Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.14. 21:53


Nosztalgikus kod? Azt senki nem mondta, hogy vilagklasszis. De karsdorpnal sokkal jobb es az egyik leghajtosabb jatekos volt.
Amikor a 30ezres fizeteserol nyilatkozott, meg amikor kiszaladt a nagyijahoz… imadni valo volt… nem egy kutya kepet festette le…
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 21:48


vicc volt a ban, ott is a smiley :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.05.14. 21:48


Akkor gondolom Nainggolan se szerette a rómát Ő is mondhatta volna hogy marad, Ő is biztos Interbe vágyott.. Strootman is franciákhoz vágyott.... meg tuti lehetne sorolni még..
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.14. 21:46


Tudom, hogy kisebbségben vagyok, vállalom. Remélem nem banoltok, de nekem ez a véleményem. Sosem kedveltem igazán, sosem tartottam igazán jó játékosnak, és akár így, akár úgy, most éppen a Milannal lesz bajnok es nagyon örül neki. Mit szeressek rajta? Akkor már százszor inkább Aquilani, pedig ő a Juveban is jatszott. (De befejeztem, mert nem akarok bant, es ez a téma, amiben nem lesz sosem objektivitas, igy megegyezés sem.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 21:44


komolyan nem értelek
mi az hogy mondhatta volna??? HONNAN TUDOD, hogy mondhatta volna??? :?: :?: :?: Honnan tudod, hogy nem hozták olyan helyzetbe, hogy az egyetlen értelmes döntés a menekülés volt???
(Csak mondom, hogy simán, 2 perc gondolkodással tudok neked olyan helyzetet prezentálni itt a fórumon, hogy úgy fogsz dönteni, hogy inkább elhagyod a fórumot és nem "küzdesz" a maradásért. :wink: )

Nem rémlik, hogy a távozásakor mindenki csodálkozott és értetlenkedett itt a fórumon, hogy wtf??? És találgattuk, hogy mi a fene lehet a háttérben?

Ha azóta nálad lett a bölcsek köve és megtudtad az igazságot, kérlek ne tartsd magadban, mert még fizetnék is érte eksü.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.14. 21:38


Trigoria írta:. :)
mcsabi: utoljára írom le, nem tudod miért ment el vagy kellett elmennie. Lehet itt fikázni azért mert máshol játszik, de amíg nem önt egyszer tiszta vizet a pohárba ezzel kapcsolatban, addig minimum fura.

Akkor én is leírom utoljára. Ugyanúgy mondhatta volna, hogy nem szeretnék kölcsönbe menni, római vagyok és meg fogok küzdeni a kezdőért. Nem tette, innentől lehet mosdatni, hogy nem tudjuk mi volt a háttérben
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 21:32


Ferkosz írta:Valóban ne vicceljünk. Ezekbe a csaptokba ment, tény, de egy idő után egyikben sem volt kezdő es végül egyikbe sem kellett, illetve kell. Számtalan meccs ment el rajta nálunk is. Pl. a Porto elleni visszavágó. Én úgy látom, hogy a ti szemetek előtt egy nosztalgikus köd lebeg…

Ferkosz, szerintem erősen kisebbségben vagy ezzel itt.

Nosztalgikus köd??? :shock: :shock: :shock: :shock: Az lehet egy Taddei-el szemben pl, akit szétfikáztunk, és most gondolunk rá aranyosként. Florenzit, amióta él és nálunk feltűnt, azóta imádjuk, imádom! Mindig is magas technikai képzettségűnek, hajtósnak, és igazi rómainak tartottam.

Ez nem nosztalgikus köd, hanem tiszta szerelem. :) Az volt, az most is, és az lesz amíg él.

Aki itt fikázni meri, az bannoljuk a p.csába azonnal. :)

mcsabi: utoljára írom le, nem tudod miért ment el vagy kellett elmennie. Lehet itt fikázni azért mert máshol játszik, de amíg nem önt egyszer tiszta vizet a pohárba ezzel kapcsolatban, addig minimum fura.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.14. 21:27


mcsabival vagyok floügyben.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.14. 21:24


Én is kedvelném, ha itt játszana. Római születésűként, volt csapatkapitányként milan mezben feszíteni nálam törölt minden érzelmet vele kapcsolatban, sőt...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.05.14. 21:20


Mikor gólja után kiszaladt a nagymamához, az ollózos gólja, a barca elleni bődületes gólja.. meg biztos van rengeteg más is hirtelen ez jut eszembe... Ne felejtsük már el hogy Ő nem a posztján játszott,tény a végére ez lett a posztja de ki tudja mi lett volna ha eredeti szerepkörébe marad.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.14. 21:18


Florenzi Florenzi. Ha ez köd, én vállalom. Még mindig imádom. Kár hogy nincs itt. Bőven jó lenne Karsdorp helyén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.14. 20:45


Valóban ne vicceljünk. Ezekbe a csaptokba ment, tény, de egy idő után egyikben sem volt kezdő es végül egyikbe sem kellett, illetve kell. Számtalan meccs ment el rajta nálunk is. Pl. a Porto elleni visszavágó. Én úgy látom, hogy a ti szemetek előtt egy nosztalgikus köd lebeg…
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.14. 20:45


Trigoria írta:de ez hogy jön ahhoz, hogy ki mennyire küzd a pályán??

A pályát te keverted bele a történetbe, ott aláírom, hogy mindkét fél hajt. A küzdőszellemet arra értettem, hogy nem adta fel és kullogott kölcsönről kölcsönre más csapatoknál, hanem azt mondta, hogy ő nem megy újra kölcsönbe, hanem itt fog harcolni a kezdőbe kerülésért.
Trigoria írta:és nem tudjuk, miért kellett mennie Flónak. Te sem tudod. Szóval ezt nem keverném bele.

Valóban nem tudjuk, de azt tudjuk, hogy a játékosnak van beleszólása abba, hogy elmegy, vagy marad. Egy dologba nem tud beleszólni, ha lejár a szerződése és nem újítják meg.
Szóval az állításom továbbra is áll, Flo elment, Rick maradt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2022.05.14. 21:03-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.14. 20:32


Nee vicceljunk mar
Flo ment a valenciaba, onnan a osg-be, aztan a milanba. Karsdorp is volt egy evet kolcsonbe. Vissza a feyenordba. Gondolom hasonlo erossegu csapatba mehetett volna. Ossze se lehet hasonlitani
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 20:21


mcsabi írta:Nem tudom Trigo, mindkét játékosnak megmondták, hogy húzzon el kölcsönbe, ehhez képest csak az egyik mondta azt, hogy márpedig ő marad és megmutatja, hogy mire képes. És az nem a római születésű srác volt...

de ez hogy jön ahhoz, hogy ki mennyire küzd a pályán??

és nem tudjuk, miért kellett mennie Flónak. Te sem tudod. Szóval ezt nem keverném bele.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.05.14. 19:43


Trigoria írta:a jól ad be-re azért felszisszentem. Mondjuk úgy, hogy tud jól is beadni. :)
Cafu adott be jól. :)


ehhhhhhhhhhhh, én is ba meg, én is. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.14. 10:15


Nem tudom Trigo, mindkét játékosnak megmondták, hogy húzzon el kölcsönbe, ehhez képest csak az egyik mondta azt, hogy márpedig ő marad és megmutatja, hogy mire képes. És az nem a római születésű srác volt...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 09:59


egyetértek mcsabi, kivéve itt:
Ha Florenziben feleannyi küzdeni akarás lenne, mint Rickben
erre az előzőnél is jobban felszisszentem. :shock: Flóra épp a csupaszív hajtás mindig minden körülmények között volt a jellemző. Csak nincs tele tetkóval...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.05.14. 09:42


Én pont amiatt kedvelem Karsdorpot, amit fogkefe is leírt róla. Ha Florenziben feleannyi küzdeni akarás lenne, mint Rickben, akkor most ő viselné a csk karszalagot és szó se lett volna kölcsönökről. Amúgy meg ha minden jól megy, akkor a Zale, Spina, Karsdorp hármasból így is valaki a kispadra szorul, teljesen feleslegesnek tartok oda egy igazolást addig, ameddig Oliveirakkal büntetnek minket a középpályán és Tammynek olyan cseréi vannak, mint Gyan, vagy Shomurodov. Hozzuk el Frattesit, akiből szükség esetén csinálunk egy Zalewskit.

Az viszont vicces, hogy Solbakken-nek római szerződést ért az idei ekl, így Pereznek minden bizonnyal reszeltek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.14. 09:40


a jól ad be-re azért felszisszentem. Mondjuk úgy, hogy tud jól is beadni. :)
Cafu adott be jól. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.14. 06:14


Sokkal jobb, mint volt. De ha ennel tobbet akarunk elerni, ahhoz sztem mar keves.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2022.05.14. 05:56


Karsdorp teljesen rendben van azon a poszton. Hihetetlen munkát tesz bele. Előtte Zaniolo általában mellette Mancini, azért nem a legegyszerűbb pozíció. Szinte mindig felér a támadásokkal, jól add be, és visszazárásban is extra.
Az tény, hogy nagyon túl van játszatva, sajnos semmilyen szinte helyettese nincs. Valóban Spina tud itt is játszani, de az nagyon támadó felfogás lenne, ha ő és Zale is kezdeni, nem hiszem, hogy lesz olyan.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.13. 22:56


F.Totti írta:
CaptRizzo írta:Nincs egy primaveras aki eggyel jobb? vagy eggyel rosszabb, de lehet pár meccs után kettővel jobb, úgy mint a másik oldalon Zalewski ?


Lehet ő lesz a megoldás a Zalewski vs Spinazzola kérdésre. Spina elvileg tud jobb oldalon is játszani. Egyébként Karsdorpnak kint iszonyú jó a sajtója és a stadion is szereti. Számomra is fura.

Karsdorp a -2 szintről hozta vissza magát. Béna volt sérült volt még bénább lett, kölcsön adtuk, aztán a sok padozás meg mivel nem volt ember helyette csak Santon, Peres meg előtte még Flo lett volna 4-5 éve, így maradt a csapatban és végig tolja a szezont. Szerintem ez tetszik a szurkolóknak, hogy Karsdorp amúgy folyamatosan játszik és sprintel és vannak jó megmozdulásai és meccsei. Valahogy en sem tudom hova tenni, nem mondanám jó játékosnak a csapatban, de nyáron tuti nem gondolkoznék a helyetteséről vannak nagyobb lyukak sajnos.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.13. 21:34


néha van jó meccse
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.13. 20:44


CaptRizzo írta:Nincs egy primaveras aki eggyel jobb? vagy eggyel rosszabb, de lehet pár meccs után kettővel jobb, úgy mint a másik oldalon Zalewski ?


Lehet ő lesz a megoldás a Zalewski vs Spinazzola kérdésre. Spina elvileg tud jobb oldalon is játszani. Egyébként Karsdorpnak kint iszonyú jó a sajtója és a stadion is szereti. Számomra is fura.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég