Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.02. 10:58


Zsolti írta:Az egy másik Vázquez, F.Totti. :wink:


Lucas Vazquezre gondoltam, de ő tényleg nem Sevillában, hanem az Espanyolban volt kölcsön. Francot azért láttam korábban máshol is :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.08.02. 12:44-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.02. 10:51


Lucas Vázquez ezer százalék, hogy nem fogja elhagyni a Real Madridot idén.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.02. 10:23


Az egy másik Vázquez, F.Totti. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.02. 10:02


Vazquez 26 éves? :shock:
Akkor nem egy korán érő típus. Szerintem tavaly láttam először a Sevillában. Azt hittem 20-22 éves lehet.
Így már nem mondom, hogy jobb, mint Mahrez. Mondjuk ha igaz a félár, akkor így is jobb :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.02. 09:32


ja, ja. Mahrez rulez! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.08.02. 09:21


Vázquezben talán az a jó, hogy nagy csapatból érkezik, ismeri azt a mentalitást, plusz talán látott egy két dolgot a többiektől (Ronaldo, Bale, Jamses, stb...). Kapura sajnos 0 viszont a beadásai nagyon pontosak. Nem csak középre rúgja a labdát, hanem szépen emberhez löbböl. Szereti becselezni magát a tizenhatos szélére az alapvonalhoz, mert onnan könnyebben tudja beadni a labdát, mint a pálya széléről. Ez nem tudom, hogy nálunk mennyire menne a betömörült csapatok ellen. Technikás amúgy és nyert már jó pár kupát. Csak ismétlem kapura veszélytelen és 26 éves. Tehát a legjobb éveit nálunk töltheti. Igazából két lehetőség van. Vagy lesz belőle egy Callejon (Seria A szinten erős játékos, hiába volt a Realban csak inkább másodvonalas. Vagy lesz belőle egy Krkic, hogy kiszabadítjuk a tehetséget aztán besül. Mondjuk erre kisebb az esély, mert már 26 éves.

Ami Mahrez mellett szól, hogy úgy en bloc jobb játékos mint Vázquez, ráadásul neki volt egy brutál éve, amikor kb a PL legjobb játékosa volt. Rengeteg gól és gólpassz. Ő veszélyesebb játékos lenne és nagyobb X faktor az biztos. Nála nagyobb a kockázat, mert ha 40 milliós játékossal fürdesz be akkor az jobban fáj, mintha 20 millióssal. Mahrez is igazából a csúcson van. Ki kellene szabadítani a kis csapattól és kiderülne, hogy lenne belőle egy Sanchez-e, mert szerintem simán benne van a pakliba.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.02. 09:18


Zsolti, már hárommal :)

Egy valamit nem értek csupán. Ha a társaság inkább a stabil jó eredményeket szereti, nem a hullámvasutat, akkor miért volt errefelé ilyen rossz korábban Ranieri, majd Spalletti és Garcia "sajtója". Hozták a dobogókat és minden év elején az ESÉLYT, mégsem marasztalta őket senki. Hogy lettek ők bukott edzők? Pont azt tudták, amire a 80% szavaz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.08.02. 08:40


Én amúgy Mahrezben nem bízom. Monchiban viszont igen, neki hajlandó vagyok elhinni hogy tudja mit csinál, úgyhogy jöjjön csak nyugodtan az algír, én hiszem hogy kihozzák belőle a maximumot. (És azt ugye mind láttuk hogy milyen)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.02. 07:14


F.Totti írta:Di Marzio ezt tuti most írta? Vazquez kb. egy hónapja volt téma... kb. 2 napig.
Amúgy a hiteles és mértékadó Sun szerint szerdán jön Mahrez :)



http://gianlucadimarzio.com/it/calciome ... eal-madrid

07.31-i cikk. Azért Mahreznek jobban örülnék, sőt szinte kudarcként élném már meg, ha nem szereznénk meg. :lol:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.02. 06:51


F.Totti, a szavazás szerint még csak két új névvel regisztráltál.
Kapd össze magad. :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.02. 06:50


Én először azt hittem, hogy egy kurd bozótharcos.
Gondoltam viszi magával Monchit Szíriába.
Aztán mikor olvastam, hogy dán, meg derengett, hogy az asroma.hu-t olvasom, akkor kezdett felsejleni, hogy ő egy focista lehet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.01. 21:46


Rezan Corlu
olvasom a cikket és google kellett hogy rájöjjek hogy ez egy dán fiatalember, és nem azért van terepszínű felsőben mert most kommandózott át olaszba a társaival :D


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ta-2584213
de valljuk meg őszintén: nem a vakszerencse hozta, hogy a 2001-es bajnoki cím óta csak két Olasz Kupát nyert a csapat, az utolsót ráadásul 2008-ban.
na ezen ledöbbentem. 2008... Mintha pár éve lett volna... de nem 9!!!! Tényleg egész jól megszokja egy Roma-fan, hogy hol a helye :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.01. 19:47


Rezan Corlu? A videói jók, de mi ez a sérülésmánia Monchinál???
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.01. 19:21


Kozben vettunk egy terdserult fiatalt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.01. 19:15


Di Marzio ezt tuti most írta? Vazquez kb. egy hónapja volt téma... kb. 2 napig.
Amúgy a hiteles és mértékadó Sun szerint szerdán jön Mahrez :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.01. 18:48


Csütörtök, gyerekek, csütörtök. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.01. 18:16


Mahrez-zel mi a helyzet? Dimarzio már felvázolta amúgy B tervnek Lucas Vazquez-t a Realból..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.01. 17:55


no volt orvosin mahrez? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.01. 17:11


jnzsblzs ez egy szép kérdés. De hiszem, hogy SOKKAL közelebb vagyunk a scudettóhoz mint a kieséshez. Egyelőre mindenképpen. Lehet akkora mákos szezonunk hogy behúzzuk a bajnoki címet, de nem tudok elképzelni akkora pechszériát, hogy kiessünk most.

A bukik szerint a Roma egyelőre ötödik a scudetto esélyeket illetően. Előttünk a két milánói is. :bah:
na ezen jót nevettem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.08.01. 11:31


Egy másik érdekes kérdés hogy most vajon a bajnoki cím vagy a kiesés az amihez közelebb vagyunk? Mert értem én hogy nyolcezer méteren már közelinek tűnik a csúcs de ott már az oxigén is gyorsan fogy. Pláne ha még el is szívják előlünk.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.01. 09:22


Tudom, hogy ez olyan papperos dolog, de szeretném legalább még egyszer átélni, milyen az, amikor bajnok a csapat. Nekem annak az egy napnak az eufóriája megér pár év szenvedést. Még mindig emlékszem, hogy milyen volt 2001-ben a Parma elleni meccset "nézni" online és milyen volt utána ünnepelni. Akkor elkövettem azt a hibát, hogy nem mentem el Rómába az ünnepségre. Most ott lennék. Ez szerepel az első helyen a bakancslistámon :)

Nekem kicsit sem homályosítaná vagy rontaná el az ünneplés emlékét a Serie B. Lehetünk sorozatban 15ször dobogósok, de az a 15 kisebb-nagyobb öröm sem ér együtt annyit, mint egy scudetto. Még mindig a libabőrös leszek tőle, ha youtube videókat nézegetek. Van egy pár road to scudetto összeállítás feltöltve. Hihetetlen az is hogy milyen mezőnyben lettünk bajnokok és az is ami utána elszabadult a városban. Áh... Rögtön regisztrálok a fórumra még 10-12 nick-kel, hogy az "igen"-re szavazhassak :)

Rákerestem a videókra és fél órája nem tudok szabadulni tőlük:
https://www.youtube.com/watch?v=yxhoOhgr-KE
https://www.youtube.com/watch?v=2DJJ9TGU9Fg
https://www.youtube.com/watch?v=zegh_nYiPNE
https://www.youtube.com/watch?v=L-vF2wRfMKU

Ne mondjátok már, hogy ez nem ér meg egy kiesést?!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.01. 08:25


A bukik szerint a Roma egyelőre ötödik a scudetto esélyeket illetően. Előttünk a két milánói is. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.01. 03:44


En most 100%-ig biztos vagyok a scudettoban. Tuti, hogy iden megnyeri vki.. .
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.31. 23:34


cejas írta:Értem én. Ha Mahrez jól játszik, akkor bajnoki cím, ha rosszul, akkor kiesés. :D Nagy terhet raktok a srác vállára.

ha ezt sikerült kiolvasnod belőle minden cinizmus, irónia és vicc helyett, akkor igen, ez a válasz :D :D :D

de amúgy is már várom a kedves fórumtársakat idén is, akik "érzik", hogy most aztán tényleg meglesz a Scudetto. Minden évben van itt aki érzi. Asszem tavaly vagy tavalyelőtt én is éreztem. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.31. 22:55


snatch írta:azt sose felejtsük el adott játékosnál, mikor arról beszélgettek, hogy kit mennyiért lehetett volna elhozni, hogy ennyire nem fekete-fehér a dolog. csomó dolog közrejátszik abban, hogy kit lehet leigazolni és hiába pl. az utolsó említett Martial annyiért vihető, de kb. valsz nem a Romának. Martialnak lehet esze ágában sincs a Romában játszani. Mikor igazolni akarsz valakit, akkor azért utánajársz, hogy a játékost érdekli-e egyáltalán a dolog. Különben nem fogsz rá licitálni hónapokig. Szóval lehet itt okoskodni és nevekkel dobálózni, de tök felesleges. Amúgy meg Monchi nem ma kezdte a szakmát, neki felesleges innen tippeket adni, bár lehet... :D ;)

Ezzel egyetértek, azért is írtam, hogy bízom Monchiban. ;) Azért Martial-lal vetettem össze, mert ő is szóba került velünk kapcsolatban. És VB évben talán nem lett volna lehetetlen küldetés meggyőzni. Nem tanácsokat osztogatok, meg sírva sem fakadok, hogy Mahrez jött, mivel kb csak a BL meccseit láttam, de én túl rizikósnak érzem ezt a vételt. Na mindegy, remélem beválik.
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89 valamint 189 vendég