Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.22. 00:07


hogy ha 1-2 év után is 6.-7. helyezettek vagyunk, akár sok góllal is, ha a keret ennél többre van predesztinálva.
ezért kéne egy jó mercato, mert jelenleg sajnos nincs. Nemrég levezettem szerintem hanyadik erősségű a keretünk, de asszem kb 6. volt. Bár azóta megy a rablás az udineieknél és a Napolinál is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.21. 23:39


hüha :D

szeretném, ha a roma bajnok lenne. ha ez gáz, akkor én ilyen gáz drukker vagyok. többről nincs szó ezen a téren.
ebben a zeman-eltűntetésben azt nem értem továbbra is, hogy ha tényleg olyan kvalitású edző (és remélem fordulóról fordulóra megkövethetem az öreget, hogy most erős kételyeim vannak) akkor miért nem igazolta le egy nem-olasz csapat? mondjuk tottenhambe sem engedik be azt, akiket az olasz családok nem hagynak jóvá? és hogyhogy most jöhet rómába? végre megtisztult az olasz foci? az mondjuk jól hangzana. (ez nem gúnyos) hogy zamparini mit mond vagy csinál, azt remélem te sem gondolod komolyan, hogy egy fabatkát is ér...
de lehet, hogy pont azért nem vitte normális klub el, mert nem tudja, mikor kell behúzni a vészféket, és ha kell, igenis rombolni. ez is a focihoz tartozik, főleg az olasz focihoz, furcsa, hogy a szervezett, kemény rombolást pont egy olasz csapat honlapján kell "megvédeni"

ha nem mondodtt olyat, hogy murinnyó középszerű, hanem úgy teljes egészében beszélt, akkor az más. de én akkor sem értek vele egyet. szerintem nem találni olyan cselzi szurkolót, aki azt mondja, hogy inkább estek volna ki a barca ellen 13-7es golkülönbséggel, vagy olyan inter-szurkolót, aki haragudna murinnyóra a triplázás miatt. igaz, én ebben is gáz vagyok, mert szerintem attól, hogy valaki inter szurkoló még se nem hülye, se nem lenézendő...

tegye fel a kezét az, aki inkább kiesne13-12es gólaránnyal az elődöntőben, vagy kikapna a bl-döntőben mondjuk 5-4re, minthogy fostalicska 1-0-kkal nyerjen bl-t. én biztos lapitok!!
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én életemben akárhányszor léptem focipályára, mindig az volt a célom, hogy győzzek. és hagyjuk ezt az állandó bármi áronozást. egyszerűen győzni akartam. és ahányszor a pályára lép a csapat, ennek drukkolok és nem a statisztikai fölénynek. ha nyer a csapat örülök, ha veszit/nem jut tovább, maximum büszke.

abban teljesen egyetértek, hogy murinnyó igencsak kivételezett helyzetben van, bár a portóval is nyert bl-t, de én is nagyon megnézném egy roma szintű csapatban, hogy mit csinál. de szinte semmisnek tekinteni az eredményeket, egyszerűen sportszerűtlenség, és ezzel jóformán maga ellen beszél

és nagyon remélem, hogy a következő év nem a megállás nélküli birózásról, meg csalózásról fog szólni.

mindez nem azt jelenti, hogy nem várom, hogy mit fog alkotni, csak kissé szkeptikus vagyok, ill. meg fogom unni, hogy ha 1-2 év után is 6.-7. helyezettek vagyunk, akár sok góllal is, ha a keret ennél többre van predesztinálva.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2012.06.22. 00:40-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.06.21. 23:23


F72Quadraro írta:...
Zeman egyedül mindaz, ami nekem érték a labdarúgásban, amiért megszerettem azt. Akik ellen ő harcolt, akik őt tönkretették, ennek a modern labdarúgásnak a gazdái azok együtt mind azok, ami miatt gyűlölöm a modern labdarúgást.


F72: Köszönöm az egész írást, amit írtál!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.21. 21:48


Xaba írta:Virga, inkább te nem értettél meg engem. Én csak azt mondtam, hogy nem siettük el tavaly sem az átigazolást.. és kiemeltem a rosszakat. Amúgy meg, nem teljesen értek egyet. De pár poszttal visszább fejtettem ki a véleményem a projektről meg az amcsikról, ha érdekel.

Okés, én úgyértelmeztem, hogy azt mondod, hogy ennek az eredménye a rossz játékosok érkezése, pedig én nem így gondolom. Az amcsis projektes hozzászólásodat olvastam, nem szeretek jósolni, ha ez 4-5 év múlva is így lesz, akkor elfogadom, hogy bezony Xabanak igaza volt anno. Addig meg várom, mi történik türelemmel. Én nem is gondoltam, hogy ide majd óriási nevek érkeztek, így, hogy nincs BL nem is csodálkozom, hogy az előttünk elhelyezkedőkkel nem tudunk versenyezni, ezért kétesélyes igazolásokra számítok és majd meglátjuk mi lesz belőlük.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.21. 21:45


Interjúból...

"Az olasz fogadási botrányokról beszél: "Ennek a problémának mélyen vannak a gyökerei. Abban az értelemben, hogy a labdarúgás a legtöbbeknek már csak egy üzlet. Erről nem beszéltünk eleget. Remélem, hogy ezúttal tényleg zesznek is valamit azért, hogy kicsit más legyen a foci. Külön meglep, hogy elsőrangú játékosok is érintve vannak. Mert valahol megértem, hogy egy C ligás játékos, aki hónapok óta nem kapja meg a fizetését esetleg kísértésbe esik. Legyen világos, nem mentem fel őket, sőt elítélem, de legalább valahol értem. Akiket viszont nem tudok egyáltalán megérteni, a híres, jól fizetett játékosok. A srácoknak én mindig azt mondom: ha már befutott játékosok vagytok, akkor is a labdarúgás szeretetet, a szenvedély miatt játszattok elsősorban, ne a pénz legyen a legfontosabb szempont. A titok a szenvedély..."

Leccei távozása után... Orfani Zemaniani...
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.21. 21:30


ne is személyeskedjünk srácok! Azt nem szeressük... :wink:

Mourinhot én kiváló edzőnek tartom (ahogy többször mondtam már), aki néha elveti a sulykot, de összességében piszok jó edző, akit ráadásul az eredményei is igazolnak.
Az hogy Zeman mit mondott róla (ha mondott), egyáltalán nem érdekel. Mout se, igazából szerintem Zemant se:

na közben F72 is írt
jól összefogklalta megint

A lényeg:
Nagyon nagyon kellett Zeman most ennek a csapatnak, de még inkább a szurkolóinak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.21. 21:25


Én olvastam a bizonyos Zeman interjút. Ott nem mondott olyat, hogy Mourinho középszerű.
A modern futballról beszélt, a taktika változásáról. Ebben mondta, hogy néhány csapat van, akik megpróbálnak valamit játszani, mint a Barcelona vagy a spanyol válogatott.
A legtöbb csapat ellenben csak rombol, a céljuk csupán az, hogy a másik csapat ne tudjon játszani. 2010-es Inter vagy a most BEK-et nyert Chelsea...
Van valami baj, ha így gondolja? Esetleg nem tényleg így van?

tomm!
Lehet, hogy még mindig nem érted. Zeman azért sem ült nagy csapat kispadján, mert kiborította a bilit az olasz futballt irányító családokról, a doppingról és egyéb aranyosságokról.
Cserébe ezek a futballt irányító családok elintézték az ő pályafutását. Ezt én 5-10 éve is leírtam, akkor legtöbben összeesküvés elméletnek, fantáziálásnak gondolták. Azóta úgy szépen minden beigazolódott.
Ment Palermóba... már megegyezett Zamparinivel, Palermóban már boldogok voltak a szurkolók, de az elnök hirtelen meggondolta mégis magát. Romában ugye már korábban felmerült a neve, a szurkolók szinte követelték őt, majd a Sensi család behódolt és letette a papa is a fegyvert a "nagy északiak" ellen. Hirtelen az ellenségek barátok lettek. Rosella Sensi a következő évben már a Liga alelnöke lett (sic!) a nagy Adriano Galliani alatt. Aki ellen 5 évvel korábban a papa még harcolt.
Na én ezért gyűlölöm Rosella Sensit.

Zeman olyan csapatot vezényelt UEFA kupás helyre, aki előtte és azóta is a 3. és 4. osztály között liftezik. Vagy most éppen 20 éves fiúkból álló csapattal nyerte meg az olasz B ligát olyan játékkal, amiről Sacchi vagy Guardiola is áradozott.
Mindeközben Mourinho bármikor kér egy 80-90 milliós játékost, megkapja. Világsztárokkal dolgozik. Szinte elég őket kiküldeni a pályára. Szóval nekem 100000000000x inkább a cseh.
Servidei, Gautieri, Vagner, Cesar Gomez, Petruzzi... fogadjuk a legtöbbeteknek nem is mondanak semmit ezek a nevek... na próbáljon velük 4. lenni Mourinho az olasz bajnokságban.

Zeman egyedül mindaz, ami nekem érték a labdarúgásban, amiért megszerettem azt. Akik ellen ő harcolt, akik őt tönkretették, ennek a modern labdarúgásnak a gazdái azok együtt mind azok, ami miatt gyűlölöm a modern labdarúgást.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.21. 19:51


Xabee> Komolyan.. .. . . .
Nem is tudom mit mondjak.. épp most háborodtam ki a bőrömből, mikor kezdték Mourinhot védni .. Aztán megláttam a te írásod
Mourinho egy ösbunko, akár elért vmit, akár nem. Ilyen ember a közelébe ne kerüljön a csapatomnak.

Azt hittem, hogy csak én vagyok nagyon Mourinho ellenes.. Tényleg egy 1dióta és szerintem Zeman nyilatkozata NAGYON IS helyén való!

Zeman:
Az Interje is csak a játék rombolásához értett

Nem értem, hogy hol itt a probléma? Ez teljesen igaz.. aki azt mondja, hogy nem az nem látta játszani az Intert, vagy azt hitte, hogy a tv-je a falra vetíti a képet..

Zeman: Hatalmas nagy piros pont neked! Csak így tovább :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.06.21. 19:30


tomm írta:én pont forditva érzem.
középszerű edző 4 bajnokságban megnyert Isten tudja hány bajnoki cimmel és kupa győzelemmel, 2 bl győzelemmel meg 1-2 bl-döntővel?
nekem nagyon úgy tűnik, hogy savanyú a szőlő.
visszataszitó amikor pl murinnyó a másikat alázza, de úgy, hogy semmi alapja nincs tiszta röhej.
ez egy nagyon nagy fekete pont zemannak

bigg: kell ennél a nyilatkozatnál nagyobb leszarása az eredményességnek?


Nem akarok személyeskedni, de a hsz-id alapján nem értem, h hogy lehetsz Roma szurkoló... az az értékrend és szellemiség, amit ez a csapat képvisel, nagyon távol állhat töled. Itt nem lesz 5 scudetto egyhuzamban, söt, lehet,h 5 évig bl sem.Ahogy ez soha nem is volt jellemzö. Remélem nem keseritettelek most el, mert ha ezt várod, akkor csalódni fogsz.
Mourinho egy ösbunko, akár elért vmit, akár nem. Ilyen ember a közelébe ne kerüljön a csapatomnak.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.21. 19:14


Csak belemagyarázod, ebből nem az jött le, hogy lekakilja az egészet.
Gondolom valami nagy fantáziával megáldott riporter kérdezte a mindenkinek nyilvánvaló támadó szellemű taktikájáról, erre ő elkezdte kifejteni azt amit már kismilliószor ki kellett fejtsen, ezért meg akarta bolondítani az interjúját egy aktuális példával, ezért jött elő a Cselzivel.

Amúgy a Murinnyó fikázással én sem értek egyet, finomabban is elmondhatta volna a véleményét, mármint Zeman, Murinnyótól már megszoktuk.

Ja és a kis csapat is eredményes akar lenni, nem azért vették fel Zemant mert ők úgy sem akarnak eredményeket, a Pescara sem volt bosszús mert feljuttatta őket Zeman.
Azt hogy miért nem kapott munkát a Seria A-ban, az nem függ össze egyáltalán a kvalitásaival, az okokat már többször kifejtették itt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.21. 18:23


én pont forditva érzem.
középszerű edző 4 bajnokságban megnyert Isten tudja hány bajnoki cimmel és kupa győzelemmel, 2 bl győzelemmel meg 1-2 bl-döntővel?
nekem nagyon úgy tűnik, hogy savanyú a szőlő.
visszataszitó amikor pl murinnyó a másikat alázza, de úgy, hogy semmi alapja nincs tiszta röhej.
ez egy nagyon nagy fekete pont zemannak

bigg: kell ennél a nyilatkozatnál nagyobb leszarása az eredményességnek?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.21. 18:12


de imádkozom, hogy legyek én a hülye és cáfoljon rám!
mi is ezért fogunk akkor :wink: :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.21. 17:50


fradista romanista írta:zamen a legutóbbi inerjújában azt találta mondani, hogy nem érdeklik az olyan csapatok, amelyek csak az ellenfél játékénak a megakadályozására törekszenek - mint pld az idei Chelsea v. a 2010-es Inter.
őersze a frikászok megkérdezték erről murinnyót, aki pőrsze magáhioz méltó módon válaszot: Zeman? ki az? Hol játszik? ja hogy edző? na jó, rákeresek a guglin:) :D


Én is most találtam meg ezt a ,,szópárbajt kicsit sajtó nyelven..
SZÓPÁRBAJ: Zeman vs Mourinho
– Mourinho remek kommunikátor, aki jól leplezi, hogy edzőként csak középszerű. Az Interje is csak a játék rombolásához értett.
– Zeman?? Ki az a Zeman?? Hol játszik? Igen, a Roma edzője? Mindegy, majd beírom a keresőbe, és megnézem mit ért el, miket nyert.
Ezek után Mourinho mindenkori csapata ellen fogok szurkolni :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.21. 16:48


Virga, inkább te nem értettél meg engem. Én csak azt mondtam, hogy nem siettük el tavaly sem az átigazolást.. és kiemeltem a rosszakat. Amúgy meg, nem teljesen értek egyet. De pár poszttal visszább fejtettem ki a véleményem a projektről meg az amcsikról, ha érdekel.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.21. 16:27


zamen a legutóbbi inerjújában azt találta mondani, hogy nem érdeklik az olyan csapatok, amelyek csak az ellenfél játékénak a megakadályozására törekszenek - mint pld az idei Chelsea v. a 2010-es Inter.


pl ez. nem érdekli 2 bl-győztes csapat?
ezek szerint, ha ő lett volna dimatteo helyében, nekiront a barca-nak. 5 kapott gól alatt tuti nem ússza meg -meccsenként-, a büdös életben nem nyert volna bl-t, szerencse ide-szerencse oda...

"akkor vajon kapna munkát?"
nem is kapott munkát, csak kisebb csapatoknál
de félreértés ne essék, tényleg örülök, hogy jön, örülök, ha látványos foci lesz sok lőtt góllal, csak az eredményekben nem bizom, de imádkozom, hogy legyek én a hülye és cáfoljon rám!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.21. 15:55


tomm írta:...ehhez képest kaptunk egy olyan edzőt, aki nyiltan szarik az eredményességre.


Hallottál ilyen nyilatkozatot Zemantól?
Van egy taktikája, amihez ragaszkodik, mert szerinte azzal eredményes tud lenni...
Ha nyíltan szarna az egészre, vagyis csak a fejetlenül támadást tartaná szem előtt akkor vajon kapna munkát?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.21. 15:44


én pl torresre emlékszem, mint nagy névre akit beni bácsi beböffentett.
én speciel gondoltam, hogy nem leszünk sziti, de azért vártam néhány 20-25 milliós igazolást. arról nem is beszélve, hogy konkrétan scudettóról volt szó 2-3 éven belül, ehhez képest kaptunk egy olyan edzőt, aki nyiltan szarik az eredményességre. nincs kifogásom zeman ellen sőt örülök, mert ha nem ő, akkor legjobb esetben montella jöhetett volna( meg végre lesz valami érdekes is a roma meccseken), de maga a projekt zemannal meg is bukott
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.21. 15:35


Ezek közül egyedül Buffon volt említve, aki akkor nem éppen kezdőkapus formában védett
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.21. 15:27


Nem akkarok kotekedni de mielott Beniba alairta volna hogy atveszi a csapatott akkor igen is vagdalkozott nagy nevekell nem tudom ki emlekszik meg ra
Pique,Mascherano,meg meg Buffonak a nevet is mondta volt meg vagy 2-3 rom nagy nev de mar nem tudom pontosan de ez a 3 100%.
Ok ezt mindenki tudta hogy lehetettlen de ha mar ijen nevekel dobalozunk akkor valami hasonlo caliber kene felmutatni.
Stek,Lameila,Pjanic nagyon jok de a tobbi se vedelmunk se egy befejezo csatarunk aki berugdosa a hejzeteit.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.21. 14:55


Xaba egyrészt szerintem nem értetted meg a mondanivalóm lényegét, vagy megértetted, de nem akartál vele foglalkozni. Meg is lett az eredménye, ebben igazad van, de senki nem gondolta, hogy Angel vagy Kjaer nem lesz megfelelő (najó a dánról talán többen is), szóval akkor így elsőre nem tűntek rossz igazolásnak. Oszi annak tűnt, a csapat legeredményesebbe lett, bár legalább annyi gólt lőnie kellett volna amennyibe került, de ez sztem LE baromsága volt. Ha te ezeket a hibákat előre láttad, akkor minden tiszteletem a tiéd :) Az átigazoltak listájából "véletlen" kimaradt Pjanic, aki egy nagyon jó igazolás szerintem és sok benne a potenciál, de hát ő ugye nem is számít, hiszen már az átigazolási piac megnyitásakor megszereztük... Ja nem :wink: Ha azt várjátok, hogy ide majd ez a vezetőség szupersztárokat hoz majd, akkor most fenemód rosszul érzem magam, hogy nekem kell megmondani, de neeem, igazából senki nem is ígért soha óriási neveket, projektet ígértek, ígéretes játékosokat. NA már most a projekt döcög, de nem hiszem,hogy változott az álláspont. Bár ez az egész igazolás kicsit moneyball szerű, soha nem a nevet hozzuk
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.21. 14:34


Virga írta:tavaly sem siettük el az átigazolásokat, legyetek türelemmel.


Meg is van az eredménye: Oszi,Angel,Kjaer :)) Na jó viccen kívül.. óu:(( ez nem vicc:((

Trigoria írta:
pedig nem állunk rosszabbul, mint a Sensi éra alatt.
hát szerintem épp hogy de, ugyanis akkoriban el voltunk kényeztetve, jöttek az eredmények, és REÁLIS eséllyel akár a Scudettoért vágtunk neki évről évre a bajnokságnak. Most a reális esélyünk rá olyan 5%. Ennyiben, és csak ennyiben nem értek egyet Virgával, a többiben igen.
Ugyanakkor ez sem baj nekem. Csak megjegyeztem, hogy a sorozatos második helyekhez képest jelenleg nem úgy fest a helyzet, hogy ezt tudjuk majd hozni jövőre. De persze még semmi igazolást nem láttunk. Lehet még itt öröm és bódottá.


Na meg azt se feledjük el, hogy utoljára mikor másodikok lettünk, akkor a Samptól kaptunk ki, akik másik évben visszaestek a B-be.. Az utolsó előtti meccsen vesztettük el az előnyünk. AZÉRT,mert a bajnokságot és a kupát is meg akartuk nyerni.. és a végén egyiket sem sikerült, elhalászta az inter mindkettőt.. Túl sokat akartunk akkor sztem

fradista romanista írta:Több év folyamatos csökkenlés után végre ismét nőtt a bérleteladás. Tavaly összesen 16800-at adtak el, idén meg már pár nap alatt 20000-nél járnak, és várhatólag meg lesz a 25000 is. a kanyar már teljesen elfogyott. ZiZi-effektus :)


Ez majdnem tökéletesen alátámassza, azt amit ezelőtt írtam!
De 20.000 az nem sok hé.. Ha egy nagy csapattal hasonlítsuk össze.. szerintem

Xabee írta:A Valencia érdeklődik Taddei iránt :D


ááááhááháááháááhááá :))) wáháháháháháááá háá há áhá há á ááááááá áááááááááá ááááá :lol: :lol: :lol:
Ez jó volt, köszi szépen!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.21. 13:48


fradista romanista írta:zamen a legutóbbi inerjújában azt találta mondani, hogy nem érdeklik az olyan csapatok, amelyek csak az ellenfél játékénak a megakadályozására törekszenek - mint pld az idei Chelsea v. a 2010-es Inter.
őersze a frikászok megkérdezték erről murinnyót, aki pőrsze magáhioz méltó módon válaszot: Zeman? ki az? Hol játszik? ja hogy edző? na jó, rákeresek a guglin:) :D


persze, hogy nem érdekli zemant, mert még nem edzett (és nem is fog) olyan csapatot edzeni, ahol a bohóckodáson túl van elvárás is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.21. 13:37


ha már valencia és firkászkoholmányok:
Argentin hírek szerint a klub megegyezett Osvaldóval egy 5 éves szerződésről, már csak a Romával kell egyezségre jutni.

írja a valenciaiak szurkolói honlapja. Én meg jól megmondom, hogy ebből az üzletből nem lesz semmi, mivel a spanyol csapat csoda ha 10 millát szán egy csatárra, nem hiszem, hogy Osziért adnak 17et
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.21. 13:15


zamen a legutóbbi inerjújában azt találta mondani, hogy nem érdeklik az olyan csapatok, amelyek csak az ellenfél játékénak a megakadályozására törekszenek - mint pld az idei Chelsea v. a 2010-es Inter.
őersze a frikászok megkérdezték erről murinnyót, aki pőrsze magáhioz méltó módon válaszot: Zeman? ki az? Hol játszik? ja hogy edző? na jó, rákeresek a guglin:) :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.21. 13:01


Na ne... mi lesz, ha már ő se marad ? Már el se tudom nélküle képzelni a Romát. :)
(mellesleg szerintem ZZ is kedveli az ilyen güzüket.....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron