Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.07.05. 11:22


feree80 írta:
slider írta:Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:

ezt hol olvastad? amúgy meg ha az Inter elhozza Alvarezt 12-13 milláért, qrvára nehezen hiszem el hogy Lamelára kell 20 milla, szal én aszondom SAb csakazértis próbálkozzon a Rivernél egy 10 millás ajánlattal...


http://asrultras.hu/main.php?menu=men_h ... i-kitalalt!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 11:16


slider írta:Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:

ezt hol olvastad? amúgy meg ha az Inter elhozza Alvarezt 12-13 milláért, qrvára nehezen hiszem el hogy Lamelára kell 20 milla, szal én aszondom SAb csakazértis próbálkozzon a Rivernél egy 10 millás ajánlattal...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.07.05. 11:14


OFF

tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Német válogatott kerettagok: Dennis Aogo, Serdar Tasci, Jérôme Boateng, Sami Khedira, Mesut Özil, Piotr Trochowski, Marko Marin, Lukas Podolski, Miroslav Klose, Cacau, Mario Gómez

Csupa ária német :D Hányinger...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 10:56


tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Nem a válogatottakra gondoltam, csak hogy németben sok török focizik aki ott is született... gondolok itt a két Altintopra, meg a Nuri Şahinra (bár benne nem vagyok biztos, hogy német)... az egy dolog, hogy ők török válogatottak. Ezt pölö mi is megjátszhatnánk, minek akadémiákra költeni ha németben már úgy is vannak? :P

Ha Kjaer is meglenne, akkor a védelmet már össze is rakták Sabatiniék, eddig csak elméletben persze, gyakorlatba is kéne önteni...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.07.05. 10:40


Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.05. 10:02


Arról cikkeznek, hogy nem tettünk le Kjaerről. Én szurkolok, mert nagyon kell egy belső védő, miután Loria szabadon igazolható és bármikor lecsaphat rá a Chelsea, a Real Madrid vagy akár a Mahacskala is. :cheer:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.07.05. 10:00


bigg írta:Ja, Jose Angel bal oldali védő, jobbra pedig Nego jön, szóval észre venni némi csapatépítést... Stekelenburg kéne még + egy középső védő mexes helyett és akkor azt lehetne mondani, hogy hátul meg vagyunk.

Clichy feka?, azt hittem ő a ritka fehér francia spílerek közé tartozik, mexesen kívül már nem is nagyon van ilyen, ez olyan mint a németeknél, ott már csak a törökök fociznak lassan... a franciáknál meg a fekák. Vajon mit szólna Hitler ehhez az új európához, most rasszizmus nélkül csak gondoljatok bele... nem is lett volna világháború, mindjárt az elején belátta volna hogy itt értelmetlen erőlködni és már a háború elején fejbe lőtte volna magát. :)


nagyon nagy off lesz, de ugyan mit szólt volna, az a kis szerencsétlen bajszos akinek, afrikai, arab, üzbég, bosnyák meg ki tudja milyen ss alakulatai voltak...ja meg zsidó nője...kissé képmutatás volt magas fokon, plusz csatlakozom ahhoz amit tomm is írt a németekről és hozzá teszem, ha a franciákat nem zavarja (a többséget) akkor engem miért zavarna az, hogy sokad generációs bennszülött színes bőrű franciák szerepelnek a a válogatottjukban...viszont azt jó látni, hogy a nevek repkednek még mindig, de nem történik semmi, csak az arconpörgés megy a sajtóban is..meg mindenhol :)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 01:04


nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 00:10


Ja, Jose Angel bal oldali védő, jobbra pedig Nego jön, szóval észre venni némi csapatépítést... Stekelenburg kéne még + egy középső védő mexes helyett és akkor azt lehetne mondani, hogy hátul meg vagyunk.

Clichy feka?, azt hittem ő a ritka fehér francia spílerek közé tartozik, mexesen kívül már nem is nagyon van ilyen, ez olyan mint a németeknél, ott már csak a törökök fociznak lassan... a franciáknál meg a fekák. Vajon mit szólna Hitler ehhez az új európához, most rasszizmus nélkül csak gondoljatok bele... nem is lett volna világháború, mindjárt az elején belátta volna hogy itt értelmetlen erőlködni és már a háború elején fejbe lőtte volna magát. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.04. 21:12


Jose Angel :) remélhetőleg jön is és be is válik
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.04. 20:07


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... a-2084582/

Ou:( Pedig jó lett volna oda egy ember Riise helyére. Bal szélen mindig jó játékosunk volt. Chivu, majd Riise.. de most már kellene valaki Riise helyére is.. Amúgy tisztelet neki! Tavaly is azt hiszem 2 meccsen nem volt pályán..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.04. 11:59


Feltornásznám 7 milláig és vigyék isten hírével, Okaka nem tehetséges, nem tom miért csak kölcsönbe akarjuk adogatni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.04. 10:09


Trigoria írta:
A hírek szerint Okaka iránt most a német Hamburg érdeklődik és 4,5 millió eurót adna is a játékosért, azonban a Roma továbbra is csak kölcsönbe szeretné adni a fiatal támadót.
vaaaaaaaaaaaagy csináljuk azt amit a Barca akar Krkicel és velünk. Adjuk 4-ért de opcióval 5-ért visszavehetjük jövőre :D :D


Zseniális ötlet! Írd meg Sabatininek e-mailban, vagy levélben:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.04. 02:54


Bár én nyretlen 2 éves, DE:
Trigoriát a Tárgyalásba!!! (bocs)

És azzal, hogy Clichy-t elb@sztuk, Sketelennel nem is akarunk, Menez - sztem- PSG, mi van? Köll egy faszi, aki ...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.03. 22:48


A hírek szerint Okaka iránt most a német Hamburg érdeklődik és 4,5 millió eurót adna is a játékosért, azonban a Roma továbbra is csak kölcsönbe szeretné adni a fiatal támadót.
vaaaaaaaaaaaagy csináljuk azt amit a Barca akar Krkicel és velünk. Adjuk 4-ért de opcióval 5-ért visszavehetjük jövőre :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.03. 13:05


Az Inter úgy tűnik megszerezte Alvarezt az Arsenal orra elől 12millió euróért, és ha már szóba került Marchisio a Milán közel 20 milliót fizetne érte a Juvénak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.03. 12:18


Szerintem jöhetne, brazil válogatott és valaki kell pizza helyére, ott van Simplicio, ő arra pont jó lenne, hogy helyettesítse Melot amíg el lenne tiltva, mert gyakran előfordulna... :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.03. 11:36


12millió+felipe melo?
akkor már inkább csak a 12millió
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2011.07.03. 11:30


Hunszi írta:Vucinic mostmár tényleg úgy tűnik, hogy nem fog maradni. A goal.com szerint kerte a csapattól, hogy tegyék eladó listára.

Ekőzben értesülések szerint a Juventus 12 milliót adna érte plusz egy játékost a Claudio Marchisio, Mohamed Sissoko, Felipe Melo hármasból.

Marchisio + 12 millió s mehet tőlem, össze is csomagolok neki.


12M és Felipe Melo = Vucinic <-- azonnal aláírnám
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.03. 09:21


Vucinic mostmár tényleg úgy tűnik, hogy nem fog maradni. A goal.com szerint kerte a csapattól, hogy tegyék eladó listára.

Ekőzben értesülések szerint a Juventus 12 milliót adna érte plusz egy játékost a Claudio Marchisio, Mohamed Sissoko, Felipe Melo hármasból.

Marchisio + 12 millió s mehet tőlem, össze is csomagolok neki.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.03. 00:04


Trigoria írta:Tetszik Sabatini határozottsága, egyértelmű kijelentései, tökössége. De legfőképp az hogy E/1-ben beszél és nem MI-ként.


Valaki végre úgy viselkedik, mintha fontos lenne a CSAPAT. Kíváncsi lennék DDR valós helyzetére. Szerintem nagyon elvesztett mindent kb. 2 éve, remélem őt is összetudják rakni, ha máshogy nem pofozni.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.02. 23:54


Tetszik Sabatini határozottsága, egyértelmű kijelentései, tökössége. De legfőképp az hogy E/1-ben beszél és nem MI-ként.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.02. 23:42


KriSSz írta:Sabatini keményen beszélt Menezről:D http://asrnews.netai.net/2011/07/02/sabatini-de-rossi-es-vucinic-is-marad/


A PSG 12 és 15M euró között fizetett volna tavaly nekünk, és 2M eurót Meneznek (nálunk most 1,15M a keresete). 5 éves szerződést kínálnak 2M6év most is, és azt mondják Menez menni akar hozzájuk. Szerintem azonnal el kell adni!

A franciák gyakorlatilag tényként kezelik a vételt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.07.02. 21:36


Én nem izgulok, ha az első héten nem igazoljuk le az új csapat gerincét, csupán 1-2 játékost. Minek sietni? Most zajlik a Copa America. Amint vége van, szinte a szomszédban, Kolumbiában kezdődik az U20-as VB. Lehet, hogy ez még fontosabb a jelenlegi igazolási politikát elnézve. Szerintem ott fillérekért lehet tehetségeket foglalózni. Sabatininak vissza sem kell repülnie.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.02. 20:09


Ez így reális lenne, de minek ebbe belevonni De Rossit? Anélkül nincs 35 milliónk?


Van de ha tényleg 40 millónk van akkor 1 játékosból kimeritettük a keretet, és ha De Rossi tényleg nem akar hosszabítani akkor reális az, hogy most eladjuk mert itt nem holmi pár milliócskát vesztenénk mint pl Mexesnél
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 99 vendég

cron