Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.18. 15:37


Én bízom a projektünk erősségében és Paulinho tisztánlátásában!! Totiham meg mehet a levesbe! Ajánlani én is tudok milliárdokat is, de fizetni is kell ám!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.18. 13:16


A Tottenham állítólag 18 milliót ajánlott Paulinhoért.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 11:51


pár nap múlva okosabbak leszünk a fiatal játékosokkal kapcsolatban, mert ha jól emléxem 20-22 között van a borítékolásos dolog, de addig is, amiről a tmw-n pletykálnak, állítólag Siniben továbbra is látja a nagy jót a Roma, szal talán a Sperziába kerülhet kölcsönbe, Ciciretti szintén lehet b-s vagy lega pros csapathoz kerülhet, Caprarival továbbra is csak azt tom, hogy a Roma visszavenné a felét Politano feléért, Antei sztem továbbra is Sassoulo, D'alessandot viszont eladnánk, de a Cesena sokalja a 350000 jurót érte, szal nem tom mi lesz vele, pletykálták hogy a Ternanát érdekelné a srác....Bertolacci helyzete se tiszta még, korábban a közös tulajdon meghosszabbításáról írtak, most viszont már olyat is láttam hogy a Roma és precijóska is számítana rá.....:S Verréről is a közös tulajdon meghosszabbítását írták korábban, Piscitella meg a b-be tart vmelyik csapathoz.....

viszont Crescenziről semmi hír :(

új, Piscitella valszeg borítékolás sorsára jut, én ezt nem értem, állítólag a felek nem tudtak megegyezni, csak kérdem én miben nem? :) mert mind2 csapat a közös tulajdon meghosszabbítása mellett van, akkor? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.18. 10:41


Szerintem Ancelotti bácsit el lehet könyvelni a reálnak..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.18. 10:26


azért azt jegyezzük meg, ha már volt ez az edző mizéria, hogy a realnak még mindig nincs edzője.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.17. 20:40


benitez tanítványa meggyütt.

http://www.youtube.com/watch?v=avI0tcFDLx8&feature=player_embedded
Mon dieu, kellett ez nekem ? :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 18:50


különben nekünk ez maradt, most is és tavaly is, emlékezni a 2001es scudettonkról, ma van az évforduló.

mercato
eriksen a dormund játékosa lesz, még nem hivatalos, de 15 millát láttam vele kapcsolatban....
ha piscitella helyzete nem változik, asszem 2 nap van még, akkor borítékolás lesz a vége precijóskáékkal...
állítólag a roma megpróbálja még 1 évig a genoára rátukmálni borist, de lehet nem lesz belőle semmi, mert a toros bianchi is esélyes jóskáéknál...
caprarit az én olvasatomban megpróbáljuk visszaszerezni, az ára politano fele játékjoga lehet....
úgy fest nico lopez lesz a benatia transzfer része, talán holnap hivatalos lesz a dolog...
orchi közös tulajdonát a catanzaroval meghosszabbította a roma.....
jung ára az ügynöke szerint 8 milla, de a romával nem állnak kapcsolatban....


sztem két kpályás nagyon kellene, de egyik se de rossi típusú, ha de rossi marad, szal egy olan paulinhos meg egy olyan pizzaro féle mélységi irányító, sztem...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 18:48


mondjuk az meg vicces egy kicsit, hogy most az inter, még ha kölcsönben vannak, akkor is elég szép számmal pakol be játékosokat ebbe az u21es keretbe, és meg lehet hogy még így se fognak lehetőséget kapni az interben........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 18:32


cejas írta:
feree80 írta:nekem meg pont kezd elegem lenni, ebből az elbrazilosításból......
nem azt mondom hogy sok jó olasz van, aki mozdítható lenne a serie a-ban, de azért van it astori(mondjuk őt benativál kiváltjuk), sau, bonaventura és még biztos vannak mások is, meg érdemes lenne a serie b-ben is szétnézni, azért nem véletlen hogy az olasz u21 döntőt játszik az eb-n.....


A Serie B-ben játszó fiatalok kölcsönben vannak nagyobb klubboktól, itt van pl. az elődöntő kezdőcsapata (kimazsoláztam):
Bardi - Inter

Regini - Samp
Caldirola - Cesena
Bianchetti - Inter
Donati - Inter

Insigne - Napoli
Verratti - PSG
Rossi - Juve
Florenzi - Roma :-)

Borini - Pool
Immobile - Genoa

Saponara valóban Empoli - volt, mert a Milan leigazolta, Sansone Parma, Gabbiadini Juve, Marrone Juve, Destro miénk!...

Az mondjuk vicces, hogy Crescenzi stabil bal hátvéde volt ennek a csapatnak, ahogy Destro stabil támadója. Antei is játszogatott néha...

ok, jó részüknek ez az uccsó lehetősége az u21ben, de vannak ott még tehetségek, csak szét kellene nézni......
amúgy ez a kapus dolog nem hagy nyugodni, pláne ha már belinkelted marchettit, a romának meg volt a lehetősége hogy leigazolja kevés pénzért annó marchetit, és a psgs sirigut is, de nem élt vele, meg lehet nézni hogy hol tart most a 2 olasz kapus!
csak megjegyzem perinre is volt sanszunk, mondjuk per pill nem biztos hogy ő kéne, de wazzé mintha hárány lenne romában ha vki olasz.... :( :( :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.17. 18:28


feree80 írta:nekem meg pont kezd elegem lenni, ebből az elbrazilosításból......
nem azt mondom hogy sok jó olasz van, aki mozdítható lenne a serie a-ban, de azért van it astori(mondjuk őt benativál kiváltjuk), sau, bonaventura és még biztos vannak mások is, meg érdemes lenne a serie b-ben is szétnézni, azért nem véletlen hogy az olasz u21 döntőt játszik az eb-n.....


A Serie B-ben játszó fiatalok kölcsönben vannak nagyobb klubboktól, itt van pl. az elődöntő kezdőcsapata (kimazsoláztam):
Bardi - Inter

Regini - Samp
Caldirola - Cesena
Bianchetti - Inter
Donati - Inter

Insigne - Napoli
Verratti - PSG
Rossi - Juve
Florenzi - Roma :-)

Borini - Pool
Immobile - Genoa

Saponara valóban Empoli - volt, mert a Milan leigazolta, Sansone Parma, Gabbiadini Juve, Marrone Juve, Destro miénk!...

Az mondjuk vicces, hogy Crescenzi stabil bal hátvéde volt ennek a csapatnak, ahogy Destro stabil támadója. Antei is játszogatott néha...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 18:24


amúgy tele a cipőm ezzel a naiggolanos meg paulinhos pletykákkal, igazán pletykálhatnának más neveket is. :wink: :)
a belga nem egy vidal, inkább detto mint ddr, védekezni tud, gólt lőni nem igen, nem tom, csak abban az esetben hoznám, ha ddr megy....
paulinhot nem tudom megítélni, lő gólokat, de nem irányító kp, védekezik is, szal alapvetően elférne, de a spörsz majd elviszi.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 18:17


cejas írta:
feree80 írta:ha Rafaelt elcseszi Sabatini, akkor menjem ám a picsába!
amúgy meg mért menne Napolyba 2dik szűmú kapusnak???


Miért 2. számú? De Sanctis egyrészt 36 éves, másrészt Benitez szerint nem elég jók a kirúgásai...

http://www.calciomercato.it/news/219001/Calciomercato-Napoli-De-Sanctis-non-convince-Benitez-offerta-per-Marchetti.html

mert azt írták, 2dik számú kapus lenne.... :)

ezt az oldalt nem szabad olvasnom, itt már teljesen ugrott rafael, és előkerült a kopasz ruffier, mint Garcia kiszemeltje :)

amúgy ha ddr marad, sztem semmi szükség naiggolanra, szal vmi értelmesebbre is el lehetne költeni azt a pénzt
Payet? :) hacsak ágyús nem lesz belőle....

amúgy digne gyerek uannyi gólpasszt osztott ki mint piris, vagyis 5öt.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.17. 18:10


feree80 írta:ha Rafaelt elcseszi Sabatini, akkor menjem ám a picsába!
amúgy meg mért menne Napolyba 2dik szűmú kapusnak???


Miért 2. számú? De Sanctis egyrészt 36 éves, másrészt Benitez szerint nem elég jók a kirúgásai...

http://www.calciomercato.it/news/219001/Calciomercato-Napoli-De-Sanctis-non-convince-Benitez-offerta-per-Marchetti.html
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.17. 17:50


feree80 írta:ok, bízok benned, nem mondtam soha hogy szenírás lenne, amit írok, csupán megérzés és a magam módján realitás.


Én is csak arra tudok támaszkodni amik hírek megjelennek. És ha reálisan gondolkodunk, akkor csak mondanak a srácoknak valamit, amiért minket választanak.....Legalább is ezt tudom elképzelni!! Vagy van más ötleted, h miért hozzánk igazol Benatia, amikor Bl csapatok jelentkeztek be érte? (persze csak ha igaz a hír)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 17:38


nekem meg pont kezd elegem lenni, ebből az elbrazilosításból......
nem azt mondom hogy sok jó olasz van, aki mozdítható lenne a serie a-ban, de azért van it astori(mondjuk őt benativál kiváltjuk), sau, bonaventura és még biztos vannak mások is, meg érdemes lenne a serie b-ben is szétnézni, azért nem véletlen hogy az olasz u21 döntőt játszik az eb-n.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.17. 17:32


cejas írta:Az meg egyenesen vicc, hogy Nainggolannal mit szivatnak minket. Horror áron! Bradley is tud labdát szerezni...

Eddig sem értettem, hogy miért kérnek érte 15-20 milliókat, jó, ha a felét éri enek az összegnek. Felőlem nyugodtan elviheti az Inter ennyiért. Digne-ről is letehettek, a PSG 200.000 eurós fizetéssel csábítja, kb 15 millióért viszik majd. Paulinho valszeg a Tottenhambe fog menni, hála Baldini közbenjárásának, aki most Lamelát is szeretné magával vinni Londonba. Igazi romanista ez az ember, ahol tud, ott segít... És persze nem jött jól a Konf. kupa sem, folyamatosan csak veri egyre feljebb Paulinho árát. De állítólag Sab még Garcia jóváhagyására vár több játékos estében, szóval nincs minden veszve. Reménykedjünk! Amúgy tőlem nyugodtan igazolhat Sab olcsón indiánt, de akkor azok olyanok legyenek, mint Marcos, vagy Lamela.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 17:28


ok, bízok benned, nem mondtam soha hogy szenírás lenne, amit írok, csupán megérzés és a magam módján realitás.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.17. 17:26


Én nem tudom,h ezek miket hordanak itt össze a játékosoknak, de Benatia is ide igazolt valamiért, és ha igaz amit mond, akkor nálunk komolyabb csapatokat kergetett el, hogy hozzánk igazolhasson!!! Én ezért bízom a "nagy" nevekben!!! Lamela sem akar távozni, DDR sem, Pjanic és Marcos sem! Valami van a háttérben higgyétek el!!! Csak mi nem tudjuk, h mivel szédítik őket....:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 17:15


sebastian írta:Tehát!
Összegezzünk egy picit!

Rafael
Paulinho
Nainggolan
Digne
Paredes
Aubameyang

Ezek az emberek neve jól hangzik és minőségi igazolásnak minősülnek az én olvasatomban!! Ha Sabatini elbaltázza őket, akkor pontosan oda való ahova Feree küldte a Smooker man-t!! Kb innen kezdődik az a szint ahonnan lehet igazolni...És ha ezek a srácok meg vannak, akkor jöhet Manitu, Csingascsuk, Szandokan, Farkasokkal táncoló és kisbajtársai!!! De előbb követelem a neveket a csapatba!!!! Kezdésként a fent említett hatost!!!!

felejtsd el őket, nem azt mondom, hogy mindet..... :)

dignét ha akarja a monaco vagy a psg, akkor leigazolják, ennyi, paredes, a bocának mért lenne az jó, hogy burdit és pirist(lol be se számíthatják, mert lejár a kölcsönszerződése;) beszámolná az üzletbe?
naiggolanról meg paulinhoról írkálnak, vhogy nem tom elképzelni hogy egy spurst vagy intert megelőzzük a játékosok kegyeiért....
aubemeyangot ma dobták ismét be, gondolom 20 milla, ahogy írják, oszvado eladása esetén van rá sansz, de itt megint a kérdés, futott egy bődületes szezont, tuti hogy akarja olyan csapat aki blben v uefában indul, szal mért jönne ide?
Rafael reális, kérdés hogy akarja e még sabatini...:?!?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.17. 17:05


Tehát!
Összegezzünk egy picit!

Rafael
Paulinho
Nainggolan
Digne
Paredes
Aubameyang

Ezek az emberek neve jól hangzik és minőségi igazolásnak minősülnek az én olvasatomban!! Ha Sabatini elbaltázza őket, akkor pontosan oda való ahova Feree küldte a Smooker man-t!! Kb innen kezdődik az a szint ahonnan lehet igazolni...És ha ezek a srácok meg vannak, akkor jöhet Manitu, Csingascsuk, Szandokan, Farkasokkal táncoló és kisbajtársai!!! De előbb követelem a neveket a csapatba!!!! Kezdésként a fent említett hatost!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 16:41


ha Rafaelt elcseszi Sabatini, akkor menjem ám a picsába!
amúgy meg mért menne Napolyba 2dik szűmú kapusnak??? nem vágom......vagy igen, hacsak lemondtunk róla?! :( amúgy Julio Cesar még elmenne, de mért akkor igazolnánk le, mikor fizetni is kell érte? tavaly ingyé lett volna. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.17. 16:38


Sorrentino, Viviano, Julio Cesar - cseszhetjük az igazolásokat, ha betlizünk kapusposzton.
Amúgy ha Rafaelnél az volt a probléma, hogy 30 % másnak a tulajdonában van, akkor a Napoli ezt hogy oldja meg?
Paulinho Tottanham, Rafael Napoli, Aubameyang ki tudja hova... Itt erőlködünk a terített paklinkkal a kezünkben, és aztán visszamegyünk a második lehetőségre. Lesz JS, Thereau és a haverjaik. DDR meg rajtunkszárad...
Az meg egyenesen vicc, hogy Nainggolannal mit szivatnak minket. Horror áron! Bradley is tud labdát szerezni...

De maradok optimista. Júl 1-e messze van, de nem augusztusban kellene összekaparni a játékosokat - jó lenne, ha összeismerkednének Garciával még az első bajnoki előtt...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.17. 16:36


És ha disney land-be?-....:D

Viccet félre téve!! Annyira nehezen jönnek a hírek ma, én meg nem győzök felfutkosni ide, hátha van valami új infó!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.17. 16:36

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.06.17. 07:03


De ha Szingapúrban fogok veletek találkozni,végetek van,fiúk! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11471
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 96 vendég