Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.08. 08:52


https://www.youtube.com/watch?v=Fx95AIcMqbc

Mindezt folyamtos bajnoki dobogók és egy BL elődöntő után :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.08. 07:57


ericcartmen írta:Nem teljesen mindegy, hogy miért akart menni? Menni akart, ez a lényeg. Amúgy gyors guglizas után:
https://amp.calciomercato.com/news/juve ... roma-67606
https://onefootball.com/en/news/i-did-n ... e=20181107
Ezek alapján hiába tolták volna elé az új szerződést, nem írta volna alá. De amúgy nem tudhatjuk mi volt, lehet ez meg is történt.
Szoval ő szerintem nem jó példa.
Ninja és Strootman más kérdés, miattuk zavarnám Monchit olyan messze a klubtól amennyire csak lehetséges.


Nem írta volna alá, mert belefáradt ő is...ő pont elcsípte az amerikai álom és hitegetés korszakát, amikor a cél még a Scudetto volt, 5 évig hitegették a szurkolókat, hogy az új vezetés elhozza a hőn áhított Scudettot. Őszintén...én is leléptem volna, ha nem a gyerekkori kedvenc csapatomban játszottam volna.

Garantálom, ha az 5 éve alatt, ameddig nálunk volt, ha legalább 1x behúztuk volna a scudettot s egy olasz kupat, jó eséllyel nem ment volna el. Kitartott a csapattal 5 évig, még annak ellenére is, hogy 3 évig nem voltunk nemzetközi porondon. Ő tényleg szeretett a Romában játszani...de mindenbe bele lehet fáradni. Vucinic, Emerson, Cafu, Zebina, Chivu dettó...s még sorolhatnánk a neveket. Cafu a tökéletes példa, 33 évesen igazolt el, neki már nem a pénz volt a motiváció, hanem, hogy tudta ennyi volt...ebben a Romában nincs több. Nincs meg az átütőerő, ami a következő években be is bizonyosodott a sok 2. hellyel.

Egy baj van nálunk...nincs jövőkép, ezért vagyunk képesek csak 2 évig megtartani a tehetségeket. Az a munkatárs vagyunk, aki soha nem dolgozik túlórában egy percet sem, mindig relantinban lenyomja a napot és a munkaidő lejártakor már fogja a kilincset, de van néha egy-egy jó napja, amikor kedve is van az egészhez.

Tegnap EDF-en is látszott, hogy hiába a vezetés, hiába az emberelőny...ki volt akadva a csapat felgmaságán és tökéletlenségén.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3995
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.07. 23:51


jaja, Pjanicnál nekem is az rémlik, amit eric mond.

Lehet drágán igazolni, de akkor az tényleg meghatározó játékos legyen és lehet olcsón tippelgetni (mint azt Sabatini tette nagy érzékkel).
találó meglátás :wink:

Hát én arra gondolok, hogy a pénz miatt ment. Trófeák senkit sem érdekelnek ez baromság. Kínába is azért mennek a játékosok, mert trófeákat akarnak nyerni?
1 pénz
2 presztízs
3 trófea
ezt nem tudom honnan veszed fogkefe ilyen magabiztosan? :shock:
Amúgy a trófeák alatt azért az értékelhető, presztízzsel bíró trófeákat értjük mindig szvsz. Topbajnoksásgok bajnoki címe, BL, EL. És egyéne válogatja, hogy kinek mennyire fontos a pénz, a sok pénz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28040
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.07. 22:56


Nem teljesen mindegy, hogy miért akart menni? Menni akart, ez a lényeg. Amúgy gyors guglizas után:
https://amp.calciomercato.com/news/juve ... roma-67606
https://onefootball.com/en/news/i-did-n ... e=20181107
Ezek alapján hiába tolták volna elé az új szerződést, nem írta volna alá. De amúgy nem tudhatjuk mi volt, lehet ez meg is történt.
Szoval ő szerintem nem jó példa.
Ninja és Strootman más kérdés, miattuk zavarnám Monchit olyan messze a klubtól amennyire csak lehetséges.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.07. 22:20


Hát én arra gondolok, hogy a pénz miatt ment. Trófeák senkit sem érdekelnek ez baromság. Kínába is azért mennek a játékosok, mert trófeákat akarnak nyerni?
1 pénz
2 presztízs
3 trófea

Ha valaki trófeát akar nyerni, akkor igazoljon a Celticbe, minden évben nyerhet, de a Bayern is jó lehet ha megüti azt a szintet, de ha nagyon béna akkor jöjjön a Fradi/Vidi valamelyikébe, jelenlegi kormány mellett nem látom, hogy más nyerné a bajnokságot, talán a Felcsút.

Ha Pjanic kapott volna egy komoly szerződést, mittudomén 5,5 millió euró és 50 millió kivásárlási ár (ez már De Rossi szint), aláírta volna és 50-ért ment volna el, ennyi. Ez normális, hogy egy játékos hosszabbít, hogy a klubja jobb feltételekkel tudjon tárgyalni. Amúgy 5 millióért lehet maradt volna még, de ha nem akkor is többet kaptunk volna érte. A lényeg, hogy gáz, hogy elment. Akit mi emlegetünk, hogy nem akart menni ő Strootman és Nainggolan. De Emerson, Rüdiger, Paredes esetében is érdekelne, hogy a játékos pusholta az üzletet vagy a klub.
Paredes > Cristante.
Bár talán ezen már kár vitatkozni. Piac vagyunk és ezen semmi sem változtatna csak egy új tulaj. De neki is 10 évébe telne minimum kiépíteni a presztízst, ha a tőkéje meglenne.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.07. 21:47


Ez a Pjanic nem is akart menni dolog honnan van? Már többen is írtátok mostanában.
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de nekem úgy rémlik ő menni akart trófeákat nyerni, még valami bónuszáról is lemondott, hogy olcsóbban megszerezhesse a juve.
Ráadásul kivásárlási záradéka volt, csak rajta és a juvén múlt a megegyezés, a Romának ebbe nem volt beleszólása.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.07. 21:37


Néha. Lehet, hogy azért vagyok kritikusabb, mert megszoktam egy középpályát. :D
Cristanténak lehet hogy tényleg lámpaláza van? Introvertált és izgul? Miért nem kap egy pszichológust? Vagy kap egy amsterdami repjegyet?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.07. 20:59


Brighi :D :D :D Hát Cristante bárcsak hozna egy Brighi szintet. :D Pellegrini azért jobb nála.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.07. 20:03


Jó igazolásokkal mi is lehetnénk jobbak. Azzal sincs bajom, ha olcsón szerzünk zsákbamacskát, csak jelenleg az megy, hogy eladunk egy kulcsjátékost és drágán veszünk egy zsákbamacskát.
Cristante flop, Schick a legdrágább játékosunk padozik folyamatosan, Pellegrini Brighi színvonalat hoz. Minden évben hozunk egy cserehátvédet, aki fél meccs után már télen távozik, annyira alkalmatlan. Ha ezek korrekcióra kerülnek, akkor mi is máshol tartunk. Lehet drágán igazolni, de akkor az tényleg meghatározó játékos legyen és lehet olcsón tippelgetni (mint azt Sabatini tette nagy érzékkel).
Nem minden játékos teljesen használhatatlan, csak sajnos rossz az arány, ami egész csapatrészeket tehet használhatatlanná.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.07. 18:19


F.Totti, igen rosszul fogalmaztam. A lényeg, hogy olyan játékost ne adjunk el aki nem akar elmenni. Atleti se adja el Kokét (aki nagyobb klasszis mint mondjuk Strootman), ha nem akar elmenni. Ha Aguero, Torres, Falcao, stb el akarnak menni a pénz után, akkor igen menni fognak. Nagyobb kutya viszi őket, ezt én is írtam pár hozzászólással ezelőtt. De ha nem akar menni akkor ne menjen. Lásd pl Benatia menni akart, pont nem érdekel. De Pjanic a legjobb példa, hogy jobb csapatmenedzseléssel stb tartani lehetett volna még és csak akkor eladni ha menni akar.

Icardi is akkor lesz eladva amikor a csaja majd rinyál, nem amikor megjön érte a 70 milla. Mert szerintem jött már érte jó ajánlat. (nem ennyi, 3 éve a fele is jónak számított.)

Folytonossággal lehet jó csapatot építeni. 2006-2011 között ugyanaz volt a csapat kb és jók voltunk. Aztán az amcsik szétbarmolták. Most ez a csapat kicsit Garcia óta kezdődött (bár lehet 1 évvel később csak pont Spallettinél), de látszik, hogy eredményes volt h egyben voltunk mert életünk szezonja volt. Erre szétbarmolták. Ezért rossz a vezetés.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.07. 17:48


Trigoria írta:OK, F.Totti, így értem és egyetértek.


de muszáj, hogy azt a muszályt engedd el örökre :oops: :wink:


Gyermekkori fixáció, de igyekszem :)

Tomm, egyetértünk. Radja és Strootman elengedése... bocs, elzavarása orbitális hiba volt. Koke=DDR. Godin=Manolas, csak öregben. :)
De igazából én még mindig csak annyit akarok mondani, hogy nem tudsz tartósan megtartani sztárt, ha az angol top4, spanyol top2, PSG, Bayern vagy Juve nagyon akarja vinni. Ennyi és semmi több. Minden egyebet nem én aggattam fel erre a gondolatra. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.07. 16:22


F.totti, pont ez az elkeserito. Mert se nainggolan se strootman nem akart menni. Mi akartuk, ill akarta a halal-meg monchi, eladni. Ok nem tudtak, mi nem tudjuk, de ha tudjuk ae akarjuk megtartani a jatekosokat. Pjanic se akart elvileg elmenni. Ot azert kellett eladni, mert folyamatosan jonnek a draga, be nem valt jatekosok... ilyen debil rotacio nincs az atletinel. Es hogy ne tudnanak megtartani senkit? Godin? Koke? Es ok akkora sztarok, akikhez kepest nainggolan sehol nincs...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.07. 14:03


OK, F.Totti, így értem és egyetértek.


de muszáj, hogy azt a muszályt engedd el örökre :oops: :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28040
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.07. 13:48


Manolasz a Roma Griezmannja.

Csak védőben. Amúgy Griezmann azért nem megy, mert nála egyelőre nem a pénz számít, és k*rvajó haverja Godín.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8140
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.07. 13:16


De a lényeg az, hogy vki el akarsz-e engedni vagy muszályból engeded el. E tekintetben tök mindegy, hogy Arda például hogy folytatta a pályafutását. Az Atleti sztárja volt és vitte a Barca, mert menni akart. Falcao ment a pénz után, pedig ő volt az akkori AM Griezmannja. Tök mindegy, hogy a Monaco milyen presztízsű volt akkor. Mandzukic full kezdőjük volt az egész szezonban. 22-ért vették, 21-ért adták, mert menni akart. Theo Hernandez pedig az egyik legígéretesebb fiatal spanyol védő volt. Eszük ágában nem volt eladni. Mégis kénytelenek voltak. Pont ez történik Romában is. Semmivel nem különbek (oké, egy darab Griezmannal most még).

