Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.28. 14:37


közben Carlo pedig aláírt a PSGhez..ugy látszik van az a pénz :) állítólag ma bejelentik ...egy kamugép az is...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.27. 21:58


Bale neve még vagy 2 évvel ezelőtt is felmerült, gondolom akk azért mert volt neki vmi sérülése..
Viszont Norwich ellen ma este lőtt kettőt 12 perc alatt...ki van csukva h eljönne ide
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.12.27. 21:31


Nem két forint lenne Bale, de addig ne vegyünk ilyen drága játékost amíg nincs megoldva több poszt sem... egy éves költségvetésünk rámenne, de akkor a kölcsönvett játékosokkal mi lenne és az említett hiányposztokkal?
Na nem mintha Bale miatt aggódni kéne, nem is tudom, hogy jött elő ez a név... meg ha a vezetők ilyen igazolásokat terveztek volna, akkor nem Sabatinit alkalmazzák...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.27. 15:21


sztem is hülyeség h Bale eljönne ide, max ha valami DDR-hez hasonló fizut nyomnának neki oda, mert a Spursnél keményen szabályozzák a fizetési sapkát én ugy tudom. de lényegtelen :D hülye lenne most elmenni mikor fut nekik a szekér..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.27. 15:13


Mout hagyjuk! Vagy utálják vagy imádják.
Én örülnék neki, de mindegy mit gondolunk, hisz soha nem lesz az edzőnk, és Ferencnek sem. :)
(A Real játékában max egy kivetnivaló van és az Pepe! :D )

JS-n meg látszott, hogy érzelmes ember. Nem hiszem hogy jót tett neki, hogy el kellett mennie tőlünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.27. 14:53


Azt írja a zújság, hogy a Lecce elégedetlen JS-val, idő előtt visszaküldenék Rómába, és a helyére inkább Curcit kölcsönöznék...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.12.27. 12:57


A Real játéka nézhetetlen lenne? Hát nem tudom, számomra nem az, tény h az inter játéka nem volt lenyűgöző de szvsz a reallal nincs probléma, jó nem egy barca nívó, de elég sokat javultak játékban! Mou meg jó edző, de sztem Ferike annyiból mindenképp benézte, h nem biztos h Mou-t nagyon érdekelte volna h Ferencünk félisten a városban!
Mindenesetre én örülök h nem jön hozzánk, utálom az ipsét akármekkora edző is!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.12.27. 12:36


Totti... Mourinhoval??? ez most komoly? A világ legnagyobb csapása lenne, ha Mourinho ide jönne.. Oké, hogy vannak eredményei, nyer egy csomó mindent.. De a modora az .... áhh.. nem akarok csúnyát írni.Nem tudom figyelitek-e a spanyol bajnokságot, de egyéb nem volt tavaly is, csak, hogy a barcanak így segítenek a bírok s úgy segítenekX(X(X(.. A játék amit játszott az Inter és most a Real is.. az igazából nézhetetlen, ronda!!! Most ez a kívánság megcsapott.. remélem kamu hír, mert ha nem csalódok Tottiban:(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.27. 00:23


a gond az hogy a Tottenham nívósabb bajnokságban szerepel, erősebb csapat mint a Roma jelenleg szvsz, többet is keres ott Bale, meg se tudnánk fizetni. Ergo mi a pék f...ért jönne ide? :) Ennyi erővel Messi is szóba jöhetne nálunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.26. 22:07


Bale már nyáron is téma volt...DDRről valami hírt tud valaki?
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.26. 20:43


A sok unalmas és érdektlen uborkaszezoni átigazolási pletykákból egy igazi gyöngyszem: Az amik Garreth Bale-t karják megszerezni a Tottenhamtől :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.12.23. 21:27


egyetértek
De mondjuk azt a 6 milliót ajánlhattuk volna kicsit előbb is, de ebbe nem látunk bele.
Mondjuk a legszebb az lenne, hogy amikor már tényleg ingyen mehetne már el, akkor hosszabbítana velünk.
De ha tényleg előszerződést köt valakivel, akkor én megmondom őszintén nem akarom itt látni még fél évig. Semmi értelme nem lenne. Illúzió. Fájó szív.

Amúgy meg: 6 vs. 9 millió. Nem mindegy az ő szintjén már? Itt már rég nem a pénz dönt, hanem hogy akar címeket nyerni vagy marad/lesz "csak" egy város szimbóluma. Totti az utóbbit választotta, de más idők voltak. AA-nak nem hagytak választást. DDR?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.23. 18:27


A Roma megtette utolsó, 6 milliós ajánlatát, amire méág rájönnének a bónusziok. Állíólag ezt DDR is elfogadta (vagy inkább tudomásul vette), de időt kért.
Szerintem ha ez nem elég neki, menjen, ahova jónak lát.
Mancini megkérte a sejkjét, tegyn egy elháríthatatlan ajánlatot. Ez a hírek szerint megtörtént, 9 millió euro.
Szerintem az egyesület itt nem kúrt el semmit.Valahol határt kell szabni a gátlástalan követelődzésnek. Akárki részéről.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.23. 17:12


http://www.azzurri.co.hu/roma/de-rossi- ... arkasoktol ...sajnos mindjárt itt a január, ha előszerződést köt akk ezt elk*rták...nem kicsit, nagyon.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.23. 11:12


LOL 48 kapuralövés volt a Psg legutóbbi meccsén, Ménesék nyertek, és átvették az első helyet a tabellán, ennek jutalmaként böszme Leonardo tininindzsa teknőc kirúgja a Psg edzőjét LOL állítólag rombusz Carlo lehet az utód, erre mondják a pénznek nincs szaga....:) :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.22. 14:36


Boris tényleg atombrutális...hogy tud felvenni olyan nadrágot ember xd ez már az a tipikus "én leszek a legmenőbb" azon a bulin. ha már a pályán sose vagyok :D
egy igazi páwa :D:D még a felső rész jó is de az a nadrág meg az a cipő együtt nekem egy náci tiszt jut róla eszembe :D
Az nem Bojan amugy xd...neki alapból nem olyan tedd a fejedre a bulit azt körbenyírjuk haja van :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2011.12.21. 20:47


az nem bojan! az sztem csak valami szertáros vagy ilyesmi :)
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.12.21. 18:44


Trigoria írta:http://www.corrieredellosport.it/foto/calcio/serie_a/roma/2011/12/14-38006_5/Borriello-Totti-Luis+Enrique%2C+che+look+alla+festa+di+Natale
Boris brutálisan divatos :)
Valahogy így lehet elképzelni a már korosabb Harry Pottert :D
Ezen a sálőrületen én minden egyes alkalommal kiakadok


csak én látok rosszul vagy Boján tényleg kopaszodik?
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.21. 17:12


Gianninit is megcsapata a változás szele... :)
http://www.football-italia.net/node/14009
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.12.21. 08:49


Tegnap volt Rozi 40 éves szülinapi koccintása, ott volt a régi gárda (Totti, De Rossi, Cassetti, Perrotta , Taddei) , csak Pizzarro hiányzott. Még a római polgármester is elment. Az új vezetésből senki.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.20. 15:50


ja hát igen így nézve kellene KP is...de én most itt csak a téli igazolásokra gondoltam :D sztem mindhárom posztra (csatár, kp, védő) biztos nem fognak igazolni, bár azért örülnék neki. sztem ezzel a kp-val ki tudjuk húzni a nyárig Pjanic, Gago, DDR, Simplico, Pizzaro nyárig el lehet velük lavírozni, meg még ott van Viviani is bizonyította ha kell akk képes itt is játszani. 1 kreatívabb gófelelős csatár viszont mindenképp kell sztem. Lamela se kifejezett csatárt játszik én ugy vettem észre Lucho szabad kezet adott neki, mindenhol megfordul. Szal sztem Oszi mellé kell 1 technikásabb csatár (jelen esetben úgy tűnik Nilmar lesz az) és a védelembe is muszáj +ember
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.12.20. 14:39


középpályás sem ártana.
a ddr-gago-pjanic trio megfelelő, de nincs elég csere. simpliio, pizarro ok de öregek, de én személy szerint grecoval nem vagyok megelégedve, taddeit véletlenül se, perrotta is mehet a levesbe
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.20. 14:39


sztem is kell azért 1 csatár. Totti, Osvaldo, Lamela,N. Lopez, Krkic, Boriello, Borini, Okaka...most ez van...ebből sztem aki megy az Boris, Okaka...azt se felejtsük el hogy Borini is csak kölcsönbe van. Ugyanugy Krkic, lehet már most nyáron visszaviszi a Barca joga van hozzá....Tehát marad Totti, Osvaldo, Lamela, Lopez ...egy 3 csatáros játékhoz ez igen kevés. Mondjuk attól tartok Borinit meg fogjuk tartani, nem tudom mit lát abba a gyerekbe is Lucho. gyorsan tud futni azt cső, ennyi erővel inkább jönne fel Caprari. Én szeretem Nilmart, örülnék neki ha jönne. egy Osvaldo/Krkic, Lamela, Nilmar sorra azért kiváncsi lennék mögöttük Gago Pjanic DDR...viszont két szélső bekk tényleg égetően kell bár nem hiszem hogy a télen sikerül mind a két oldalra jót hozni. szal ha választani kell én inkább azt mondom h a jobb oldalra hozzanak egy k**va jót ...Taddei/Angel balbekk "párost" valahogy jobbnak érzem mint a Rosi/Perrotta kettőst :D bal oldalra majd nyáron ráérnek...a másik meg hogyha felküldi Lucho a Kjaer-Juan párost Heinze mehet ki bal oldalra mert ereditleg ő balbekk lenne
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.20. 14:12


fradista romanista írta:Minek? Két szélső hátvád kéne és kész. Azon túl csak keretszűkítés oszt jó' van.

nagyon nincs jó :) ez az év rámegy csapatépítésre, hát menjen, de amilyen lassan épül a csapat, inkább most igazoljunk, mint hogy jövő nyáron ismét azt lássam hogy jó félévig épül a csapat, és az az év is csak úgy menjen a levesbe...
Okaka megy, amúgyse játszik, Borisnak már lassan féltucatnyi a kérőja, azé ebből csak nem minden kacsa :wink: Totti gólképtelen, Bozsan idáig inkább nem hasznos mint az, Oszinak manapság 5 helyzet kell 1 gólhoz, mindegy hogy nevezzük, csatár, szélső támadó, de kell egy gólzsák!
Szélsővédőket adom, kellenek, meg nekem kell egy brutál jó belső védő is...oszt jónapot. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.12.20. 13:49


fradista romanista írta:Minek? Két szélső hátvád kéne és kész. Azon túl csak keretszűkítés oszt jó' van.

én is ezt mondom, két szélső kell. az a két pont ami iszonyat gyenge a mai Romában. Egy Cafu és egy Candela replika kellene.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 33 vendég