Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.07.02. 12:37


Nincsen semmi gaz majd jon mavuba a 0/0-as (!!!!!!) mutatojaval es elhozza a kanaant...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.02. 12:24


srácok
ne felejtsétek el, hogy épp egy középcsapat vagyunk
ilyen paulinhokról nem csoda ha lecsúszunk
bejelentkezünk egész jó játékosokért, majd jönnek a nagyobb csapatok ajánlatai, és mehetünk máshova
ez van sajnos
és az is alap hogy a nagycsapatokat csak durván tudjuk túllicitálni a magunk nemvonzó módján
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.02. 11:01


Július másodikán nincs egy azaz egy bejelentett játékosunk sem, és szinte az összes kiszemeltünket elvitték előlünk. Nevetséges... Pallotta, Sabatini és a többiek, könyörgöm, tűnjetek már el innen! :(

Ja igen, Sabatini nemhogy leszállna végre Nainggolanról, még növelni is akarja az összeget. Ez az ember megőrült, állítsa már le valaki! :evil: Teljesen világos, hogy Cellino szivat minket, ne adjunk már 9-10 milliókat N. fele játékjogáért.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.07.02. 10:26


Két hete úgy indultam el fesztiválozni, hogy már volt egy majdnem bejelentett védőnk és egy edzőnk. Gondoltam mire hazaérek, bejelentenek egy vkp-t és pár francia is csatlakozik a kerethez. Ehhez képest mintha tegnap mentem volna el, semmi előrelépés.

Az, hogy ilyen Gilardino és nyugdíjas társai szóba kerülnek már eleve sírásra adna okot, de hogy a beharangozott Alderwield (vagy hogy írják), Aubameyang, Paulinho, Rafael négyest eltöketlenkedtük egyenesen katasztrófa. Gondolom Vrsaljko-ra is lecsap majd valaki más, ameddig mi Wallace-ra várunk, Corchiat elviszi a PSG amilyen a szerencsénk. Mario Gomez leigazolása hatalmas kérdőjel, semmi szükség rá. Miért nem a gyenge pontjainkat próbáljuk megerősíteni... Ha ez így folytatódik, le is kéne tiltanom minden átigazolásos portált, mert csak agyvérzést kapok. Jövőre úgy érzem nagy harcot fogunk vívni a cagliarival, cataniaval a 10-12. helyekért, ha valamit nem változtatnak meg sürgősen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.01. 22:32


MajerKriSSz írta:Lobont 2016-ig hosszabbított :)

a nap jóhíre nekem

baldini kisbetűvel, meg .........................Le sem írom inkább mert csak jönne a privi Trigótól...
:D nem szeretsz velem beszélgetni? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.01. 19:35


igazából új nevek kellenének, ennyi, és REÁLISAK....

most komolyan ki veszi be azt a maszlagot hogy naiggolan fele 10 milla, én nem látam saját szememmel ezt a pletykát, de ezt a gyomrom nem veszi be, amúgy tényleg ideje lenne kiszállni a csávóból, de paulinho pletykát se szeretnék többet olvasni....vagy mario gomezes pletyka, az eszem megáll :lol: de ciktor valdest vagy a barca csileijét is idevehetjük :lol: :lol: :lol:
pallotta nyilatkozatot meg el se olvasok, minek, hazudik mint a vízfolyás, és továbba se veszi észre magát, hogy ez nem amerika(ígéretek hazája, álmok országa :mrgreen: :lol: ), hanem roma.
reális paulinho a livornoból, de nekünk büdös, ha nem lenne büdös, már több plyetykát olvashattunk vola róla...sommer a basel kapusa nekünk megint büdös......ha curci marad, azt mondom, a se baj, pláne akkor ha nem döbunk ki felesleges milliókat curcin kivül vmi xar kapusra....

de a benatia transzfer is röhéj, bár tudtam, hogy itt az égvilágon semmi nem megy zökkenőmentesen, de gyak.2 hete elígérkezett romához, gondolná az ember, hogy ennyi idő elég lezsírozni egy transzfert, hát nem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.07.01. 18:57


Július 1-e van, mától lehet hivatalosan igazolni. Nem láttam a bejelentéseket. Most speciel nem Anteire, Piscitellára, Politanora vagy Vivianira gondoltam. Klassz, hogy jó csapatba kerültek, de KIT IGAZOLTUNK?

Nainggolant hagyjuk a francba. Ez a kedves szárd emberke konkrétan szivat bennünket (biztos az ősszel elvett 3 pont fáj még mindig neki). Most kijelentette, hogy nem is akarja eladni. Adja el 20 milláért, akinek akarja. Ne hülyéskedjünk, hogy Paulinho 10-12-ért megvásárolható, Nainggolan pedig 20! Mert egy középcsapat középpályása? Sabatini ennyi pénzért 5 ilyet hoz a dzsungelból. A vége az lenne, mint tavaly a Destro történetnek. Nagyon kell, nagyon kell, megütjük a Juvét és a Milant is, megszerezzük. És igen! Itt van 16 milláért és éri kb. a felét... Szálljunk ki az egészből és nézzünk olyan játékos után, akit el is tudunk hozni.
Túl sok időt pazarlunk hülyeségekre. A Tottenham is megszerezte a 2 horváth fiatalt 20 milláért. Ennyiért kell a halálnak. Lopez mennyibe fájt? 1 milla? 20 milla kicsit sok ezért a két gyerkőcért. Jobb, hogy kiszálltunk...
Tartanom kellene egy hét szünetet, hogy legalább lássak valami történést is az örök pletykákon túl.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.01. 18:29


9én kezdődik az alapozás, azért benatiát jó lenne bejelenteni addig :lol:
ahogy korábban is mondtam, hivatalos, roma blok alakult pescarában, viviani, politano, piscitella....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.07.01. 18:14


Lehet, h én vagyok a hülye, de engedjetek meg egy kérdést!!!

Tényleg Egyetlen szerencsétlen emberre van bízva az egész mercato??? Csak azt olvasom, h Sab itt, Sab ott, de érdemben nem történik semmi.
Amennyiben ez így van, nem is csodálkozom ezen, és azon sem, hogy az értelmes játékosokat lecsapják a kezünkről!!!!
Kivitelezhetetlen egyszerűen. baldini kisbetűvel, meg .........................Le sem írom inkább mert csak jönne a privi Trigótól...;)

Menyi idő telt el a bajnokság vége óta??? De haladunk mi kérem..Már két távozó biztosan van....Jahh hogy az érkezők a fontosak???? Jahhh kérem az ZÉRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!! Egy nagy büdös nulla!!!! Remélem a CURVA SUD kitépi a nyelvüket a hazugságaik miatt!!!!! Ez minden jó kívánságom!!!!

Benatiát is úgy meggyőzte az új projekt, hogy azóta sem jelentették be!!! Biztosan álnéven bujtatják valahol, hogy nehogy megtalálja baldini vagy az egyik pribékje.......:/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.07.01. 17:56


Lobont 2016-ig hosszabbított :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.01. 17:32


MajerKriSSz írta:Cellino: "Nem adom el Nainggolant."

Érthető, a Monaco állítólag kifizetné érte a 20 milliót is. Nem bánkódok miatta, annyit bőven nem ér. Ha pedig DDR nem akar elmenni, akkor úgyis felesleges még egy ilyen játékos, a rászánt összeget inkább adjuk hozzá Paulinho-hoz és licitáljunk rá baldinire (szigorúan kis betűvel mostantól). :twisted:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.07.01. 16:52


pár info mára:

Cellino: "Nem adom el Nainggolant." (lehet h rosszul fordítottam)
Gilardino: "Ki ne szeretne a Romában játszani?"
Curcira számít Rudi Garcia.
José Angel a Celta Vigoban köthet ki.
Pjanicért tett 12 milliós ajánlatot elutasította a csapat (Dortmund)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.07.01. 15:44


baldini ott az átigazolásokkal foglalkozik, mert eddig ált. igazgató volt, nemde? max annyit mondhatott, hogy érdemes sab után menni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.01. 14:54


ezek valóban nem szépek
és véletlenül sem védeni akarom (nem szorul rá), de azért lehet egy olyan ok is a háttérben ám, hogy nem magától hagyott itt minket. Netán kib@szták a p-be. Netán dúlva fúlva távozott. Netán megalázták. És most áll bosszút. Persze ezek szigorúan csak lehetséges és mindenképpen rejtett okok, de szerintem nem zárhatóak ki. Ahogy az sem, hogy ezekkel a játékosokkal akar ott bevágódni, vagy csak ezeket ismeri.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.01. 11:55


annyi realitása van, hogy szóra sem érdemes. :wink:
ez a xaros viviano még j.cesarnál is gázabb igazolás lenne....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.07.01. 10:59

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.01. 09:52


Mielőtt újra elragadtatnám magam, csak annyit mondok: Köszönjük Baldini, hogy részt vettél az elmúlt két év diadalmenetében és hozzáállásoddal, szakértelmeddel gazdagítottad a klubot. Szeretném kifejezni elismerésemet amiatt is, hogy a korábbi csapatod kiszemeltjeire tett ajánlatokat licitálod felül. Igazán gerinces ember vagy. Hálám jeléül azt kívánom, Róma polgárai mindig éreztessék veled hálájukat és szeretetüket, ha esetleg testőrök nélkül a városban sétálsz. Mert igazán megérdemled. http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2258499
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.07.01. 09:51


nap vicce: ajánlatot készülünk tenni Mario Gomezért, persze csak akkor ha Osvaldo eladásra kerül
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.30. 22:46


Figyu mán!!!

Ha ez a Szárd gyerek lesz az első hivatalos igazolásunk, akkor Benatia????? Komolyan, azt is sikerült elbaxni???? Röhej lesz az idei mercato is???? Nainggolan fele 10M + Viviani és Verre fele játékjoga???? Ki ez a gyerek???? Egy bújtatott Neymar????? Csak majmot ne csináljanak belőlünk!!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.30. 20:17


ez is ilyen hogy 1x írtak róla, és azóta semmi.....pedig ha már rafaelt eltöketlenkedték, igazán leigazolhatnák. :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=r7I2AfmAHVM

most épp azt pedzegetik, hogy csak lebirkóztuk az intert ezért a xaros dm naiggolanért vívott küzdelemben :lol: vmi kapust is biztos összeguberálnak xarért, húgyért, fosért.....

csapatával kiesett a b-be, mutatói "kidebebaxottul" pengék :lol: és 12 milla az ára :lol: :lol: hol élnek ezek?!
http://www.transfermarkt.com/en/abel-he ... 76608.html

amúgy is én aszondom, csak akkor lenne értelme, ha destro és oszvaldo se lenne, vagyis mind2től megszabadulnánk, destro mellé még egy középcsatár, teljesen felesleges.... :wink:
olyan kell aki a szélen is megél, gyors és nem mellesleg tud labdát vezetni :)

visszasírom borinit. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.30. 18:19


Nem tudom mi lesz ennek a vége, de egy biztos.Ha elcseszik ezt a szezont is, akkor kiüldözik Őket Rómából Plutó kutyástúl, mindenestül...:/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.30. 17:38


Az edzőkérdés kicsit sokáig húzódott, de akárhogyan is - 2 hete van edzőnk. 2-3 nap alatt azért le lehetett volna beszélni, hogy milyen játékosokat akar Garcia (már csak azért is, mert a kommunikációban ott volt, hogy már fél éve tart a kapcsolat - gondolom Garciának azért volt fél perce arra, hogy egyáltalán milyen kerete is van a Romanak jelenleg). Erre a napokban volt csak meeting az igazolásokkal kapcsolatban Sabbal.

Mire ide eljutottunk a Nainggolan játszmába beszállt az Inter és a Monaco. Az új edzőnk mintha csak francia játékost akarna igazolni, leginkább a volt csapatából: Digne és Payet már késő, újabban Mavuba a kiszemelt. MI EZ??? Egy 29 éves védekező középpályás? Most nem fiatal csapatot építünk. Végülis, ha megveszi DDR-t a cselszki, abból meg tudnánk szerezni. És a Lille-nek is marad még 23 játékosa, akit megvehetünk... Szóval nekem nonszensz hogy az új edzőnk csak a volt csapatában vagy az általa látott franciákban tud gondolkodni...
A másik nehézség ebben, hogy Sab idegenül mozog ezen az ingoványon. Ő Olaszországból vagy Dél-Amerikából tud vadászni, ott vannak főleg kapcsolatai. Franciaország fehér terület a térképén. Így lehet az, hogy Payet-et 3-4 nap alatt lenyúlta a Marseille, ráadásul zsebpénzért: 8,8 m EUR! Miközben Nainggolan ára az egekbe szalad...

Ilyen előzményekkel nem is lehet várni sok játékost, pedig tényleg kellene! Megint új edző, új taktik - idő kell a gyakorláshoz.

Én azt nem tudom, hogy mit csinál Garcia. Ül az új irodájában és sírdogál, hogy a régi csapatából ez sem, ez sem... Vagy megvárjuk, míg a nagycsapatok elköltik az összes pénzüket?
A kapus dolgon látszik igazán jól a töketlenségünk. Az oké, hogy Rafael mégsem jön, mert Garcia nem szeretné. Gondolom elmondta, hogy kit/kiket szeretne. Egy kapust már csak le tudunk vezényelni egy hét alatt! Ennek ellenére a 8. jelöltről cikkeznek...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.30. 16:20


Paredesről nem tudok, Paulinho a Tottenhambe megy, Digne a Monacóval egyezett meg, Rafael a Napoliba igazol valszeg, Nainggolan sem biztos, mert az Interhez komoly befektető jön (nem olyan, mint az amerikaiak). Benatia talán összejön szeptemberig, bár már abban sem vagyok biztos. De nincs gond, Pallotta már nyilatkozott, milyen jók leszünk idén az átigazolási piacon: http://romanews.eu/it,a114528/Pallotta- ... Di-Mercato Higyjétek el, de komolyan ám! :lol: :lol: :lol:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.30. 15:33


Étt ebben a cikkben is csak azt olvashattuk, hogy ki kit igazol le! Napoli is igazol csak nálunk van hétmérföldes kussss!! Anno arról volt szó, hogy több futbalistát is együtt fognak bejelenteni az edzővel!!!! Kérdem én...Mi lett belőle??? Kezdek félni, hogy a kikiáltott nagy nevekből mint

Parades
Paulinho
Digne
stb....

Semmi nem lesz és jöhetnek az Amazonas parti köpőcsöves indiánok....... Viszont akkor nagyon mérges leszek... Jön megint amcsi túra ahol verünk mindenkit, majd jön a rémálom Augusztusba, ahogyan az volt tavaly is......Bejelentéseket akarok MOOOOOSSSSTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.30. 14:24


mikor egy Kaká 9 milla
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/06/30 ... tti_lista8
azért ez is mekkora sóher lehet, ha évek óta inkább padozik drágán, ahelyett hogy játszana olcsón
ezek a brazilok mind ilyenek bammeg, pedig én örülnék neki a középpályánkon még most is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 167 vendég

cron