Forlant pedig tényleg csak poénból írtam :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.07. 12:49


F.Totti, most kicsit Hunszival értek egyet abban, hogy valóban a felsoroltak nem úgy távoztak, amire a példa szólt. De a többi igen. Ebben meg összességében veeld értek egyet. Az AM egy olyan példa amúgy, ami IGEN, elkezdett nagycsapattá emelkedni.
Forlan (őt igazából csak Trigo kedvéért tettem a listára ;)
2010-ben a VB MVP-je. Még jó hogy odaraktad:DD

Forlánnak lejárt az ideje már, amikor elment, többet nem lett meghatározó játékos (32 éves volt, neki már csak a "próbáljak ki valamit újat" faktor volt és a levezetés)
ez pont így volt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28040
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.07. 11:42


Ennek így egyre kevesebb értelme. Nem az volt a kérdés, hogy kit mikor és miért adtak el, vagy mit csinált miután eladták. Az alapfelvetés az, hogy a top pár klub kivételével nem tudsz játékost megtartani. Ha pénzesebb és/vagy magasabb presztízsű vevő jön, akkor a deal előbb-utóbb megköttetik. Nem csak Rómában, hanem a világon mindenütt. A felsorolt játékosokat az Atletico sem tudta megtartani.

De láthatóan egy helyben topogunk, így én elengedtem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.07. 10:19


F.Totti írta:Fogkefe, az Atleti is csak Griezmannt tudta megtartani. Igaz ez sem kis dolog. Sőt! Igazából fogalmam sincs mivel győzték meg. De ez is csak átmeneti állapot. Jövőre eligazol. Valószínűleg a két kínai díljük csinált pénzt a megtartásához. Carrascot és Jackson Martinezt is valami eszeveszetten túlárazottan adták el a sárgáknak.
De ő csak a kívételt erősítő szabály (egyelőre). A BL döntők és EL nyerések, a bajnoki cím ellenére is csapatnyi zseni igazolt el tőlük, amikor egy presztízsben nagyobb vagy tőkeerősebb klub jelentkezett be értük Torres, Costa, Arda Turan, Mandzukic, Falcao, Felipe Luiz, Vrsaljo, Theo Hernandez, Miranda, Agüero, De Gea, Forlan (őt igazából csak Trigo kedvéért tettem a listára ;)) és még biztos sokan mások is.

Koke csak azért maradt, mert saját nevelés. Ilyet láttunk nálunk is.

Szóval az Atleti pont arra példa, hogy hiába a győzelmek, akkor is el kell adnod a legjobbjaidat, ha nem vagy a kivételezett 6-8 klub között.


Na na azért várjunk kicsit...Torres az UEFA kupás időszakban igazolt el (2007), amikor még senki nem hitte, hogy valaha is nagy csapat lesz az Atletico, állandóan 7-10. hely környékén mozogtak minden évben, Torres amikor elment, akkor még csak egy egyszerű spanyol középcsapat volt az Atletico, mint most pl. a Bilbao vagy talán Valencia (Sevilla szinten azért messze nem álltak). Azért ha ezekből a csapatokból most eligazol egy játékos, nem igen kapod fel a fejed, mert alap...Agüero, amikor eligazolt, onnan kezdődött a felemelkedés (2011). Falcao a Monacoba ment, nem egy Barcához vagy az Atleticonál nagyobb csapathoz, főleg, hogy 1 éve jöttek vissza a B ligából. Mandzukic viszonylag jól teljesített, de nem tartották nagyra, alig 19 millióért adták el, annak ellenére, hogy közel 30 ért vették. Arda Turan azóta keresi önmagát, amióta eligazolt, Forlánnak lejárt az ideje már, amikor elment, többet nem lett meghatározó játékos (32 éves volt, neki már csak a "próbáljak ki valamit újat" faktor volt és a levezetés) pl. nem sokan sírnának, ha most Dzeko lelépne. Theo Hernandez nem is játszott a felnőtt csapatban, csak pár meccset kapott a B-ben s azóta sincs sehol, szóval még Romagnoli szint se...inkább Cerci.

Szóval ha így szépen lassan végignézünk a neveken kiderül, hogy azért nem is adtak el olyan sok kalsszis játékost, akit nem szerettek volna, amikor már meghatározó nevek lettek a piacon. Amikor pedig még csak EL csapatnak számítottak, akkor alap, hogy nem volt húzóerejük, de 10 év alatt megoldották s mára pedig olyan csapatuk van, hogy egy Carrasco nem fér be és a világ legjobban keresett csatára évek óta náluk van...na ennyit jelent egy kis győztes mentalítás, amiben - bármennyire is paraszt - de Simeone nagy szerepet játszott.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3995
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2018.11.07. 09:36


F.Totti írta:Fogkefe, az Atleti is csak Griezmannt tudta megtartani. Igaz ez sem kis dolog. Sőt! Igazából fogalmam sincs mivel győzték meg.


Ez egyéniség függő is, lehet neki többet számított az, hogy ott van a világi barátja Godín és családiasabb a hangulat. Kérdés, hogy mikor győz a pénz. AZtán az is lehet, hogy ő olyan típus, akinél nem fog. (Ebben mindig kételkedek, ritkán nem nyer a pénz :D )

Icardi: ez azért mókás téma most, mert pletykák szerint most vinné a real. Szerintem igazából az is benne van, hogy Icardi stílusa inkább ez a nagyon nagy gólveszély és ma már jobban kedvelik a top klubbok azt, ha egy csatár sokat van háttal a kapunak, megtartja a labdákat, kreatívkodik. Lehet ez csak az én véleményem, de Icardi inkább az a kapok egy labdát és a semmibő is gólt rúgok típus, nagyon gólérzékeny de 50 percekre is képes eltűnni a védők között.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.11.07. 09:02


Most mi van ? Orsatot eltiltották a Roma meccseken való kozreműködéstől a hétvégi VAr produkciója és a régi Roma elleni tevékenysége miatt ? Valaki ak tud olaszul erősítse meg , hogy jól értem-e
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.07. 08:56


Fogkefe, az Atleti is csak Griezmannt tudta megtartani. Igaz ez sem kis dolog. Sőt! Igazából fogalmam sincs mivel győzték meg. De ez is csak átmeneti állapot. Jövőre eligazol. Valószínűleg a két kínai díljük csinált pénzt a megtartásához. Carrascot és Jackson Martinezt is valami eszeveszetten túlárazottan adták el a sárgáknak.
De ő csak a kívételt erősítő szabály (egyelőre). A BL döntők és EL nyerések, a bajnoki cím ellenére is csapatnyi zseni igazolt el tőlük, amikor egy presztízsben nagyobb vagy tőkeerősebb klub jelentkezett be értük Torres, Costa, Arda Turan, Mandzukic, Falcao, Felipe Luiz, Vrsaljo, Theo Hernandez, Miranda, Agüero, De Gea, Forlan (őt igazából csak Trigo kedvéért tettem a listára ;)) és még biztos sokan mások is.

Koke csak azért maradt, mert saját nevelés. Ilyet láttunk nálunk is.

Szóval az Atleti pont arra példa, hogy hiába a győzelmek, akkor is el kell adnod a legjobbjaidat, ha nem vagy a kivételezett 6-8 klub között.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.07. 08:00


Trigo pont ez a problémám. Mi is lehetnénk Inter. Mi is lehetnénk nagy csapat mondjuk 5 év folyamatos jó szereplés után. (tavalyi volt az első), mi is lehetnénk Atletico Madrid, akinek folyamatosan el kellett adni a sztárjait, de aztán beértek és most már inkább oda igazolnak a sztárok. De mi sajnos Monaco vagyunk, (talán Dortmund)

Ha nekünk is van egy nemzetközileg elismert csapatunk, akkor ide is jönnek majd sztárok. Pl. Nainggolant a fél világ sajnálta, hogy nem ment a VB-re, mert ismerték. Pellegrinit max mi fogjuk sajnálni. Strootman válogatott csapatkapitany. Pastore nem is válogatott. N'Zonzi egyedül az az igazolás, akinek van vonz és húzó ereje, de ő sem egy sztár messze nem.

Csak annyit akarok mondani h ha nem ölnénk meg a presztizsünket folyamatosan. Mi is lehetnénk Inter, Atletico, stb. Csak mi eladjuk a legjobbakat évről évre.

Idén Dzeko, Ünder, Perotti talán El Shaarawy fog távozni. (azért ők mert most nincs legjobb a csapatban)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.07. 01:04


de meglepne ha nem nyernének semmit idén.
azért annyira ne lepődj majd meg. :) Bár egy kupa beeshet nekik egy kis mákkal
Jóval erősebbek mint mi, talán a tavalyi csapatunkra hajaznak amikor a halálcsoportot megnyertük.
jah, kb

Csodálom amúgy az Ibtert, hogy Icardi még mindig náluk van. Olaszország legjobb csatárja, sőt top3 a világon. Őket miért nem rabolják le?
Elmondom szerintem miért van ez. Egyrészt Icardi szerintem túlértékelt. Nem nagyon, de az. Nálam nem top3, de top10 tuti. Másrészt az Inter az az Inter. Ha beledöglünk is nagyobb vonzereje lesz a klubnak mint a Romának. Mert amikor sorozatosan nyerték a bajnokságokat (előttünk), az azért mély nyomott hagyott a mai generációkban, hogy az Inter egy nagycsapat. Játszok a gondolattal, hogy mondjuk oda igazolt volna Cé nyáron. Ide a bökőt, hogy követte volna őt még pár nagyobb név, és hip hop Scudetto esély (bár az most is van, igaz kicsi, de van (nekünk nulla!)). És most játszok a gondolattal, hogy a Romába jött volna Cé. Semmi lényegi hatás, de komolyan, semmi. És nem értené a világ Cé döntését:) Ez csak fikció, de így gondolom. Tehetünk bármit, lehetünk folyamatosan előttük, az Inter egy ideig még mindig nagyobb név és nagyobb vonzerő lesz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28040
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.06. 22:42


Nem ebben tért el a véleményem. A vezetőink hoznak olyan döntéseket, amik (reméljük csak egyelőre) hibásnak tűnnek. De ezek a vezetők (Monchi és EDF), nem pedig a tulajdonos.
A másik pedig, hogy ha ezek a hibák nem lennének, akkor is reálisan csak a dobogóért küzdenénk. Nem elvárható a 2010es évek Romájától a scudetto.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9934
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.06. 21:48


Trigoria írta:héló héló
Radja és Mosogógép eladása itt mindenki szemében rossz döntés volt - ebben vita nincs is
:D
Napoli a legjobb példa.
őőő pontosan mire is? Hányszor is lettek bajnokok mostanában? Na, pontosan annyiszor amennyiszer mi. Észrevehető a párhuzam köztük és köztünk. Sorozatos dobogó/második helyek. MIndig ÉPP lecsúsznak a Scudettóról. Összességében miért? Rosszabb focit játszanka a juvénál? Dehogy. Rossz döntéseket hoznak? pláne dehogy. Akkor? Kevesebb a pénzük, ergo ROSSZABB A KERETÜK. Ennyi.

Ebben mondjuk tényleg igazad van Trigo :D, de meglepne ha nem nyernének semmit idén. Jóval erősebbek mint mi, talán a tavalyi csapatunkra hajaznak amikor a halálcsoportot megnyertük. Különbség, mi visszafejlődtünk.

Mondjuk engem nem a győzelem érdekel, hanem hogy megtudjunk tartani jó játékosokat. Jó lenne ha Pellegrini innen vonulna vissza egy szép karrier után.

Csodálom amúgy az Ibtert, hogy Icardi még mindig náluk van. Olaszország legjobb csatárja, sőt top3 a világon. Őket miért nem rabolják le?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég