Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.30. 11:25


remélem rosszul látom hogy Nainggolan feléért akarunk 10 milliót adni :!: :!: :o
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.29. 21:43


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... as-2258039

és igen, így is vissza lehet vonulni
a kedvenc csapatodból
persze ha elment volna levezetni, akkor se lenne kisebb a szememben

Grazie Simone! :flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.29. 08:10


Valaki látta már a jövőévi mezeket?????? Mert én nem. De még az új új logónkat sem mutatták be, vagy most akkor marad ez a disney-s, négytölcséres farkasos pelenkás? Ha már nincsenek igazolásaink, legalább ezekről lehetne hallani valami fejleményt....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.29. 07:37


nyilván irónikusan azt akarta ezzel érzékeltetni, hogy milyen elszánt, stb, szerintem nincs ezzel semmi baj.

(amúgy ettől még a dolog valóban lehet problémás, pont, mert Feri eltökéltsége és gója nyilván nagyobb az intelligenciájánál, hogy tisztában legyen a határokkal..... :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.28. 23:54


ne mondja nekem senki, ha odaállít a Roma és a Monaco ugyan annyi pénzt kínálva az Atleticonak és Falcaonak ugyan azt a szerződést tolná akkor nem minket választana, hanem a Monacot?

De, méghozzá gondolkodás nélkül. Max egy percet gondolkodna, ha nem lenne tisztában semmi háttérrel.
lucifer0013 kifejtette az okokat. Jobban én se tudnám.

Nem tetszik Pallotta nyilatkozata Tottiról. Lehet nem pont így hangoztt el, de ha igen, akkor nem tetszik.
Francesco Totti mindig a Roma egy fontos része lesz és azt akarjuk, hogy maradjon. Remélhetően még egy vagy két évet játszani fog, de ki kell elemeznünk vele a helyzetet. Nem tudom, hogy akar-e 40 évesen is játszani. Lehet amikor eléri a negyvenet majd azt kéri, hogy játszhasson 50 éves koráig."
Ezzel azt mondja, maradhatsz (nem pedig hogy maradj!) Feri, de kérünk rá, hogy 40 éve korod után eszedbe ne jusson tovább akarni játszani.
Persze én is így gondolom, de az AS Roma elnökének ilyet nem szabad mondania a klub valaha volt legnagyobb játékosáról SOHA!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.06.28. 11:30


bigg írta:Monacoban adózniuk sem kell a játékosoknak, ezért pereskednek most a franciákkal, mert a fraciák szerint így a hercegségbeli csapat előnyhöz jut a Ligue 1 csapataihoz képest, mondjuk itt a franciáknak van igazuk, ha náluk akarnak indulni, akkor alkalmazkodjanak, csak ugye nem tudom ez miért most merült fel, Monacoban ugye sosem kellett adózni, mégis mindig a franciáknál indultak...


Csak nem m1, most már, hogy milyen pénzekről van szó :P pár ezresről vagy milliókról...vérszemet kapott a kormány, hogy az adó bevezetésekkel most hatalmas pénzeket lehetne lehúzni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.06.28. 09:31


Monacoban adózniuk sem kell a játékosoknak, ezért pereskednek most a franciákkal, mert a fraciák szerint így a hercegségbeli csapat előnyhöz jut a Ligue 1 csapataihoz képest, mondjuk itt a franciáknak van igazuk, ha náluk akarnak indulni, akkor alkalmazkodjanak, csak ugye nem tudom ez miért most merült fel, Monacoban ugye sosem kellett adózni, mégis mindig a franciáknál indultak...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.06.28. 09:11


Hát pedig szerintem a Monacot választanák. Mindenki látja mi történik, ha egy arab-orosz-kazah-senkiföldi dolllármilliárdos felvásárol egy klubbot. Elkezdi önteni bele a pénzt. Íme egy példa:
ASR eladja 20+40 M-ért DDRt + Oszit, majd a pénzt egyből beleöli Falcao-ba. Egyetlen minőségi játékossal erősödik a csapat. A pénz elfogy és kész is az átigazolási szezon, kezdődik az idény. Nem mellesleg Falcao mérges, mert csak 5,5 M-t keres évente.
Ugyanez Monaconal:
Monaco megveszi 60 M-ért Falcao-t. Majd újabb 150M-ért vásárol még játékosokat, (pl. 70 M-ért megveszi Joao Moutinho és James Rodriguez párost a Portobol). Mindenki tisztában van vele, hogy a következő idényben nagy valószínűséggel egy minőségi játékosokból álló csapatban kezd, majd az azt követőben valószínűsíthető a bl indulás és még több minőségi játékos érkezése (újabb 200 M-t tolnak bele a klubba). Persze Falcao tudja hogy BL-t mocskosul kevés esélye lesz nyerni, de az az ASR-nél még inkább így van. Eközben a fizetése 14 M !!!

Őszintén, ha egyik csapat sem a kedvenced te melyiket választod??? Én tuti hogy a Monacot.

El kell fogadni, hogy a Roma nem egyszintű egy milliárdos klubjával sem, legyen az Man. City, Chelsea, PSG, Monaco. És nem egy szintű a mindig top klubokkal sem legyen az Barca, Real, Man. U., Bayern. 30-40 milliós sztárok leigazolása a Roma-ba maximum fifa menedzser élmény.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.27. 21:14


bence írta:Gondolom Castan nem úgy gondolkodik a dolgokról, hogy cserének jó. :)
Ott van Romagnoli, aki bizonyította, hogy ha nagy gáz van akkor lehet rá számítani.

igen, ezeket még le akartam írni, de spóroltam a karakterekkel :) különben vmi kölcsönvételről pletykálnak 1,5 milla értékben...

és félve merem leírni, állítólag a roma is megadta az 5 millát, amit a napoly is megadott rafaelért, és a kapus minket preferál, hacsak nem fog szerz.hosszabbítani.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.06.27. 20:43


Gondolom Castan nem úgy gondolkodik a dolgokról, hogy cserének jó. :)
Ott van Romagnoli, aki bizonyította, hogy ha nagy gáz van akkor lehet rá számítani.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.27. 20:03


ha mód van rá, borist tukmáljuk rá a genoára, nem kell destro mellé még 1 tankszerű csatár, elég lesz destrot is elviselni, ha kell totti is tud középen játszani, oszi megy, akkor vmilyen mozgékony ember kell még előre.....

amúgy az meg van, hogy a firkászok szerint castan is távozhat?!?! mert eladó.......
már 2szor olvastam erről, érthetetlen, sztem cserének pont jó.......burditól kevesebbet keres, szal ideális......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.27. 19:56


Borriello maradjon csak itt!! Adjunk neki + 2 éves szerződést kisebb fizuval és minden oke :-) jól látom hogy Pallotta azt nyilatkozta hogy az összes játékosunk a piacon van?!?!
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.27. 19:41


boris-gila cserénél rosszabb forgatókönyvet el se tudok képzelni! :wink: :(

szörnyű lenne, ha oszváldot eladnánk, és 2 lassú, tankszerű(destro, gila) támadóval állnánk a köv. szezonhoz.... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.27. 19:36


úgy tűnik lemaradunk a belga gyerekről is mert az inter új indonéz tulaja hajlandó euromilliókkal többet ajánlani érte mint mi :-/
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.27. 11:55


egyelőre erősen pletyka paulinho, de sztem érdemes lenne rámenni a srácra, oké 27 éves, de toni vagy oszvaldo se fiatalon kezdte el lődözni a gólokat, ki tudja, lehet egy hübner vagy di natale karakter a srác, vagyis úgy szórja a gólokat, emellett nagy előnye hogy már a calcioban edződött, állítólag 8-10 milla az ára, na itt tuti hogy lehetne ezt csökkenteni 1-2 fiatal átengedésével......tényleg kérdés, hogy fognak e még írni a gyerekről, vagy csak 1x alkalom volt.

barcától nem kell semmi csak kpé marcosért.... :wink:
nem mintha el akarnám adni, de van az a pénz amire rábólintanának az tuti. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.27. 11:24


https://www.youtube.com/watch?v=pbojs-iMqTo

most mit mondjak, egyre lentebb adjuk, de hát ő is paulinho, b-be 20gól 19 assziszt a mérlege, bocs, 23 mertr a lay offba is rúgott 3at, én aszondom jöjjön :)
az hogy mennyire technikás nem tom, de nem darabos, és még gyors is, és még fejjel is jól keni :)

jó lesz ő nekünk!
https://www.youtube.com/watch?v=sWjNMjgYk4U
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.27. 07:49


Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem nagyon idegesít ez a töketlenkedés ami mercato terén itt folyik. Hetek óta semmi hír Benatiaról (nem hiszem hogy Lopez gátolná az üzletet), megy a parasztvakítás Paulinhoról hogy majd a KK után aláír, miért nem írt alá eddig?!?! Ez is hülyeség. Semmit sem mutattak eddig'csak' egy új edzőt. Közben más csapatoknál egy - két nap alatt lezavarnak egy komplett transzfert (Tevez)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.06.27. 01:13


Corso22 írta:]

Köszi Trigo! Nélküled az egész nem érne semmit :D Valóban ez igaz! TRIGORIA! Boldog születésnapot!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.06.27. 00:02


bocs, ennyire nem jó amit írtam, nem tehetek róla... BOCS

Kitöröltem a felesleget. Szarakodott a rendszer megint. De tudsz törölni te is még egy rövid ideig saját hszt (hsz jobb felső sarka kis x) - Trigo
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.06.26. 23:59


Nagyon tetszene, ha végre egy látható és normális bajnokságból (francia - vannak franciák akik arab származásúak, és vannak franciák akik magyar származásúak, és vannak franciák akik tunéziai származásúak, stb.) hoznánk játékost. Ha ebbe a körbe a belga és a holland bajnokság is belekerül, akkor az olasz származású argentin és a spanyol származású uru nyomoktól is megszabadult tiszta délamerikaifocista csapatok lemaradnak az eladásban rólunk. Imádom délamerikát, de inkább egy jó norvég hátvéd mint a helyére jött 6 délamerikai.
(Egyébként szeretnék 2 uru-t a csapatba!!!- azonnal akár 50m euróért)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.26. 22:02


sebastian írta:Daniell Alves+10M és vihetik is!!!!! Vagy natúr 40M....Alatta eladni gyengeséget jelentene....

Hol ér Daniel Alves 30 milliót? Kiöregedő, nem kell. Max 8 millióért jöhetne. Balzaretti is hozná a kötelező szintet. Csak valahogy nem jött ki neki a lépés :/
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.26. 21:50


Daniell Alves+10M és vihetik is!!!!! Vagy natúr 40M....Alatta eladni gyengeséget jelentene....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.26. 21:38


feree80 írta:40et lehet érte kérni, de annyit nem kapunk, szal ha tényleg komoly a dolog, 30 millára rá fognak bólintani

Remélem, hogy nem és most az egyszer tökös lesz Sab. Ha ők nem fizetik ki, majd kifizetik az olajos csapatok, és ezt a Barca is tudja. Szvsz nem kell kompromisszumokat kötnünk, ennyi az ára, fizessék ki, ha kell nekik.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.06.26. 21:23


tomm írta:remélem is, hogy ha már külföldi jön, nem néger francia/francia néger jön...

Mert?
Felőlem jöhetne egy üzbég kecskepásztor is, csak erősítés legyen.
Márpedig, ahogy elnéztem a francia válogatott keretét, még kapus is van néger, és komoly előrelépés lenne.
A többi posztról meg ne is beszéljünk. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.26. 21:02


nem igazán akartam mercatózni, mert már hányingerem van a sok xartól, maszlagtól, meg hülyeségtől, de ez a barca marcos vonal kezd komolyodni, 40et lehet érte kérni, de annyit nem kapunk, szal ha tényleg komoly a dolog, 30 millára rá fognak bólintani, szvsz (kevesebbért nem adnám el. :wink: )

akkor viszont kérem jedvajt mert tényleg jó a gyerek, akár 5 milla az ára, akár nem, és végre nem dél-amerikai
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: hszabi valamint 209 vendég