Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.12. 20:29


calderoni írta:Hummels több lenne, mint szép. Nem alternatíva a Serie A a német játékosok számára, visszalépés. Momentán a Subotic- Hummels belső védő duónál nem tudnék jobbat mondani a világfutballban.

hát ja, ma két dormundival pletykálták össze a csapatot, mért is jönnének? (bajnok és jövőre blben induló csapatból egy 7dik helyezett csapathoz, sőt még 8dikok is lehetünk,) azt én se tudom, de mind2 gólt lőtt ma a bayernek a kupadöntőn...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2012.05.12. 20:12


Üdv mindenkinek!
Sajnos,már az ősszel látszott,hogy LE-nek még magas a Serie A.De ez nem szégyen,tőle nagyobb tudású,eredményesebb edzők is jártak már hasonlóan.Lehet szeretni,nem szeretni(én szeretem) az olasz focit,de ez egy más világ.pl JM az Internél ezt felismerte,azért lett sikeres,bár egy scudettot mi adtunk neki ajándékba.
Ebből kifolyólag olyan edző kell a kispadra,aki ismeri az olasz focit,és akinek van respektje a játékosok előtt.Ide hozták LE-ét a semmiből,és csodálkoznak ha a játékosok nem esnek hasra előtte főleg az (világbajnok) időssebbek .Hasonló volt a helyzet a Boassal a Chelseanél.
Sokan bántják Montellát.Ő tavasszal hozott anyagból dolgozott.Meggyőződésem ha vele csinálják a "projektet" azokkal a lehetőségekkel amit LE megkapott,jobb szezonunk lett volna.(A nagy sas azt nyilatkozta a projekt az nem bukott meg.Szerintem megbukott.)Véleményem szerint ha LE kapott egy szezont,annyit Montella is kaphatna,mert semmivel sem kevesebb mint LE.Sőt.
Én személy szerint olasz edzőt(Zeman nekem már tiszteletbeli olasz) látnék szívesen a kispadon.Az olasz edzők nem rosszak.Mancini valszeg bajnok a Cityvel,Di Matteo BL döntős a Chelseavel,Spalletti a Zenittel sikeres.
Legjobban Cappellonak örülnék,mert neki még megvan a tekintélye és a tudása a scudettohoz.
Remélem jövőre a scudettoért harcolunk és meg is szerezzük.
Forza Roma!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.12. 13:48


Hummels több lenne, mint szép. Nem alternatíva a Serie A a német játékosok számára, visszalépés. Momentán a Subotic- Hummels belső védő duónál nem tudnék jobbat mondani a világfutballban.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.12. 13:45


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ma-2130069
ha hülyeséget beszél (azt), ha nem, szimpatikus paliként távozik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.12. 12:47


"montellavab nontelléának esze"

he? :)

http://www.forza-roma.com/48548/la-roma ... a-dortmund

hummels igen szép lenne, de nem tudom elképzelni, hogy ide jöjjön
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.12. 12:34


Mindensetre ha montellavab nontelléának esze (illetve képes araara hallgatni) , akkor rendesen kitölti a szerződését Cataniában, ahol minden esélye megvan arra, hogy további sikereket arasson. És semmi esetre se cserélné a karrierépítése szempiontjából ideális kispadot egy bizonytalanra.

Igazából Baldiniékről se tudnám elképzelni, hogy Montellában gondolkoznának. Valahogy nem passzol hozzájuk, meg a kinyilvánított szándékukhoz, hogy folytatni kívánják a progetto-t.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.12. 11:49


Monti derbyt nyert azzal a szedett vetett társasággal, Lajos még erre is képtelen volt, amúgy meg Zeman maga mondta, hogy max a szurkerek akarják őt a Romában látni a vezetőségről nem gondolná hogy őt akarná, Boas legalább akkora zsákbafos mint Monti, csak Monti olcsóbb....a másik meg az, a jelenlegi vezetőség ténykedését látva, nem hinném, hogy ismét baráti, havari csapat marad, vagyis Sabék sztem elpaterolják az öregedő emberkéket, ahogy eddig is tették, szal már eebben is különbözni fog Monti új regnálása....mondjuk az nem felétlenül tetszik, hogy úgy fest úgy érdeklődünk, akránk igazolni játékost, hogy átnyúlunk a még nem létező új edző feje felett......azért mégsem hajt a tatár, van 3 hónap a mercatora, ráadásul tavalyhoz képest már a tulajdonosi viszonyok is rendeződtek....

Stoian játékjogának felét megvette a Bari, kiváncsi vagyok mit lép erre Sab, lehet hogy hoz egy madagaszkári, kaukázusi tinit a helyére?! :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.12. 11:42


Ma tartotta utolsó sajtótájékoztatóját a Románál Enrique. Angolul értők előnyben.

http://football-italia.net/18731/luis-e ... derci-roma
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.12. 11:35


most ennyire szelektív vagy ilyen rövid a memóriád ?
Tavaly a csapattal egész rendesen leszerepelt. 1-2 meccsig kitartott a Claudio távozása által okozott felszabdultság hatása, és a reaktivált öregek révén, élén a capitanoval, egész jól muzsikálét a csapat. De aztán a csapat a teljes szétesettség és elépzelés nélküliség jegyeit mutatta, és az idény végére teljesen nylvánbvalóvá vált, hogy nagy nbeki a zakó, és totál alkalmatlan a Roma kispadjára. Mindrenki örült, hogy vége az edzőségének. Még a haverjai, a játékosok se sajnálkoztak a távozásán (nem úgy, mint most Lucho- esetében)

való igaz, hogy idén a cataniával elég szépen szerepelt. Ez tény. de a Roma az nem Catania.
majd később, ha már több helyen i bizonyított, és már egy haverja sincs a csapatban, én is örülnék, ha a csapat ezdője lenne. De most még nagyon korainak rzem.é
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.12. 10:21


Nekem meg az jutott az eszembe, hogy ezen hszek után szégyelnem kellene e magamat, hogy örülnék Monti kinevezésének, visszatértének, és hogy nem bánnám ha Francé mondjuk úgy találná, hogy visszavonul?! (nem fog) hmmmmmm, nem tudom :S ti mit gondoltok.... :)
http://images2.gazzettaobjects.it/prima ... grande.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.12. 10:00


zsolti írta:Esküszöm szégyellem,hogy pont őt nem akarom.Fogalmam sincs,miért,de őt nem.


Pedig nincs rá okod, hogy szégyelld. Szégyellje magát a vezetőség, hogy egy éves edzői tapasztalat után, amit a Cataniával elért 10. hely jelent, itt komolyan számolnak vele. Persze a Scudetto a cél, ugye DiB?..
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.12. 08:17


Davide Lippi-fattyúra nincs szükségünk,mégha Vincenzo Roma-ikon is, és lehet,hogy tehetséges edző.
Ha Taddei újra a támadó szekcióban kap helyet,ha Perrotta újra fantasista lesz...
Pizarro helyzete szerintem egy cseppet más,ő még beférne valahogy.
Cejas írása nagyon tetszett,tökéletes summa.Grat!Betűre pontosan ugyanezeket érzem.
Zeman,Boas,Spalletti...bárki jöhet.
Csak ne Lippi,ne Capello...és főleg ne Montella!Esküszöm szégyellem,hogy pont őt nem akarom.Fogalmam sincs,miért,de őt nem.
Tipp:Villas-Boas.
Vágy:cseh remek.
De most a portugált is azonnal aláírnám.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2012.05.12. 06:44


Lenyűgöző ez az őszinteség ami a vezetőktől, a szurkolók irányába árad már néhány forduló óta.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.12. 01:53


Baldiniék sajnálkozva fogadják el a lemondást?
Utálom amikor igazam lesz.

Ott tartok lassan hogy mindenkinek örülnék aki nem Montella.
Adja isten (Baldini) hogy Zemant idehozzák!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.11. 21:18


eskü, a cdsnél biztos olvassák a hszeimet, mert délelőtt mikor bepletykálták, pont ezt a vidit néztem meg erről a számomra noname brazilról... :lol:
http://www.corrieredellosport.it/video/ ... +alla+Roma

különben Lali nem távozik üres kézzel Rómából, egy derék olasztól kapott egy búcsú ajándékot
http://www.tvglobo.it/wp-content/upload ... NRIQUE.jpg
:)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.11. 20:36


Trigoria írta:bammeg azon a videón azóta röhögök
már vagy tucatszor néztem meg :D
ahogy a két isten áll a pulpituson és az isteni színjátékukat figyelik :D
parádé


Azon én is besírtam. :)
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.11. 20:10




Nem lenne rossz!
Csodálom, hogy nem Sabatini akarja, együtt pöfékelhetnének.
Az már hogy szóba került egy biztató jel!, amúgy ebben a cikkben egyszer láttam a Zeman nevet, de Baldini név a közelében sem volt, de bízok benned tomm! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.11. 17:28


A Montella kérdést én sem igazán értem. Velünk valami spalletti féle felállást próbálgatott a szezon végén (4-2-3-1), de akkor sem és a Cataniánál sem láttam, hogy mit akarna igazán. Van stílusa?
Másrészt a Catania 2 éve 13. volt, tavaly 11., most pedig 10-ek. Hát... Ez akkora durranás? Középszerű argentín focisták hozzák a Serie A középmezőnyét. Ezen sem lepődök meg.
Majd meglátjuk - előre nem ítélkeznék - , de nem örülnék, ha újra előtérbe kerülnének a nyugger közeli játékosok Pizzarrora, Taddeire, Perrottára nem szabad csapatot építeni. Ezek nem hiányposztok. Egy fiatal tudná ugyanazt a játékot hozni (sőt) és legalább fejlődne. Én remélem, hogy capitano sem akar örökké focizni - erre voltak azért mostanában jelek, hogy már nem követel mindent magának...

Az én summázatom, mert az eredmény egy dolog, de nálam más is van a világon.
LE negatívumok:
- eredménytelenség
- rengeteg kiállítás
- kiszámítható taktika (lásd a kiscsapatok ellen begyűjtött sok vereség)
- járatom hátul a labdát, de minek (hogy lekontrázzanak minket)...

LE pozitívumok (nálam ilyen is van):
- az idény elejei bepróbálgatások után a szezon hátralévő részében végéig minden játékos kiállt mellette (ez ritka dolog) - ült a lelátón DDR, sipákolt Totti, de az elmúlt időszak legnyugisabb edző-játékos kapcsolata volt
- kombinatív, támadó szellem (sokszor meddő, de néha összejött)
- elég reális kezdők, kevés rossz csere (én nem emlékszem arra, hogy toporzékoltam volna azon, hogy valamelyik suta fenmarad - vagy suta ült a padon is vagy az egész csapatot cserélhette volna... Én csak Negot hiányoltam jobb bekknek.)
- szerettem meccset nézni (vs. Ranieri)
- fiatalítás (nálam a fentebb említett játékosok akár mehetnének is...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.11. 17:07

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.11. 13:54


LE úriemberként,sárdobálás nélkül távozik.Sok sikert neki!Nála nem volt olaszos susmus,valóban gerinces,őszinte ember lehet.Vállalta a hibáit,és végül lemondott.Nem sok edzőnk mondta ki manapság,ha hibázott.Ő mindig hibázott, és mindig meg is mondta :wink:
Grazie Lucho!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.11. 13:19


Berbatov 100% hogy Othagyja a Man u-t es Angliat is le kene ra csapni 31 eves de meg 2-3 jo szezon lehet a lababan es mivel iden nem sokat jatszot igy biztos eleg olcson hoza lehetne jutni csatar gond meg is lenne oldva
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.05.11. 13:02


No, hát Baldini hivatalosan is megerősítette, hogy Enrique távozik. Már a Fiorentina elleni meccs óta tudják, a csapattal tegnap közölte Enrique személyesen. Nekem a pali személy szerint szimpatikus volt, mint edző viszont megbukott. Sok sikert neki a következő csapatánál!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.11. 12:59


bammeg azon a videón azóta röhögök
már vagy tucatszor néztem meg :D
ahogy a két isten áll a pulpituson és az isteni színjátékukat figyelik :D
parádé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.11. 12:42


Úgy hallottam Mourinho akarja leigazolni Piszczeket.
A Barca akarja Angelt?, nem tudtam egyértelműen kiolvasni az info foszlányaitokból, de ha ez a helyzet az jó! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.11. 11:58


feree80 írta:Ha Monti lesz az edző, kizártnak tartom hogy ekkora legyen iránta a türelem, mint a spanyol iránt, pedig a spanyol nem semmit mívelt, szánalmasabbnál szánalmasabb és égőbb vereségeket ért el a csapattal, mégis kihúzta a szezon végéig.
Remélem ezt a 433at el fogja felejteni, bár a cataniával is ezt nyomja, ajaj :S :)
Ettől már csak a firkászok szánalmasabbak, nem megy a barca style, jön Monti és jöhet vele 3 cataniás :lol: most komolyan Sab köbö 2 hónappal ezelőtt minőséget ígért(és állítólag közel volt egy játékos lefixálása), ők nálam nem igazán azok, szal ha Sab nem kamuzott, talán der Wiel lehet az a minőség, ha igen, akkor meg keresztet is vethetünk rá, mivel a cselzi és a real is érdeklődik iránta, magyarul ha megegyezett, lepaktált a Romával, a real és cselzi baxhatja, ha nem, akkor meg mi..... :)

közvetlenül a cdsről
http://www.corrieredellosport.it/calcio ... d%C3%AC%3F

barca idea josé angel.........jajj, jesusjupi...... :lol:


Ez a josé angeles ez komoly?? szerintem valami rossz vicc :D
Én Piszczeket olvastam, hogy le akarjuk igazolni.
Illetve Boriello Fb oldalán ez a szöveg volt ,,Roma, con Montella tornano Pizarro e Borriello"
Ez szerény tudásom szerint a visszatérésüket jelenti....
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég