jó, ő akkor jöhetett volna, ha már befutott játékosok érkeznek, Drogba, Fabregas… de erre nyilvánvalóan nem volt pénz. Kell valaki, aki fiatalokkal dolgozott, akibe valamiért fantáziát láttak. Nyilvánvaló lehetne tehát mindenki számára, hogy ez nem egy rövidtávú terv. Adjunk akkor egy kicsike időt. Nagyon örültem, amikor a tulajdonos jelezte: nem érdekli, ki mit mond, 100 %-osan kiállnak LE mellett. Remélem ez így lesz a 20. fordulóban is, amikor esetleg már én is zavarnám el legszívesebben őt, ha nézhetetlen lesz a játék és elkeserítők az eredmények

De ahogy írtam, Rómában erre nem alkalmas az egész közeg, a légkör. Egy nyilvánvalóan elhibázott csere (nem emiatt esett ki a Roma!!!) miatt 3 hétig állt a műbalhé, megszólalt minden volt edző és játékos, Sabrina Ferilli és sok hasonló nagyon okos ember, újságoknak 3 hétig címoldalán volt az eset, rádiókban 3 hétig erről beszéltek. Egy szurkoló írta, hogy 10-15-20 évvel ezelőtt egy ugyanilyen Roma-Slovan meccsen, ha lecserélik Tottit, nem érdekel senkit, és tovább hajszolja, bíztatja mindenki a csapatot… Most tüntetni kellett. Átalakult minden, sajnos minden nagyon rossz irányba. Ahogy Rómában mondanák „si é sputtanato tutto…”

Egyébként azok figyelmébe, akik egy bajnoki meccs után edzőt cserélnének és feszítenék már keresztre a csapatot: 84 év alatt mindössze 3 bajnoki cím, egy nemzetközi kupagyőzelem (na jó kettő, az angol-olasz kupával)… tudtak az emberek őszintén sírni a boldogságtól egy utolsó percben lőtt bennmaradást jelentő gólnak is valamikor. Szóval ez nem MU, Milan, Barcelona vagy Liverpool, mindig, mindenkor szenvedni kellett. Valamikor tudtak a szurkolók is, sajnos ma már egy vereség és takarodj...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.12. 21:12


De jól mondtad Virga!
Capello az az ember (és Spal is), akire azonnal lecserélném LE-t (na meg Mourinho)! Csakhogy ne felejtsük hogy Capello egy brutális erős keresettel dolgozott anno. Én tippem szerint ezzel a kerettel most ő se tenne csodát egy év alatt, és egy szobor dőlne le. Ez meg nem hiányzik az emlékezetnek. De ismétlem: ha jönne, ámen. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.09.12. 21:00


Ne aggódjatok, holnap már az lesz a sajtóban, hogy én veszem át a csapatot 8) de nyugi Taddei így se játszana. Capello egyszer már csodát tett és megadta nekünk azt, amire vágytunk. Sokan emlegetik még a kopaszt is, akit személy szerint én szintén imádok. DE: fontos a múlt egy csapatnál, de abból csak csalódások lesznek, ha valaki nem úgy teljesít, mint régen, miért rontanánk el a szép emlékeket :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.09.12. 20:44


folyik a zavarkeltés. A sajtóban felröppentek biz. pletykák, hogy LE helyére nem más, mint Capello érkezhetne :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.12. 16:10


Angyalt 1 meccsre tiltották el, vagyis kihagyja az Inter elleni meccset...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.09.12. 08:29


...Elkezdtünk dolgozni és akkor ismertem fel, hogy én tapasztalatlan edző vagyok, de dolgozni kezdtem és ezt teszem majd ezután is...


Istenem, ezt ne mondtad volna...
Lehet, hogy igaz, de akkor sem kell kimondani, mert így elég nehéz lesz a továbbiakban :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.09.11. 21:11


"10 emberrel voltunk és 5 perc volt hátra, amikor továbbra is mi birtokoltuk a labdát. Ez a módja annak, hogy gólt szerezz és emiatt nincs bennem keserűség, mert a srácok mindent megtettek ekkor, hogy elérjék a céljukat."

Tudom, hogy sokaknak feláll a hátán a szőr a hasonlítgatósditól,de az ellenfelek azt mondják, hogy védekezel a barca ellen, folyamatosan nála van a labda tili-toli ide-oda,félelmetes és egy idő után összeroppan a védekező csapat. Hát nekem a szárdok ellen nem úgy tűnt mintha óriási stresszben lennének :D Mondjuk a labdatartás sem volt tökéletes, Osvaldo jut eszembe pl, hogy amikor Totti gyönyörűen kiugratta, akkor átvette a labdát és 2 mp-re sem tudta megtartani. Hogy van így labdabirtoklási fölény? Az meg a másik, hogy én bízom benned Luis, de hiába van nálunk a labda, nem lesz gól, ha nem lőjük rá. Más: nem egyszerűbb úgy tartani a labdát, ha már a félpályánál megfogjuk szerezni? Néha úgy tűnt, mintha a támadók annyira bíznának a védőinkben, hogy még ijesztésnek sem lépnek oda az ellenfélnek. Ja és a nyilatkozat alapján a "csalódottakat" el kell keserítsem, ha nincs semmilyen cél kitűzve, akkor nem fog lelépni Luis egyhamar,de ha meg is teszi, Delio Rossi jobb lenne? vagy akárki más? Ha szar a csapat, ahogy sokan állítják, más sem fog várat építeni, ha jó a csapat, akkor meg LE-vel is működni fog, kérdés: milyen taktikába?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.09. 19:41


fradista romanista írta:Erre csak azt lehet mondani, amit az öreg bakter mondott miután a vonat elvitte mindkét kezét és lábát,,,,, :D

én a kalocsai prépost-tal ismerem... :) a tényen nem változtat...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2011.09.09. 19:19


6,5 millio? erre az utobbi két év teljesitményére :S
hát lehet el kellett volna adni(ezért lehet megköveztek)
kicsit nyeregben érzi magát
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.09.09. 19:14


Erre csak azt lehet mondani, amit az öreg bakter mondott miután a vonat elvitte mindkét kezét és lábát,,,,, :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.09.09. 13:28


DeRossi kijelentette 6.5 milliós évi fizetést kér ha ezt megkapja aláírja a hosszabítást.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.09. 01:13


Trigoria írta: Kjaer meg idejön bakker és máris olyanokat nyilatkozik amitől kiver a víz


Az a 10-15 forduló, vagy meccs az valóban húzós... Ennyi alatt normálisan szerzünk 20-24, 29-36 pontot ezzel a csapattal.Amíg nincs összerakva. Lövünk 31-42, illetve 45-61 gólt. Ezt azért nem kellene kihagyni, és csak várni a 15. fordulót! És kedves (nekem szeretett) Kjaerom! Az is fontos volna, hogy hátul 2-5, illetve 3-6 gól essen be a hollandunk kapujába ennyi forduló alatt!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.08. 23:24


Nekem inkább gyomorfordító volt ez a mondat, mintsem langyi aranyköpés, persze lehet választani :D :

Trigoria írta:Totti meg Totti. Az emlőiből szívtuk a Roma-tejet!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.08. 23:11


és ki ugrik mégis mindig rá a témára Levy? :D MIntha ezeket várnád csak, hogy előjöhess a rejtekedből...
Imperatore és Levy bejelentkezett egy pofonért, még valaki? :D

Kjaer meg idejön bakker és máris olyanokat nyilatkozik amitől kiver a víz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.09.08. 20:49


trigó egyre többször...
nemcsak hóba, de melegbe'...izé, kánikulába is :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.08. 20:29


Trigoria írta:Na igen, ugyebár kihagytam direkt a felsorolásomból a jó Albertot, mert ő csak második helyen áll nálam, pedig...
...pedig ő az akinek még helye van a szívemben Diego után. Nagy kár hogy egyikük se játszik nálunk...

Totti meg Totti. Az emlőiből szívtuk a Roma-tejet! :D :D :D (aki megszólal megütöm! :!: :D :D )
és igen, ezennel kijelentem: Totti-serkentő vagyok én is! :D :D

Hébe-hóba mindenki homár, ilyen Hollywood! :D :wink:
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.08. 19:59


Na igen, ugyebár kihagytam direkt a felsorolásomból a jó Albertot, mert ő csak második helyen áll nálam, pedig...
...pedig ő az akinek még helye van a szívemben Diego után. Nagy kár hogy egyikük se játszik nálunk...

Totti meg Totti. Az emlőiből szívtuk a Roma-tejet! :D :D :D (aki megszólal megütöm! :!: :D :D )
és igen, ezennel kijelentem: Totti-serkentő vagyok én is! :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.08. 19:41


Trigoria írta:Aldair ne kiabálj!

Totti1984:
át Ikonbeteg nem vagy , de szinte már "Istenkáromlás" amiket írsz.....
az RU távoztával szerintem te maradtál kb az egyetlen itt, aki kicsit "homályosan" lát, ha Tottiról van szó :wink: :) (ja és most már wini is)
Ez persze nem baj, neked elnézzük :wink: és csak magánvéleményem

(amúgy szerkesztheted a hszed tudtad? :D )


Én is homályosan látok :) Legalábbis ebben az utolsó esetben mindenképp! Alapvetően tudom h igazatok van, de a legutolsó szituban tartom h szakmai hiba volt a csere! ;) Totti már semmiképp sem a jövő, nagyon max még a jelen, de az újulás jelei egyértelműek! Viszont ettől még, amikor jól megy neki, nem kéne lecserélni ;) Részemről ennyi!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.08. 18:30


Totti 1984!
Köszönöm a borzasztóan korrekt és abszolút respektálható hozzászólást!
Értem és tisztelem minden szavadat.A vélemenyemből természetesen nem engedek,a tiédet pedig úgy-ahogy átérzem.Én 28 éves vagyok,kb. 2002 óta Roma-drukker.Nekem is Totti szántotta végig a Róma-érámat,gyakorlatilag rajta függve lettem igazi szurkoló.De valahogy most már nem függök egyik játékostól sem a bálványozás szempontjából.Tottitól sem.Hogy meg fogod-e könnyezni a Capitano búcsúmeccsét?Biztos lehetsz benne.Én is meg fogom.Meg sokan mások.Nekem Alberto távozásánál is kicsordult a könnyem,amikor a youtube-on összevágtak róla egy melankólikus dallamokkal átitatott kisfilmet.Pedig Aquilani nem volt legenda,és a Poolhoz igazolt,akiket mi történelmileg "gyűlölünk".Én tehát igazából nem Totti-támadónak,hanem Totti-serkentőnek nevezném a mi fajtánkat,akik a Capitanótól többet várnak(mentálisan). :wink:
Te pedig abszolút ikonbeteg vagy.
A szó lehető legeslegjobb értelmében.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.09.08. 13:13


OFF
Favre is 40 fölött volt mikor idén abbahagyta, úgyh Bradyben van azért még 1-2 jó szezon, meg pár Super Bowl 8)
ON
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.08. 12:26


:D
Miért szólnék be? :shock:
Nem azt mondtam, hogy ne beszéljetek erről, csak azt, hogy kulturáltan, és hogy én nem olvasom. :wink:
Ezt most elolvastam. Egyetértek azzal ami benne van.
Én is temettem már nemrégiben őt, és utána támadt fel századszorra. Szóval mindig meg tud lepni.

Én személy szerint abban a korban vagyok amikor már nem tudok rajongani egy fiatalabb játékosért. Nekem már az egyetlen ilyen játékos a Capitano...Mondjuk Ő is volt az egyetlen és már most tudom ,hogy ha szögre akasztja a cipőt akkor és ott az én életemben is lezárul egy korszak még azt is megkockáztatom , hogy megkönnyezem a búcsúmeccsén...
Tökéletesen egyetértek (de én Forlánnal vagyok így). Ahogy haladunk a korban, nehéz dolog már nyikhajokat bálványozni. Nem is akarjuk azt. :) Most vagyunk így 30 felett abban a korban, ahol az aktív sportolók 30 felettijeinek utolsó éveit drukkoljuk végig.
(Nálam ez Forlán (19 May 1979), Federer (8 August 1981), Iginla (July 1, 1977), Brady (born August 3, 1977). Ők az utolsó nagy, IGAZI kedvenceim. És ha azt vesszük hogy pont egykorú vagyok velük (kb az éveik átlagával), akkor talán érthető is. Ha ők visszavonulnak, már csak kedvencek lesznek az utódok, de bálványok semmiképp.Bocs a személyes offért :oops: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.07. 21:43


Daniele szépen szólt - ahogy illik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.09.07. 19:12


Ezt a hírt sem Totti fogalmazta a blogján az fix :lol: :lol:
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.07. 18:55


Ja és Trigo,mi ez az RU???
Gondolom,ez az off abszolút kategóriája,de nem lehetne írnod egy pár szót erről az egészről valamelyik topikban?
(Nyilván kényes téma,de légyszi-légyszi...)

Már írtam erről a Vasas meccs kapcsán. Ne kívánd hogy újra előhozzuk. De küldök privit, olvasd el! - Trigo
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég