Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.26. 20:34


tomm írta:és máris jön a hir: marcos 40 misi. de még ezt is meggondolnám kétszer is...

Ha igaz, ennyiért mehet. Thanks Sab!!! Sabnak megköszönjük, hogy keresett nekünk 37 milliót. Abból elhozom, Ramit, Payetet, Nainggolant, Capouet. Lenne egy ilyen középpályánk. DDR jobboson. Capoue középen és Nainggolan a balon, persze mind KK. Oszi árából elhoznám Aubameyangot és az elvileg létező 35 millánk amit igazolásokra szánunk, elhoznám: Ruffier, Corchia, Digne triót és lenne egy ilyen csapatunk
Ruffier-Corchia, Rami, Benatia, Digne-DDR, Capoue, Nainggolan-Lamela, Aubameyang, Payet. Padról: Lobont, Torosidis, Castan, Romagnoli, Balzaretti, Bradley, Florenzi, Totti, Destro, Piscitella, Verre, stb...
Hú de fincsi lenne... Kár, hogy csak álom.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.26. 20:29


tomm: el fogják ezt fogadni

sebastian: :D :D :D nagyot nevettem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.26. 20:08


és máris jön a hir: marcos 40 misi. de még ezt is meggondolnám kétszer is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.26. 19:18


ez hatalmas
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.26. 18:52


Sab tata nem bír magával. Én mondtam neki, hogy csak a franciák meccsét nézze az U20-as VB-n... Erre nem kinézte magának az uruguay-i csapat csk-ját!

Ez csak azért lehet, mert ő is Cseroki....:DDDDDD

http://hu.wikipedia.org/wiki/Indi%C3%A1nok

Ha megint el bukjuk a neveket akkor augusztusra Kb így fog kinézni az As Roma
Csatolmányok
AS Roma.jpg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.26. 18:15


amíg kérdőjeles a cselzi meccs, nincs miről beszélni, viszont lesz ilyen párosítás roma-toronto :lol: hellas-feyenord :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.26. 18:02


feree80 írta:
cejas írta:2 barimeccs elég ott még. Oda nagy keret megy még, változhat bőven. Arra jó, hogy elkezdjék az alapozást, Garcia pedig kirakjon néhány embert a csapatból.


pont a nagy keret miatt kéne 3, hogy mindenki megmutassa magát, de mindegy is, lesz 2 noname amatőr csapat, meg az allstar csapat, meg a toronto, amik igazából semmit se érnek, és fel is készültünk a szezonra :lol:

komoly edzőmeccseket akarok, ahol le lehet mérni hogy hol is tartunk.

azon gondolkodtam a nagy kapus keresgélés közben :mrgreen: hogy van itt egy curci, tapasztalt is, már, ha teszem azt meggyőzi garciát, rászólhatnak felüről a fülére, hogy ő számításba se jöhet.....?! nem számoljon vele?! :mrgreen: vagy ez hogy működhet?!


Majd játszanak a srácok egymás ellen! :D
Pletykáltak arról, hogy amcsiban a Cselszkivel megütközhetünk, mert ők is arrafelé gyűjtik a pengőket. Mourinho Cselszkije jó lesz lemérni?

Amikor Curci állt a Roma kapujában, soha nem voltam nyugodt. Bármi bemehetett volna tőle. Goiko legalább a ziccereket fogta, ha a beadásokat nem...
Bele kell zúzni, mert jó lenne nem egy igazolással virítani július elsején...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.26. 17:49


A Barcánál első számú kiszemelt lett Marcos, mert Thiago Silvát nem tudják megszerezni. Az ügynöke meg olyat nyilatkozott, hogy a Roma által kért 40 milliós összeg túlzó. :lol: Hát persze, hogy túlzó, ugyanis nem akarjuk eladni. Ha kell, megveszik ennyiért, én nem lennék hajlandó egy rohadt centet sem engedni az árából. És nincs ilyen 3 év alatt kifizetjük az árát marhaság, egyben utaljatok fiúk. Sanchez sem kell, ott van helyette Lamela, esetleg Iniestára elcsrélhetjük. :lol: És ha bajotok van az árral, akkor holnap már 45 millió lesz. Ne csak minket szivassanak már a piacon... :lol: (Álom-álom)
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.26. 17:37


cejas írta:2 barimeccs elég ott még. Oda nagy keret megy még, változhat bőven. Arra jó, hogy elkezdjék az alapozást, Garcia pedig kirakjon néhány embert a csapatból.


pont a nagy keret miatt kéne 3, hogy mindenki megmutassa magát, de mindegy is, lesz 2 noname amatőr csapat, meg az allstar csapat, meg a toronto, amik igazából semmit se érnek, és fel is készültünk a szezonra :lol:

komoly edzőmeccseket akarok, ahol le lehet mérni hogy hol is tartunk.

azon gondolkodtam a nagy kapus keresgélés közben :mrgreen: hogy van itt egy curci, tapasztalt is, már, ha teszem azt meggyőzi garciát, rászólhatnak felüről a fülére, hogy ő számításba se jöhet.....?! nem számoljon vele?! :mrgreen: vagy ez hogy működhet?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.26. 17:17


remélem is, hogy ha már külföldi jön, nem néger francia/francia néger jön...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.26. 17:13


2 barimeccs elég ott még. Oda nagy keret megy még, változhat bőven. Arra jó, hogy elkezdjék az alapozást, Garcia pedig kirakjon néhány embert a csapatból.

Sab tata nem bír magával. Én mondtam neki, hogy csak a franciák meccsét nézze az U20-as VB-n... Erre nem kinézte magának az uruguay-i csapat csk-ját!
http://www.transfermarkt.co.uk/en/emiliano-velazquez/profil/spieler_189458.html
Reméljük Nico nem mesél neki a Romaról... :-)
És megint egy indián... No de tatter! Fráncsiáról volt szó. Már megint Uruguay - most bal oldali támadó poszton. Mentségére szolgáljon, hogy van portugál útlevele:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/gonzalo-bueno/profil/spieler_188733.html

Valamivel azért Garciának is tehetnél egy kis gesztust!

Egy U21-es francia védekező középpályás nem tudom mennyire előrelépés. De Rossi maradni akar :(
Reál Margit is bejelentkezett Paulinho-ért. Az Atletico reméljük elviszi Oszit.

Viszik a kiszemeltjeinket és egyre lejebb adjuk! Már francia no-name is van a listán... Sab bácsi összekaphatnád magad!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.26. 16:45


e már hivatalos, 2 bari meccsel, én keveslem, no mindegy.
http://www.romanews.us/?p=285
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.26. 14:51


40 alatt nem adnám. ha nem viszik, majd viszik 1-2 év múlva, addig is 1 védő letudva.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.26. 14:09


tomm írta:
- Barcával felvetődött egy Marcos - Alexis Sanchez csere - hmmm hmmm nem is tudom

gondolkodás nélkül nem. gondolkodás után kiröhögve az ajánlatot-nem...

valszeg bolondgombát evett aki ezt kitalálta
kérjük a Marquinhosért kapható 25-30 millát, és majd mi megvesszük belőle Alexis S-t 15-ért - ha a kedvünk épp ezt diktálja majd. Köszönjük :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.26. 12:45


- Barcával felvetődött egy Marcos - Alexis Sanchez csere - hmmm hmmm nem is tudom

gondolkodás nélkül nem. gondolkodás után kiröhögve az ajánlatot-nem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.26. 12:16


erre a payetre tényleg érdemes lenne nyomulni, az om 8.8 millát adna érte, ennyiért tényleg hozzánk is jöhetne....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.25. 23:00


50m 3 játékosért azért túlzó, de szerintem pont ez a lényeg, te is azt írod csak te a hosszabb utat. Ahogy, hogy legyen egy jó csapat. Kell. 11 jó játékos.
Szerintem 4-5 lyuk van a csapatban. Kapus, Belsővédő-elvileg pipa, 2 db középpályás-1csatár. Na már most. Ha hozol 3 minőségi franciát. Akkor lesz még 2 lyuk a csapatba. Amit fel lehet tölteni a 10 indiánnal és kísérletezni melyik lesz jó. Viszont ha a 3 helyett hozunk még 13 indiánt, akkor lehet kísérletezni 6 pozición. Gyengébb lesz a csapat. ha jön 3 francia van 11-5+3= 9 minőségi játékosunk. 2 lutrink. Ha nem jönnek a franciák, akkor 5 lutrink van.
Hogy értsd mi lutri. Marcos. Hogy mi nem: Lamela. De Rafael, Paulinho sem lenne lutri. Castan határeset. Mert tényleg mindent megnyert kávéföldön, de a közepesnél nem jobb szint szvsz.
Szóval inkább hozzon 3 db 15m játékost. Pl. Payet, Capoue, Aubameyang. Mint 10 db 4,5m-os játékost. Ha csapatot építünk egyértelmű mi a jobb, de most h van egy X-torosidi, marcos, x, balzaretti, pjanic-de rossi-x-, lamela, x,x magunk. Erre az 5 helyre kéne játékos. De oda is olyan minőségi játékosunk van, mint Castan, Florenzi, Totti, Destro vagy Osvaldo. Nincs itt nagy gond. De ha azt akarjuk, hogy előrelépés legyen 3 húzóember kellene. Mint amikor Vucinic, vagy előtte Mancini futott el a balon. Mennyi gól született abból. Erre inkább egy Payet jöjjön akiről tudom, hogy meg tudja ezt csinálni és tudja hozni a pluszt, mint hogy egy paraguay mucho flores de gama, akiről semmit nem tudok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.25. 20:36


fogkefe1 írta:
cejas írta:Én is úgy gondolom, hogy Sab szerzeményeinek többsége nem kifejezetten "olcsón jót". De!
Marcos 3 m volt, Jedvajért 5-6-ot akarnak! Benatia 10 m + játékos, Castan 4 körül volt. Szóval egy francia bajnokságban játszó francia spílert drágábban tudsz leigazolni, mint egy dél-amerikait. És ugyanolyan lutri. (Lásd Menez)

Miért lenne lutri? Menez sem volt lutri. Főleg, hogy 12m volt talán. Jedvaj közel sem biztos h jön. Marcos nem 6 milla volt? Castan olyan is. Ebbe a közepes csapatba bőven jó, de találnánk nála jobb védőt. Benatia üzlet sem biztos még, de ha bejelntik végre akkor hatalmas fogás, igaz. Aki a francia bajnokságban jó, az nagy eséllyel az olszban is az lesz. Vagy például a hollandoknál. Dél-Amerikából egyértelműen nagyobbakat lehet fogni, mivel ismeretlen világ és mind arra várnak h átjöjjenek, de francia biztosabb. Amondó vagyok, rizikózzunk, ha van 11 biztos játékosunk.


Menez nem volt lutri, de nem kapott játéklehetőséget, aztán pedig nem illett a csapat taktikájába - túl gyors volt mindenkihez képest. Nem tehetett róla, ettől még jó játékos maradt. Mindenesetre a romai kalandja bukta volt, ráadásul 12 milláért vettük és 8-ért ment... Nem lutri, de semmit nem értünk vele!
Franciaországból 50 m költségvetéssel 3 játékost veszel, dél-amcsiból 13-at, amiből a fele megüti annak a francia 3-nak a szintjét...
Pontosítok: Marcos 3 volt és Castan 5. Mellesleg ez utóbbi brazil bajnokként és Libertadores-kupa győztesként, brazil válogatottként (még ha 2x-es is) nem annyira ismeretlen.
Benatiat pedig sokan dícséritek, én nem láttam annyira kiugrónak. Nekem az egész Udine egy massza. Egy egységes középcsapat, ahol van egy Di Natale nevű kis gólyó-zseni. Egyébként Lopeznek abszolút jó helye lesz itt. Di Natale már 35 éves, nem bírja úgy a terhelést. Nico kaphat rendesen játéklehetőséget (főleg ha Vydrát ismét Angliába küldik). Bárkivel fogadok, hogy év végére több gólt lő, mint Destro.

Egyébként a ghánai csatárjelöltünk vagy bundásligába vagy premierligába megy; Paulinho Baldini után; Rafel ki tudja hova tart (Napoli?); Jedvaj ismét Baldini... Eddig egy igazolásunk lesz, a többi jelöltet elhappolták. Gázos! Bár úgyis ma egyeztetett Sab Rudival a jövő csapatáról.
Mindenesetre egy csatárjelölt kihúzva - és a két szélső hátvéd mellett, ahol tényleg lukas a csapat - elöl lehetünk vérszegények. Totti nem biztos, hogy fut egy olyan évet, mint tavaly; Oszi vagy megy vagy hullámzó teljesítménnyel bomlaszt és lő gólokat; Destro falábú, de lehet, hogy műtik is; Lamela meg elesik egy védő mellett harcolva. Vékony lesz ez elöl nagyon. Kérdezzük meg a Juvétól, hogy épkézláb csatárteljesítmény nélkül hogy húzták be Scudettot.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.25. 20:35


más lenne itt a helyzet olasz játékosokat illetően ha nem lennének mocsok drágák... tavaly is el akartuk hozni a serie b-s torinoból Ogbonnát és már akkor 12 millát kértek érte. Most egy pescaras Capuanoért is 10 millió felett kéne költeni, tehát irreálisan magasak az árak, nem is csodálom hogy inkább Marcosokat hozunk 3,5 millákért
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.25. 20:03


Jajjjj a fejemmmmmm!!!!!

Brazil brazil hátán!!!! Mi lesz itt?????

Számoljunk:
Marquinhos
Marquinho
Tádé "Már tudom, hogy miért tartjuk"
Castan

Kiszemeltek / lehetséges érkezők:
Julio Cesar
Diego Alves
Maicon
Paulinho( tudjuk, h nem jön, de ő is kiszemelt volt)
Cristian Baroni....

Mennyi Olasz érkezőre számíthatunk???
0?
Jön helyette Marokkói, Argentin, Francia, Belga, Spanyol, Gaboni, Horvát, Közben az u21-es csapatunk meg Eb ezüstérmes lett!!!!

Amikor drukker lettem a következő volt!

Panucci
Tonetto
Cassetti
Rosi
DDR
Perrotta
Aquilani
Montella
Okaka
Totti

Ennyi Olasz volt a Csapatban!!!!! Elgondolkodtató ugye???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.25. 19:52


cejas írta:Én is úgy gondolom, hogy Sab szerzeményeinek többsége nem kifejezetten "olcsón jót". De!
Marcos 3 m volt, Jedvajért 5-6-ot akarnak! Benatia 10 m + játékos, Castan 4 körül volt. Szóval egy francia bajnokságban játszó francia spílert drágábban tudsz leigazolni, mint egy dél-amerikait. És ugyanolyan lutri. (Lásd Menez)

Miért lenne lutri? Menez sem volt lutri. Főleg, hogy 12m volt talán. Jedvaj közel sem biztos h jön. Marcos nem 6 milla volt? Castan olyan is. Ebbe a közepes csapatba bőven jó, de találnánk nála jobb védőt. Benatia üzlet sem biztos még, de ha bejelntik végre akkor hatalmas fogás, igaz. Aki a francia bajnokságban jó, az nagy eséllyel az olszban is az lesz. Vagy például a hollandoknál. Dél-Amerikából egyértelműen nagyobbakat lehet fogni, mivel ismeretlen világ és mind arra várnak h átjöjjenek, de francia biztosabb. Amondó vagyok, rizikózzunk, ha van 11 biztos játékosunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.06.25. 17:43


J.Cesar neve után felröppent Maicon-é is, mint megoldás a jobb bekk poszton. Úgy tűnik, a volt Inter-es brazilok szívesen vezetnének le nálunk. Csak azt nem tudom, a csapat számára mennyire lenne hasznos bármelyikük is. Pirisnél mindenképp jobb lenne :)

Közben Pjanic pedzegeti a távozását.
http://football-italia.net/35691/pjanic ... down-barca
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.25. 17:06


Én is úgy gondolom, hogy Sab szerzeményeinek többsége nem kifejezetten "olcsón jót". De!
Marcos 3 m volt, Jedvajért 5-6-ot akarnak! Benatia 10 m + játékos, Castan 4 körül volt. Szóval egy francia bajnokságban játszó francia spílert drágábban tudsz leigazolni, mint egy dél-amerikait. És ugyanolyan lutri. (Lásd Menez)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.25. 14:43


BRÉKING
a fináncok ma egy csomó klubnál egyidejűleg tartottak házkutatást, szabálytalan, adócsaló játékos- szerződések miatt.
azt érintett klubok. Ha jól értem, fiktív számlákat gyártottak, és így adóköteles bevételeket költségeltek el, és így csökkentették alegális szerződési összeget, és annak adóterhét.
Chievo, Milan, Inter, Siena, Roma, Fiorentina, Atalanta, Pescara, Genoa, Juventus, Torino, Parma, Lazio, Napoli, Udinese, Sampdoria, Palermo, Catania, Cesena, Bari, Livorno, Brescia, Reggina, Crotone, Juve Stabia, Spezia, Ternana, Grosseto, Vicenza, Gubbio, Benevento, Portogruaro, Mantova, Foggia, Andria, Lecce, Cosenza, Piacenza, Triestina, Lecco, Albinoleffe.

Kiemelten az ifjabb Moggi és Mazzone által menedzselt játékosok szerződései voltak célkeresztben. vagy 50 szerződést vizsgálnak, többek között pld Lavezziét. A Románál csak Cassetti szerződése érdekelte őket (Moggi jr volt az ügynöke), de végüls nem foglalták le, csak megnézték
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.25. 10:00


Cejas,

Ez a bizalomról szól legfőképp, megbízunk benne, hogy jókat igazol. Sabatini szemszögéből ha jövőre megy akkor minek hozza ide a legjobb indiánjait, ha elviheti a következő csapatába. Amúgy Jose Angelt, Goicho-t, Taxit (bár sajnálom, hogy róla lemondtunk, pár év és hozna egy Brighi szintet). Bojan végülis meg tök mind1, mert pénzt rajta nem buktunk. Plusz szerettem a játékát. Az meg megint csak hülyeség volt, hogy 150 cm-es 50 kg-os csatárt hozunk. Meg lehet nézni dos Santos (az új Messi) hol tart. Sorra betlizett minden csapatában. Majd idén spanyolban volt egy közepesen fos, olyan Destros szezonja. Talán 3 vagy 4 gólt rúgott. Bojan is hasonló karriert futott be, butaság volt idehozni, de nem buktunk vele. Amúgy Lamelát nem mondanám az ő nagy felfedezésének. 15m-ért nem lutrit hozok. Marcos-t tényleg eltalálta, de ez egy ember az 5-6 indiánból.

Úgy vagyok a dologgal, hogy akit ismerek annak szurkolok. Bojan, Destro stb. A többieket meg kell kell szeretni. Sokkal jobban örülök, ha olyanok vannak a csapatomba, mint Capoue, Payet, Nainggolan, Corchia, Aubameyang. Mint Taxi, Piris, Angel, Marquinho és társai. Ha megvan a mag, a keret, akik alkotják a csapatot. Jó nevű, jó képességű, jó játékosok. Azokhoz, lehet 2-3-4m indiánokat hozni, de olyannal kár feltölteni a csapatot. Mert látjuk mi lesz belőle.

Szal ide nekem az Európában edzett fiatalokat, aztán ha van 11 értelmes ember a keretben, akkor jöhetnek a tehetségek. De a padra. Nem a kezdőbe. Ha meg vkit 15m akarnak igazolni, mint Paulinho-t az nem Sabatini nagy felfedezettje, azt Jóska Pista is le tudja igazolni, mert a hülye is látja, hogy mit játszik a válogatottban, a klubjában és, hogy 3-4 csapat szívesen vinné.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 177 vendég