Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 12:29


középső védők:
Romagnoli
Burdisso
Castan
Marcos
Jedvaj
Benatia

már ha a 2 uccsó hivatalos lesz, szal ide több ember nem kell, innen aki lépni fog, Romagnoli és Burdi, szvsz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 12:03


középső védőnek jó lenne elhozni Marco Capuanot.

*bal lábas középső védő,
*olasz ifi válogatott,
*az izraeli eb harmadik legjobb átlagosztályzatát kapta,
*Pescara játékosa, tehát olyan sokba sem kerülhet.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 11:14


A rossz játékához vezető okok?
Hát ezekre nyilatkozta tegnap, hogy rosszindulatú hazugságok, rágalmak.

Mert ugye évek óta ezt találgatják. Rengeteg családi probléma (ezek többsége mondjuk tény), válás, lánya, akit nem láthat, alvilági meggyilkolt após, sok nőügy...
Erre jön a többi, az éjszakázás, kimaradozás, iszogatás... Van aki szerint nehezen dolgozta fel, hogy Romában világklasszisként kezelték, holott a valóságban sosem volt az. S ezek az elvárások raktak túl nagy súlyt a vállára...
Lehet akár mindegyik rágalom, de erre írtam, hogy 4 év nulla játék után nem is igazán érdekelnek a miértek.

Aki a csapat történetének legjobban fizetett játékosa, abban legyen annyi alázat, hogy elfogadja az edzője döntéseit, legyen az Ranieri, Montella, LE vagy Zeman, hajtsa végre az utasításaikat, álljon be a sorba, ugyanis ezért fizetik. Sőt, mivel a legjobban fizetett játékos, mivel érzelmileg is kötődik a csapathoz, ezt triplán várja el joggal a szurkoló, tőle még többet is várna, mint a többiektől.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 11:09


eljött a kánaán
(kérdés milyen gyorsak lesznek a fordítások)

:!: http://www.romanews.us/ :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.19. 10:35


nem róza játékát nehéz megitélni, mert azt könnyű: rossz. hanem a rossz játékhoz vezető okokat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10313
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 09:46


jankopista írta:Igen, azért ezt helyesen megítélni innen, (M.O.-ról) elég nehéz.


Azt megítélni, hogy mit nyújt a pályán, azt Rómából is úgy lehet, mint tőlünk. Mert a lényeg mégiscsak ez.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 09:45


tomm írta:nem hallottam a szájából, hogy konkrétan mit mondott a sok edzésről (úgyértem hozzáköltések nélkül), vajon nem csak annyit mondott-e pl, hogy a sikeres csapatok nem attól sikeresek, hogy szétszedik őket az edzéseken stb -és ebben van is igazság...


Senki nem volt ott közülünk az öltözőben. Mindenesetre októberben, novemberben igen sok honlap, újság, hozta, hogy a megbeszélések, taktikai értekezletek alkalmával De Rossi többször Zeman szemére vetette, hogy szerinte és néhány csapattársa szerint is túl kemények az edzések, teljesen felesleges napi kétszer edzeni és hasonlók...
Hogy szétszedik őket az edzéseken? Szerintem alap, hogy a mai labdarúgásban kondíció nélkül nem érhetsz el eredményt. Meg kell nézni Tottit Zemannal, majd két-három héttel távozása után, amikor a játékosok már akkor és annyit edzettek, amennyit ők szerettek volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.19. 09:01


ezeket a piás rágalmakat elhiszi valaki egyébként? vagy homályositsatok fel, hogyan lehet, hogy egyik nap nem tud jól játszani a pia miatt a másik nap meg igen (a válogatottban), mert az emberi lélek tud ilyet, a pia viszont nem....

nem hallottam a szájából, hogy konkrétan mit mondott a sok edzésről (úgyértem hozzáköltések nélkül), vajon nem csak annyit mondott-e pl, hogy a sikeres csapatok nem attól sikeresek, hogy szétszedik őket az edzéseken stb -és ebben van is igazság...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10313
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.19. 08:43


jaja, ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy az ezerfejű cézár igen sokáig túlzottan is elfogult és elnéző volt DDR-rel kapcsolatban, és elég nagy spéttel, de annál radikálisabban mostanra a dolog megfordult
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 08:35


Nem szeretem a római riporterek, újságírók, véleményformálók legtöbbjét.
De a lényeget Maurizio Catalani mondta el: De Rossi az utóbbi 3 és fél évben gyakorlatilag eltűnt. Sok rövid alibi oldalpassz, tíz előreívelésből kilenc teljesen rossz helyre megy. De Rossit nem rágalmazzák a szurkolók, egyszerűen megítélik az alapján, amit Roma mezben a pályán nyújt azért a fizetésért, amit kap...
Hát ennyi. Ahogy a dicsőséges CUCS egyik volt előénekese fogalmazta meg: kedves De Rossi, az hogy az utóbbi 3-4 évben a Roma mezben elfogadhatatlan teljesítményt nyújtottál nem rágalom, hanem sajnos tény.
Persze lehet sok minden rágalom, hogy hajnalban részegen látják a pubokban, a családi perpatvarok, hogy azért növesztette szakállt, hogy az arcán a sok heg ne látszódjon... ezek valóban lehetnek rágalmak. De a pályán nyújtott produkciót láthatja mindenki, a nyilatkozatokat olvashatja mindenki (hogy szerinte túl sokat edzenek Zemannal, felesleges napi kétszer edzeni, túl korán kezdődik az edzés...). A Roma mindenkori történetének legtöbbet kereső, ráadásul a csapatnak mindig hatalmas szerelmet valló labdarúgójától talán elvárná a szurkoló, hogy elfogadja az edző utasításait, ne panaszkodjon ha napi 3 órát kell edzenie, ne bomlassza a csapat morálját, a pályán a hátán vigye a csapatot. Amikor a szurkolók többsége úgy látja, hogy a sokat kritizált, nem feltétlenül zsonglőr Bradley teljesítménye és hozzáállása sokkal szimpatikusabb, akkor lehet, hogy nemcsak a szurkolókkal van baj...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.19. 07:50


GrazieRoma írta:Azt tudja valaki pontosan, hogy mit nyilatkozott De Rossi?

Kérem írjátok meg! Köszi


arról beszél Rio-ban, hogy miért jobb a válogatottban. jobbak a társak, jobb a légkör, nincs akkora fesz, mint Rómában, ahol állandóan szórják rá a mocskot meg a rágalmakat. A jövőjéről csak annyit volt hajlandó mondani, hogy most csak a válogatottra koncentrál. garciát üdvözli, mert kedvenc edzőjére Luis Enriquére emlékezteti

ezeket a szavakat sokan árulásnak, hátbatámadásnak tekintik, és" capitan futuro" helyet immár "capitan fallito" nak nevezik (bukott kapitány)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 06:47


Tin Jedvajjal kapcsolatban már "csak" 5 millió juróról írnak, de ha ennyiért is jön, kizárt hogy a primaverába hozzuk, jobban belegondolva ha jön Benatia meg a horvát gyerek, vhogy elkezdek azon agyalni, hogy nem e Marcos próbáljuk meg pótolni?!?!

off, úgy fest Capello lesz a psg edzője, nagyobbra cserélik Carlot, aki meg a realba tart....
szintén off, a Santos állítólag Cosmit szeretné edzőnek :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.18. 23:15


egy kis összegzés mára mercato ügyben:

Lobont marad, ezt maga az ügynöke erősítette meg. Hivatalos bejelentés legkésőbb jövő héten.
Tin Jedvaj több mint valószínű a miénk lesz, De Rossi papa hivatalos facebook oldalán posztolt róla. Gondolom a primaverába menne.
Paulinhonak búcsút inthetünk, bejelentkezett érte a Real Madrid is. Ha nagyon kellett volna nekünk már a KK előtt elhoztuk volna.
Aubameyang érkezésére az ügynöke 50% esélyt lát. Tehát vagy igen vagy nem :D ez talán nem is hír :D
Rafael ügye kihűlni látszik, mivel Ruffier ügynöke beismerte hogy tárgyal a Romával.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.18. 21:44


ahogy olvasom a kommenteket, DDR a tegnapi nyilatkozatával végképp elásta magát a szurkolók előtt
még Spal is fontosnak tartotta, hogy nyilatkozon és megvédje!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.18. 21:22


feree80 írta:pedig dimarzio ezt írja, nem tom, hogy a transzferes oldal horvát játékosok szerződésével kapcsolatban mennyire helytálló, de ha igaz hogy 5 hónap van vissza a szerződéséből, kizárt hogy ennyibe fájjon a srác.

ha ezt a kapust leigazolnánk, ez már Garcia igazolása lenne.....nálam
drágább mint Rafael, ez biztos....

amúgy ami elszomorító ebben a horvát gyerekben, vagyis nem benne, hanem a módban, hogy gyakorlatilag a Roma ifjúsági csapatai nagyon jók szoktak lenni, de mi inkább veszünk, mintsem megadjuk a lehetőséget a legjobbaknak :(

20dikán 19.00ig kell lerendezni a közös tulajdonlású játékosok sorát, íme ők azok

Bertolacci (con il Genoa), Caprari (con il Pescara), Malomo (con il Prato), Montini (con il Benevento), Orchi (con il Catanzaro), Pettinari (con il Crotone), Piscitella (con il Genoa), Stoian (con il Chievo), Tachtsidis (con il Genoa), Tallo (con il Chievo), Verre (con il Genoa).

ha nem sikerül dűlőre jutni, akkor borítékolásra kerül sor, és a borítékokat a ligánál 21én 11órakor nyitják, amelyik csapat nagyobb összeget ír a borítékba, az viszi a játékost.....most egyelőre Piscitella áll úgy hogy borítékolás lehet belőle....

jah, és Tacskot és Bradleyt :!: (válogatott, jó szezont futó játékost odaadni nekik, hogy is mondjam, nem az ő szintjük, ha nem kell az amcsi, el kell adni, azt a pénzt amit beletettek a szezonjának hála, tuti visszahozná) is vinné az újonc Verona.....

Bertolaccira ráírnék 500-at. Caprarira 300-at, Piscitellára is 250-et. Stoian-ra is 200-250-et. Taxi 500, Tallo és Verre 150 a többire max 50-100 közöttit. A lényeg, hogy meg kell találni azt az értéket amiért még pont megvenném, de fölötte már eladnám. Logikusan mindegyiknek a felét kell majd megfizetni. Caprarira és Piscitellára nagy szükség lenne a széleken, de max 3. számúnak. EL-be rotálás képpen. Ja ilyen nincs. Taxi és Bertolacci akik még erősítések lennének középpályára. Stoian-t egyből adnám kölcsön, még nem férne be, de ígéretes. Tallo és Verre neve mond még valamit, sosem láttam őket játszani. A többieket még ennyire se ismerem. Nem hiányoznának. Kíváncsi vagyok ki fog maradni. Ngayon nem fogok sírni, de azért egy 3-4-et jó lenne elcsípni és nem sajnálni azt a 2 milliót. ami persze meg is van, mert perrotta és burdisso nem lesz jövőre.
De mondom, akármelyik elmegy, nem fogom karikásra sírni a szemem. Max, ha 433-at tol Rudi, mert akkor Piscitella és Caprari posztra jönnének. Ők mindenképpen kellenének. Plusz 433-ban mindig kell egy jó dm- tehát Taxi is maradhatna, persze menne kölcsönbe. Stoian-t jó lenne megtartani. Szerintem belőle nagy csillag lehet. A többi nem érdekel.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 20:44


quinterot viszi precijóska, pedig pont jó lett volna mélységi irányítónak :(
erről a franciáról azt hittem mélységi irányító, de nem, én a napoly láttam vele kapcsolatban, hogy nagyon vinnék.....ahogy már mondtam ha de rossi marad, naiggolan teljesen felesleges, amúgy a footballitalián azt hozták le hogy úgy tippelik hogy interbe kerül, paulinhot sztem is buktuk, spörsz vagy tudom is ki majd elviszi, pedig ilyen típusú játékos elkélne a kpályánkon....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.18. 20:22


Kétlem, hogy De Rossit el tudnánk adni, mert nem igazán érdeklődnek felőle a jelenlegi formája miatt. Másrészt nem is akar elmenni, csak, ha elküldik és kétlem, hogy ezt a vezetőség bevállná. Patthelyzet.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.06.18. 20:09


elvileg érdeklődünk a lyoni kapitány Maxime Gonalons íránt...vajon ez a De Rossi búcsúját jelenti?
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 19:03


pedig dimarzio ezt írja, nem tom, hogy a transzferes oldal horvát játékosok szerződésével kapcsolatban mennyire helytálló, de ha igaz hogy 5 hónap van vissza a szerződéséből, kizárt hogy ennyibe fájjon a srác.

ha ezt a kapust leigazolnánk, ez már Garcia igazolása lenne.....nálam
drágább mint Rafael, ez biztos....

amúgy ami elszomorító ebben a horvát gyerekben, vagyis nem benne, hanem a módban, hogy gyakorlatilag a Roma ifjúsági csapatai nagyon jók szoktak lenni, de mi inkább veszünk, mintsem megadjuk a lehetőséget a legjobbaknak :(

20dikán 19.00ig kell lerendezni a közös tulajdonlású játékosok sorát, íme ők azok

Bertolacci (con il Genoa), Caprari (con il Pescara), Malomo (con il Prato), Montini (con il Benevento), Orchi (con il Catanzaro), Pettinari (con il Crotone), Piscitella (con il Genoa), Stoian (con il Chievo), Tachtsidis (con il Genoa), Tallo (con il Chievo), Verre (con il Genoa).

ha nem sikerül dűlőre jutni, akkor borítékolásra kerül sor, és a borítékokat a ligánál 21én 11órakor nyitják, amelyik csapat nagyobb összeget ír a borítékba, az viszi a játékost.....most egyelőre Piscitella áll úgy hogy borítékolás lehet belőle....

jah, és Tacskot és Bradleyt :!: (válogatott, jó szezont futó játékost odaadni nekik, hogy is mondjam, nem az ő szintjük, ha nem kell az amcsi, el kell adni, azt a pénzt amit beletettek a szezonjának hála, tuti visszahozná) is vinné az újonc Verona.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.18. 18:59


6-10 milla egy 17 éves... védőért? Védő! Ennyi pénzért egy komplett, érett játékost kapunk.

Új jelölt a kapusposzton. Brutális egy arcberendezése van, ha csatár lennék, én félnék... 9-10 milla az értéke, nem tudom, hogy mennyit kérnének érte. Videók alapján nem rossz, bár lehet, hogy Goikóról is össze lehetne állítani hasonlót. A srácnak jók a reflexei, nem csak öklöz - fog is, és van testfelépítése - szóval ha Kloséval találkozna a levegőben, akkor a németre 1 hónap pihenő biztos várna...

http://www.youtube.com/watch?v=FspfUZjH1j0&NR=1&feature=endscreen

http://www.youtube.com/watch?v=FspfUZjH1j0&NR=1&feature=endscreen
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 18:32


isten ments hogy egy videóból ítélkezzek, de ha összejön a gyerek, sztem qrva nagy fogás lehet a következő évekre.... :wink: :)

jajjjjj, dimarzio azt is mondja, hogy 7-10 milla lehet az ára :) :) :) azért annyi csak nem lesz, állítólag egy ilyenkor szokásos orvosi vizsgálat hiányzik még a transzferhez....:S

off, amúgy meglássátok, Boriniből ismét jó játékos lesz a sérülése után, lehet hogy ehhez vissza kell jönnie olaszba, de van vmi ebben a gyerekben, mi meg hagytuk eladni :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.18. 18:05


sebastian írta:"Benatia iránt több élcsapat is érdeklődött, azonban úgy tűnik, hogy a római projekt győzte meg leginkább".

Ez, azért jelent valamit számomra!

"Más csapatok? Nem akarok neveket említeni, de olyan klubokat utasítottam vissza, ahol lehetőségem lett volna a Bl-ben játszani, továbbá két olasz csapatnak is nemet mondtam."

És ez az a mondat, amiért azt gondolom, hogy idén sokan bennünket fognak választani!!!

Valami van a levegőben!!! És egyébként is Anglia esős, hideg letargikus ország, ellenben Róma városával!!!....:D Paulinho Brazil révén jobban kedveli ezt a klímát és mentalitást!!!!....:DDD

Nem rég egy újságcikk négy pontban fogalmazta meg, hogy miért érdemes egy játékosnak ide igazolnia.
1) a sunny climate 2) a lovely historic city 3) great food and 4) cheerleaders. There are worse things in life, no?
:D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 17:53

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.18. 16:21


"Benatia iránt több élcsapat is érdeklődött, azonban úgy tűnik, hogy a római projekt győzte meg leginkább".

Ez, azért jelent valamit számomra!

"Más csapatok? Nem akarok neveket említeni, de olyan klubokat utasítottam vissza, ahol lehetőségem lett volna a Bl-ben játszani, továbbá két olasz csapatnak is nemet mondtam."

És ez az a mondat, amiért azt gondolom, hogy idén sokan bennünket fognak választani!!!

Valami van a levegőben!!! És egyébként is Anglia esős, hideg letargikus ország, ellenben Róma városával!!!....:D Paulinho Brazil révén jobban kedveli ezt a klímát és mentalitást!!!!....:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.06.18. 15:53


sebastian írta:Én bízom a projektünk erősségében és Paulinho tisztánlátásában!! Totiham meg mehet a levesbe! Ajánlani én is tudok milliárdokat is, de fizetni is kell ám!!

Azért azt ne felejtsd el, hogy van ott egy Bale, aki kis túlzással annyit ér mint a mi keretünk, és akit a Real akar vinni.
Nagy valószínűséggel fogja is, abból lehet majd szépen vásárolgatniuk... :S
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89, Zsolti valamint 181 vendég