Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.10. 10:30


Virga szívemből szóltál :) ! -Egyetértek az utolsó vesszőig
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.10. 09:43


reaosns(Roma bella) írta:és nekem igenis egy nagyképü hülyegyereknek tűnik (mint kiderült ezzel nem vagyok egyedül) aki mindig csak a sajátját nézi, a Poolt is otthagyná az első szóra ha egy komolyabb csapat hívná.
nem vagyok gondolat olvasó, de szerintem bigg ezt (a nagyképű hülyegyerekezést) értette mocskolódáson.

Boriniről annyit, hogy ha szépen akarom mondani, akkor egy igazi céltudatos modern futballista, nem a klubhűség vezérli. Az, hogy mit tud, meg mit nem fejben itt-ott amott vitathatatlan a részedről (mármint, hogy miben gyenge), de szerintem akkor is van benne potenciál. Inzaghi nem volt trükk király, gyakorlatilag egyetlen dolgot tudott, belőni amit be kell és ez egy klasszikus csatár elsődleges dolga szerintem. Ilyen típusu volt még a holland Van Nistelrooy is nálam és én ezt látom a még mindig szemtelenül fiatal Boriniben is, ezért gondolom, hogy jó csatár lehet belőle. Azt, hogy nagy az arca igazából én nem vettem észre (szerintem a focistákban azért általában van egy adaggal, hiszen miért is ne lehetne :D ). Az, hogy jobban érzi magát a Poolban? Nem lep meg, szerintem csak azért jött vissza Olaszországba is, mert kint nem volt esélye kezdőként nagyok között focizni, de gondolom mindig is Angliába akart focizni és most itt volt a lehetőség, igazából nem is érdekel, hogy érzi magát :D Destrora viszont annál inkább kiváncsi vagyok, mert én nem hiszek a videókban, játszani még nem láttam és már tűkön ülök, hogy megnézhessem, kiről mondja mindenki, hogy mekkora reménység, mit tud ez a kölyök, amit a többiek nem és most már te is elkezdtél róla beszélni én meg már abszolút fel vagyok csigázva :D :D ( a negatív véleményhez annyit, hogy amúgy értem én, nekem Osvaldo nem szimpi és valószínűleg képtelen leszek megszeretni úgy igazán, de lőjön csak vagy 20 gólt, hogy utálhassam magam amiért nem az az első gondolatom, hogy megvegyem a mezét :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2012.08.10. 12:45-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.10. 09:36


GrazieRoma írta:Valaki tudja, hogy Cassetti hol folytatja? "Milanos" korban van, ott lehetne 2 jo eve. :) :) :)


visszavonult
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.10. 09:06


GrazieRoma írta:
Ami meg szegyen, hogy a 15-bol 14 jatekosert nem kaptunk, vagy csak minimalis osszeget.

Valaki tudja, hogy Cassetti hol folytatja? "Milanos" korban van, ott lehetne 2 jo eve. :) :) :)

Az a 14 játékos épp annyit érnek:P
Cassetti az utóbbi években inkább "Rómás" korban volt:P Most már a 20 évesek vannak Rómás korban:) halle:D :scarf:
GrazieRoma írta:De hianyozni akkor sem fog, Destroban tobb zsivanysagot, elhivatottsagot latok, es szerintem nagyobb jatekos is lesz. Borini fejjel sem jo, es 11 meteren kivulrol szerintem nem is veszelyes. Naluk is 3-4 golt 1 meterrol lott, ugyanennyit egyedul vezetett a kapusra, meg parszor bevagra a kipattanot...

Igen, de a szezon elején még élveztem, mert ahogy labdát kapott kapura tekerte:D És szerintem nagyon kemény lövőereje van. Kicsit hiányozni fog nekem, de nem fogok könnyeket hullatni.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.10. 08:57


bigg írta:
reaosns(Roma bella) írta:engem annyira nem nagyon izgat Borini mégha tényleg egy világklasszis csatár is lesz belőlle...nem csak mi akartuk eladni el is akart menni kár sajnálkozni miatta. Nekem amugy is egy nagyarcu "hülyegyereknek" tűnt.


Vajh miért kell egy játékost egyből ahogy eligazolt mocskolni, hirtelen azért szurkolni, hogy megakadjon a pályafutása... holott jól jártunk, kaptunk érte korrekt zsét, ráadásul olasz szóval a válogatott miatt sem kéne ilyeneket kívánni neki!
Destroról pedig csibészséget feltételezni az első megjelent Romás fotója alapján picit hirtelen, ha pedig belövi a séróját a jövőben mint c.roni, akkor egyből el van szállva, meg már túl nagy lett az arca... :roll:


most ezzel ki mocskolja? nekem nem csak most ez a véleményem, ha láttad volna a Borinis hozzászólásaimat év közben is akkor látnád hogy nekem sosem volt szimpi a gyerek ez nem mocskolódás ez csak VÉLEMÉNY hogy szerintem nem olyan jó játékos ő mint ahogy be lett állítva. Azon kívül hogy rohadt gyorsan tud futni semmi más erénye sincs, nem egy technikai zseni, nem egy erőcsatár gyors és ennyi. Nem mocskolódok, "2 hét után azt nyilatkozza hogy jobban érzi magát Poolban mint nálunk akk erre mit mondjak? semmit..." ha mocskolódnék nem az írtam volna hogy "semmit" hanem hogy........
és nekem igenis egy nagyképü hülyegyereknek tűnik (mint kiderült ezzel nem vagyok egyedül) aki mindig csak a sajátját nézi, a Poolt is otthagyná az első szóra ha egy komolyabb csapat hívná. és örültem neki hogy kaptunk érte pénzt meg hogy EB-n ott volt a válogatottal, de csak azért mert azért sokat dobott az árán. Egyébként meg nekem teljesen hihetetlen volt hogy nem Destrot vitte ki magával...és nema zért mert nálunk van hanem mert és kompletebb játékosnak tartom. Lehet nem olyan gyors de sokkal jobban lát a pályán, technikás, és fejjel is jó...ezek Boriniről egyik sem mondható el. és ez nem mocskolódás hanem vélemény...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.10. 08:33


reaosns(Roma bella) írta:engem annyira nem nagyon izgat Borini mégha tényleg egy világklasszis csatár is lesz belőlle...nem csak mi akartuk eladni el is akart menni kár sajnálkozni miatta. Nekem amugy is egy nagyarcu "hülyegyereknek" tűnt.


Vajh miért kell egy játékost egyből ahogy eligazolt mocskolni, hirtelen azért szurkolni, hogy megakadjon a pályafutása... holott jól jártunk, kaptunk érte korrekt zsét, ráadásul olasz szóval a válogatott miatt sem kéne ilyeneket kívánni neki!
Destroról pedig csibészséget feltételezni az első megjelent Romás fotója alapján picit hirtelen, ha pedig belövi a séróját a jövőben mint c.roni, akkor egyből el van szállva, meg már túl nagy lett az arca... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.10. 06:30


reaosns(Roma bella) írta:engem annyira nem nagyon izgat Borini mégha tényleg egy világklasszis csatár is lesz belőlle...nem csak mi akartuk eladni el is akart menni kár sajnálkozni miatta. Nekem amugy is egy nagyarcu "hülyegyereknek" tűnt. mikor 2 hét után azt nyilatkozza hogy jobban érzi magát Poolban mint nálunk akk erre mit mondjak? semmit...lehet jó csatár lesz belőlle, de sztem 3-4 év mulva valami angol középcsapatban fogja tolni. Meg amugy is itt van nekünk már Destro, én valahogy többe nézem a srácot..


jól fogalmaztál a 3-4 évvel viszont ehhez nem kell ennyit várni mert már most egy angol középcsapatban focizik :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.09. 22:01


engem annyira nem nagyon izgat Borini mégha tényleg egy világklasszis csatár is lesz belőlle...nem csak mi akartuk eladni el is akart menni kár sajnálkozni miatta. Nekem amugy is egy nagyarcu "hülyegyereknek" tűnt. mikor 2 hét után azt nyilatkozza hogy jobban érzi magát Poolban mint nálunk akk erre mit mondjak? semmit...lehet jó csatár lesz belőlle, de sztem 3-4 év mulva valami angol középcsapatban fogja tolni. Meg amugy is itt van nekünk már Destro, én valahogy többe nézem a srácot..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.09. 21:40


feree80 írta:Uvinihez visszatérve, Dimarzio aszongya, hogy Sab és a Samp sportigazgatója, Sensible - egyben Sab jó barátja - együtt látták őket ebédelni, ás más nem lehet az ebéd tárgya mint Uvini... :)

2x kellett elolvasnom a mondatot, hogy kik találkoztak a sok S miatt :lol:
A hírnek meg örülök!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.09. 21:30


feree80 írta:Borini elkezdte törleszteni az árát, gólt lőtt a Poolban, továbbra is tartam, qrva jó lesz a Poolban. :(

Továbbra is tartom, hogy igazad van, abba a fickóban van valami, látszott is tavaly, főleg ez alatt az edző alatt fejlődhet sokat, akivel kb szerelmesek egymásba :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 20:49


Pizza hivatalos, Fio bejelentette....

Borini elkezdte törleszteni az árát, gólt lőtt a Poolban, továbbra is tartam, qrva jó lesz a Poolban. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 19:12


Uvinihez visszatérve, Dimarzio aszongya, hogy Sab és a Samp sportigazgatója, Sensible - egyben Sab jó barátja - együtt látták őket ebédelni, ás más nem lehet az ebéd tárgya mint Uvini... :)
korábban pedzegették hogy megszereznénk a brazilt, lepasszolnánk a Sampba, mi meg megkapnánk Gastadellot....kérdés, ha ez igaz, mi lenne 1 év múlva? :)
Heinze most épp hazafelé tart.....Pizza holnap lesz hivatalos.....

http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTQxMTk3
na, és valszeg neki is az utolsó lehetőségek egyike, hogy mutasson vmit, félelmetes olvasni, hogy hány korosztályos csapatot járt meg, de ahol eddig volt kölcsönben, sehol se tudott bizonyítani, pedig kibaxott nagy tehetségnek kiáltották ki....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.09. 17:17


Trigoria írta:100% szerintem hogy 70+-ért azonnal, gondolkodás nélkül eladnánk DDR-t!
Ugyanis abból (ha okosak) a következő két mercaton is kötlhetnénk! :D

Ez sajnos igaz.. És komolyan az eszem megáll :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.09. 16:11


100% szerintem hogy 70+-ért azonnal, gondolkodás nélkül eladnánk DDR-t!
Ugyanis abból (ha okosak) a következő két mercaton is kötlhetnénk! :D

Az hogy Sab pedzegette, hogy csak akkor bla bla, ha Dani is akarja, nekem már a nyitást jelenti az eladás felé. De ahogy régebben a szerződéshosszabbításánál, úgy most is azt mondom, ha valaki nagyon nagyon menni akar, az menjen. Ne legyen már kötelező a Roma mezét hordani!

Spal meg maradjon csendben valóban, vagy adjon akár 1 millát Pizzáért.

"Jól vagyok, de nem megyek vissza Irdningbe, mert a következő napokban további vizsgálatok várnak rám."- mondta Totti a vizsgálat után.
Ilary nővérkétől jah :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 15:22

Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 15:17


én se vagyok oda érte, de vhogy nem rajongok az ilyen távozásért...... :S
valszeg többet sporolhatunk meg ezzel mint ha kölcsön adnánk, máskülönben nem csinálnák.

dimarzio szerint uvinit kölcsönvennék opcióval, de a leverkusan és tán a napoly is akarja, és ők valszeg végleg vinnék.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.09. 15:08


Úgy néz ki, hogy még úgy is jobban járunk, ha felbontjuk a szerződését, mintha a fizetése tovább terhelné a klubbot. Ki maradt még? Borriello, Heinze?

Ha Spalletti szerint még topplayer, akkor miért nem tett érte ajánlatot? Kisegíthetett volna minket 1-2 millióval, ha ennyire szerelmes belé. Amúgy nekem nem fog nagyon hiányozni, nem szerettem a játékát, bocsi.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 14:38


Roma, rescisso contratto di Pizarro: ora a Firenze per le visite

Sky szerint már csak az orvosi vizsgálat hiányzik, és Pizza a Fio játékosa lesz, 1 évre ír alá, plusz 1 év opcióval.....(természetesen miután felbontottuk a szerződését).



Spá szerint Pizza még most is topplayer........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 13:13


feree80 írta:...ha a milan képes volt a világ legjobb hátvédjét és még a zeniten innen levő svéd tahót aladni, akkor a Roma is képes lesz erre, tetzszik vagy sem.


Ha nekünk is lenne két ilyen jó zsoldosunk akikből nyerészkedhetnénk akkor naná...
de ez esetben rossz az összehasonlításod mert nem ugyan az a két kategória, mármint mindannyian jó játékosok, de a mi szempontunkból van egy érzelmi értéke is Daniele-nek, a milannak jelenleg nincs De Rossi kategóriájú játékosa, náluk mindenki eladható mert mindenki csak zsoldos!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:38


Tegnap nem volt egyértemű Sab, nagyon úgy tűnik, mert vmelyik site azt hozta le hogy DDR már nem érinthetetlen, ezt tette ma tisztába SAb, vagyis DDR nem eladó, de ha egy örült ajánlat érkezik, azt meghallgatják és kiértékelik.
És mi az örült ajánlat, ha Jove 30 millát, Cavani 100 millát ér, DDR többet ér kettejüknél!
Na szóval DDR érinthetetlen, és brutál-mega ajánlat kell az eladásához....

Azért ahhoz nálam kétség sem fér, ha tényleg bekopogtat vki 70 millával, nemcsak hogy megfogják hallgatni, hanem el is fogják adni, ez a realitás, ha a milan képes volt a világ legjobb hátvédjét és még a zeniten innen levő svéd tahót aladni, akkor a Roma is képes lesz erre, tetzszik vagy sem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.09. 12:37


Hogy Sabatini 100m-ban szabta meg DDR kezdőárát.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 12:27


Egy mondatban azért összefoglalhatnád miről is szól a cikk.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:19


na, ehun a válasz :D :D :D mondjuk azt nem tom hogy ezt mikor mondta Sab, az biztos, hogy nem tegnap.
(már mint az a fura, hogy Sab tegnap nyilatkozott egy hosszút, az nem került fel a footballitaliára, ez meg igen).
http://www.football-italia.net/22788/ro ... %82%AC100m
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 12:10


egy DeRossi - Kompany cserét azért eltudnék talán viselni :P persze én sem szeretném, hogy elmenjen
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 12:05


ennyi nem lehet elég DDR eladásához, remélem, ha jönne a psg és nyitna egy 70 millával, az már igen.... :)
azt a magam részéről kizárom, ennyire csak nem hülyék Rómában, hogy eladják DDR-t(akit imádnak Romában) és idehozzák a ragyást (akit meg utálnak!). :wink:

Ha DDR elmenne, megint játékost kéne igazolni, és mivel olasz szinten nincs a piacon ilyen képességű DM, borítékolható hogy csak külföldi jöhetne szóba....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég